PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میهن ایمیل :: پنل اختصاصی ایمیل مارکتینگ 100 درصد اینباکس + گزارش کامل و حرفه ای ارسال

pardazeshgaran
2014-07-25, 23:51
15404
پنل ایمیل مارکتینگ میهن ایمیل با در اختیار داشتن 36 سرور ارسال ایمیل و ارائه گزارش ارسال ها از قبیل : ارسال شده ها ، اسپم شده ها، کلیک ها ، لینکهای کلیک شده و ... با قیمت های مناسب به نسبت سرویس دهنده هایی مانند MailChimp به کاربران ایرانی ، آماده است تا میزبان شما کاربران گرامی باشد.

_ ارسال ایمیل در پنلهای ایمیل مارکتینگ میهن ایمیل نامحدود و رایگان است و شما تنها هزینه پنل را بر حسب ظرفیت تعداد یوزرها پرداخت میکنید.
_ آموزشهای ویدئویی لازم و مقاله های آموزشی در پنل میهن ایمیل برای استفاده کاربران میهن ایمیل مارکتینگ تهیه شده است.
_ ارائه سرویس نمایندگی توسط میهن ایمیل ارائه میشود.

برای ورود به پنل و مشاهده تعرفه پنلهای اختصاصی کلیک نمایید (http://mihanemail.ir)

sito
2014-07-26, 11:47
به نظر مناسب هست، فقط چطور تضمین می کنید که 100 درصد به اینباکس بره؟

irandac
2014-07-26, 11:54
15404
پنل ایمیل مارکتینگ میهن ایمیل با در اختیار داشتن 36 سرور ارسال ایمیل و ارائه گزارش ارسال ها از قبیل : ارسال شده ها ، اسپم شده ها، کلیک ها ، لینکهای کلیک شده و ... با قیمت های مناسب به نسبت سرویس دهنده هایی مانند MailChimp به کاربران ایرانی ، آماده است تا میزبان شما کاربران گرامی باشد.

_ ارسال ایمیل در پنلهای ایمیل مارکتینگ میهن ایمیل نامحدود و رایگان است و شما تنها هزینه پنل را بر حسب ظرفیت تعداد یوزرها پرداخت میکنید.
_ آموزشهای ویدئویی لازم و مقاله های آموزشی در پنل میهن ایمیل برای استفاده کاربران میهن ایمیل مارکتینگ تهیه شده است.
_ ارائه سرویس نمایندگی توسط میهن ایمیل ارائه میشود.

برای ورود به پنل و مشاهده تعرفه پنلهای اختصاصی کلیک نمایید (http://mihanemail.ir)

سلام و درود ، بنده پنل می خوام ولی مثل سایر سرویس دهنده ها باید ارسال تست داشته باشید تا بتونیم پنل رو تست کنیم
بطور مثال :
مارکتینگ ایرانی میل چین 100 تا ارسال تست داره
مارکتینگ خارجی میلر لایت 1000 تا ارسال تست داره

در صورتی که ارسال تست در پنل دارید اعلام کنید.
موفق باشید.

pardazeshgaran
2014-07-26, 13:46
به نظر مناسب هست، فقط چطور تضمین می کنید که 100 درصد به اینباکس بره؟

در پنل گزارش ارسال وجود داره و طبق اون گزارش مشاهده میکنید که چقدر ارسال موفق بوده است

سلام و درود ، بنده پنل می خوام ولی مثل سایر سرویس دهنده ها باید ارسال تست داشته باشید تا بتونیم پنل رو تست کنیم
بطور مثال :
مارکتینگ ایرانی میل چین 100 تا ارسال تست داره
مارکتینگ خارجی میلر لایت 1000 تا ارسال تست داره

در صورتی که ارسال تست در پنل دارید اعلام کنید.
موفق باشید.

