PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقد و بررسی پنل پستی ایران مارکت

Alirezaer
2010-05-10, 08:03
با سلام:
دوستان طی چند وقت اخیر اتفاقاتی در ایران مارکت افتاده که قصد داریم به شرح اون بپردازیم و آنها را مورد بررسی قرار دهیم.

ایران مارکت ف ی ل ت ر شد:
تا به حال چند بار این اتفاق برای این سیستم رخ داده و این سایت ف ی ل ت ر شده است و بعد رفع ف ی ل ت ر شده است،علت چیست؟چرا سایر پنل های پستی ف ی ل ت ر نمی شوند؟چرا فرستنده و دی پی و پارس پیک ف ی ل ت ر نمی شوند؟پرداخت هم چند روز گذشته ف ی ل ت ر شد ولی سریع رفع ف ی ل ت ر شد.

مدیر ایران مارکت عوض شد و مدیر سابق اقدام به ایجاد یک شرکت واسطه پستی دیگر کرد:
تغییر در مدیران و در سطوح یک شرکت امری نسبتا عادی می باشد،در ایران مارکت هم این اتفاق افتاد،اما این اتفاق ناشی از چه امری بود؟اگر مدیر سابق ایران مارکت اقدام به ایجاد یک شرکت واسطه پستی دیگر نمی کرد،این امر معمولی بود،اما ایجاد یک شرکت واسطه پستی دیگر حاکی از بروز اختلافات در ایران مارکت را دارد.

الو سلام،از ایران مارکت تماس می گیرم،می خواستم .... :
چرا بازاریاب های ایران مارکت با سایر فروشگاه های اینترنتی که از سیستم های دیگر پستی استفاده می کنند تماس می گیرند و قصد دارند تا سیستم رقیب را خراب کنند و سیستم خود را بهتر جلوه دهند؟

چرا پرداخت هزینه بیشتر برای ایجاد پنل پستی :
هزینه ایجاد پنل در ایران مارکت با توجه به امکاناتی که ارائه میدهد نسبت به بعضی از شرکت های واسطه پستی که به خوبی در حال فعالیت هستند زیاد است.مزیتی که ایران مارکت نسبت به سایر شرکت های واسطه پستی دارد چیست؟من که تا به امروز مزیتی ندیده ام.

و در انتها به عنوان کسی که 3 سال است در زمینه فروشگاه های اینترنتی فعالیت می کنم این نکته را متذکر می شوم که:
دوستانی که قصد ایجاد فروشگاه اینترنتی دارید،هزینه بالای خرید پنل نشانه بهتر بودن آن شرکت واسطه پستی نیست،در انتخاب خود دقت فرمایید.

shop
2010-05-10, 08:14
فکر کنم شما دارید ایران مارکت را تخریب می کنید و این صحیح نیست من علاوه بر اینکه با پرداخت کار می کردم با ایران مارکت هم همکاری داشتم و مشکلی ازشون ندیدم این دلایلی را هم که آوردید فکر نکنم توجیه کننده ادعای شما باشد.البته شاید مشکلاتی هم وجود داشته باشد ولی نه دیگه تا انقدر که داره بزرگنمایی میشه.

Alirezaer
2010-05-10, 08:22
فکر کنم شما دارید ایران مارکت را تخریب می کنید و این صحیح نیست من علاوه بر اینکه با پرداخت کار می کردم با ایران مارکت هم همکاری داشتم و مشکلی ازشون ندیدم این دلایلی را هم که آوردید فکر نکنم توجیه کننده ادعای شما باشد.البته شاید مشکلاتی هم وجود داشته باشد ولی نه دیگه تا انقدر که داره بزرگنمایی میشه.

دلیلی برای تخریب نیست،من دارم نقد می کنم و فقط نظر خودم رو گفتم و پیشنهاد کردم کسی استفاده نکنه.
پرداخت هم بزودی تاپیکش زده میشه.

shop
2010-05-10, 08:45
دلیلی برای تخریب نیست،من دارم نقد می کنم و فقط نظر خودم رو گفتم و پیشنهاد کردم کسی استفاده نکنه.
پرداخت هم بزودی تاپیکش زده میشه.
شما دارید میگید چهار دلیل که نباید استفاده کرد اونوقت اسم این کار را نقد کردن می گذارید یا تشویق دیگران به عدم استفاده و تخریب سیستمها؟و اصلا از مزایای سیستم هم حرفی نمی زنید.خیلی جالبه که معنی جدید نقد کردن هم فهمیدیم.حتما می خواهید برای تک تک سیستمها هم که باهاشون مشکل دارید از این نقدها کنید و بعد، از سیستم مورد علاقه خودتون کلی تعریف نمایید!این دیگه خیلی جالب شد=d>
برای خدا حرف بزنید

Alirezaer
2010-05-10, 08:53
شما دارید میگید چهار دلیل که نباید استفاده کرد اونوقت اسم این کار را نقد کردن می گذارید یا تشویق دیگران به عدم استفاده و تخریب سیستمها؟و اصلا از مزایای سیستم هم حرفی نمی زنید.خیلی جالبه که معنی جدید نقد کردن هم فهمیدیم.حتما می خواهید برای تک تک سیستمها هم که باهاشون مشکل دارید از این نقدها کنید و بعد، از سیستم مورد علاقه خودتون کلی تعریف نمایید!این دیگه خیلی جالب شد=d>
برای خدا حرف بزنید

بله میزارم نقد کردن،اسمش هم تخریب نیست،بیان حقیقت هست.
چه مزیتی داره؟مثلا اینکه پول وصولی ها رو میده مزیت هست؟
برای تک تک سیستم ها هم بزودی این کار رو انجام میدم.
سیستم مورد علاقه من هر چی که هست مهم نیست،مهم این هست که من مشکلات تمام سیستم ها رو میگم.

shop
2010-05-10, 08:57
بله میزارم نقد کردن،اسمش هم تخریب نیست،بیان حقیقت هست.
چه مزیتی داره؟مثلا اینکه پول وصولی ها رو میده مزیت هست؟
برای تک تک سیستم ها هم بزودی این کار رو انجام میدم.
سیستم مورد علاقه من هر چی که هست مهم نیست،مهم این هست که من مشکلات تمام سیستم ها رو میگم.
ولی به نظر من اینکار شما فقط تخریب هست و باز هم تکرار می کنم فقط تخریب

Alirezaer
2010-05-10, 09:05
ولی به نظر من اینکار شما فقط تخریب هست و باز هم تکرار می کنم فقط تخریب

