PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکت جدید در واسطه پستی - شرکت تجارت الکترونیک رایارا

hamid2day
2010-05-08, 10:03
رايارا با توجه به فراگير بودن پست در همه جاي ايران و اعتماد مردم به این بخش دولتی، خريد و فروش اينترنتي به صورت خرید پستی و بسيار ساده و مطمئن را به شما هم ميهنان گرامي عرضه کند يعني پرداخت پول به مأمور پست هنگام تحويل گرفتن كالا .

http://www.rayara.com

جهت اطلاعات بیشتر: ۵۵۴۳۹۴۲۵-۰۲۱

hamid2day
2010-05-08, 10:06
اما هر کی اولش عضو بشه خوب حال میدن ها..."" یک روز در میون "" تسویه می کنند.

Alirezaer
2010-05-08, 10:22
استفاده از این پنل پستی رو فعلا توصیه نمی کنم:
1.تازه کار هست و من ندیدم که فروشگاهی با این سیستم کار کنه و مشخص نیست وضعیت پرداختی ها به چه شکل هست.
2.دویست هزار تومان هزینه خرید پنل هست که بسیار هزینه زیادی است برای پنل پستی و یک شرکت تازه کار،در حالی که چند شرکت معروف دیگر هستند که میشه از اونها با هزینه کمتر و اطمینان بیشتر پنل تهیه کرد.
3.در مورد اینکه چند درصد از هر محصول رو برای به عنوان کارمزد کم می کنه،چیزی در سایت ننوشته.

واما یک سوال :
مزیت این سیستم از دید شما به سایر سیستم ها چیست؟

به هیچ وجه قصد تخریب این سایت رو ندارم و فقط نقد کوچکی بود،امیدوارم این شرکت با جلب اعتماد و شفاف سازی در عملکرد خوب،بزودی نزد فروشگاه دارها به محبوبیت برسد.

hamid2day
2010-05-08, 11:24
یکی از دلایل نداشتن دمو پنل فروشگاه هست
هیچی در سایت نداره

guest
2010-05-08, 12:49
طراحی سایتشون هم حه اصلا جالب نیست
ایران مارکت سنتر با اون طراحی زیبای صفحه اصلیش وقتی وارد پنل کاربری‌ش می شید از طراحی زننده ای که داره یاد روز های اولیه اینترنت که صفحات با برنامه Front Page طراحی میشد می افدیم!

p30maps
2010-05-08, 12:50
از ترکیب سایتشون معلومه چقدر حرفه ای هستند!

Reza
2010-05-08, 23:56
یه ایمیل به بخش پشتیبانی فروشندگانشون ارسال کردم ، امیدوارم مفید باشه و بتونیم توضیحات خوبی رو ازشون شاهد باشیم .

Reza
2010-05-09, 02:28
تبلیغات این شرکت توی وبگذر هم ظاهرا قرار داده شده و اینجوری که بوش میاد بحث کاملا جدیه!
یعنی ما شاهد اضاف شدن یک شرکت جدید به مجموع 5 شرکت فعال قبلی هستیم . فقط امیدوارم این یکی تجربه سیستم های قبلی رو تکرار نکنه و و اقعا یک سیستم قوی باشه و بتونه حس رقابت بعضیارو تحریک کنه :-"

as87
2010-05-09, 11:10
مديرش مگه همون صاحب قبلي ايران ماركت نيست؟(كه توي اسفند سهامش رو فروخت)

Reza
2010-05-09, 11:17
فامیلیشون که یکیه = http://www.shopkeeper.ir/forum/attachment.php?attachmentid=55&d=1270627575

Reza
2010-05-09, 11:26
بنده امروز خودم با این سیستم تماس گرفتم و شخصا با آقای رامین سعادت جو مدیر سابق شرکت کلبه کتاب صحبت کردم .
ظاهرا داستان این بوده که به دلیل یه سری اختلافاتی که وجود داشته ایشون از ایران مارکت سنتر جدا شدن و در حال حاضر خودشون شخصا مدیریت این سیستم جدید رو به عهده دارن . طی صحبتی که داشتیم ظاهرا امکانات این سیستم قراره خیلی بیشتر و پیشرفته تر از ایران ام سی باشه و قول همکاری با انجمن رو هم به بنده دادن . ایشالا به زودی حظور ایشون یا همکارانشون رو در این تاپیک و تاپیک های مشابه احساس خواهیم کرد .