درود
شما میتونید پلن نخست که قیمت زیادی نداره تهیه بفرمائید.اگر راضی کننده نبود هزینه شما برگشت داده خواهد شد و اگر راضی کننده بود هر زمان تمایل داشتید میتونید پلن خودتون رو ارتقا بدید.

hosien
2014-07-26, 13:58
دوست عزیز بانک ایمیل هم با پنل می دید یا باید خود خریدار بانک ایمیل داشته باشه ؟

pardazeshgaran
2014-07-26, 14:05
دوست عزیز بانک ایمیل هم با پنل می دید یا باید خود خریدار بانک ایمیل داشته باشه ؟

درود
خیر خود خریدار بانک ایمیل باید داشته باشه

irandac
2014-07-26, 14:05
در پنل گزارش ارسال وجود داره و طبق اون گزارش مشاهده میکنید که چقدر ارسال موفق بوده است

درود
شما میتونید پلن نخست که قیمت زیادی نداره تهیه بفرمائید.اگر راضی کننده نبود هزینه شما برگشت داده خواهد شد و اگر راضی کننده بود هر زمان تمایل داشتید میتونید پلن خودتون رو ارتقا بدید.

سلام ؛ 30 تومن شاید برای تعداد انگشت شماری خیلی نباشه ولی برای تعداد کثیری از دوستان قیمت این پلن نخست 30 تومن حاصل 3 هفته بازاریابی و زحمت و تلاش هست ، همه توانایی خرید پلن پایه رو ندارن در صورتی که بتونید ارسال تست در پنل ایجاد کنید تا دوستان بتونن با نحوه ارسال و کارکرد آشنا بشن و ببینن که ارسال ها بصورت تضمینی به اینباکس هست حتما دوستان خرید خواهند کرد.

pardazeshgaran
2014-07-26, 14:45
سلام ؛ 30 تومن شاید برای تعداد انگشت شماری خیلی نباشه ولی برای تعداد کثیری از دوستان قیمت این پلن نخست 30 تومن حاصل 3 هفته بازاریابی و زحمت و تلاش هست ، همه توانایی خرید پلن پایه رو ندارن در صورتی که بتونید ارسال تست در پنل ایجاد کنید تا دوستان بتونن با نحوه ارسال و کارکرد آشنا بشن و ببینن که ارسال ها بصورت تضمینی به اینباکس هست حتما دوستان خرید خواهند کرد.

درود
همانطور که اشاره شد در صورت عدم رضایت و عدم ارسال به اینباکس هزینه پرداخت شده همان لحظه با درخواست کاربر مرجوع میشود.

این یک نمونه تصویر از گزارش ارسال میباشد که برای بیش از 18 هزار ایمیل ارسال شده و 97 درصد اینباکس بوده و تعدادی هم که ارسال نشده (3%) ایمیل واقعی نبوده:

15418

irandac
2014-07-26, 15:19
امکان ارتقاء پلن وجود داره ؟

pardazeshgaran
2014-07-26, 15:44
بله وجود دارد
در هر زمان که کاربر تمایل داشته باشد با پرداخت اختلاف قیمت پنل بالاتر را میتواند تهیه نماید

secret7
2014-07-26, 15:56
دوست عزیز یه سوال
برای پلن دوم 50 هزار تومان
نوشتین که 1000 مشترک ارسال نامحدود
آیا میشه در یه روز چند بار مشترک های قبلی رو پاک کرد و دوباره 1000 تا دیگه جاش گذاشت و ارسال کرد و یا باید همین ها رو نگه داشت و فقط به این 1000 تا ارسال بشه

pardazeshgaran
2014-07-26, 16:42
دوست عزیز یه سوال
برای پلن دوم 50 هزار تومان
نوشتین که 1000 مشترک ارسال نامحدود
آیا میشه در یه روز چند بار مشترک های قبلی رو پاک کرد و دوباره 1000 تا دیگه جاش گذاشت و ارسال کرد و یا باید همین ها رو نگه داشت و فقط به این 1000 تا ارسال بشه

بله امکان پذیر هست/در پنل لیست خودتون رو باید حذف کنید و مجدد لیست ایجاد کنید

secret7
2014-07-26, 16:58
بعد هر 1000 تا ارسال چقدر زمان میبره ؟
طوری هست که بشه چند بار در روز به نفرات دیگه ارسال کرد ؟
آخه یه بار یه پنل ایمیل داشتم 5000 تا مشترک قبول میکرد اما در روز انقدر ارسال ها طول میکشید که 5000 تا در روز ارسال نمیشد
آیا پنل شما مثل میل چیمپه که سریع همه رو ارسال کنه ؟

irandac
2014-07-26, 17:00
ارور میده نمی تونم لوگین کنم Invalid login credentails.

pardazeshgaran
2014-07-26, 17:07
ارور میده نمی تونم لوگین کنم Invalid login credentails.

