PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شاپینگفا ***** شد !!!!!!!!

aliireza2012
2011-06-04, 11:33
لطفا رسیدگی کنین

aliireza2012
2011-06-04, 13:03
دست گلتون درد نکنه با این پشتیبانی که دارید .
هیچ کس نیست جواب بده مشکل چیه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

shop-me
2011-06-04, 18:19
دیگه شورشو در آوردن . بدون دلیل و منطق

Reza
2011-06-04, 19:19
لطفا سریع قضاوت نکنید
این مشکلی که حداقل یک بار برای هر سیستم خدماتی پیش میاد و باید منتظر موند تا بعد از تعطیلات بهش رسیدگی بشه
امیدوارم دوباره شاهد اوج گیری شاپینگفا باشیم

TOSTER
2011-06-04, 19:33
فروشگاه های غیر مجاز روی شاپینگ فا خدا نگهدار
احتمال زیاد مجبور به حذف اونها می شن

369369
2011-06-04, 20:13
واقعا جای تعجب داره !!!!!!!
کسی که یه همچین سایتهایی ( کاربر مدار ) می سازه یکی از اولین کارهایی که باید بکنه اینه که توی سایت ساماندهی ثبتش کنه . که اگه مشکلی پیش اومد براش ایمیل بزنن و اونم سریع مشکل رو حل کنه. اینطوری دیگه هیچ وقت سایت فیل نمی شه .

aliireza2012
2011-06-04, 22:00
خدا کنه که درست شه . مگه ما بدشونو می خوایم . منم بلاخره یکی از کاربراشم . اما اگه یه سیستم دیگه بود تا الان مشکلش حل شده بود . پشتیبانیش خیلی ضعیفه

rasool
2011-06-04, 22:50
واقعاً اين آقا حوصله ام رو سربردند !!!!!!
به آقاي عجول يعني aliireza2012 مي گم كه اينقدر غر غر نفرمايند امروز هر از چندگاهي كه شاپ كيپر سر زدم همش اين آقا در حال غر زدن بودند بالاخره طاقتم سرآمد و با مديران شاپينگفا تماس برقرار كردم و در مورد**** شدن شاپينگفا سئوال كردم كه اونا گفتند كه ما پيگيري كرديم و بعد از تعطيلات در اولين فرصت شاپيگنفا مثل هميشه در خدمت كاربران و دوستان عزيز خواهد بود و خدمات اش رو با قوت هرچه تمام تر ارائه خواهد داد

shopingfa
2011-06-04, 23:15
سلام خدمت عزیزان انجمن و کاربران محترم شاپینگفا
متاسفانه بدلیل تعطیلات چند روزه امکان پیگیری سریع موضوع از طریق مبادی قانونی مقدور نگردیده ولیکن بمحض بازگشائی ادارات مورد سریعا پیگیری خواهد شد
ضمنا عزیزان از بابت سخت گیری های بعدی نگران نباشند چرا که مطالب مورد دار قبلا به اطلاع مدیران محترم فروشگاه خواهد رسید و با ویرایش مطلب ،در آینده مشگلی نخواهیم داشت
از شکیبائی دوستان سپاسگزاریم
www.shopingfa.biz

shopingfa
2011-06-04, 23:20
aliireza2012 (http://www.shopkeeper.ir/forum/member.php?u=4789) من متعجبم چرا این سیستم مدام در حال ف/یلتر قرار میگیره . براشون خیلی متاسفم

سلام دوست عزیز aliireza2012 (http://www.shopkeeper.ir/forum/member.php?u=4789)
در صورت امکان بفرمائید این چندمین بار است که شاپینگفا ***** شده؟
ضمنا
ما برای شما متاسف نیستیم بلکه آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی را داریم
با تشکر دوست شما
شاپینگفا

tebyan31
2011-06-04, 23:51
از پاسخ منطقی جناب شاپینگفا کمال تشکر رو دارم!

