PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود سیمینار موفقیت و بازرایابی برایان تریسی( 3dvd )

daneshbin
2014-08-31, 16:43
16233

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

سه دی وی دی سیمینار موفقیت و بازاریابی برایان تریسی در تهران رو به صورت فایل صوتی تبدیل کردیم و برای شما دوستان عزیز گذاشتم
در سه پارت آماده کردم
دوستان حجم فایل ها زیادن در ابتدا پارت اول رو آپلود کردم ، اگر حمایت شما دوستان باشه پارت های دیگه رو هم میزاریم
بسمه الله
دانلود پارت اول : 16232

صفامنش
2014-08-31, 16:44
یا خدا!!!

86 مگابایت رو با این اینترنت چطور آپلود کردید؟

mosisms
2014-08-31, 16:48
سلام
ممنون محمد آقا

حجم کل چقد هست؟

84edu
2014-08-31, 16:53
برای انتشار این فایل مجوزی از برگذار کنندگان وجود داره؟

daneshbin
2014-08-31, 17:06
یا خدا!!!

86 مگابایت رو با این اینترنت چطور آپلود کردید؟

حالا آپلود شد جناب صفامنش .... منم خودم تعجب میکنم بعضی وقتا

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام
ممنون محمد آقا

حجم کل چقد هست؟
قربان شما مصطفی جان
حدود 320 مگی میشه
اون تا پارت دیگه هر کدوم بالای 100 مگ هستن
با تشکر

برای انتشار این فایل مجوزی از برگذار کنندگان وجود داره؟
جناب مهندس زاده
این فایل توسط خودشون منتشر شده
و در همه جا فروخته میشه و مال چند سال پیش هست
با تشکر

لازم بذکر است این فایل های آموزشی بخاطر دوستان علاقه مند و اینکه انجمن از آموزش خیلی وقته فاصله گرفته و صرفا تبدیل شده به مکانی برای معامله گذاشته میشه تا انجمن بتونه روال خودشو حفظ کنه و جای هم باشه برای یادگیری !

daytoday1
2014-08-31, 17:34
16233

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

سه دی وی دی سیمینار موفقیت و بازاریابی برایان تریسی در تهران رو به صورت فایل صوتی تبدیل کردیم و برای شما دوستان عزیز گذاشتم
در سه پارت آماده کردم
دوستان حجم فایل ها زیادن در ابتدا پارت اول رو آپلود کردم ، اگر حمایت شما دوستان باشه پارت های دیگه رو هم میزاریم
بسمه الله
دانلود پارت اول : 16232

کار جالبی کردید
جای تشکر داره
نمی دونم چرا این اساتیدی که یکسره فقط برای اخطار دادن حضور پر رنگی دارن چرا نمی تونن از این کارها انجام بدن
خداوند همه مارو به راه راست هدایت کنه
البته باید از جناب مهندس زاده هم بابت مطلبی درباره موفقیت که از وبلاگشون (84edu.net)در اینجا قرار داده بودن نیز تشکر کنم

daneshbin
2014-09-02, 23:31
دوستان تعداد حمایت ها همین اندازه بود ؟ یعنی شما میفرمایید دیگه ادامه ندم وقت نزارم برای این مورد ؟
من انتظار امتیاز مثبت و دکمه ی تشکر ندارم حداقل دوستان از این موارد آموزشی حمایت کنن تا انجمن خودشو حفظ کنه !

drh4m3d
2014-09-03, 01:41
با احترام ولی من مخالف انتشار این موارد بدون رضایت صاحب اثر هستم حالا هر چقدر هم بار علمی داشته باشه
اگر از کاربران فعال انجمن نبودید حتما امتیاز منفی میدادم