بعد از خرید پنل و پرداخت آنلاین اکانت شما قابل دسترسی خواهد بود
برای خرید از صفحه اصلی سایت اقدام نمایید

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

بعد هر 1000 تا ارسال چقدر زمان میبره ؟
طوری هست که بشه چند بار در روز به نفرات دیگه ارسال کرد ؟
آخه یه بار یه پنل ایمیل داشتم 5000 تا مشترک قبول میکرد اما در روز انقدر ارسال ها طول میکشید که 5000 تا در روز ارسال نمیشد
آیا پنل شما مثل میل چیمپه که سریع همه رو ارسال کنه ؟

تقریبا برای هر 1000 ایمیل زیر 30 دقیقه زمان نیاز هست.دلیل تاخیر هم جلوگیری از اسپم شدن ایمیل ها میباشد.

soheyl_ir89
2014-07-26, 19:33
دوست گرامی

بهتر نیست در کنار پرداخت سالیانه، 3 ماهه و 6 ماهه هم داشته باشید؟

آرزوی موفقیت

irandac
2014-07-26, 20:55
ثبت نام کردم ، منتظر فعال سازی از طرف مدیریت ...

pardazeshgaran
2014-07-26, 23:00
دوست گرامی

بهتر نیست در کنار پرداخت سالیانه، 3 ماهه و 6 ماهه هم داشته باشید؟

آرزوی موفقیت

معمولا این نوع سرویس ها ماهیانه یا چند ماهه ندارند همانند سرویس های پیامک که سالیانه میباشند.مبنای ارائه این سرویس هم مشابه سازی سرویس هایی مانند mailchimp میباشد.

ثبت نام کردم ، منتظر فعال سازی از طرف مدیریت ...

سرویس ها فقط با خرید پنل فعال سازی میشوند.

irandac
2014-07-26, 23:44
معمولا این نوع سرویس ها ماهیانه یا چند ماهه ندارند همانند سرویس های پیامک که سالیانه میباشند.مبنای ارائه این سرویس هم مشابه سازی سرویس هایی مانند mailchimp میباشد.

سرویس ها فقط با خرید پنل فعال سازی میشوند.

سلام ,با توجه به این که کاربر جدید هستید و فقط هم قصد دارید کابران را ترغیب کنید به هر نحوی شده پنل بخرن وهیچ گونه تست یا دمویی از پنل هم ارائه نمی دین , این نوع فعالیت کمی که چه عرض کنم خیلی مشکوک میزنه ، ان شا الله بتونید مشتریان خوبی جذب کنید ؛ از دوستان اگه کسی از استارتر پنل خرید و ارسال کرد تجربیا شون رو با ماهم در میون بذارن که بتونیم استفاده کنیم.

pardazeshgaran
2014-07-27, 10:56
سلام ,با توجه به این که کاربر جدید هستید و فقط هم قصد دارید کابران را ترغیب کنید به هر نحوی شده پنل بخرن وهیچ گونه تست یا دمویی از پنل هم ارائه نمی دین , این نوع فعالیت کمی که چه عرض کنم خیلی مشکوک میزنه ، ان شا الله بتونید مشتریان خوبی جذب کنید ؛ از دوستان اگه کسی از استارتر پنل خرید و ارسال کرد تجربیا شون رو با ماهم در میون بذارن که بتونیم استفاده کنیم.