شما هرطور مایل هستید فکر کنید.
دوست ندارم کسایی که میان تو این سایت و قصد دارند از این انجمن به این نتیجه برسند که کدوم پنل پستی رو خریداری کنند،اطلاعات اشتباه بگیرند و باید حقایق رو گفت.
شما هم مشخصه که دارید با پرداخت کار می کنید،اون که دیگه هیچی،باز ایران مارکت وصولی ها رو پرداخت می کنه اون که ...

shop
2010-05-10, 09:22
شما هرطور مایل هستید فکر کنید.
دوست ندارم کسایی که میان تو این سایت و قصد دارند از این انجمن به این نتیجه برسند که کدوم پنل پستی رو خریداری کنند،اطلاعات اشتباه بگیرند و باید حقایق رو گفت.
شما هم مشخصه که دارید با پرداخت کار می کنید،اون که دیگه هیچی،باز ایران مارکت وصولی ها رو پرداخت می کنه اون که ...
دوست من بحث ما سر ایران مارکت و تخریب این سیستم توسط شما هست من هم با ایران مارکت کار می کنم هم با پرداخت.در ضمن به هیچ عنوان در برابر تخریب و نظرات جهت دار در قبال کلیه سیستمها که بنده ازشون شناختی داشته باشم کوتاه نمیام.
یا حق

Alirezaer
2010-05-10, 09:31
دوست من بحث ما سر ایران مارکت و تخریب این سیستم توسط شما هست من هم با ایران مارکت کار می کنم هم با پرداخت.در ضمن به هیچ عنوان در برابر تخریب و نظرات جهت دار در قبال کلیه سیستمها که بنده ازشون شناختی داشته باشم کوتاه نمیام.
یا حق

پس بهتر هست یک سری به تاپیک ها بزنید و ببینید که دوستان چقدر از پرداخت طلبکار هستند.
هزینه اولیه بالا پنل و تسویه حساب ضعیف و شاید هم پرداخت نشدن وصولی ها برای همیشه از معایب پرداخت هست.
ایران مارکت هم مشکلاتش رو ذکر کردم،اگر شما می خواید خلاف جهت آب حرکت کنید و بگید پرداخت خوبه،باشه مشکلی نیست،اما اگر طرفداری درستی می خواید انجام بدید،مثل من که مشکلات ایران مارکت رو بصورت مفصل و مشکلات پرداخت رو بصورت جزئی بیان کردن،شما هم دلایل طرفداری و انتخاب این دو پنل پستی رو در تاپیک به اطلاع همه برسانید.
به امید روزی که پرداخت پول صاحبان فروشگاه ها رو پرداخت کنه(منظورم همون شرکتی هست که شما ازشون شناخت دارید.) :-p

shop
2010-05-10, 10:09
پس بهتر هست یک سری به تاپیک ها بزنید و ببینید که دوستان چقدر از پرداخت طلبکار هستند.
هزینه اولیه بالا پنل و تسویه حساب ضعیف و شاید هم پرداخت نشدن وصولی ها برای همیشه از معایب پرداخت هست.
ایران مارکت هم مشکلاتش رو ذکر کردم،اگر شما می خواید خلاف جهت آب حرکت کنید و بگید پرداخت خوبه،باشه مشکلی نیست،اما اگر طرفداری درستی می خواید انجام بدید،مثل من که مشکلات ایران مارکت رو بصورت مفصل و مشکلات پرداخت رو بصورت جزئی بیان کردن،شما هم دلایل طرفداری و انتخاب این دو پنل پستی رو در تاپیک به اطلاع همه برسانید.
به امید روزی که پرداخت پول صاحبان فروشگاه ها رو پرداخت کنه(منظورم همون شرکتی هست که شما ازشون شناخت دارید.) :-p
من نگفتم این سیستمها مشکل ندارند صحبت بنده سر تخریب جهت دار شما هست و اینکه تو این تاپیک بحث ما سر پرداخت نیست که شما برای به بیراهه بردن بحث مرتب اسم پرداخت را میارید در حالیکه صاحب تاپیک خود شما هستید و اصلا هم اسم پرداخت را نیاوردید که انقدر روش مانور میدید.:d
فکر کنم شما که مدعی هستید که دارید نقد می کنید بهتر است مزایای ایران مارکت را هم با وجود مشکلاتی که داره و من هم قبول دارم بازگو کنید که ادعای نقادی شما حقیقی تر باشد البته اگر نگید که این سیستم که صدها فروشگاه عضوش هستند هیچ مزایایی ندارد.

Alirezaer
2010-05-10, 10:15
من نگفتم این سیستمها مشکل ندارند صحبت بنده سر تخریب جهت دار شما هست و اینکه تو این تاپیک بحث ما سر پرداخت نیست که شما برای به بیراهه بردن بحث مرتب اسم پرداخت را میارید در حالیکه صاحب تاپیک خود شما هستید و اصلا هم اسم پرداخت را نیاوردید که انقدر روش مانور میدید.:d
فکر کنم شما که مدعی هستید که دارید نقد می کنید بهتر است مزایای ایران مارکت را هم با وجود مشکلاتی که داره و من هم قبول دارم بازگو کنید که ادعای نقادی شما حقیقی تر باشد البته اگر نگید که این سیستم که صدها فروشگاه عضوش هستند هیچ مزایایی ندارد.

من مزیتی برای ایران مارکت نمی بینم جز اینکه داره وصولی ها رو پرداخت می کنه که اون هم وظیفه این شرکت هست در قبال پولی که برای پنل و خدمات پستی گرفته.
اون صدها فروشگاه رو هم داره از دست میده،از تماس بازاریاب های ایران مارکت با صاحبان فروشگاه ها مشخصه.
تخریب بنده هم جهت دار نیست و فقط معایب و مشکلات ایران مارکت رو بیان کردم.
شما که از ایران مارکت طرفداری می کنید،مزایای این سیستم را بگویید دوست عزیز.

tajer2
2010-05-10, 10:18
متن قانون جرایم رایا نه ای
فصل پنجم ـ هتک حیثیت و نشر اکاذیب
ماده (18) هر کس به قصد اضرار به غیر یا تشویش اذهان عمومی یا مقامات رسمی به وسیله سیستم رایانه یا مخابراتی اکاذیبی را منتشر نماید یا در دسترس دیگران قرار دهد یا با همان مقاصد اعمالی را برخلاف حقیقت، رأساً یا به عنوان نقل قول، به شخص حقیقی یا حقوقی یا مقام‌های رسمی به طور صریح یا تلویحی نسبت دهد، اعم از این‌‌که از طریق یاد شده به نحوی از انحاء ضرر مادی یا معنوی به دیگری وارد شود یا نشود، افزون بر اعاده حیثیت به حبس از نود و یک روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج تا چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

فصل ششم ـ مسئولیت کیفری اشخاص

‎‎‎ماده (19) در موارد زیر, چنانچه جرایم رایانه ای به نام شخص حقوقی و در راستای منافع آن ارتکاب یابد, شخص حقوقی دارای مسیولیت کیفری خواهد بود:

الف)هرگاه مدیر شخص حقوقی مرتکب جرم رایانه ای شود.