امیدوارم بعد از رفع مشکلشون در اولین فرصت، دیگه به همچین مشکلی برخورد نکنند.

pikaf
2011-06-05, 00:18
باتشکر فراوان از مدیران شاپینگفا که سریعا پاسخگو هستن.

aliireza2012
2011-06-05, 11:46
واقعاً اين آقا حوصله ام رو سربردند !!!!!!
به آقاي عجول يعني aliireza2012 مي گم كه اينقدر غر غر نفرمايند امروز هر از چندگاهي كه شاپ كيپر سر زدم همش اين آقا در حال غر زدن بودند بالاخره طاقتم سرآمد و با مديران شاپينگفا تماس برقرار كردم و در مورد**** شدن شاپينگفا سئوال كردم كه اونا گفتند كه ما پيگيري كرديم و بعد از تعطيلات در اولين فرصت شاپيگنفا مثل هميشه در خدمت كاربران و دوستان عزيز خواهد بود و خدمات اش رو با قوت هرچه تمام تر ارائه خواهد داد

مودب باش . این برای آدمی ..... مثل شما این طوری شاید به نظر برسه . اما من هم اطلاع رسانی کردم و هم انتقاد .

aliireza2012
2011-06-05, 11:52
aliireza2012 (http://www.shopkeeper.ir/forum/member.php?u=4789) من متعجبم چرا این سیستم مدام در حال ف/یلتر قرار میگیره . براشون خیلی متاسفم

ضمنا
با تشکر دوست شما
شاپینگفا

من اطلاعی ندارم . چرا باید متاسف باشین چون گفتم شاپینگفا ***** شده ؟!!!!!!
چون خواستم رسیدگی کنین و جواب بدین !!!!!
اگه این ها رو یک کاربر نباید از مدیر نخواد و پشتبانی نکنه بگین . من دیگه .....

tebyan31
2011-06-05, 12:20
من اطلاعی ندارم . چرا باید متاسف باشین چون گفتم شاپینگفا ***** شده ؟!!!!!!
چون خواستم رسیدگی کنین و جواب بدین !!!!!
اگه این ها رو یک کاربر نباید از مدیر نخواد و پشتبانی نکنه بگین . من دیگه .....

مشکل جای دیگه اس!

من متعجبم چرا این سیستم مدام در حال ف/یلتر قرار میگیره . براشون خیلی متاسفم

جناب شاپینگفا با کلمه مدام ف/یلتر شدن مشکل دارن!!

shopingfa
2011-06-05, 13:24
دوست گرامی aliireza2012 (http://www.shopkeeper.ir/forum/member.php?u=4789)
شما نوشته بودید : من متعجبم چرا این سیستم مدام در حال ف/یلتر قرار میگیره . براشون خیلی متاسفم
در حالیکه شاپینگفا برای اولین بار است که ***** شده ضمنا شما نوشته بودید که برای ما متاسفید
ضمنا اگر به مسائل *****رینگ واقف باشید، نباید عجله کنید و تقصیر را گردن این و آن بیندازید اندکی صبر داشته باشید. راستی اگر تمایل داشته باشید آدرس فروشگاه خودتان در شاپینگفا را ذکر فرمائید
با تشکر

aliireza2012
2011-06-05, 17:38
دوست گرامی aliireza2012 (http://www.shopkeeper.ir/forum/member.php?u=4789)
شما نوشته بودید : من متعجبم چرا این سیستم مدام در حال ف/یلتر قرار میگیره . براشون خیلی متاسفم
در حالیکه شاپینگفا برای اولین بار است که ***** شده ضمنا شما نوشته بودید که برای ما متاسفید
ضمنا اگر به مسائل *****رینگ واقف باشید، نباید عجله کنید و تقصیر را گردن این و آن بیندازید اندکی صبر داشته باشید. راستی اگر تمایل داشته باشید آدرس فروشگاه خودتان در شاپینگفا را ذکر فرمائید
با تشکر