درود
سرویس ها با خرید پنل باز میشوند و این پروسه اتوماتیک است.
همانطور که اشاره شد در صورت عدم ارسال به اینباکس و عدم رضایت کاربر هزینه مرجوع میشود.بنابراین اصرار در خرید وجود ندارد .
این تاپیک هم صرفا جنبه معرفی خدمات را داشته است تا میهن ایمیل مارکتینگ معرفی شود.
من هم مسئول تبلیغات و فروش شرکت نگاه پردازشگران هستم و در هیچ سایتی فعالیت ندارم و تنها تبلیغات و بازاریابی سیستم را انجام میدهم/
اگر سوالی در خصوص امکانات و خدمات داشتید در خدمت هستم

tanshat
2014-07-27, 18:27
من هم حرف دوستمون را تاييد ميكنم كه شما كاربر جديد انجمن هستيد بعلاوه اونكه من چند ماه هست براي خريد پنل تو اينترنت جستجو ميكنم و اولين بار است كه با سايت شما آشنا ميشم و نميدونم شما چه قدر تجربه در اين كار داريد اما چند مطلب:
1-هر پنل به صورت استاندارد فقط ميتونه 7200 ايميل در روز اسپم كنه تا اسپم نشه و اين يك اصل غير قابل انكار است پس ارسال نامحدود همين جا نقض ميشه و درست نيست
2-مطلب بعدي اينكه حتي خود ياهو و گوگل هم نميتونن تضمين 100 %‌اينباكس بدن علاوه براون شرايط ارسال ايميل و نحوه قرار دادن لينك ها و عكس ها خيلي تو درصد اينباكس و اسپم شدن تاثير دارن
3-مطلب عجيب ديگه تو سايت شما افزايش فروش 50 درصدي هست،اين يكي از 2 مورد قبلي عجيب تر بود.تحت هيچ شرايطي كسي نميتونه همچين حرفي بزنه.ارسال كننده ايميل با فراهم آوردن شرايط مناسب ارسال تنها ميتونه ارسال هاي سالم بيشتري را فراهم كنه اما فروش ديگه هيچ ربطي به كار نداره و يه فرآيند ديگه است
در پايان اساتيد بنده در اين انجمن هم سابقه شون از من در اين زمينه بيشتره و هم سوادشون و صحت گفته هاي من را تاييد ميكنند و در پايان قضاوت با كاربران محترم انجمن هست.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

من هم حرف دوستمون را تاييد ميكنم كه شما كاربر جديد انجمن هستيد بعلاوه اونكه من چند ماه هست براي خريد پنل تو اينترنت جستجو ميكنم و اولين بار است كه با سايت شما آشنا ميشم و نميدونم شما چه قدر تجربه در اين كار داريد اما چند مطلب:
1-هر پنل به صورت استاندارد فقط ميتونه 7200 ايميل در روز اسپم كنه تا اسپم نشه و اين يك اصل غير قابل انكار است پس ارسال نامحدود همين جا نقض ميشه و درست نيست
2-مطلب بعدي اينكه حتي خود ياهو و گوگل هم نميتونن تضمين 100 %‌اينباكس بدن علاوه براون شرايط ارسال ايميل و نحوه قرار دادن لينك ها و عكس ها خيلي تو درصد اينباكس و اسپم شدن تاثير دارن
3-مطلب عجيب ديگه تو سايت شما افزايش فروش 50 درصدي هست،اين يكي از 2 مورد قبلي عجيب تر بود.تحت هيچ شرايطي كسي نميتونه همچين حرفي بزنه.ارسال كننده ايميل با فراهم آوردن شرايط مناسب ارسال تنها ميتونه ارسال هاي سالم بيشتري را فراهم كنه اما فروش ديگه هيچ ربطي به كار نداره و يه فرآيند ديگه است
در پايان اساتيد بنده در اين انجمن هم سابقه شون از من در اين زمينه بيشتره و هم سوادشون و صحت گفته هاي من را تاييد ميكنند و در پايان قضاوت با كاربران محترم انجمن هست.

DevStore
2014-07-27, 19:33

سلام

راستش من قصد شرکت توی این تاپیک رو نداشتم, اما شخصاً بیش از 5 سال تجربه تلخ و شیرین ایمیل مارکتینک دارم و بیش از 2 سال هست که بصورت تخصصی این کار رو دنبال میکنم و فعلاً جزئی از شغل بنده شده

در مورد فرمایشات شما با رنگ بندی پاسخ میدم ( صرفاً یک توضیح تخصصی هست و نه قصد طرفداری از استارتر رو دارم نه شما )