ب) هرگاه مدیر شخص حقوقی دستور ارتکاب جرم رایانه ای را صادر کند و جرم بوقوع پیوندد.

ج) هرگاه یکی از کارمندان شخص حقوقی با اطلاع مدیر یا در اثر عدم نظارت وی مرتکب جرم رایانه ای شود.

د) هرگاه تمام یا قسمتی از فعالیت شخص حقوقی به ارتکاب جرم رایانه ای اختصاص یافته باشد.

تبصره یک ـ منظور از مدیر کسی است که اختیار نمایندگی یا تصمیم گیری یا نظارت بر شخص حقوقی را دارد.

تبصره دوـ مسئولیت کیفری شخص حقوقی مانع مجازات مرتکب نخواهد بود.

ماده (20) اشخاص حقوقی موضوع ماده فوق، با توجه به شرایط و اوضاع و احوال جرم ارتکابی، میزان درآمد و نتایج حاصله از ارتکاب جرم، علاوه بر سه تا شش برابر حداکثر جزای نقدی جرم ارتکابی، به ترتیب ذیل محکوم خواهند شد:

الف- چنانچه حداکثر مجازات حبس آن جرم تا پنج سال حبس باشد، تعطیلی موقت شخص حقوقی از یک تا نُه ماه و در صورت تکرار جرم تعطیلی موقت شخص حقوقی از یک تا پنج سال.

ب- چنانچه حداکثر مجازات حبس آن جرم بیش از پنج سال حبس باشد، تعطیلی موقت شخص حقوقی از یک تا سه سال و در صورت تکرار جرم‌ شخص حقوقی منحل خواهد شد.

تبصره یک- مدیر شخص حقوقی که طبق بند ب این ماده منحل می شود, تا سه سال حق تاسیس یا نمایندگی یا تصمیم گیری یا نظارت بر شخص حقوقی دیگری را نخواهد داشت.

تبصره دو- خسارات شاکی خصوصی از اموال شخص حقوقی جبران خواهد شد. در صورتی که اموال شخص حقوقی به تنهایی تکافو نکند, ما به التفاوت از اموال مرتکب جبران خواهد شد.

‎ ‎ ‎

فصل هشتم ـ تشدید مجازات‌ها
ماده (٢٧) در صورت تکرار جرم برای بیش از دو بار دادگاه می‌تواند مرتکب را از خدمات الکترونیکی عمومی از قبیل اشتراک اینترنت، تلفن همراه، اخذ نام دامنه مرتبه بالای کشوری و بانکداری الکترونیکی محروم کند:
الف) چنانچه مجازات حبس آن جرم نود و یک روز تا دو سال حبس باشد، محرومیت از یک ماه تا یک سال.
ب) چنانچه مجازات حبس آن جرم دو تا پنج سال حبس باشد، محرومیت از یک تا سه سال.
ج) چنانچه مجازات حبس آن جرم بیش از پنج سال حبس باشد، محرومیت از سه تا پنج سال

ایران مارکت سنتر راحت می تونه از شما شکایت کنه.

tajer2
2010-05-10, 10:21
یک پست را دوبار تکرار نکنید.
در صورت تکرار اخطار خواهید گرفت.

tajer2
2010-05-10, 10:30
من مزیتی برای ایران مارکت نمی بینم جز اینکه داره وصولی ها رو پرداخت می کنه که اون هم وظیفه این شرکت هست در قبال پولی که برای پنل و خدمات پستی گرفته.
اون صدها فروشگاه رو هم داره از دست میده،از تماس بازاریاب های ایران مارکت با صاحبان فروشگاه ها مشخصه.
ایران مارکت بر اساس 100%توزیع شده ها و 20% ارسال شده ها تسویه میکنه.
اینم ادله و اسناد برای نشر اکاذیب

Alirezaer
2010-05-10, 10:34
ایران مارکت بر اساس 100%توزیع شده ها و 20% ارسال شده ها تسویه میکنه.
اینم عدله و اسناد برای نشر اکاذیب

دوست عزیز در ابتدا عرض کنم که عدله نه ادله.
و بعد اینکه من گفتم که وصولی های ایران مارکت سنتر هیچ مشکلی نداره،به این پست من دقت کنید:

منتظر ادله بعدی(از دید شما عدله) هستم.

shop
2010-05-10, 10:38
من از سیستمی طرفداری نمی کنم این شما هستید که چشم بسته دارید تخریب می کنید شما میشه بگید مزایا از نظر شما چی هست؟
به نظر من مدیر اصلی سایت باید دقت زیادی روی انتخاب مدیران فروم داشته باشه چون ممکن هست همه زحماتشون بی ثمر بمونه و کسی به اینجا اعتماد نکنه.

Alirezaer
2010-05-10, 10:41
من از سیستمی طرفداری نمی کنم این شما هستید که چشم بسته دارید تخریب می کنید شما میشه بگید مزایا از نظر شما چی هست؟
به نظر من مدیر اصلی سایت باید دقت زیادی روی انتخاب مدیران فروم داشته باشه چون ممکن هست همه زحماتشون بی ثمر بمونه و کسی به اینجا اعتماد نکنه.