rayara
2010-05-09, 12:16
با سلام خدمت بازدیدکنندگان گرامی، رشیدی هستم از طرف شرکت رایارا اینجا هستم تا بتونم به سؤالات شما عزیزان پاسخگو باشم. مدیر رایارا آقای سعادت جو هستن که ایشون سال گذشته سهام خودشون در ایران مارکت سنتر رو واگذار کردن و شرکت رایارا رو راه اندازی کردن. در واقع عزیزانی که مبلغ 20000 تومن رو برای یک شرکت تازه وارد زیاد می دونن اینو هم در نظر بگیرن که ما از سال 86 سابقه کار داریم و پرداختهای ما از بقیه همکاران ما بهتر بوده. در رایارا هم کماکان همون روال رو در پیش خواهیم گرفت. در ضمن شرکت پست در سال جدید برای معرفی هر فروشگاه مبلغ 50000 تومن درخواست کرده و این مطلب شامل همه شرکتهای طرف قرارداد با پست هستش. یعنی علاوه بر 200000 تومن هر فروشگاه می بایست 50000 تومن هم به حساب پست واریز کنه. درصد کارمزد رایارا بسته به نوع کالا متفاوته جهت اطلاع بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرین.

Alirezaer
2010-05-09, 12:27
با سلام خدمت بازدیدکنندگان گرامی، رشیدی هستم از طرف شرکت رایارا اینجا هستم تا بتونم به سؤالات شما عزیزان پاسخگو باشم. مدیر رایارا آقای سعادت جو هستن که ایشون سال گذشته سهام خودشون در ایران مارکت سنتر رو واگذار کردن و شرکت رایارا رو راه اندازی کردن. در واقع عزیزانی که مبلغ 20000 تومن رو برای یک شرکت تازه وارد زیاد می دونن اینو هم در نظر بگیرن که ما از سال 86 سابقه کار داریم و پرداختهای ما از بقیه همکاران ما بهتر بوده. در رایارا هم کماکان همون روال رو در پیش خواهیم گرفت. در ضمن شرکت پست در سال جدید برای معرفی هر فروشگاه مبلغ 50000 تومن درخواست کرده و این مطلب شامل همه شرکتهای طرف قرارداد با پست هستش. یعنی علاوه بر 200000 تومن هر فروشگاه می بایست 50000 تومن هم به حساب پست واریز کنه. درصد کارمزد رایارا بسته به نوع کالا متفاوته جهت اطلاع بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرین.

سلام آقای رشیدی،ورودتون به انجمن رو تبریک میگم و امیدوارم که به صورت مستمر در این تاپیک حضور داشته باشید و اما چند سوال:

شما در سایت کارمزدی رو که از هر سفارش میگیرید ننوشتید،کارمزدی که از هر محصول کم می کنید چقدر است؟یعنی چه متفاوت هست کارمزدا؟همه سیستم های پستی یک کارمزد ثابت برای همه اجناس می گیرند.
در مورد هزینه پنل واقعا دویست هزار تومان زیاد هست،اون هم برای یک سیستم تازه کار.
در مورد اینکه فرمودید 50000 تومان باید بابت هر فروشگاه به پست بدهید،پس چطوری شرکت پارس پیک پنل 50000 تومانی داره؟یعنی پارس پیک هیچ پولی برای خودش نمی گیره؟

rayara
2010-05-09, 16:10
سلام متشکرم نهایت سعی خودم را می کنم که حضور داشته باشم .اصولاً برای اکثر کالاها 5 درصد کارمزد گرفته می شود اما برای کالاهایی که قیمتشان بالاست بسته به نوع کالا این درصد کمتر تعیین میشود. در خصوص شرکت های دیگر، با توجه به مبلغ اجباری تعیین شده توسط پست در آئین نامه جدید پست، تخمین می زنم که از این به بعد حداقل قیمت پنل ها 50000 تومن خواهد بود ( با در نظر گرفتن اینکه بخواهند پنل بصورت رایگان در اختیار مشتری قرار بدهند ).