ممنون . من از عصبانیت اینو گفتم شما درست میگین . امیدوارم مشکلات زودتر حل شه

aliireza2012
2011-06-05, 18:26
اگه میشه دامنه بقیه ی فروشگاه ها رو www.shopingfa.biz نیز تغییر بدین که از **** در بیاد

as87
2011-06-06, 10:23
متاسفانه بدلیل تعطیلات چند روزه امکان پیگیری سریع موضوع از طریق مبادی قانونی مقدور نگردیده ولیکن بمحض بازگشائی ادارات مورد سریعا پیگیری خواهد شد
ضمنا عزیزان از بابت سخت گیری های بعدی نگران نباشند چرا که مطالب مورد دار قبلا به اطلاع مدیران محترم فروشگاه خواهد رسید و با ویرایش مطلب ،در آینده مشگلی نخواهیم داشت
www.shopingfa.biz

سايت توي ارشاد به عنوان سرويس كاربر محور ثبت شده؟

taft
2011-06-06, 10:58
ببینید دوستان درآوردن سایت از *****ینگ خیلی وقت طول میکشه مگر اینکه بیخیالشون نشید و مدام با ارشاد تماس بگیرید
یکی از دوستان من سایتش *** شده بود فرم تعهد نامه رو پرکرده بود و گاهی زیاد هم تماس میگرفت ولی 3 ماه طول کشید تا از ***** خارج بشه:-s

MedisaPPS
2011-06-06, 11:02
ببینید دوستان درآوردن سایت از *****ینگ خیلی وقت طول میکشه مگر اینکه بیخیالشون نشید و مدام با ارشاد تماس بگیرید
یکی از دوستان من سایتش *** شده بود فرم تعهد نامه رو پرکرده بود و گاهی زیاد هم تماس میگرفت ولی 3 ماه طول کشید تا از ***** خارج بشه:-s

این طور نیست اون مورد که شما میگین صرفا یه استثنا بوده

arashfar
2011-06-06, 11:32
مدیر محترم سایت شاپینگفا
لطفا با تماس مکرر خود زودتر مشکل را مرتفع نمایید. من الان کار تبلیغاتی زیر چاپ دارم که آدرس فروشگاهم با دومین شما در آن ثبت است .خواهشا هزینه مرا ضایع نفرمایید.
لطفا تسریع فرمایید.
با تشکر

aliireza2012
2011-06-06, 15:17
میشه خبر بگین که چی شد ؟!

369369
2011-06-06, 15:44
منم چند ماه قبل یه سایت نیازمندیها زدم همون روزای اول کلی براش تبلیغ کردم و بازدید زیاد داشتم و کلی ایندکس شده بود . یه بنده خدایی اومده بود تبلیغ سایتش رو که توش بازی و فیلم می فروخت رو توی نیازمندیها زده بود و منم تاییدش کرده بودم . و چون تازه سایت رو تاسیس کرده بودم فک نمیکردم چون هنوز توی ساماندهی ثبتش نکردم فیلش کنن . خداییش هنوز طرز کار با سایت رو یاد نگرفته بودم !!!!! آخه هنوز یه هفته نگذشته بود !!!! که دیدم سایتم فیل شده !!!!

حالا حرف ارشاد چی بود ؟ : چرا تی ساماندهی ثبتش نکردی و چرا تبلیغ بازی بدون مجوز رو توی سایتت گذاشتی ؟ :-b

این حرفشون اینقدر به نظرم مسخره و بچگونه اومد که واقعا نمی دونستم باید چطور جوابشون رو بدم .

حدود 550 هزار ( برای سایت و هاست و دامین داده بودم ) کلی وقت برای تبلیغ و تنظیم و ثبت آگهی کرده بودم . نزاشتن ذوقشو ببرم . :-&
منم بی خبر از همه با ***** ینگ ایمل زدم جواب ندادن . خلاصه کلی ایمیل زدم تا بلاخره یه ایمیل برام فرستادن و چند تا ایمیل دیگه معرفی کرده بودن و گفته بودن این کار و بکن اون کار رو بکن . تعهده نامه بده . خلاصه به هر کدوم از ایمیلها که پیام می زدم یه جوابی خاصی می گرفتم که دفعه بعد تقریبا 50 درصد اون رو تغییر می دادن .
پوستم کنده شده - کارم شده بود ایمیل زدن - تلفن زدن - رفتن به ارشاد - حالا ارشاد شهر ما هم هر چی در این زمینه می دونست ماله عهد دقیانوس بود . خودم براش توضیح می دادم باید چی کار کنه .

