PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وام بانک ملت

rahamarket
2014-08-13, 20:27
سلام
بانک ملت به کسایی که 3 سال از پوز بانک ملت در مغازه شون استفاده میکنند و جواز هم بنام خودشون هست بدون نیاز به ضامن وام 25% میده.
این رو امروز شنیدم از چند و چونش خبر ندارم دقیق، فقط گفتم که دوستانی که شرایطشو دارن و نیاز دارن در اطلاع باشند

ahijoon
2014-08-13, 21:05
یک مورد هم بنده اضافه کنم در مورد وام های امتیازی :

دوستانی که فروشگاهدار هستن و جایی ندارن گواهی کار و... بده ، میتوانند با پیدا کردن 3 نفر شهود که دارای حساب در بانک ملت باشن + یک ضامن که میتواند پدرتان نیز باشد ، نسبت به اخد این وام اقدام کنند .

بانک یک برگه ای میده که 3 نفر باید با ذکر حساب و اطلاعات خود شهادت دهند شما در فلان کار مشغول هستید . + فاکتور خرید لوازم خانگی و اون یه نفر ضامن که یا کاسب دارای پروانه کسب باشه یا کارمندی بازنشته ی دولتی چیزی که بتونه گواهی کسر از حقوق بیاره .

moj1rayaname
2014-08-13, 21:25
ممنون از اطلاع رسانی
فکر کنم حتما سند خانه و مغازه بخواد ( بجای ضامن )

در مورد درصد ، 25% سالانه هست ؟ یعنی سال دوم 50% میشه ؟
این درصد رو من شنیدم که سالانه حساب میشه

rahamarket
2014-08-13, 21:36
ممنون از اطلاع رسانی
فکر کنم حتما سند خانه و مغازه بخواد ( بجای ضامن )

در مورد درصد ، 25% سالانه هست ؟ یعنی سال دوم 50% میشه ؟
این درصد رو من شنیدم که سالانه حساب میشه

نه سند نمیخواست با جوازی که بنام طرف هست بهش وام میدادن.
در مورد یک ساله یا دو ساله بودنش اصلا چیزی نمیدونم .حقیقتش صحبت های کارمند ها بود با هم منم شنیدم گفتم بگم به بقیه.آخه اینا که رو نمیکنن دستورالعملها رو فقط میخوان پول بگیرن موقع وام دادن انگار میخوای از گوشت تنشون بکنی