PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان مالباخته؛ چرا سکوت ؟

faraz
2010-05-09, 17:58
سلام دوباره به دوستان
حتما شنیده اید که شرکت کلاهبردار پرداخت راه جدیدی برای از سر باز کردن مال باختگان ابداع کرده و مطابق معمول باز هم ما را از قماش خویش پنداشته و طرفند جدیدشان واگذاری شرکت رهنما به شرکت ایران گیت است
روی سخنم با این مالکین جدید است ..آقایان با هوش اصفهانی شما یا ساده اید و یا دستتان با این آقایان (البته اقایان شناسنامه ای) در یک کاسه است پس این منشور اخلاقی مندرج در سایتتان همه اش شعار است دیگه ؟
شما چه چیز را خریده اید ؟ یک شرکت ورشکسته را ؟ پول بالا کشیده شده و نفرین های آن جانباز لرستانی را که قدرت بالا و پایین رفتن از پله ها را برای احقاق حق خود ندارد ؟یا حاصل دسترنج و ناله های آن زن بیوه شهید رنج کشیده را که این آقایان با بیشرمی خورده اند و حالا با این طرفند جدید که به مغز کوچکشان رسیده است خود را از دستشان خلاص میکنند؟ یا خشم من و امثال من را که باعث ورشکستگی و سر شکستگی این حرام خواران شده ایم ؟ شما چه چیز را خریده اید ؟
در قانون جزای اسلامی مال خران جرمشان دست کمی از دزدان ندارد ؛ شما مال خری کرده اید ؟
شما نفرین و ناله و خشم مشتریان سابق را خریده اید که چه بشود ؟ راه جدیدی به سایر دزدان نشان میدهید ؟ اگر این شرکت آبرو داشت که ورشکسته نمیشد ؛ شما یک شرکت بی آبرو را خریده اید ؟
من که باورم نمیشود مگر اینکه کاسه ای زیر کاسه باشد . چه آدم عاقلی پول حلالش را اینچنین بدور میریزد ... آقایان مالکین جدید شرکت رهنما! مگر خبر ندارید مال باختگانی مانند من و امثال من هم چنان که این آقایان جمع کثیری را به خاک سیاه نشانده اند تا نشاندشان به همان جا دست از پا نمیکشیم ؟
چگونه قبل از تسویه حساب این شرکت حرام خوار با مشتریان مال باخته اش اجازه داده اید آنرا واگذار کنند ... واگذاری چه چیز؟ واگذاری مال حرامی که به عناوین مختلف و طرفند های مختلف از نا آگاهان بالا کشیده اند ؟ آیا اینکار مال خری و یا شر خری نیست ؟ شما شر خر هستید ؟ پس چگونه میخواهید اطمینان از دست رفته و آب رفته را به جوی باز گردانید ؟ آیا کاسه ای زیر نیم کاسه نیست ؟
و شما دوستان مال باخته من
از همین امروز فعالیت خود را دو چندان کنید و نگذارید حقوق از دست ما دوباره پایمال شود .. شرکت همان شرکت است فقط لباسش عوضش شده .. (خیلی محترمانه بود !!!) تا تسویه حساب مدیران قبلی اجازه ندهید این شرکت جدید به همین سادگی خط بطلان به زحمات گذشته ما بکشد ... افشایشان کنید
و به مدیران نالایق سابق شرکت رهنما .. ما را دست کم گرفته بودید و خودتان را در آینه بزرگتر از حد معمول میدیدید .. ور شکستگیتان به همه مال باختگان مبارک باد ..راستی از شکایت تان و ان تهدید های تو خالی چه خبر ؟(برای دوستانی که سابقه این شکایت را ندارند ؛ آقایان طلبکار شده و اظهار نامه پر کرده بودند و میخواستند مرا به افترا متهم کنند ولی با مدارکی که از 50 نفر شاکی جمع کرده بودم ؛ آقایان جا زدند )
خانم های منشی خوش صحبت (سر ... حق .. آه..) وقتی از فردا بدنبال کار میگردید یاد آن زنان بد اقبالی باشید که با طرفند های شما از هستی ساقط شدند و یاد آن تلفن های بیجواب من بیفتید.. خدا از سر هیچ کدامتان نگذرد

faraz
2010-05-09, 18:17
با شرکت ایران گیت تماس بگیرید و لینک این پست را بدهید
این شرکت هم اصفهانیست و حتما با هم رابطه دارند
http://www.irangate.net (http://www.irangate.net/)
در پایین صفحه لینک تماس با مدیر عامل را انتخاب کنید