یکی می گفت باید بیای ارشاد تهران - یکی می گفت باید بری ارشاد شهرتون نامه بگیری بعد بری ارشاد مرکز استان مهر کنی بعد بیاری ارشاد شهرتون تا اونا هم مهر و امضا کنن برای ما بفرستن تا بزاریم توی نوبت برای ترتیب اثر دادن ~x( .
خلاصه یه بار زرنگی کردم و از ارشاد شهرمون به ارشاد تهران زنگ زدم و گوشی رو دادم به مسئول ارشاد شهرمون تا خودشون با هم صحبت کنن :d اونا هم دیگه مجبور شدن کارمو راه بندازن . البته اینایی که میگم یک ماه طول کشید ها !!!!! یه ماه تلاش کردم و حرص خوردم و آگهی های سایتم رو حذف کردم و منت این و اون رو کشیدم و تعهد نامه دادم تا لطف فرمودن سایتم رو از فیل در آوردن .
سایتم در همون موقع با وجودی که یه هفته بود تاسیس شده بود کلی بازدید داشت و ایندکس شده بود ولی بعد از یه ماه فیل شدن همه چی خراب شد . و بازدیدهام می تونم بگم 90 درصد کم شده و ایندکس سایتم هم افتضاح پایین اومده و بالا هم نمی ره .
===
اینا رو براتون گفتم تا هی هر روز و هر ساعت منتظر رفع فیل شدن شاپینگفا نباشید . تا مطمئن نشن پوست مسئول سایت کنده شده رفع فیل نمی کنن .

zahedkind
2011-06-07, 10:19
www.shopingfa.biz (http://www.shopingfa.biz)

خوب ما امیدواریم که سریعتر حل بشه

aliireza2012
2011-06-07, 12:10
چی شد !!!!!!!!!!!! سایت شاپینگفا با یک دامنه ی جدید اومد اما ....

میشه یه خبری بدین ؟

rahintaxir
2011-06-08, 09:45
آقا پس چی شد شاپینگها هنوز که ****** پس کی مشکلش حل میشه؟

tebyan31
2011-06-08, 12:06
http://www.shopingfa.biz/

باز بودن این دامنه تاثیری به حال مشترکین شاپینگفا داره؟!

as87
2011-06-08, 21:40
http://www.shopingfa.biz/

باز بودن این دامنه تاثیری به حال مشترکین شاپینگفا داره؟!

اگر به عنوان سرويس دهنده ثبت نشده باشن تا امروز 1ماهي طول ميكشه. به سوال بنده هم جواب ندادند كه مشخص بشه.

aliireza2012
2011-06-09, 11:06
من به خاطر این می گفتم امکانات و زودتر تکمیل کنین . اگه الان امکان پشتیبان گیری و ساب دامین کامل و درست بود الان هیچ مشکلی وجود نداشت . ماهم مثل خودتون با یه دامین دیگه برمیگشتیم

rahintaxir
2011-06-09, 11:40

ضمنا
با تشکر دوست شما
شاپینگفا

البته ببخشد فکر کنم کاربری که شما عنوان کردید فکر کنم ابراز تاسف برای *****ینگ گفته نه شما

aliireza2012
2011-06-09, 14:29
پس چی شد ؟!

aliireza2012
2011-06-09, 20:56
جونم پشتیبانی !!!!! مرسی که نه این جا جواب میدین نه تو سایت خبری میدین . خیلی عالیه

aliireza2012
2011-06-10, 11:20
5 روز گذشت .....

zahedkind
2011-06-11, 11:24
5 روز گذشت .....