Alirezaer
2010-05-09, 16:15
سلام متشکرم نهایت سعی خودم را می کنم که حضور داشته باشم .اصولاً برای اکثر کالاها 5 درصد کارمزد گرفته می شود اما برای کالاهایی که قیمتشان بالاست بسته به نوع کالا این درصد کمتر تعیین میشود. در خصوص شرکت های دیگر، با توجه به مبلغ اجباری تعیین شده توسط پست در آئین نامه جدید پست، تخمین می زنم که از این به بعد حداقل قیمت پنل ها 50000 تومن خواهد بود ( با در نظر گرفتن اینکه بخواهند پنل بصورت رایگان در اختیار مشتری قرار بدهند ).

دوست عزیز الان هم حداقل قیمت پنل 50000 تومان هست.
و اما اینکه قیمت پنل پستی شما زیاد است،بهتر نبود مبلغ کمتری درنظر می گرفتید؟

rayara
2010-05-09, 16:34
در مقابل خدماتی که ارائه می کنیم قیمت زیادی نیست

Alirezaer
2010-05-09, 16:39
در مقابل خدماتی که ارائه می کنیم قیمت زیادی نیست

چه خدمات خاصی ارائه می کنید که همچین قیمتی داری؟
مزیت شما به سایر پنل ها چیه؟

rayara
2010-05-10, 10:25
خدمات ما شامل : سیستم همکاران، سیستم تبلیغاتی رایگان از طریق وب سرویس، ارتباط دائم با بخش فنی، امکان ایجاد همکار تا 99 عدد و عدم اخذ 25000 تومان بابت هر همکار، توانایی تمرکز بر روی محصول،فروشنده و دسته بندی خاص و ایجاد دسترسی های خاص برای همکاران، مونیتورینگ دائم سیستم و پست، پیگیری های قوی تر کالاهای بلاتکلیف، امکان وب سرویس برای همکار، ایجاد امکان تخفیف برای کالا، امکان ویرایش شهر و استان مقصد در پنل، امکان درج لفاف و عدم محاسبه آن در صورت تعداد سفارش بیشتر از یک عدد، گزارش گیری آنلاین از کالاها و موارد متعدد دیگر که در ضمن کار با رایارا شاهد خواهید بود.

Alirezaer
2010-05-10, 10:29
خدمات ما شامل : سیستم همکاران، سیستم تبلیغاتی رایگان از طریق وب سرویس، ارتباط دائم با بخش فنی، امکان ایجاد همکار تا 99 عدد و عدم اخذ 25000 تومان بابت هر همکار، توانایی تمرکز بر روی محصول،فروشنده و دسته بندی خاص و ایجاد دسترسی های خاص برای همکاران، مونیتورینگ دائم سیستم و پست، پیگیری های قوی تر کالاهای بلاتکلیف، امکان وب سرویس برای همکار، ایجاد امکان تخفیف برای کالا، امکان ویرایش شهر و استان مقصد در پنل، امکان درج لفاف و عدم محاسبه آن در صورت تعداد سفارش بیشتر از یک عدد، گزارش گیری آنلاین از کالاها و موارد متعدد دیگر که در ضمن کار با رایارا شاهد خواهید بود.

با تشکر از شما بابت همکاری در این تاپیک.
منظورتون از سیستم تبلیغاتی رایگان چیه؟لطف کنید کمی بیشتر توضیح بدید.
و اینکه دوست عزیز من فکر نکنم پنل پستی باشه که برای اضافه کردن همکار پول بگیره.

persiastore
2010-05-10, 14:17
با تشکر از شما بابت همکاری در این تاپیک.
منظورتون از سیستم تبلیغاتی رایگان چیه؟لطف کنید کمی بیشتر توضیح بدید.
و اینکه دوست عزیز من فکر نکنم پنل پستی باشه که برای اضافه کردن همکار پول بگیره.
چرا مارکت میگیره
اقای رشیدی هم منظورشون همون مارکت سنتر بود که عنوان کردند به صورت رایگان
در ضمن مال مارکت سیستم همکارش هیچ ارتباطی بین پنل اول و دوم نیست و مثلا اگه همکار پسورد پنل دوم را عوض کنه ...

