PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 20 هزار اعتبار ارسال رایگان به آدرس ایمیلهای info از میل پورتال دریافت کنید

mortezab20
2014-08-11, 19:48
سلام دوستان

کاربران عزیز شاپکیپر می توانند ایمیلهای تبلیغاتی خود را به آدرس ایمیلهای اینفو به صورت رایگان ارسال کنند
بعد از ثبت نام داخل پنل میلرآنلاین لطفا به بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا اعتبار 20 هزار ایمیل داخل پنل برای شما فعال شود ( یا همینجا هم می توانید پ خ کنید تا اعتبار شما فعل شود حداکثر زمان فعال شدن : 24 ساعت)

اعتبار برای همه کاربران شاپکیپر : 20 هزار اعتبار ارسال به ایمیلهای اینفو (info) ثبت نام (http://maileronline.com/app/customer/index.php/guest/index)

2 سال از زمانی که میل پورتال (http://www.emailportal.ir) آغاز به کار کرد گذشت! بسیار خرسندیم که به صورت حضوری به شرکتهای زیادی پنل های ارسال ایمیل داده ایم و شاید دوستان باور نکنند با اینکه کار ما خدمات ارسال خبرنامست ولی از اول شروع کار تبلیغات بسیار بسیار کمی رو داشتیم و سرجمع چند بار ایمیل تبلیغاتی برای خودمان فرستاده ایم و اغلب مشتریان راضی ، باعث گسترش فروش ما شدند با معرفی خدمات ما به دیگران!
صدالبته بین همه مشتریان ، مشتریانی هستند که رضایت کافی نداشتند چه داخل شاپ کیپر و چه .... ولی تمام تلاش خودمان را میکنیم که درصد این افراد به صفر نزدیک شود!

بعضی از این تاپیک ها رو داشتم مطالعه میکردم که یه چیز برام جالب بود
اغلب دوستانی که تاپیک های فروش پنل ارسال ایمیل گروهی میزنند، با ادعاهایی مانند (اینباکس صددرصد! ارسال چند ده هزار ایمیل در روز و ...) اقدام به فروش میکنند و به محض اینکه چند نفر خریداری میکنند ، شکایت ها شروع میشه
چرا این همش اسپم میفرسته
این که همش قطعه
بسیار پایین تر از اون چیزی که گفته شده در روز میفرسته
و .....
چرا دوستان هنوز تضمین 100درصد اینباکس رو باور میکنند؟ باور کنید همچین چیزی وجود خارجی نداره چه شما بخواهید با با برترین سرویس دهنده خارجی بفرستید چه با سرور خود یاهو
خیلی خوبه که دوستان عزیز یکم صداقت داشته باشند و سرویس خودشون رو اونطور که هست ارائه بدند و اغراق بیش از حد نکنند

ارسال به اینباکس همش مربوط به ارائه دهنده ی سرویس ها نمیشه بلکه باید کاربر هم مواردی رو رعایت کنه تا بتونه درصد اینباکس بالایی رو داشته باشه
- تو نوشتن متن باید دقت زیادی رو داشته باشید
- قالب مناسبی رو برای ارسال قرار بدید
- لینک لغو عضویت رو حتما بزارید تا کاربران به راحتی بتونند از لیست شما خارج بشند نه اینکه وقتی ایمیل شما رو باز کردند لینکی برای لغو پیدا نکنند ،اونوقته که میرند سراغ دکمه SPAM
- چه خوب که مشخصات خودتون رو زیر ایمیل قرار بدید(ادرس شرکت،شماره تلفن، و هر چیزی که لازمه )
- عکس زیاد استفاده میکند؟ اینکارو نکنید چون کیفیت ارسال شما رو به شدت میاره پایین
- اگر می خواهید از متون رنگی با فونت درشت استفاده کنید بس بهتره قید اینباکس رو بزنید!
- و .....