این بخش از حرف شما کاملاً غیر منطقی و نادرست هست, ارسال ایمیل دارای معیارهایی هست که میشه میزان ارسال رو خیلی بیش 7200 ایمیل ارسال کرد, برای سیستم های ایمیل مارکتینگ این قابلیت با Probability کردن سرور SMTP امکان پذیر هست

توضیح Probability کردن SMTP بصورت خلاصه : Probability میزان استفاده یک سرویس از یک شاخص با معیار مشخص هست که این کاربر از اسکریپت MailWizz استفاده میکنند, این سیستم بصورت درصدی از Probability پشتیبانی میکنه, یعنی شما میتونید یک تعداد مشخص SMTP به اسکریپت معرفی کنید, مثلاً 5 سرور با Probability که برای 5 سرور باید روی 20% تنظیم بشه ( این مورد به کشش سرور بستگی داره ) - وقتی کاربرا شروع به ارسال ایمیل میکنند سرور کل ایمیل های Queue شده سرور رو شروع به ارسال میکنه اما هر بار که 20% از کل ایمیل ها ارسال شد سرور smtp بصورت خودکار عوض میشه در نتیجه :

از هر سرور و آیپی ایمیل های مختلف با موضوع و محتوی مختلف ارسال میشه
هر ایمیل با آیپی و سرورهای مختلف ارسال میشه
Queue سرور روی سرورهای دیگه تقسیم میشه

در واقع این دوستمون که این سیستم ایمیل دهی رو معرفی کردن کیفیت بالا رو مدیون اسکریپت mailwizz هستند ( که اگه سرورها درست کانفیگ نشده باشن و Custom Header معتبر نباشه ظرف مدت کوتاهی سرورها ممکنه بلاک بشه )

با این حرفتون کاملاً موافق هستم و به نظر من بکار بردن کلمه 100% اینباکس میتونه منجر بخ فریب کاربر بشه و حتی در برخی مواقع ارسال های Gmail به Gmail یا Yahoo به Yahoo هم اسپم میشه, چه برسه به ارسال های Private

این مطلب رو هم تاییید میکنم چرا که بازاریابی ایمیل مارکتینگ به مواردی بستگی داره که مشتری استفاده میکنه و سرویس دهنده در اون نقشی نداره از جمله :
بانک ایمیل ( فعال / غیر فعال )
موضوع ( جذاب / دافع )
محتوی ( کاربر پسند / سردو خسته کننده )
محصولات معرفی شده ( مورد نیاز و پسند عموم / مشتری خاص )
و ...

pardazeshgaran
2014-07-27, 20:45
درود خدمت دوستانی که مواردی رو مطرح کردند و سپاس از DevStore که پاسخ دادند جای بنده
ولی در خصوص کاربر جدید بودن اگر معیار انتخاب شماست به نظر بنده منطقی نیست.در این خصوص پاسخ در پست قبلی دادم.
آمار و ارقامی هم که در میهن ایمیل منتشر شده از منابع آماری رسمی منتشر شده ولی تنها ارسال ایمیل تبلیغاتی بدون هدفمندی همونطور که جناب DevStore عنوان فرمودند نتیجه عکس خواهد داشت.
سوالی بود در خدمتم

mobomas
2014-07-27, 21:10
بفرمایید که تفاوت سرویس شما با سرویس Mailerlite که 99 دلار بابت 10000 مشترک میگیره در چیست ؟

هزینه همین تعداد در سرویس شما 290 هزار تومان است در صورتیکه همین تعداد در میلرلایت حدود 310 هزار تومان که با توجه به حرفه ای بودن و سابقه میلرلایت ، به نظرم هزینه شما خیلی بالاست

https://www.mailerlite.com/pricing

pardazeshgaran
2014-07-27, 22:26
بفرمایید که تفاوت سرویس شما با سرویس Mailerlite که 99 دلار بابت 10000 مشترک میگیره در چیست ؟

هزینه همین تعداد در سرویس شما 290 هزار تومان است در صورتیکه همین تعداد در میلرلایت حدود 310 هزار تومان که با توجه به حرفه ای بودن و سابقه میلرلایت ، به نظرم هزینه شما خیلی بالاست