rayara
2010-05-10, 14:40
توضیح در مورد سیستم تبلیغاتی رایگان: در بقیه سیستم های تبلیغاتی مشتری باید یا بنر دانلود کنه و در سایت خودش بذاره یا باید کد تبلیغاتی بگیره که اکثراً عکسهایی که توش هستن لود نمی شن یا باید صفحاتی رو که می خواد ایندکس کنه که این کار دو تا اشکال بزرگ داره اول اینکه وقت گیره و دوم اینکه در صورت عوض شدن اطلاعات یا لینکها و حتی حذف لینکها تبلیغ کننده خبردار نمی شه. کاری که ما کردیم در اختیار قراردادن وب سرویس برای تبلیغ کننده هستش که به هیچ یک از مشکلات بالا بر نمی خوره و در صورت تغییرات، به صورت آنلاین انجام می شه. تمام کاربر های رایارا می تونن در صورت امضای تعهدنامه این سیستم رو برای خودشون فعال کنن. تبلیغ کننده های زیادی با ما توافق کردن که این در این سیستم با ما همکاری کنن. خود فروشگاهها هم می تونن تبلیغ کننده باشن. تفاوت ما با بقیه این هست که تبلیغ کننده های ما می تونن از فروشگاه خاص یا از دسته بندی خاص و یا حتی با امکان انتخاب درصد و قیمت پورسانت کالا ها رو انتخاب کنن. باز هم اگه سوالی باشه در خدمت شما هستم

Alirezaer
2010-05-10, 14:44
توضیح در مورد سیستم تبلیغاتی رایگان: در بقیه سیستم های تبلیغاتی مشتری باید یا بنر دانلود کنه و در سایت خودش بذاره یا باید کد تبلیغاتی بگیره که اکثراً عکسهایی که توش هستن لود نمی شن یا باید صفحاتی رو که می خواد ایندکس کنه که این کار دو تا اشکال بزرگ داره اول اینکه وقت گیره و دوم اینکه در صورت عوض شدن اطلاعات یا لینکها و حتی حذف لینکها تبلیغ کننده خبردار نمی شه. کاری که ما کردیم در اختیار قراردادن وب سرویس برای تبلیغ کننده هستش که به هیچ یک از مشکلات بالا بر نمی خوره و در صورت تغییرات، به صورت آنلاین انجام می شه. تمام کاربر های رایارا می تونن در صورت امضای تعهدنامه این سیستم رو برای خودشون فعال کنن. تبلیغ کننده های زیادی با ما توافق کردن که این در این سیستم با ما همکاری کنن. خود فروشگاهها هم می تونن تبلیغ کننده باشن. تفاوت ما با بقیه این هست که تبلیغ کننده های ما می تونن از فروشگاه خاص یا از دسته بندی خاص و یا حتی با امکان انتخاب درصد و قیمت پورسانت کالا ها رو انتخاب کنن. باز هم اگه سوالی باشه در خدمت شما هستم

ممنون از توضیحاب خوب شما.
اگر میشه دموی پنل رو هم قرار بدید.

Alireza
2010-05-10, 16:56
سلام

ظاهرا این سیستم جدید داره امکاناتشو تنها و صرفا با ایران مارکت مقایسه می کنه نه سیستم های دیگه!

یا حــــــــق

Reza
2010-05-10, 18:29
قرار داد فروشندگان هم در سایت وجود نداره و قابل دانلود نیست !

birdco
2010-08-29, 02:18
من با اين شركت قرار داد دارم . زماني كه فهميدم مديرش آقاي سعادت جو هست ، شك نكردم و شروع به كار كردم . پرداختشون هم خوبه هر چند امكانات پنل راضي كننده نيست و ايراداتي داره كه من نتونستم يك نفره آنها را رفع كنم !!!! ولي ميشه كار كرد . قابل اعتماد و معتبر . دوستي كه گفته بود تازه كار هستند ، نه نيستند . تجربه خوبي دارند .

Reza
2010-08-29, 09:49
با سلام و تشکر از شما
در مورد این جمله :

امكانات پنل راضي كننده نيست و ايراداتي داره كه من نتونستم يك نفره آنها را رفع كنم !!!!