به منشور اخلاقی !!!!! مندرج در سایت توجه کنید
منشور اخلاقي كاركنان ايران گيت
1- معتقد هستيم كه مشتري "اصل" است. از اين رو انجام خواسته هاي به حق و جلب رضايت او را واجب مي دانيم

2- معتقد هستيم خوب گوش دادن به سخن مشتريان، مهمترين اصل برقراري ارتباط است، لذا تلاش براي دستيابي به اين مهم را لازم مي دانيم

3- معتقد هستيم كه وقت شناسي، تعهد و دقت در ارائه خدمات مطلوب به مشتريان و رعايت حقوق ايشان از مهمترين وظايف كاركنان ايران گيت است

4- معتقد هستيم كه اعتماد، امانت داري، صداقت، تواضع و مسئوليت پذيري پشتوانه پيشه و حرفه كاركنان ايران گيت در قبال مشتريان است

5- معتقد هستيم كه فراهم آوردن امكانات، آرامش خاطر مشتريان، انجام به موقع امور و جلوگيري از اتلاف وقت مشتريان از اصلي ترين وظايف كاركنان ايران گيت است

6- معتقد هستيم كه مبناي ارزيابي عملكرد كاركنان ايران گيت، ميزان رضايت مشتريان عزيز مي باشد

7- معتقد هستيم كه ارائه راهكارهاي جديد خدمت و اصلاح امور، از طريق پيشنهادها و رهنمودهاي مشتريان به دست مي آيد. بنابر اين نقدپذيري را نشانه بلوغ و رشد خود مي دانيم

hamid2day
2010-05-09, 19:20
برای من جالبیش این هست که با گذشت 2 ماه از خرید این شرکت توسط ایران گیت هیچ جا اعلانی از خرید و اطلاع رسانی وجود ندارد
یعنی اینکه هیچ تعهد حرفه ای وجود ندارد.
دقت کنید هر شرکتی قبل از فروشش یا خرید اون توسط شرکت دیگه در چندین سایت خبری و حتی وب سایت شرکت ذکر می کنند ولی چیز ندیدم تا وقتی که با شکایت فروشگاه دارن متوجه شدیم.