باز هم میگم،من تخریب نمی کنم،فقط حقیقت رو میگم،شما که کاربر ایران مارکت هستید نمی تونید حتی در یک مورد طرفداری کنید از این سیستم.
مزایا یعنی اینکه هزینه اولیه پنل پایین باشه،پشتیبانی خیلی خوب باشه،شرکت مشتری مدار باشه و رقابت سالم انجام بده،نه اینکه با تماس با سایر صاحبان فروشگاه ها بخواد اون ها رو جذب خودش کنه.

shop
2010-05-10, 11:12
باز هم میگم،من تخریب نمی کنم،فقط حقیقت رو میگم،شما که کاربر ایران مارکت هستید نمی تونید حتی در یک مورد طرفداری کنید از این سیستم.
مزایا یعنی اینکه هزینه اولیه پنل پایین باشه،پشتیبانی خیلی خوب باشه،شرکت مشتری مدار باشه و رقابت سالم انجام بده،نه اینکه با تماس با سایر صاحبان فروشگاه ها بخواد اون ها رو جذب خودش کنه.
شما می تونید نظرتون را بگید ولی اینکه بخواهید در یک تاپیک جداگانه اینطوری یک سیستم را خراب کنید درست نیست.
در ضمن ایران مارکت تسویه حسابهای خوبی انجام می ده،پیگیری شرکتشون برای سفارشات بلاتکلیف هم خوبه،به تخلفات انجام شده از طریق ماموران پست هم تا حدوددی رسیدگی می کنند
اما اگر برای بازاریابی این کارهای زشت را انجام داده باشند من اصلا تایید نمی کنم.البته فکر می کنم مدیرانش دارای انعطاف پذیری خوبی هم نباشند.

Alirezaer
2010-05-10, 11:29
شما می تونید نظرتون را بگید ولی اینکه بخواهید در یک تاپیک جداگانه اینطوری یک سیستم را خراب کنید درست نیست.
در ضمن ایران مارکت تسویه حسابهای خوبی انجام می ده،پیگیری شرکتشون برای سفارشات بلاتکلیف هم خوبه،به تخلفات انجام شده از طریق ماموران پست هم تا حدوددی رسیدگی می کنند
اما اگر برای بازاریابی این کارهای زشت را انجام داده باشند من اصلا تایید نمی کنم.البته فکر می کنم مدیرانش دارای انعطاف پذیری خوبی هم نباشند.

من سیستمی رو نمی خوام خراب کنم،دارم نقد می کنم.
تسویه حساب خوب و پیگیری رو خیلی از شرکت های دیگه هم انجام میدند.
واقعا تماس بازاریابان ایران مارکت با کاربرا حرکت خیلی زشتی هست.

guest
2010-05-10, 12:22
با سلام:
دوستان طی چند وقت اخیر اتفاقاتی در ایران مارکت افتاده که قصد داریم به شرح اون بپردازیم و آنها را مورد بررسی قرار دهیم.

ایران مارکت ف ی ل ت ر شد:
تا به حال چند بار این اتفاق برای این سیستم رخ داده و این سایت ف ی ل ت ر شده است و بعد رفع ف ی ل ت ر شده است،علت چیست؟چرا سایر پنل های پستی ف ی ل ت ر نمی شوند؟چرا فرستنده و دی پی و پارس پیک ف ی ل ت ر نمی شوند؟پرداخت هم چند روز گذشته ف ی ل ت ر شد ولی سریع رفع ف ی ل ت ر شد.

مدیر ایران مارکت عوض شد و مدیر سابق اقدام به ایجاد یک شرکت واسطه پستی دیگر کرد:
تغییر در مدیران و در سطوح یک شرکت امری نسبتا عادی می باشد،در ایران مارکت هم این اتفاق افتاد،اما این اتفاق ناشی از چه امری بود؟اگر مدیر سابق ایران مارکت اقدام به ایجاد یک شرکت واسطه پستی دیگر نمی کرد،این امر معمولی بود،اما ایجاد یک شرکت واسطه پستی دیگر حاکی از بروز اختلافات در ایران مارکت را دارد.

الو سلام،از ایران مارکت تماس می گیرم،می خواستم .... :
چرا بازاریاب های ایران مارکت با سایر فروشگاه های اینترنتی که از سیستم های دیگر پستی استفاده می کنند تماس می گیرند و قصد دارند تا سیستم رقیب را خراب کنند و سیستم خود را بهتر جلوه دهند؟

چرا پرداخت هزینه بیشتر برای ایجاد پنل پستی :
هزینه ایجاد پنل در ایران مارکت با توجه به امکاناتی که ارائه میدهد نسبت به بعضی از شرکت های واسطه پستی که به خوبی در حال فعالیت هستند زیاد است.مزیتی که ایران مارکت نسبت به سایر شرکت های واسطه پستی دارد چیست؟من که تا به امروز مزیتی ندیده ام.

و در انتها به عنوان کسی که 3 سال است در زمینه فروشگاه های اینترنتی فعالیت می کنم این نکته را متذکر می شوم که:
دوستانی که قصد ایجاد فروشگاه اینترنتی دارید،هزینه بالای خرید پنل نشانه بهتر بودن آن شرکت واسطه پستی نیست،در انتخاب خود دقت فرمایید.

موافقم ولی ای کاش نکات مثبش رو هم -اگر داره- می نوشتی
من خودم که از ایران مارکت سنتر استفاده می کردم مشکلی زیادی ندیدم! ولی جدیداً کسانی که کار می کنند بدجور ناراضی هستن

Alirezaer
2010-05-10, 12:42
موافقم ولی ای کاش نکات مثبش رو هم -اگر داره- می نوشتی
من خودم که از ایران مارکت سنتر استفاده می کردم مشکلی زیادی ندیدم! ولی جدیداً کسانی که کار می کنند بدجور ناراضی هستن

دوست عزیز من تنها نکته مثبت ایران مارکت را در این می بینم که تسویه حساب به موقع داره،اگر شما نکته دیگه ای مد نظرتون هست ذکر کنید.

persiastore
2010-05-10, 14:30
دوست عزیز من تنها نکته مثبت ایران مارکت را در این می بینم که تسویه حساب به موقع داره،اگر شما نکته دیگه ای مد نظرتون هست ذکر کنید.
بله تنها مورد مثبتش هست که 20 درصد هم ارسالی میده
ولی در مدیریت قبلی بهتر بود و واریزی معمولا بیشتر از این 20 درصد هم انجام میشد
اگه مارکت سنتر بیشترین فروشنده طرف قرارداد رو داره فقط به خاطر بهترین واریزی بود ولی الان مثل سابق نیست
پیش بینی جمعه انجام میشه واریز دوشنبه - همیشه پولی ته حساب مارکت میمونه
مثلا اگه پیش بینی 90 تومن باشه معمولا گرد 50 تومن میکنند و 50 واریز میکنند در صورتی که همین 90 تومن تا دوشنبه که واریز میکنند میشه 110 تومن !!!
قبل از عید هم گفتند رسیدهای بلاتکلیف 86 و 87 بفرستید چقدر رسید پیدا کردیم دو نسخه کپی بزن - طرف نیم کیلو رسید شد
گفتند تا 22 اسفند بفرستید اگه نفرستید از 7 فروردین برگشت میزنیم تا 22 فرستادیم هیچ اتفاقی نیافتاد الان 2 ماه میگذره و هیچ خبری نیست هنوز که هنوز این بلاتکلیفها مونده - من نمی دونم شما که نمی تونی سرنوشت اونها رو مشخص کنی چرا ما رو سر کار میزاری و رسید میخوای ؟ باز مدیریت قبل میدونست بلاتکلیف داری تا حدودی با واریز بیشتر از پیش بینی اینها رو تسویه میکرد ولی الان من واسه یه گرد کردن ساده که ( وقتی مثلا میشه 95 تومن 100 بریز نه 50-60 تومن ) دیروز نیم ساعت داشتم با کلبه کتاب بحث میکردم
اگه بخواد اینطوری کنند که من قراردادم تموم بشه میرم پارس پیک

