PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش aluma wallet به زیر قیمت خرید

moj1rayaname
2014-07-27, 12:02
سلام و وقت بخیر

دلیل فروش = نیاز فوری ب پول

تعداد 80 عدد کیف آلوماوالت موجود هست ( اکثرا مشکی و نقره ای + قرمز و تعداد کمی سبز و بنفش و طلایی و خاکستری )

کیفیتش از مرغوب ترین ها هست
قیمت 3200 خریدم بوده و از 2900 تومن تقدیم میکنم .. برای خرید کل جای تخفیف وجود دارد

ارسال باربری 24 ساعته شهرهای نزدیک تحویل میشه
اردبیل هستم - 0091-795-0937
ایمیل moj1rayaname@gmail.com

Ali.Fatehi
2014-07-27, 12:42
میشه عکس با کیفیت از محصول بزارین؟
تو مترو دارن 3 تومن میفروشن که بعضاَ با 2 تومن هم دیده شده...

h.davoudi
2014-07-27, 12:57
لطفا هر چه سریعتر تصویر از محصول با توجه به استاندارد های قوانین بازارچه درج کنید.

moj1rayaname
2014-07-27, 13:15
15450
15451
15452
15453

Ali.Fatehi
2014-07-27, 13:23
15450
15451
15452
15453

ببخشید قصد اسپم ندارم...
اما شما فقط از جعبه محصول عکس انداختین بهتر نبود یه دونه رو باز میکردین تا مردم بدونن چی رو میخوان بخرن؟

moj1rayaname
2014-07-27, 13:34
نه حق با شماست فراموش کرده بودم عکس بندام
بعد انداختم آپلود کردم یادم افتاد نوشته ای از کاربری توی عکس نداشتم ..
ای کاش 2 تا نماینده تو مجلس داشتیم مثل شما پیگیر مسائل مردم بودن :دی

15454
15455

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

میشه عکس با کیفیت از محصول بزارین؟
تو مترو دارن 3 تومن میفروشن که بعضاَ با 2 تومن هم دیده شده...
قطعا کیفیت ها متفاوت هست ...
بی کیفیت باشه
لولاشون ضعیف میشه
رنگ مات تر دارن
بدنه ی ضعیفی دارن .. یعنی با دست فشار بدی انعطاف داره و خم میشه و مشخصه که نازک هست
قفل کیف ها خیلی مهم و مدل بی کیفیت شاید 10 بار باز و بسته کنی یا میشکنه یا دیگه بخوبی قفل نمیکنه و رد می کنه

MoReNu
2014-07-30, 14:57
نه حق با شماست فراموش کرده بودم عکس بندام
بعد انداختم آپلود کردم یادم افتاد نوشته ای از کاربری توی عکس نداشتم ..
ای کاش 2 تا نماینده تو مجلس داشتیم مثل شما پیگیر مسائل مردم بودن :دی

15454
15455

قطعا کیفیت ها متفاوت هست ...
بی کیفیت باشه
لولاشون ضعیف میشه
رنگ مات تر دارن
بدنه ی ضعیفی دارن .. یعنی با دست فشار بدی انعطاف داره و خم میشه و مشخصه که نازک هست
قفل کیف ها خیلی مهم و مدل بی کیفیت شاید 10 بار باز و بسته کنی یا میشکنه یا دیگه بخوبی قفل نمیکنه و رد می کنه

سلام
فرزاد جان من تاحالا از این کیفا نداشتم ولی اونطوری که توی عکس مشخصه جنسش خوبه لطفا لینک خرید پستی در فروشگاهت رو برام ارسال کن تا یکی بخرم
ErfanOnline
2014-07-30, 15:12
سلام
جنس معمولی درجه 2 هست
قیمتتون بالاست دیروز من خریدم 1600
جنسی که شما دارید بقل لولا هاش سوراخ داره و پیم اهنیش بعد از 10-15 بار بازو بسته کردن می افته بدنه جدا میشه
اگه واقعا نیاز به پولش دارید رو قیمتی که خریدم میتونید بدید کلشو میخوام
moj1rayaname
2014-07-30, 16:12
سلام
فرزاد جان من تاحالا از این کیفا نداشتم ولی اونطوری که توی عکس مشخصه جنسش خوبه لطفا لینک خرید پستی در فروشگاهت رو برام ارسال کن تا یکی بخرم

سلام
جنس معمولی درجه 2 هست
قیمتتون بالاست دیروز من خریدم 1600
جنسی که شما دارید بقل لولا هاش سوراخ داره و پیم اهنیش بعد از 10-15 بار بازو بسته کردن می افته بدنه جدا میشه
اگه واقعا نیاز به پولش دارید رو قیمتی که خریدم میتونید بدید کلشو میخوام
درسته این که فرمودید رو من داشتم و یک مدت اشانتیون دادم رفت ( حدود 30تا خرید کرده بودم .. )
اینی که هست رو نزدیک 1 ساله خودم استفاده میکنم نقره ای و بدون مشکل هست ..
اگه همشهری بودید حضورا میدیدن چون منم اینطوری نگران رضایت مشتری هستم از طرفی هم نمی تونم از خریدم خیلی کمتر بدم .. اگه بدم به دست فروش که کنار بساتش بفروشه سود هم میکنم :دی
ولی خب احترام همکاران واجبتر هست

ErfanOnline
2014-07-30, 16:51
پیام خصوصی کردم خدمتتون

درسته این که فرمودید رو من داشتم و یک مدت اشانتیون دادم رفت ( حدود 30تا خرید کرده بودم .. )
اینی که هست رو نزدیک 1 ساله خودم استفاده میکنم نقره ای و بدون مشکل هست ..
اگه همشهری بودید حضورا میدیدن چون منم اینطوری نگران رضایت مشتری هستم از طرفی هم نمی تونم از خریدم خیلی کمتر بدم .. اگه بدم به دست فروش که کنار بساتش بفروشه سود هم میکنم :دی
ولی خب احترام همکاران واجبتر هست

من نمیخوام شما ضرر کنید که چیزی که گفتم عین واقعیته
الو ما والت چندین طرح ازش هست اینی هم که شما بدترین نوعشه چون سریع درش در میاد همین این مدلش رو ما یه زمانی دونه ای 5500 هم خریدیم نه اینکه بگم شما گرون میدی زمانی که خریدی قیمتش همین بوده ولی الان قیمتش 1500-1600 هه