as87
2010-05-09, 21:48
سلام دوباره به دوستان
حتما شنیده اید که شرکت کلاهبردار پرداخت راه جدیدی برای از سر باز کردن مال باختگان ابداع کرده و مطابق معمول باز هم ما را از قماش خویش پنداشته و طرفند جدیدشان واگذاری شرکت رهنما به شرکت ایران گیت است
روی سخنم با این مالکین جدید است ..آقایان با هوش اصفهانی شما یا ساده اید و یا دستتان با این آقایان (البته اقایان شناسنامه ای) در یک کاسه است پس این منشور اخلاقی مندرج در سایتتان همه اش شعار است دیگه ؟
شما چه چیز را خریده اید ؟ یک شرکت ورشکسته را ؟ پول بالا کشیده شده و نفرین های آن جانباز لرستانی را که قدرت بالا و پایین رفتن از پله ها را برای احقاق حق خود ندارد ؟یا حاصل دسترنج و ناله های آن زن بیوه شهید رنج کشیده را که این آقایان با بیشرمی خورده اند و حالا با این طرفند جدید که به مغز کوچکشان رسیده است خود را از دستشان خلاص میکنند؟ یا خشم من و امثال من را که باعث ورشکستگی و سر شکستگی این حرام خواران شده ایم ؟ شما چه چیز را خریده اید ؟
در قانون جزای اسلامی مال خران جرمشان دست کمی از دزدان ندارد ؛ شما مال خری کرده اید ؟
شما نفرین و ناله و خشم مشتریان سابق را خریده اید که چه بشود ؟ راه جدیدی به سایر دزدان نشان میدهید ؟ اگر این شرکت آبرو داشت که ورشکسته نمیشد ؛ شما یک شرکت بی آبرو را خریده اید ؟
من که باورم نمیشود مگر اینکه کاسه ای زیر کاسه باشد . چه آدم عاقلی پول حلالش را اینچنین بدور میریزد ... آقایان مالکین جدید شرکت رهنما! مگر خبر ندارید مال باختگانی مانند من و امثال من هم چنان که این آقایان جمع کثیری را به خاک سیاه نشانده اند تا نشاندشان به همان جا دست از پا نمیکشیم ؟
چگونه قبل از تسویه حساب این شرکت حرام خوار با مشتریان مال باخته اش اجازه داده اید آنرا واگذار کنند ... واگذاری چه چیز؟ واگذاری مال حرامی که به عناوین مختلف و طرفند های مختلف از نا آگاهان بالا کشیده اند ؟ آیا اینکار مال خری و یا شر خری نیست ؟ شما شر خر هستید ؟ پس چگونه میخواهید اطمینان از دست رفته و آب رفته را به جوی باز گردانید ؟ آیا کاسه ای زیر نیم کاسه نیست ؟
و شما دوستان مال باخته من
از همین امروز فعالیت خود را دو چندان کنید و نگذارید حقوق از دست ما دوباره پایمال شود .. شرکت همان شرکت است فقط لباسش عوضش شده .. (خیلی محترمانه بود !!!) تا تسویه حساب مدیران قبلی اجازه ندهید این شرکت جدید به همین سادگی خط بطلان به زحمات گذشته ما بکشد ... افشایشان کنید
و به مدیران نالایق سابق شرکت رهنما .. ما را دست کم گرفته بودید و خودتان را در آینه بزرگتر از حد معمول میدیدید .. ور شکستگیتان به همه مال باختگان مبارک باد ..راستی از شکایت تان و ان تهدید های تو خالی چه خبر ؟ خانم های منشی خوش صحبت (سر ... حق .. آه..) وقتی از فردا بدنبال کار میگردید یاد آن زنان بد اقبالی باشید که با طرفند های شما از هستی ساقط شدند و یاد آن تلفن های بیجواب من بیفتید.. خدا از سر هیچ کدامتان نگذرد

مشكل اينه كه اكثر افرادي كه باهاشون كار كردن و طلب دارن كار خودشون غير قانوني بوده و هيج كاري هم نمي‌تونن بكنن.
شما ‌مي‌خواييد بريد بگيد من 2ميليون فيلم فروختم اينا پولشو بهم نميدن؟

faraz
2010-05-09, 22:08
هر جرمی مراحل رسیدگیش جداست .از این مورد واهمه نداشته باشید و شکایت کنید ؛ انها باید اول پول شاکیان را بدهند . اینها که مرجع رسیدگی به اعمال دیگران نیستند انهم بابالا کشیدن پول فروششان .
در ضمن شخص من کالای غیر مجاز نداشتم و فروشم کاملا قانونی بوده است و فروش قانونی فروشگاه مرا بالا کشیده اند .آنها کاری به قانونی بودن یا نبودن کالا نداشته اند و پول های باد آورده را خرج ساختن برج کرده اند
راستی چرا یک سرچ در گوگل نمیکنید تا صد ها مطلب در باره کلاهبرداری اینها را که در سایر جاها ؛ حتی قبل از راه افتادن این فروم درج شده ؛ ببینید

Reza
2010-05-10, 05:46
من با ایران گیت تماس گرفتم و لینک تاپیک های مشابه رو براشون اسال کردم اما ظاهرا . . .

Alirezaer
2010-05-10, 09:55
امروز با ایران گیت تماس گرفتم،گفتند شرایط جدید اخذ پنل روز پنجشنبه اعلام میشه.