همه چیز شاپیگفا خوب ولی زیاد عجله کرد.

aliireza2012
2011-06-11, 11:40
یعنی دیگه برنمی گرده

369369
2011-06-11, 12:40
دوستان رفع فیل تر حداقل 3 هفته تا یک ماه زمان می بره . تازه اگه کارا خوب پیش بره و با مسول سایت همکاری کنن .
خوب فعلا از سرویس دهنده های دیگه استفاده کنید بعد که این سایت از فیل در اومد دوباره ازش در کنار بقیه استفاده کنید .

===

یکی از مزایای داشتن سایت شخصی هم همینه که مدیریتش با خودتونه . و دیگه سردرگم نمیشید و وقت و سرمایه تون هدر نمی ره .

aliireza2012
2011-06-12, 11:40
یعنی می سه هفته طول بکشه . چرا کسی از مدیران شاپینگفا هست ؟

kia_martan
2011-06-12, 12:34
یعنی می سه هفته طول بکشه . چرا کسی از مدیران شاپینگفا هست ؟

هميشه چن تا شاپ داشته باش من سري پيش شاپلاگر خراب شد كلي ضرر كردم از اون روز 3-4 تا شاپ رديف كردم تو چن سيستم مختلف

rahintaxir
2011-06-12, 13:28
آقا پس چی شد کی شاپینگفا از *****ینگ در میاد خواهشاً زودتر رسیدگی بشه آخه خیلی از کارام مونده

rahintaxir
2011-06-12, 13:43

ضمنا
با تشکر دوست شما
شاپینگفا

آقا پس چی شد پس کی می خواد سایت از فیل شدن در بیاد لطفا سریعتر اقدام کنین

aliireza2012
2011-06-12, 17:42
بعد میگن چرا زود قضاوت میکنین و از این حرفا

aliireza2012
2011-06-13, 10:16
کسی شماره مدیر شاینگفاره نداره . ازش بپرسه چی شد

aliireza2012
2011-06-13, 10:22
اگه میشه دامنه ما رو هم عوض کنین . اگه الان یه فروشگاه جدید بزنم فیل تره ؟!

aliireza2012
2011-06-13, 13:08
من سایتم مشکل نداره . ولی فقط با وی پی ان بابلا میاد . میشه دامین پارک کرد ؟

درست میشه ؟!

aliireza2012
2011-06-14, 13:44
کسی نیست جواب بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

مرسی پشتیبانی . شاپلاگر فیل تر شد ولی به یک روز نرسید برگشت . حیف وقتی که رو شاپینگفا گذاشتم . واقعا ...

369369
2011-06-14, 14:24
خب چرا پشتیانی نمیاد توضیح بده که چی شد و کی درست میشه ؟
که حداقل کاربرا تکلیف خودشون رو بدونن .

aliireza2012
2011-06-14, 16:13
حتما مردن یا وجودشو ندارن . آقا بیاین بگین .......................... ما هم بیخیال بشیم

F.Shemshad
2011-06-14, 16:47
دوست عزیز چرا شلوغ میکنید ؟

برای دریافت مجوز بر خط - سرویس دهنده از ارشاد باید صبر کنند تا از ***** خارج شوند.

کاربر خوب ، کاربری هست که در شرایط سخت در کنار سیستم باشد..

ارادتمند

zahedkind
2011-06-14, 18:29
شاپینگفا داشت خوب پیش می رفت ولی حیف..............***** شدن چی بود .من خیلی متاسفم.

zahedkind
2011-06-14, 18:31
دوست عزیز چرا شلوغ میکنید ؟

برای دریافت مجوز بر خط - سرویس دهنده از ارشاد باید صبر کنند تا از ***** خارج شوند.

کاربر خوب ، کاربری هست که در شرایط سخت در کنار سیستم باشد..

