PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند تا سوال در مورد برگشتی

S-ARM
2011-06-08, 09:57
سلام دوستان
وقتی روی پاکت برگشتی نوشته شده " از دریافت خودداری کرده" آیا راست میگه یا ممکنه پست الکی برگشت بزنه ؟
به نظر شما اگه زنگ بزنم بگم اگه میخوایید دوباره بفرستم خوبه ؟

TandisMahsool
2011-06-08, 11:36
والا معلوم نیست این پست داره چکار میکنه هیچ کس جوابگو نیست
شما یک بار دیگه تماس بگیر شاید مشتری خواست براش بفرستی

Am!n
2011-06-08, 11:48
وقتی روی پاکت برگشتی نوشته شده " از دریافت خودداری کرده" آیا راست میگه یا ممکنه پست الکی برگشت بزنه ؟

شما تماس بگیر با طرف بگو چرا بسته رو قبول نکردین ؟ اگه طرف گفت نیاوردن که هیچی ولی اگه گفت نمی خواستیم بهش بگو پول برگشتی رو به حساب واریز کنن والا شکایت میکنی و از این جور حرف ها

gelaris
2011-06-08, 12:12
تو چنین وضعیتی من با 1 sms حاوی :
kharidar mohtaram sefaresh internetie shoma ba onvan =

k tei rozhayeh ati sefaresh dadeh bodid bargasht khordehersal ya cancel shavad ?
اینجوری خیلی از گیرنده (http://www.girandeh.com/)ها که قصد مردم ازاری نداشتند و مقصر پست بوده اطلاع میدن
معمولا از هر 10 سفارش 4 نفر اعلام میکنند که سفارش به دستشون نرسیده

homauon
2011-06-08, 13:15
در اين جور مواقع مامورين پست موظف هستند تا از خريدار بخواهند در كادر محل امضاي خريدار بر روي فاكتور سفارش علت انصراف خودشون را ذكر كنند و امضاء كنند و نتونند برگشت سفارش را بر گردن مامور پست بندازند . در بعضي موارد اين كار انجام شده و معلوم شده كه خريدار سفارش را قبول نكرده و برگشت داده . اگر براتون معلوم شد كه بسته از طرف مشتري برگشت داده شده باهاش تماس بگيريد و ازش بخواهيد مبلغ خسارت را به حسابتون واريز كنه. مثلا بهش بگيد اگر اين كار را انجام نده شما هم اسم اون را به همه ي فروشگاه داران اينترنتي به عنوان يك خريدار نامعتبر اعلام مي كنيد . كه البته برخي از دوستان در همين شاپكيپر اين كار را انجام ميدند

آزادی
2011-06-08, 13:27
اگه تیراژ بالا کار میکنید که باید بیخیال پیگیری باشید ، اگر هم کم باشه فوفش یه تماس بگیرید.(از من یه پیشنهاد:بیخیال ارسال دوباره)

haghft
2011-06-08, 13:29
به نظر من بگو باید نقدی بخره تا براش ارسال بشه!

m.ghalgar
2011-06-08, 17:42
بعضی اوقات ممکنه مامور پست علت برگشتی رو غیر واقعی بنویسه .
شما می تونی با مشتریانی که سفارشات برگشتی دارن تماس بگیری و بگی در صورت نیاز به محصول , پول رو واریز کنن تا مجددا پست کنی .

abbasmohaghegh
2011-06-09, 01:11
بیشتر بسته ها الکی برگشت می خوره .

mojtaba1367
2011-06-09, 19:26
بیشترین برگشتی ها معمولا به خاطر عدم مراجعه به پست هست ... حداقل برای فروشگاهی که من مسئولش هستم به این صورته ... بعید می دونم از دریافت خودداری کرد رو دروغ بنویسه مامور !!!

yasinshop
2011-06-20, 23:07
بیشترین برگشتی ها معمولا به خاطر عدم مراجعه به پست هست ... حداقل برای فروشگاهی که من مسئولش هستم به این صورته ... بعید می دونم از دریافت خودداری کرد رو دروغ بنویسه مامور !!!

دقیقا همینطوره . ولی خوب من سفارش هایی داشتم که وقتی برگشت خورده و با مشتری تماس گرفتم مشتری گفته اصلا برای من نیاوردن در حالی که معمولا میارن !!!

تجربه شخصی من می گه هر کی هر چیزی سفارش داد قبل از ارسال با مشتری تماس بگیرید که اون چیزی رو که سفارش داده می خواد یا نه . من بلا استثنا این کار رو می کنم و برگشتی هام خیلی کم شده ... البته اونهایی که بر گشت می خوره معلوم نیست دلیلش چیه ... بعضی از معمورای پست باید دکتر می شدن با این دست خطشون .

nima_haji
2011-06-23, 01:08
من امروز یکی از مشتری هام زنگ زده میگه آقا من 12 روزه سفراش دادم پس کو منم گفتم جان 12 روز ؟؟؟؟؟
زود از پست پیگیری کردم دیدم رفته تهران باز دوباره عودت دادن تبریز زنگ زدم تهران گفتن نمی دونیم چی شده عودت خورده برگشت هم نزدند فردا هم میرم ببینم چی میشه