Alirezaer
2010-05-10, 14:41
بله تنها مورد مثبتش هست که 20 درصد هم ارسالی میده
ولی در مدیریت قبلی بهتر بود و واریزی معمولا بیشتر از این 20 درصد هم انجام میشد
اگه مارکت سنتر بیشترین فروشنده طرف قرارداد رو داره فقط به خاطر بهترین واریزی بود ولی الان مثل سابق نیست
پیش بینی جمعه انجام میشه واریز دوشنبه - همیشه پولی ته حساب مارکت میمونه
مثلا اگه پیش بینی 90 تومن باشه معمولا گرد 50 تومن میکنند و 50 واریز میکنند در صورتی که همین 90 تومن تا دوشنبه که واریز میکنند میشه 110 تومن !!!
قبل از عید هم گفتند رسیدهای بلاتکلیف 86 و 87 بفرستید چقدر رسید پیدا کردیم دو نسخه کپی بزن - طرف نیم کیلو رسید شد
گفتند تا 22 اسفند بفرستید اگه نفرستید از 7 فروردین برگشت میزنیم تا 22 فرستادیم هیچ اتفاقی نیافتاد الان 2 ماه میگذره و هیچ خبری نیست هنوز که هنوز این بلاتکلیفها مونده - من نمی دونم شما که نمی تونی سرنوشت اونها رو مشخص کنی چرا ما رو سر کار میزاری و رسید میخوای ؟ باز مدیریت قبل میدونست بلاتکلیف داری تا حدودی با واریز بیشتر از پیش بینی اینها رو تسویه میکرد ولی الان من واسه یه گرد کردن ساده که ( وقتی مثلا میشه 95 تومن 100 بریز نه 50-60 تومن ) دیروز نیم ساعت داشتم با کلبه کتاب بحث میکردم
اگه بخواد اینطوری کنند که من قراردادم تموم بشه میرم پارس پیک

یعنی یکسری از سفارش ههای سال 86 و 87 شما هنوز تعیین وضعیت نشده؟
اگر میشه یک عکس از پنلتون بزارید.

persiastore
2010-05-10, 16:56
یعنی یکسری از سفارش ههای سال 86 و 87 شما هنوز تعیین وضعیت نشده؟
اگر میشه یک عکس از پنلتون بزارید.

عکس رو اتچ کردم
البته این سفارشات ارسالی هست
سفارشاتی هست که به حالت برگشتی رفته اند ولی خود مرسوله برگشت نخورده
سفارشاتی هست که به دست مشتری رسیده ولی به حالت برگشتی رفته اند
رسیدها هم ارسال شده

Alirezaer
2010-05-10, 16:59
عکس رو اتچ کردم
البته این سفارشات ارسالی هست
سفارشاتی هست که به حالت برگشتی رفته اند ولی خود مرسوله برگشت نخورده
سفارشاتی هست که به دست مشتری رسیده ولی به حالت برگشتی رفته اند
رسیدها هم ارسال شده

بابت ارسال عکس ممنون دوست عزیز.
خوب الان ایران مارکت جواب شما رو چی داده؟
تکلیف اینها چی میشه؟
اگر براتون مقدور هست پیگیری هایی که انجام دادید رو ذکر کنید.

Desperados
2010-05-10, 18:27
متن قانون جرایم رایا نه ای
فصل پنجم ـ هتک حیثیت و نشر اکاذیب
ماده (18) هر کس به قصد اضرار به غیر یا تشویش اذهان عمومی یا مقامات رسمی به وسیله سیستم رایانه یا مخابراتی اکاذیبی را منتشر نماید یا در دسترس دیگران قرار دهد یا با همان مقاصد اعمالی را برخلاف حقیقت، رأساً یا به عنوان نقل قول، به شخص حقیقی یا حقوقی یا مقام‌های رسمی به طور صریح یا تلویحی نسبت دهد، اعم از این‌‌که از طریق یاد شده به نحوی از انحاء ضرر مادی یا معنوی به دیگری وارد شود یا نشود، افزون بر اعاده حیثیت به حبس از نود و یک روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج تا چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

فصل ششم ـ مسئولیت کیفری اشخاص

‎‎‎ماده (19) در موارد زیر, چنانچه جرایم رایانه ای به نام شخص حقوقی و در راستای منافع آن ارتکاب یابد, شخص حقوقی دارای مسیولیت کیفری خواهد بود:

الف)هرگاه مدیر شخص حقوقی مرتکب جرم رایانه ای شود.

ب) هرگاه مدیر شخص حقوقی دستور ارتکاب جرم رایانه ای را صادر کند و جرم بوقوع پیوندد.

ج) هرگاه یکی از کارمندان شخص حقوقی با اطلاع مدیر یا در اثر عدم نظارت وی مرتکب جرم رایانه ای شود.

د) هرگاه تمام یا قسمتی از فعالیت شخص حقوقی به ارتکاب جرم رایانه ای اختصاص یافته باشد.

تبصره یک ـ منظور از مدیر کسی است که اختیار نمایندگی یا تصمیم گیری یا نظارت بر شخص حقوقی را دارد.

تبصره دوـ مسئولیت کیفری شخص حقوقی مانع مجازات مرتکب نخواهد بود.

ماده (20) اشخاص حقوقی موضوع ماده فوق، با توجه به شرایط و اوضاع و احوال جرم ارتکابی، میزان درآمد و نتایج حاصله از ارتکاب جرم، علاوه بر سه تا شش برابر حداکثر جزای نقدی جرم ارتکابی، به ترتیب ذیل محکوم خواهند شد:

الف- چنانچه حداکثر مجازات حبس آن جرم تا پنج سال حبس باشد، تعطیلی موقت شخص حقوقی از یک تا نُه ماه و در صورت تکرار جرم تعطیلی موقت شخص حقوقی از یک تا پنج سال.