GraphX
2010-05-10, 10:40
خيلي جالبه كه يه شركت كلاه بردار به اين راحتي به فروش رسيده !

sareban2500rest
2010-05-12, 00:29
برای من جالبیش این هست که با گذشت 2 ماه از خرید این شرکت توسط ایران گیت هیچ جا اعلانی از خرید و اطلاع رسانی وجود ندارد
یعنی اینکه هیچ تعهد حرفه ای وجود ندارد.
دقت کنید هر شرکتی قبل از فروشش یا خرید اون توسط شرکت دیگه در چندین سایت خبری و حتی وب سایت شرکت ذکر می کنند ولی چیز ندیدم تا وقتی که با شکایت فروشگاه دارن متوجه شدیم.

این پرداخت لعنتی حدود 3میلیون پول من هم پیششه.اگه یه کم صبورانه تر جلو می رفتم و فقط یک ربع قبل از قراداد با هاش تو اینترنت سرچ می کردم الان مجبور نمی شدم این قدر وقت و اعصاب و پولم رو حروم کنم برای گرفتن پولم ازش.
ولی به سه دلیل راحت بهش اطمینان کردم:
1-پرداخت یکی از قدیمی ترین سرویس های خرید پستی بود.
2-شرکت در اصفهان بود و ما هم در اصفهانیم.
3-مهمتر از همه اینکه "پرداخت تحت پوشش پست جمهوری اسلامی"است و من ساده فکر کردم همین که شرکتی به یک شرکت دولتی مهم وصل باشه یعنی تایید کارش . غافل از اینکه اونا همشون دستشون تو یه کاسه هست.
دیروز زنگ زدم پست مستقیم و گفت آقای غفاری(ایران گیت) و آقای وهوش اصفهانی(رهنما) دستشون تو یه کاسس.مثل اینکه اون هفته جلسه داشتند و هفتۀ آینده هم دوباره دارند با پست مستقیم.
نمی دونم چه کار کنم.حالا که زنگ زدند تا آخر اردیبهشت وقت خواستند.منم تا اون موقع صبر می کنم و لی اگه دیدم میخوان وقت کشی کنن و مسخره بازی در بیارن شکایت می کنم.
کسی از شماها هست که شکایت کرده و به پولش رسیده باشه؟
اگه شکایت نکردین دلیل شکایتتون چیه؟

faraz
2010-05-12, 03:39
پست بالا جالب است " اگر یه سرچ تو اینترنت میزدم انوقت دچار این مصیبیت نمیشدم "!!!
تنها راهش که بقیه مثل این دوست ما به دام نیفتند .. برادران .. افشاگریست ..
هر جا عضو هستید افشایشان کنید ... کاری کنید که هر کس هر جای اینترنت رفت ؛ اول از کلاهبرداری از اینها باخبر شود
آنها که پستهای مرا در جا های دیگر تعقیب کرده اند ( مخصوصا د ر فروم ویرچیو ) میدانند که ا زچه موقع دست اینها را رو کردم وتا بحال چند نفر را از دچار شدن " به مصیبت " نجات داده ام
هر روز از خودتان بپرسید ؛ شما چه کار کرده اید ؟ شما چند نفر را از چاه نجات داده اید ؟

Reza
2010-05-12, 07:03
با دوستانی که در حال حاضر ازین شرکت طلب دارن احساس همدردی میکنم و مطمئن باشین که ما و مدیرای شاپ کیپر هم در حد توانمون پیگیر ماجرا هستیم و به زودی یه سری از اخبار رو داخل انجمن به صورت کاملا شفاف و روشن منتشر میکنیم .

Alirezaer
2010-05-12, 07:08
سلام:
دوستان تا اردیبهشت ماه هم صبر کنید،به امید خدا مشکل حل میشه و وصولی ها رو پرداخت می کنند،اما اگر وصولی ها رو پرداخت نکردند،یک فکری دارم که اون رو پیاده می کنیم.
عزیزان فعلا تحمل بفرمایید.

hamid2day
2010-05-18, 15:17
بله
گفته شده تا آخر اردیبهش خوده شرکت زنگ می زنه امروز 28 اردیبهشت هست
باید دیگه چی میشه در این 3 روز و گر نه داستانی جدید در راه خواهد بود.