ارادتمند

شما دارید چی می گید.باید از اول این کار را می کرد نه الان.من که از همان اول امیدی به سرویس دهندگان اینترنتی نداشتم.امکاناتش خوب بود. ولی زود عجله کردن.

aliireza2012
2011-06-15, 17:41
من چندین بار گفتم سرویس پشتیبان گیری رو زودتر تکمیل کنین و راه بندازین ولی شما حی می گفتین :-@ تابستان نسخه ی جدید . نسخه ی جدیدتو اینه

shopingfa
2011-06-16, 00:27
کسی نیست جواب بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

مرسی پشتیبانی . شاپلاگر فیل تر شد ولی به یک روز نرسید برگشت . حیف وقتی که رو شاپینگفا گذاشتم . واقعا ...

حتما مردن یا وجودشو ندارن . آقا بیاین بگین .......................... ما هم بیخیال بشیم
از آقای شمشاد بپرسین وقتی آقای پرهیزگاری مدیریت شاپلاگر را بعهده داشتند، چه مدت طول کشید تا رفع فیــلـــ.....--ر شد. مرد حسابی (البته اطلاع نداریم که مرد هستید یا نه چون بعضی خانمها هم بدلائلی با نام کاربری آقایون وارد میشن) این اطلاعات دست اول را از کجا بدست میاری اطلاع بده تا منبع این اکاذیب رو ماهم داشته باشیم .. رفع فیـــــ.....ل کمتر از یک روز
ضمنا آقای پشت پرده از شما خواهش کرده بودیم تا آدرس فروشگاهت را در شاپینگفا درج کنی ولی بنظر ما وجودش را نداشتی تا مثل یک مرد صادقانه جلو بیائی در ضمن میدانیم مطالبتان که بیشتر جنبه تخریب دارد از کجا آب میخورد بنظرما بی خیال شی بهتره چون ما قصد خالی کردن میدان را نداریم و ممکنه منبعد به ضررت تموم شه همزبون . مسئله فی....ل ...ت...ر نیز روی بام خیلی ها نشسته و بالاخره حل شده و اگه شش ماهه تشریف دارین بیائین با ما سالنهای رفع ف..ل.....رینگ را متر بزنیم تا لااقل بیکار نباشی که با نامهای کاربری مختلف مطلب درج کنی

TOSTER
2011-06-16, 00:29
هر کسی یکبار کارش به *****ینگ گیر کرده باشه ، دیگه نمی یاد انقدر طلبکار باشه ، سایت ما قبل از عید ***** شد برای یک سایت دو ماه تموم کار من شده بود تماس گرفتن و کله شدن از طرف اونها. خلاصه برای سایت های بزرگ کار راحتی نیست ،

shopingfa
2011-06-16, 00:42
با سلام و پوزش از کاربران محترم بدلیل تاخیر در رفع فی..ل ...تر
تیم شاپینگفا از چند روز پیش با مراجعات حضوری به ساختمان مربوط به ف...ل...ترینگ ،اقدامات خود را برای رفع این مشگل شروع کرده و قول داده اند که تا چند روز دیگر مسئله در کمیسیون مربوطه بررسی و پاسخ داده شود تا پس از آن مواردی که لازم است ویرایش و رفع ف...ل ...تر شود. ما نیز مثل شما از تاریخ رفع ف...ل اطلاعی نداریم و البته امیدواریم مسئولین به وعده های داده شده عمل نمایند تا ما نیز بیشتر از این شرمنده کاربرانمان نباشیم
با تشکر و پوزش مجدد از کاربران انجمن بدلیل پاسخ تندی که به aliireza2012 درج نموده بودیم

F.Shemshad
2011-06-16, 01:44
در صورت ثبت نشدن سایت در ساماندهی حداقل یک هفته در بهترین حالت طول میکشه تا سایت از ***** در بیاید .

از انجایی که جدیدا قانونی برای سرویس دهندگان گذاشته اند علاوه بر ثبت در ساماندهی ما و شاپینگفا و سایر سرویس ها باید مجوز مربوطه را نیز بگیریم که این پروسه خودش مدت زمان لازم داره تا کارهاش پیش بره پس لطفا صبور باشید .