ب- چنانچه حداکثر مجازات حبس آن جرم بیش از پنج سال حبس باشد، تعطیلی موقت شخص حقوقی از یک تا سه سال و در صورت تکرار جرم‌ شخص حقوقی منحل خواهد شد.

تبصره یک- مدیر شخص حقوقی که طبق بند ب این ماده منحل می شود, تا سه سال حق تاسیس یا نمایندگی یا تصمیم گیری یا نظارت بر شخص حقوقی دیگری را نخواهد داشت.

تبصره دو- خسارات شاکی خصوصی از اموال شخص حقوقی جبران خواهد شد. در صورتی که اموال شخص حقوقی به تنهایی تکافو نکند, ما به التفاوت از اموال مرتکب جبران خواهد شد.

‎ ‎ ‎

فصل هشتم ـ تشدید مجازات‌ها
ماده (٢٧) در صورت تکرار جرم برای بیش از دو بار دادگاه می‌تواند مرتکب را از خدمات الکترونیکی عمومی از قبیل اشتراک اینترنت، تلفن همراه، اخذ نام دامنه مرتبه بالای کشوری و بانکداری الکترونیکی محروم کند:
الف) چنانچه مجازات حبس آن جرم نود و یک روز تا دو سال حبس باشد، محرومیت از یک ماه تا یک سال.
ب) چنانچه مجازات حبس آن جرم دو تا پنج سال حبس باشد، محرومیت از یک تا سه سال.
ج) چنانچه مجازات حبس آن جرم بیش از پنج سال حبس باشد، محرومیت از سه تا پنج سال

ایران مارکت سنتر راحت می تونه از شما شکایت کنه.

سلام
نشر اکاذیب ؟!
این مواردی که دوستان مطرح می کنند در تمام دنیا مرسوم هست و نظرات و Comment ها یا تجربیات کاربران از سرویس های مختلف هست و به نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی هیچ ربطی نداره دوست عزیز !

Alireza
2010-05-10, 18:51
سلام

در نقد خوبی ها وبدی ها ذکر می شه!

اینکه شما در پست ابتدایی تاپیک می گید:

من که تا به امروز مزیتی ندیده ام.
در هر صورت اگر امتیازی نداشته باشه به قول خودتون این امتیاز

رو که داره؟! که بهتر بود در پست ابتدایی اضافه می شد!

یا حــــــق

Reza
2010-05-10, 19:13
به نظر من هم ایران مارکت سنتر شروع خوبی داشت!
به عنوان اولین رقیب جدی برای پرداخت تونست تحولات جدید و خوبی رو توی این زمینه ایجاد کنه و همیشه حس رقابت رو توی سیستم های پستی تازه نکه داره اما این رو هم باید دقت کرد که هیچ سیستمی بی عیب و نقص نیست . ایران مارکت سنتر هم جدیدا تغییراتی داشته که هم باعث افزایش امکاناتش شده و هم باعث تغییر ادهان عمومی (حالا هم خوب و هم بد) اما نکته ای که باید بهشتوجه کنیم اینه که در مقابل کسی یا چیزی جبهه نگیریم!

اگه من نوعی به خودم اعتماد دارم و از کارم مطمئنم چرا باید نسبت به صحبتهای یکی دیگه واکنش نشون بدم یا بترسم ؟ چرا باید همه رو با یک چشم ببینم و فکر کنم اگه کسی انتقاد میکنه هدفش تخریبه ؟ توی خارج از ایران شرکتها برای موفقیت کلی دلار خرج میکنن و افرادی رو پیدا میکنن که فقط نیمه خالی لیوان رو ببینن و ازشون میخوان فقط شرکت رو نقد کنن و کار رو مورد انتقاد قرار بدن . این مهم نیست که از سیستمی انتقاد میشه این مهمه که کی داره انتقاد میکنه! ما اصلا اینجا جمع شدیم که همدیگرو نقد کنیم . . . !

این خیلی بهتره که الان توی این انجمن با 300 کاربر از یه سیستمی انتقاد (ولو خیلی تند) بشه تا اینه روزی به امید خدا با 3000 کاربر . البته اون وقت هم آزادی بیان کاربرا دارن اما منظورم اینه که اگه الان این انتقادات صورت بگیره و موارد اصلاح بشه بهتره تا اون موقع! چرا عادت داریم همه چیز رو به دید دشمنی و عناد ورزی ببینیم و سریع در مقابل هم جبه بگیریم ؟ چرا عادت داریم سریع به قانون و بندهای قانونی متوسل بشیم ؟ جالبه اگه این تاپیک ها توی ذهن کاربر تاثیر نذاره ، اون پست های tajer2 عزیز کار خودش رو میکنه :D

در مورد پست های علیرضا هم قطعا ایشون دلایل خودشون رو دارن ، با این وجود من ازشون خواهش میکنم که کمی دوستانه تر و صمیمانه تر نقدهاشون رو انجام بدن و ایشالا به زودی برای سایر سیستم ها هم نقدهای مشابه نوشته و منتظر میشه و قطها بازخورد این تاپیک ها در شمار های آتی مجله منتشر و خلاصه ای ازون درش درج میشه . امیدوارم که توی انجمن و تمام تاپیک ها شاهد حضور همه کاربرای خوب و همچنین نماینده های سیستم های فروش پستی باشیم و این رو بدونیم که رابطه ها دوستانه باید باشن و باز هم میگم و روی صحبتم هم با کاربراست و هم با دوستان سیستم های پستی که : روبروی همدیگه جبهه نگیرین و به منتقد یا سرویس دهنده به دید دشمن نگاه نکنین!!!!

persiastore
2010-05-10, 23:01
بابت ارسال عکس ممنون دوست عزیز.
خوب الان ایران مارکت جواب شما رو چی داده؟
تکلیف اینها چی میشه؟
اگر براتون مقدور هست پیگیری هایی که انجام دادید رو ذکر کنید.
من خیلی پیگیر بودم
چند تایی رو خودم در پیگیری در پست مشخص کردم
من از دوستان دیگه هم که 86 شروع کردن پرسیدم گفتند بلاتکلیف در سیستمهای دیگه مثل پارس پیک هم از 86 موجوده
البته الان چندین ماهه بی خبرم
ولی توضیحات کاملتر رو به زودی مینویسم

Alirezaer
2010-05-11, 11:23
رضا جان من حرفم فقط این هست:
چه مسئولان ایران مارکت و چه مسئولان سایر پنل های پستی،ما رو در مقابل خودشون نبینند،ما نقد می کنیم و بررسی،هدف ما کمک هست و پیشرفت.
به بنده و افراد دیگه چیزی نمیرسه که بیایم یک پنل پستی رو تخریب کنیم،اسم این کار تخریب نیست،انتقاد آگاهانه هست،ما در 2 جبهه نیستیم و قصد جنگ کردن با هم نداریم،فقط نقد و انتقاد.

mehrdad3
2010-05-12, 14:05
ایران مارکت سنتر فعلا که بهترینه هم به لحاظ پرداخت و هم پشتیبانی فکر نکنم شرکتهای دیگه حالا حالاها بتونن باهاش رقابت کنند.