Reza
2010-05-18, 15:56
بله
گفته شده تا آخر اردیبهش خوده شرکت زنگ می زنه
لطفا اگه تماس گرفتند در همین تاپیک اطلاع رسانی کنید . مرسی

faraz
2010-05-19, 01:29
به کی زنگ میزنند ؟ چرا ساده لوحی میکنید ؟ اون برج هایی را که با پولهای ما ساخته اند را کسی نخواهد خرید
حیف که شرط بندی حرام است وگرنه سر چادر به سر کردنم شرط میبستم اگه حتی یک نفر .. بله حتی یک نفر بیاید اینجا و بگوید با او تسویه حساب کرده اند .. دوستان صحبت حتی یک نفر است !!!! غیر از اون سی دی فروش فینال که یقینا اگه از خودش نیست پسر خاله اش است !!!

hamid2day
2010-05-25, 09:28
من کاری با برج اونها ندارم
ساده لوح هم نیستم
سعی کن در حین ادب برخورد کن..

به کی زنگ میزنند ؟ چرا ساده لوحی میکنید ؟ اون برج هایی را که با پولهای ما ساخته اند را کسی نخواهد خرید و اینها به مادرشان هم رحم ندارند
حیف که شرط بندی حرام است وگرنه سر چادر به سر کردنم شرط میبستم اگه حتی یک نفر .. بله حتی یک نفر بیاید اینجا و بگوید با او تسویه حساب کرده اند .. دوستان صحبت حتی یک نفر است !!!! غیر از اون سی دی فروش فینال که یقینا اگه از خودش نیست پسر خاله اش است !!!

F.Shemshad
2010-05-25, 11:49
جناب faraz : خواهشا يكم ادب را در نوشته هاي خود مراعات فرماييد !

اين انجمن يك انجمن فرهنكي و تخصصي هست!

a2sa
2010-05-25, 19:19
هنوز هیچ پولی به هیچ کلام از حساب ها واریز نشده.
اینها دارن به شعور ما توهین میکنند

faraz
2010-05-27, 02:03
اگر بی ادبی کردم معذرت میخوام ولی چون کمی گیج شده ام شما بفرمایید کجای پیام حاکی از بی ادبی بود ؟؟؟منظور من از بیرحمی این بود که امکان دارد حتی پول مادرشان را هم بالا بکشند چه برسد به ما ... احتمالا چون این را حذف کرده اید همیجا برداشتتان اشتباه بوده

در ضمن برای من اصلا اهمیتی ندارد که نوچه های پرداخت از حرفهای من ناراحت شوند ... فعالیت من برای افشای پرداخت منحصر به این فروم نیست ..... همه جای ایران سرای من است

Alirezaer
2010-05-27, 12:17
دوستان در صورت تکرار بی احترامی و بی ادبی کاربران به یکدیگر،کابران خاطی اخطار دریافت می کنند و تاپیک بسته می شود.

F.Shemshad
2010-05-27, 13:52
اگر بی ادبی کردم معذرت میخوام ولی چون کمی گیج شده ام شما بفرمایید کجای پیام حاکی از بی ادبی بود ؟؟؟منظور من از بیرحمی این بود که امکان دارد حتی پول مادرشان را هم بالا بکشند چه برسد به ما ... احتمالا چون این را حذف کرده اید همیجا برداشتتان اشتباه بوده

در ضمن برای من اصلا اهمیتی ندارد که نوچه های پرداخت از حرفهای من ناراحت شوند ... فعالیت من برای افشای پرداخت منحصر به این فروم نیست ..... همه جای ایران سرای من است

قبلا نوشتيد راهبر انجمن براي من زوده!
مشكلي نيست حق با شماست ! ;))