درود بر شما
تقریبا ویژگی ها و خدمات همه سرویس دهنده های ایمیل انبوه یکسان هست.در این بین رقابت بر سر قیمت و کیفیت و پشتیبانی هست که سعی کردیم قیمت کمتر از سایر سرویس دهنده قرار بدیم.
ما هم قیمت مناسب ارائه میکنیم و هم در خصوص کیفیت ارسال ها در پست های قبلی اسکرین شات قرار دادیم مشاهده بفرمائید.انتخاب با شما

DevStore
2014-07-27, 23:04
درود
همانطور که اشاره شد در صورت عدم رضایت و عدم ارسال به اینباکس هزینه پرداخت شده همان لحظه با درخواست کاربر مرجوع میشود.

این یک نمونه تصویر از گزارش ارسال میباشد که برای بیش از 18 هزار ایمیل ارسال شده و 97 درصد اینباکس بوده و تعدادی هم که ارسال نشده (3%) ایمیل واقعی نبوده:

15418

درود بر شما
تقریبا ویژگی ها و خدمات همه سرویس دهنده های ایمیل انبوه یکسان هست.در این بین رقابت بر سر قیمت و کیفیت و پشتیبانی هست که سعی کردیم قیمت کمتر از سایر سرویس دهنده قرار بدیم.
ما هم قیمت مناسب ارائه میکنیم و هم در خصوص کیفیت ارسال ها در پست های قبلی اسکرین شات قرار دادیم مشاهده بفرمائید.انتخاب با شما

دوست عزیز شاتی که ارسال کردید مربوط به دیلور شدن ایمیل هاست و هیچ ارتباطی به اینباکس شدن ندارد, حتی اگه همه ایمیل ها اسپم شه باشه هم دیلور به همین شکل خواهد بود!

هیچ کنترل پنلی روی سرورهای Private Mail نمیتونند تشخیص بدن که یک ایمیل به پوشه منتقل شده یا اینباکس,

دیلیوری ریپورت درواقع گزارش دریافت ایمیل توسط سرویس دهنده ایمیل هست! حتی اگه توی سیستم فیلترینگ سرویس دهنده ( Gmail - Yahoo ) ایمیل شما دیلیور بشه اما جزء فیلترشون باشید برای شما دیلیوری ارسال میشه اما به دست کاربر نمیرسه

گزارش دیلوری از هیدر ایمیل از بخش SPF و DKM دریافت میشه و با استفاده از IP سرور ارسال کننده تایید هویت داده میشه

pardazeshgaran
2014-07-28, 08:18
دوست عزیز شاتی که ارسال کردید مربوط به دیلور شدن ایمیل هاست و هیچ ارتباطی به اینباکس شدن ندارد, حتی اگه همه ایمیل ها اسپم شه باشه هم دیلور به همین شکل خواهد بود!

هیچ کنترل پنلی روی سرورهای Private Mail نمیتونند تشخیص بدن که یک ایمیل به پوشه منتقل شده یا اینباکس,دیلیوری ریپورت درواقع گزارش دریافت ایمیل توسط سرویس دهنده ایمیل هست! حتی اگه توی سیستم فیلترینگ سرویس دهنده ( Gmail - Yahoo ) ایمیل شما دیلیور بشه اما جزء فیلترشون باشید برای شما دیلیوری ارسال میشه اما به دست کاربر نمیرسه گزارش دیلوری از هیدر ایمیل از بخش SPF و DKM دریافت میشه و با استفاده از IP سرور ارسال کننده تایید هویت داده میشه

درود خدمت شما دوست عزیز

شما اطلاعات خوبی دارید در بحث کلی و عمومی و در حوزه ایمیل مارکتینگ ولی در بحث برنامه نویسی backend مواردی هست که کاملا تخصصی و توضیح اون حداقل در این تاپیک لازم نیست ولی جهت روشن شدن موضوع و آگاهی دوستان دیگر خیلی ساده توضیح میدم:

** برای گزارش اینباکس و اسپم توسط سرویس دهنده های بزرگ مثل gmail خدماتی به صورت api ارائه میشه که شرکتهایی مثل میهن ایمیل از این api برای گرفتن گزارش استفاده میکنه تا تشخیص بده چقدر اسپم ارسال شده است.متدهای معتبر در این خصوص تحت Yii همونطور که شما هم به اسم MailWizz اشاره کردید اضافه شده است.یعنی گزارش گیری در MailWizz با API سرویس Postini ایمپوروو شده که لینک زیر هم یک نمونه از این وب سرویس میباشد که gmail در اختیار ما قرار میده تا گزارش اسپم داشته باشیم و در پنل میهن ایمیل در اختیار کاربر قرار بدیم:

https://api-s5.postini.com/dl/api/automatedbatch.wsdl

سوالی بود در خدمتم

DevStore
2014-07-28, 09:56
درود خدمت شما دوست عزیز

شما اطلاعات خوبی دارید در بحث کلی و عمومی و در حوزه ایمیل مارکتینگ ولی در بحث برنامه نویسی backend مواردی هست که کاملا تخصصی و توضیح اون حداقل در این تاپیک لازم نیست ولی جهت روشن شدن موضوع و آگاهی دوستان دیگر خیلی ساده توضیح میدم:

** برای گزارش اینباکس و اسپم توسط سرویس دهنده های بزرگ مثل gmail خدماتی به صورت api ارائه میشه که شرکتهایی مثل میهن ایمیل از این api برای گرفتن گزارش استفاده میکنه تا تشخیص بده چقدر اسپم ارسال شده است.متدهای معتبر در این خصوص تحت Yii همونطور که شما هم به اسم MailWizz اشاره کردید اضافه شده است.یعنی گزارش گیری در MailWizz با API سرویس Postini ایمپوروو شده که لینک زیر هم یک نمونه از این وب سرویس میباشد که gmail در اختیار ما قرار میده تا گزارش اسپم داشته باشیم و در پنل میهن ایمیل در اختیار کاربر قرار بدیم:

https://api-s5.postini.com/dl/api/automatedbatch.wsdl

سوالی بود در خدمتم

:| دوست عزیز Postini یک سرویس امنیتی از سرویس های زیر مجموعه گوگل هست که کارش رمزینه کردن اطلاعات ورودی و خروجی سرویس های GoogleApps هست و نمیتونه بصورت API به شما دیلوری اینباکس بده!

pardazeshgaran
2014-07-28, 10:51
یکی از وظایفش امنیت هست ;)

DevStore
2014-07-28, 10:53
یکی از وظایفش امنیت هست ;)

میشه در مورد سرویس دیلیوری مستنداتتون رو عنوان کنی ؟

خود گوگل که چنین چیزی عنوان نکرده! پس لطف کنید مستنداتتون رو از یکی از سرویس های گوگل در این خصوص عنوان کنید

pardazeshgaran
2014-07-28, 11:10
سچ کنید
از سال 2013 postini در سرویس اسپم گوگل استفاده میشه.
سوالی در خصوص خدمات میهن ایمیل دارید بفرمائید در خدمتم
سوالات متفرقه و علمی دارید میتوانید گوگل کنید!

DevStore
2014-07-28, 11:11
سچ کنید
از سال 2013 postini در سرویس اسپم گوگل استفاده میشه.
سوالی در خصوص خدمات میهن ایمیل دارید بفرمائید در خدمتم
سوالات متفرقه و علمی دارید میتوانید گوگل کنید!

;)
فکر میکنم بهتره یه بار مستندات گوگل رو مطالعه بفرمایید تا وقتی در مورد سرویسی که روی اون ادعا میکنید سوالی پرسیده میشه بتونید پاسخ بدید ...

pardazeshgaran
2014-07-28, 11:26
فکر میکنم بهتره یه بار مستندات گوگل رو مطالعه بفرمایید تا وقتی در مورد سرویسی که روی اون ادعا میکنید سوالی پرسیده میشه بتونید پاسخ بدید ...
چشم توصیه شما رو انجام میدیم

سوالی در خصوص امکانات پنل میهن ایمیل دارید در خدمتم

ahijoon
2014-08-09, 11:56
سلام

تست هم ارائه میکنید ؟ لطفا پ.خ بدید

pardazeshgaran
2014-10-05, 13:25
بله تست هم میتونید انجام بدید.در سایت قسمت ورود به پنل عضو بشید امکان ارسال تست هست