Alirezaer
2010-05-12, 14:58
ایران مارکت سنتر فعلا که بهترینه هم به لحاظ پرداخت و هم پشتیبانی فکر نکنم شرکتهای دیگه حالا حالاها بتونن باهاش رقابت کنند.

دوست عزیز بهتر از ایران مارکت هم هست،که هم خیلی بهتر تسویه حساب می کنه و پشتیبانی خوبی داره.
بنظر من رقابت ناسالم ایران مارکت و بازاریابی های تلفنی این شرکت حاکی از کاهش مشتریان است.

ferdosi
2010-06-28, 13:23
پست های منودرباره ایران مارکت سنترحذف کردین؟

مدیراینجاجواب بده

METr
2010-06-28, 13:51
هیچ مدیری نمیتونه تک تک تاپیکا رو سر بزنه بگه چی شده !! فقط کافیه یه گت نیو بزنی !!

Reza
2010-06-28, 16:52
پست های منودرباره ایران مارکت سنترحذف کردین؟

مدیراینجاجواب بده
لطف بفرمایید اطلاعیخ های جدید رو مطالعه کنین = http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=850
اگه مطالبی که زحمت کشیده بودین و نوشته بودین در دسترس هست ، لطفا مجددا ارسال کنین . تشکر

ferdosi
2010-06-28, 17:31
زحمت کشیدین واقعا

ماروباش گفتیم حداقل اینجارویکنفرکه حرفه ایه می گردونه
یعنی شماواقعانمی تونی یک بکاپ روزانه ازسایتت بگیری؟
حیف اون مطلب چندصفحه ای که وقت گذاشتم تواین سایت نوشتم
بای

Alirezaer
2010-06-28, 17:51
زحمت کشیدین واقعا

ماروباش گفتیم حداقل اینجارویکنفرکه حرفه ایه می گردونه
یعنی شماواقعانمی تونی یک بکاپ روزانه ازسایتت بگیری؟
حیف اون مطلب چندصفحه ای که وقت گذاشتم تواین سایت نوشتم
بای

دوست عزیز شما سایت پر بازدید نداری که این مشکلات رو درک کنی،افرادی که در این انجمن هستند از افراد معروف و خبره ای هستند که در سایر انجمن ها هم فعالیت می کنند.
در هر صورت خوشحال میشیم که شما تو انجمن همراه ما باشی.

ferdosi
2010-06-29, 10:34
دوست عزیز شما سایت پر بازدید نداری که این مشکلات رو درک کنی،افرادی که در این انجمن هستند از افراد معروف و خبره ای هستند که در سایر انجمن ها هم فعالیت می کنند.
در هر صورت خوشحال میشیم که شما تو انجمن همراه ما باشی.
ممنون ازجوابت برادرعزیز
ولی سایت حرفه ای وپربازدیدهم داشته ام تمامابااین مشکلات آشناهستم
ولی وقتی آدم میاد4صفحه مطلب می نویسه برای روشن شدن اذهان یک عده ووقتی که میادمیبینه تمامش پاک شده به نظرشماچه حالی پیدامی کنه؟
ولی منم ظاهرایکدفعه ای یه مقدارعصبانی شدم
انشاءالله که درآینده ازاین مشکلات دیگه پیش نیاد
یاعلی

Alirezaer
2010-06-29, 10:42
ممنون ازجوابت برادرعزیز
ولی وقتی آدم میاد4صفحه مطلب می نویسه برای روشن شدن اذهان یک عده ووقتی که میادمیبینه تمامش پاک شده به نظرشماچه حالی پیدامی کنه؟
یاعلی

مرسی دوست عزیز،امیدواریم دیگه این مشکلات پیش نیاد.
دیگه رفتیم رو سرور اختصاصی و همه چیز دیگه به امید خدا به خوبی پیش میره.

Reza
2010-06-29, 14:32
ممنون ازجوابت برادرعزیز
یاعلی
کاملا شما رو درک می کنم و حسن نیتون رو متوجه هستم .
ایشالا که با همکاری کاربرای خوبی مثل شما و همدلی مدیران بتونیم دوباره به روزهای اوج خودمون برگردیم .
ضمن اینکه ایشالا ازین به بعد روی سرور جدید ایشالا دچار مشکل نخواهیم شد و روال قانونمندی برای بکاپ گیری روزانه خواهیم داشت .
بیشتر ازین بحث رو منحرف نمی کنم و امیدوارم مجددا پیرامون موضوع اصلی تاپیک به بحث بپردازیم . یا علی

ferdosi
2010-06-30, 17:44
کاملا شما رو درک می کنم و حسن نیتون رو متوجه هستم .
ایشالا که با همکاری کاربرای خوبی مثل شما و همدلی مدیران بتونیم دوباره به روزهای اوج خودمون برگردیم .
ضمن اینکه ایشالا ازین به بعد روی سرور جدید ایشالا دچار مشکل نخواهیم شد و روال قانونمندی برای بکاپ گیری روزانه خواهیم داشت .
بیشتر ازین بحث رو منحرف نمی کنم و امیدوارم مجددا پیرامون موضوع اصلی تاپیک به بحث بپردازیم . یا علی