0senjed0
2010-08-23, 01:37
من 90 هزار تومان طلب دارم ایران گیت میگه مدرک ثابت شده پستی بیار که اداره پست برگت سفارشت رو امضا کرده ولی مامور پستی جمع آوری هیچ کدوم رو امضا نکرده باید چیکار کرد ؟؟

pardakht
2010-09-15, 11:58
من 90 هزار تومان طلب دارم ایران گیت میگه مدرک ثابت شده پستی بیار که اداره پست برگت سفارشت رو امضا کرده ولی مامور پستی جمع آوری هیچ کدوم رو امضا نکرده باید چیکار کرد ؟؟

پاسخ سوال خود را مي توانيد در اين آدرس مشاهده كنيد:

http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=1333&p=5918&viewfull=1#post5918

ianbaraty
2010-09-18, 14:47
من سکوت نکردم
به نظام صنفی صفهان شکایت کردم
حکم به نفع من صادر شد
امضای مسئولین پای حکم هست
امضا آقای موسوی هم از شرکت رهنما پای حکم هست
.........................
اما متاسفانه این شرکت رهنما ( ...... ) تا امروز نه تنها چک رو پس نداده طلب من رو هم نداده
اما امروز شرایط فرق کرده تصمیم به پیگیری خیلی خیلی جدی موضوع دارم
سالهای سال من رو الاف کردن
و تصمیم دارم هر جور شده زهر خودم رو به این شرکت بریزم
..........................

iranneed
2010-10-03, 17:16
سلام
من فرزاد هستم مدیر فروشگاه نیاز ایران www.iranneed.com (http://www.iranneed.com)
من 5/800 تومان از تاریخ 1/88 تا 6/88 میخواستم که جاتون خالی با کلی فحش و دری وری تو مدت 6 ماه 5 تومان گرفتم
860 تومان دیگش مونده بود که تقریبا 6 ماهی بود به پرداخت زنگ میزدم هر روز به این رامس فحش میدادم (بازم جاتون خالی) ولی پول و ندادن
رفت بعد از عید که گفتن دیگه به ما چه فروختیم به ایران گیت که زنگ زدم این پسر کیه فامیلیش و یادم رفت گفت شمارتو بده من نهایت تا 45 روز دیگه باهات تصفیه میکنم .دیگه ما زنگ نزدیم تا 45 روز بعد گفتم چی شد گفت تا اخر هفته زنگت می زنم . 1 هفته بعد زنگ زدم گفت 5 شنبه جلسه داریم از جلسه بیام بیرون زنگ میزنم برای هماهنگی واریزی
شنبه صبح تقریبا 30 مدل فحش و 100 بار به این پسر ه دادم اول که به وهوش اصفهانی بعد خودش بعد هم کل شرکت
هیچی دیگه اخرشم با یک تشکر از من خداحافظی کرد 2 ماه دیگم گذشت تا اینا پولو از پست گرفتن و به من زنگ زدن گفتن بیا 660 تومان بگیر من بعد 1 ماه رفتم 600 تومان چک 1 ماه دیگه گرفتم که اونم خودم گفتم که چک 1 ماه دیگرو بدین ولی کل 600 تومان یکجا بدین
الان هم 260 تومان دیگه میخوام 1 ماه گذشته
از1/88 تا 28/5/89 و همچنان ادامه دارد
نکته جالب اینه که اینا شرکتو خریدن بعد پول بدهی مارو از خود پست گرفتن و به ما دادن نتیجه اینه که اینا یا شرکت و نخریدن و مارو سر کار گذاشتن چند ماه دیگه یا اینکه اینا پول خرید شرکت و به این وهوش اصفحان دادن و هیچ دلیلی برای اینکه بدهی خوشون و به این فروشگاهای فلک زده تصفیه کنند ندیدن

پنلشونم مشکل داشت یک دفعه تو گزارش گیری دیدم سفارشای تحولی من به پست ما مبلغ اعلام شده پست 300 تومان فرق داره زنگ زدم به سرودی اول که گفت مشکلی نداره بعد که دوباره زنگ زدم پنلم و بست گفت چون بی تربییتی و فحش میدی باید بیای تعهد بدی اخرش زنگ زد گفت درست گفتی داشتیم 300 تومان پولتو میخوردیم که مچ مار و گرفتی

اخرشم یک دعا بکنم
:d خدایا دیگران خدایا بمیران خدایا مارا

اگر غلط املایی نگارشی زیاد داره چون سریع نوشتم

pardakht
2010-10-21, 15:23
با سلام حضور جناب آقاي فرزاد خالدي حسيني مدير فروشگاه iranneed.com
اميدوارم در تمامي مراحل زندگي خود موفق و پيروز باشيد.