مواردی هم هست که به عهده ی ماست تا با تنظیمات حرفه ای بیشترین شانس رو به ایمیل شما بدیم تا روانه اینباکس بشه

امروز یه قالبی رو برای ارسال امتحان کردم که برای یکی از کاربران بود و هیچ کدوم از موارد بالا رو رعایت نکردم و بعد از ارسال، ایمیل مستقیم وارد اسپم شد، دوباره همون رو با رعایت چند نکته ارسال کردم که مستقیما در پوشه اینباکس جای گرفت
بس این موراد رو سعی کنید حتما رعایت کنید تا کیفیت ارسالتون بالاتر بره

دوستان اگر قصد خرید پنل ارسال ایمیل داشتند با کلیک کردن روی لینک زیر می توانند جزییات بیشتری را مشاهده کنند
توجه کنید که پنل به صورت رایگان برای کاربران داده میشود و کاربر فقط اعتبار ارسال ایمیل را خریداری میکند

www.emailportal.ir (http://emailportal.ir/index.php/2014-08-03-09-37-43/panele-ersale-email)

mosisms
2014-08-11, 19:55
لطفا برای بنده فعال کنید
ثبت نام کردم

ممنون

aliphp1
2014-08-11, 20:11
سلام بنده الان ثبت نام کردم لطفا اعتبار بزنید
ایمیل info.ir****ll7@gmail.com

daneshbin
2014-08-11, 20:17
سلام
بنده هم ثبت نام کردم
لطفا برای من نیز فعال نمایید با سپاس

mortezab20
2014-08-11, 21:07
لطفا برای بنده فعال کنید
ثبت نام کردم

ممنون

ایمیلی که داخل پنل ثبت نام کردید رو بگید تا فعال بشه

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام بنده الان ثبت نام کردم لطفا اعتبار بزنید
ایمیل info.ir****ll7@gmail.com

اعتبار شما داخل پنل فعال شد

سلام
بنده هم ثبت نام کردم
لطفا برای من نیز فعال نمایید با سپاس

با چه ایمیلی ثبت نام کردید؟

اعتبار برای کاربران زیر فعال شد
mostafa hadavi
ali arkhodi
mohammad hasanzade
mostafa baragushi

دوستان دقت کنید که لیست ایمیلهای info رو فقط با این پنل بفرستید و حتما ایمیل هارو جدا کنید بعد وارد پنل کنید

آموزش نحوه ارسال ایمیل (http://uplod.ir/ub0nu4nzmi84/آموزش_نحوه_ارسال_ایمیل_با_ک ترل_پنل_میلرآنلاین.pdf.htm)

آموزش نحوه وارد کردن لیست ایمیل (http://uplod.ir/sl6x2qgh2me4/آموزش_وارد_کردن_لیست_ایمیل_ ه_پنل_میلرآنلاین.pdf.htm)

aliphp1
2014-08-11, 21:14
ای بابا من فکر کردم شما لیست ایمیل ها رو دارید وگر نه اگه لیست داشته باشم که خودم چند خط کد می نویسم با سرورم ارسال می کنم

mortezab20
2014-08-11, 21:21
ای بابا من فکر کردم شما لیست ایمیل ها رو دارید وگر نه اگه لیست داشته باشم که خودم چند خط کد می نویسم با سرورم ارسال می کنم

خب بهتره کد خودتون رو بنویسید ارسال کنید، خیلی خوبه که قبل از درخواست ، متن بالا رو دقیق بخونید توضیحات داده شده

hamsaranjavan
2014-08-11, 21:25
ارسال ایمیل خودتون انجام میدید ؟ تعرفه هاتون برام . پ .خ کنید ممنون

mortezab20
2014-08-11, 21:35
ارسال ایمیل خودتون انجام میدید ؟ تعرفه هاتون برام . پ .خ کنید ممنون

بله ارسال ایمیل هم انجام میدیم
پیام خصوصی چک شود
هر سوالی داشتید میتونید پیام بدید

ahijoon
2014-08-11, 21:48
درود