اگه صلاح دونستینیه تاپیک بزنین تا باهمکاری شماو سایر کاربران انجمن و همچنین تیم فنی سیستم رایارا بتونیم در هر چه سریعتر برطرف شدن این مشکلات کمک کنیم .

birdco
2010-09-08, 00:49
سلام .
شايد من نتونستم درست حرفمو تفهيم كنم . موردي رو كه پيش اومده بود برام توضيح ميدم . اميدوارم مفهوم بشه :
وقتي سفارشات معلق رو در پنل به حالت آماده به ارسال در آوردم ، به دليل خراب شدن رايترم ( ميتونه هر دليل ديگه اي باشه ) نتونستم سفارش هارو اماده كنم . بر اساس سابقه اي كه از ايران ماركت داشتم رفتم كه سفارش ها رو از ليست آماده به ارسال به معلق تبديل كنم ديدم كه نميشه و بايد اول انصراف بزنم و بعد به صورت دستي همه رو وارد كنم . منظورم از ايراد ، همين بود و منظورم از يك نفره اين بود كه با صحبت هايي كه با آقاي رشيدي كردم نتونستم ثابت كنم كه اين كار ( ثبت دستي سفارش هاي انصرافي ) براي تعداد زياد سفارش سخته . البته دليلي داشتن كه خب من قبول نكردم و در آخر گفتن كه در تغيير وضعيت ها دقت كنم . چشم گفتن من پايان بحث بود . اما دقت كنيد كه اگر فرضا 40 تا سفارش بود و بعد از تاييد متوجه شدين كه مثلا رايتر سوخته ( حالا چه ساعتي ؟ مثلا 9 شب !!! ) و نميشه كاري كرد ( مثلا خريد رايتر نو ) و با سخت گيري جديد شركت پست در رابطه جمع آوري سفارش ها به همان تعداد اظهار شده نه كمتر و نه بيشتر ! ( اين روزها هم كه هم تعداد رو ميشمارن و هم رسيد ميگيرن !! ) ، اين 40 تا سفارش رو انصراف بزنين و بعد بخواين يكي يكي و دستي ثبت كنيد ، چقدر وقت و انرژي مي گيرد ؟ اصلا براي كساني كه در سيستم تبلغاتي هم عضو هستند و كالا براي فروش گذاشته اند ( مثل من !!! ) اگر اين اتفاق افتاد چه كار بايد كرد ؟ ( سوال از آقاي رشيدي كه هميشه پاسخگو بودند ) دليل رو چه بايد نوشت ؟

اميدوارم منظورمو درست رسونده باشم .

Reza
2010-09-08, 15:58
به مورد خوبی اشاره کردین و من هم با شما موافقم
امیدوارم پشتیبانی فنی سیستم رایارا با ما همکاری کنن و بتونیم برای این مورد هم یک راهکاری پیدا کنیم .

SHOP.IRANGET.COM
2010-09-26, 00:55
سیستم این سایت کلا مثل ایران مارکت هستش اما خوب ناقص تره و ظاهرش تغییر کرده.
به نظر من تیم برنامه نویسی این شرکت به قدرت تیم ایران مارکت نیست. امروز یه سفارش خواستم رهگیری کنم جایی رو پیدا نکردم که کد رو وارد کنم تو سایتش.
اما طی تماسی که با یکی از دوستان گرفته شده بود میگفتن که هزینه ارسال کالا از طریق این شرکت ارزونتره نسبت به سیستم های دیگه و این هم به نفع مشتری هست و هم به نفع خریدار

این قضیه قیمت ها مگه دلبخواهیه که هر شرکتی واسه ارسال پیشتاز یه نرخ داشته باشه ؟

birdco
2010-09-26, 06:25
سلام
1 - براي رهگيري سفارش به اين سايت برين : rahgiri.bz
2 - ارسال كالا دلبخواه نيست ولي انتخاب نوع ارسال چرا ، انتخابيه . در واقع رايارا علاوه بر ارسال با پيشتاز ، ارسال سفارشي رو هم فعال كرده و هزينه ارسال كمتره ولي در عوض بسته ديرتر به دست مشتري ميرسه و اعلام وصول هم ديرتر انجام ميشه .