امکان داره سایت شما در ساماندهی ثبت باشه و اشتباهی ***** شود در انصورت 1-2 روزه مشاهده شده که سایت از ***** درامده هست.

یک وبمستر حرفه ای و یک کاربر خوب هیچ وقت راجب سرویس دهنده خود چنین کلماتی را استفاده نمیکند و در مقابل سرویس دهنده خود جبهه نمیگرد ، بلکه برعکس به جای عدم روحیه دهی با پیشنهادات خود روحیه تیم سرویس دهنده را بیشتر میکند .

لطفا منطقی باشید.

جسارت بنده را ببخشید ولی لازم دونستم حرف دلم را بزنم..

ارادتمند

shopingfa
2011-06-16, 02:29
همین پاسخ دوستان است که ما را در عزم خودمان استوارتر میکند . امکانات بیشتر اندکی پس از رفع ف..ل..ت..رینگ
باتشکر از دوستان

aliireza2012
2011-06-20, 11:16
از آقای شمشاد بپرسین وقتی آقای پرهیزگاری مدیریت شاپلاگر را بعهده داشتند، چه مدت طول کشید تا رفع فیــلـــ.....--ر شد. مرد حسابی (البته اطلاع نداریم که مرد هستید یا نه چون بعضی خانمها هم بدلائلی با نام کاربری آقایون وارد میشن) این اطلاعات دست اول را از کجا بدست میاری اطلاع بده تا منبع این اکاذیب رو ماهم داشته باشیم .. رفع فیـــــ.....ل کمتر از یک روز
ضمنا آقای پشت پرده از شما خواهش کرده بودیم تا آدرس فروشگاهت را در شاپینگفا درج کنی ولی بنظر ما وجودش را نداشتی تا مثل یک مرد صادقانه جلو بیائی در ضمن میدانیم مطالبتان که بیشتر جنبه تخریب دارد از کجا آب میخورد بنظرما بی خیال شی بهتره چون ما قصد خالی کردن میدان را نداریم و ممکنه منبعد به ضررت تموم شه همزبون . مسئله فی....ل ...ت...ر نیز روی بام خیلی ها نشسته و بالاخره حل شده و اگه شش ماهه تشریف دارین بیائین با ما سالنهای رفع ف..ل.....رینگ را متر بزنیم تا لااقل بیکار نباشی که با نامهای کاربری مختلف مطلب درج کنی

میشه ایقدر ....... نگی .

1 . من اگه آدرس فروشگاه رو نمی ذارم به خاطر بدبختی بعضی هاست که سایت رو گزارش میدن و ***** میشه . مثلا می خوان رقابت کنن . من نیازی به این کارا ندارم
2 . شما ظاهرا غیب گوی خوبی نیستی و بهتره تو این زمینه هیچ فعالیتی نکنی . خودتون میرین با نام های کاربری دیگه فعالیت می کنین در انجمن های مختلف فکر می کنین همه مثل خودتونن .
3 . تو کی هستی که منو بخوای تهدید کنی . هیچ وقت از راه وارد نشو . اینجوری به جایی نمیرسین >:/

اگه امکانات سایت رو زودتر را مینداختین الان هیچ مشکلی نداشتین

kia_martan
2011-06-20, 19:11
وبلاگ من امروز چك كردم مسدود شده
در صورتي كه تماما محصولات سيستماي همكاري در فروش معتبر بود
عين همينا رو تو شاپلاگر اسياشاپينك و ميهن بلاگ وبلاگفا دارم
خيلي برام عجيب بود

aliireza2012
2011-06-21, 19:18
وبلاگ من امروز چك كردم مسدود شده
در صورتي كه تماما محصولات سيستماي همكاري در فروش معتبر بود
عين همينا رو تو شاپلاگر اسياشاپينك و ميهن بلاگ وبلاگفا دارم