براي ما جاي سوال است شما كه اهل نطنز هستيد و در آنجا زندگي مي كنيد، به شكلي از اصفهان صحبت مي كنيد كه انگار فرسنگ ها دور در يك كشور افريقايي در حال زندگي هستيد.

اين اصلا چيز عجيبي نيست ، همانطور هم كه ما قبلا توضيح داديم براي تصفيه حساب نياز به زمان بوده و هنوز هم هست. حالا اينكه شما 100 بار يا 150 بار تماس گرفته ايد منتي بر سر كسي نداريد و كسي هم نياز نداشته شما را فريب بدهد. حال مي خواهيد قبول كنيد و يا توهم توطئه داشته باشيد ، آنچه مهم است واقعيت است كه بدين صورت است.

البته فراموش نكنيد كه شما در بيشتر تماس هايي كه با همكاران ما داشتيد به هيچ عنوان رعايت ادب را نكرده ايد و خوب مي دانيد كه چه گفته ايد و چگونه خود و ادبيات خود را با فحاشي هاي خودتان براي ما مشخص نموده ايد.

بر اساس صورتجلسه ايي كه داراي امضاي شماست شما تمامي طلب قطعي خود مربوط به شركت رهنما را دريافت كرده ايد و 250 هزار تومان از سفارشات تعيين تكليف نشده شما توسط شركت رهنما ، در حال پيگيري مي باشد و پس از وصول مبالغ از شركت پست و تعيين وضعيت آنها مبالغ مربوطه با شما تصفيه حساب خواهد شد.

اما نكته جالب شما ، البته آنچه كه شما خودتان به تنهايي انديشيده ايد مي تواند بعنوان يك جمع و تفريق ساده كودكانه قابل قبول برخي از افراد باشد ، اما سعي كنيد كمي با عمق بيشتري بيانديشيد، به پاسخ اين چند سوال كمي فكر كنيد:

- اگر رهنما مي توانست با وصول پول از شركت پست طلب شما را بدهد ، پس چرا زودتر اين كار را انجام نداد؟
- آيا اگر شركت رهنما مي توانست و توان مالي تصفيه حساب را داشت، لزومي داشت تا سامانه پرداخت را به شركت ديگري واگذار كند؟
- اگر فرض كنيم فرضيه شما درست است ، چگونه است كه ما 600 هزار تومان شما را مي توانيم از پست وصول كنيم ، اما 250 هزار تومانش را نمي توانيم؟ و به براي آن سفارشات بايستي پيگيري و مكاتبات مختلفي انجام شود؟

قصه ايي را هم كه در آخر متن خود ذكر كرده ايد در مورد صحت و سقم اش ما نمي توانيم نظري دهيم ، اما همين نكته را مي توانيم ذكر كنيم كه خانم سرودي بر اساس پرس و جوي ما حدود بيش از 1 سال پيش از شركت رهنما رفته است و اينكه ايشان به شما و شما به ايشان چه گفته ايد و شنيده ايد بطور كلي ارتباطي با شركت ايران گيت و سيستم پرداخت فعال فعلي ندارد.

در آخر يك دعا براي شما مي كنيم

هر که ما را یاد کرد یزدان مر او را یاد باد/

هر که ما را خوار کرد از عمر برخوردار باد.

هرکه اندر راه ما خاری فکنداز دشمنی/

هرگلی از باغ وصلش بشکفد بی خار باد

در دو عالم نیست ما را با کسی گرد وغبار/

هرکه ما را رنجه دارد راحتش بسیار باد