انشاءالله
وامابحث اصلی سرنقدایران مارکت سنتربودکه من اون همه ازبلایی که سرم اومدبااین اشتباهی که کردم وازاینهاپنل گرفتم،اینجانوشتم ولی پاک شد
گفته بودم که 28اردیبهشت بااینهاقراردادبستم وپول به حساب اون آقای هاشمی ریختم وهنوزبعداز42روزپنل پستی من ایجادنشده ودرکمال وقاهت فرمودن که15تیردیگه حتمامیادتاییدیه پست شما
حضرات باپررویی تمام فرمودن که تمام این ماجرازیرسرپست هست واون هادرتهران جابه جایی داشتن وکارهای ملت روانجام ندادن تاحالا!!!
وجالبتراینکه به ماگفتن 50هزارتومان دیگه به حساب پست بایدبریزین چون جدیداقانون کردن وبایدبریزین وبعداگندش دراومدکه ازاول خردادبوده این قضیه ومادرآخراردیبهشت بااینهاقراردادبستیم وشامل حال مانمیشده ولی برای اینکه دیگه بتونیم کارمون روشروع کنیم گفتیم حرومتون باشه و......... خورورفتیم ریختیم به حساب پست
درزمان قراردادبه ماگفتن20روزدیگه پنل آماده میشه(که تازه15روزه و5روزهم برای همین گندکاری هاشون به نفع خودشون بیشترمیگن)وتازمانی که به ماتحویل بدن 50روزمیشه!!!
حالاطرفدارای این سیستم بیان بگن که اینه سیستم نامبروان ایران؟؟؟؟

درضمن ازایران مارکت سنترپنل نگیرید

shahed
2010-06-30, 20:20
من که با پارس پیک کار میکنم ، اما خیلی شاپ کیپر به پارس پیک نزدیکه ، 7 نفر از دوستام که این فروم رو میدیدن ، میگفتن تابلوئه که یه جورایی با همن ، رو این که پارس پیک عالیه شکی نیست ، اما رو این که شاپ کیپر و پارس پیک با هم رفیقای خوبی هستن هم میشه فکر کرد ;)

Alirezaer
2010-06-30, 20:30
من که با پارس پیک کار میکنم ، اما خیلی شاپ کیپر به پارس پیک نزدیکه ، 7 نفر از دوستام که این فروم رو میدیدن ، میگفتن تابلوئه که یه جورایی با همن ، رو این که پارس پیک عالیه شکی نیست ، اما رو این که شاپ کیپر و پارس پیک با هم رفیقای خوبی هستن هم میشه فکر کرد ;)

اصلا همچین چیزی نیست،ما با چند شرکت تا الان مصاحبه کردیم که بقیه مصاحبه ها رو هم تا دو ماه آینده با سایر شرکت های پستی انجام میدیم.
انجمن شاپ کیپر کاملا مستقل هست دوست من

shahed
2010-07-01, 00:10
من موافقم ، اما نوع مصاحبه ها و شاید خیلی چیزای دیگه باعث شده هرکس میاد شاپ کیپر بدون علم قبلی به این نتیجه برسه ، من که پارس پیک رو دوست دارم ، اما نظر خیلیا که ناشناس بدون هیچ اطلاعاتی به سایت اومدن رو گفتم ;;)

Reza
2010-07-01, 02:56
شاپ کیپر به هر کسی که خوب سرویس ارائه میده نزدیکه!
خواه پرس پیک باشه خواه ایران مارکت سنتر و خواه رایارا ، خواه آقای کریمی باشه یا آقای سعادت جو ، ما اینجا دنبال کسی هستیم که سرویسش خوب باشه تا ازاش حمایت کنیم و دوستانی که مشکل دارن رو بهشون کمک کنیم تا بتونن یک سرویس خوب ارائه بدن . بعضی سیستم ها از ما استقبال کردن و بعضی ها هم نه !!!
اما چیزی که مهمه اینه که از هر کسی کارش خوب باشه حمایت و تشکر می کنیم ، از هر کی کارش بد باشه انتقاد سازنده میکنیم و کمکش می کنیم که بهتر بشه . مشکلات هم هست برای سیستم ها ، اما متاسفانه برای بعضی ها بیشتره ;)

Reza
2010-07-01, 02:58
انشاءالله
وامابحث اصلی سرنقدایران مارکت سنتربودکه من اون همه ازبلایی که سرم اومدبااین اشتباهی که کردم وازاینهاپنل گرفتم،اینجانوشتم ولی پاک شد
گفته بودم که 28اردیبهشت بااینهاقراردادبستم وپول به حساب اون آقای هاشمی ریختم وهنوزبعداز42روزپنل پستی من ایجادنشده ودرکمال وقاهت فرمودن که15تیردیگه حتمامیادتاییدیه پست شما
حضرات باپررویی تمام فرمودن که تمام این ماجرازیرسرپست هست واون هادرتهران جابه جایی داشتن وکارهای ملت روانجام ندادن تاحالا!!!
وجالبتراینکه به ماگفتن 50هزارتومان دیگه به حساب پست بایدبریزین چون جدیداقانون کردن وبایدبریزین وبعداگندش دراومدکه ازاول خردادبوده این قضیه ومادرآخراردیبهشت بااینهاقراردادبستیم وشامل حال مانمیشده ولی برای اینکه دیگه بتونیم کارمون روشروع کنیم گفتیم حرومتون باشه و......... خورورفتیم ریختیم به حساب پست
درزمان قراردادبه ماگفتن20روزدیگه پنل آماده میشه(که تازه15روزه و5روزهم برای همین گندکاری هاشون به نفع خودشون بیشترمیگن)وتازمانی که به ماتحویل بدن 50روزمیشه!!!
حالاطرفدارای این سیستم بیان بگن که اینه سیستم نامبروان ایران؟؟؟؟

خیلی ممنون که مجددا زحمت کشیدید ، وقت گذاشتید و مطالب رو منتشر کردید
مجددا اگه خبر یا رویداد جدیدی اتفاق افتاد ممنون میشم انجمن رو هم در جریان بذارین ضمن اینکه امیدوارم مسئولین ایران مارکت سنتر هم هر چه سریعتر مشکل شما رو بر طرف کنن . . .

ferdosi
2010-07-01, 21:00
خیلی ممنون که مجددا زحمت کشیدید ، وقت گذاشتید و مطالب رو منتشر کردید
مجددا اگه خبر یا رویداد جدیدی اتفاق افتاد ممنون میشم انجمن رو هم در جریان بذارین ضمن اینکه امیدوارم مسئولین ایران مارکت سنتر هم هر چه سریعتر مشکل شما رو بر طرف کنن . . .
سلام دوست عزیز
داغ دلموتازه نکن
ایناکه نوشتم 4 خط ازاون 4صفحه شرح ماجرابودوتمامش نیست،قبلاکامل بانام همه ماجرا روتوضیح داده بودم
والاایران مارکت سنترگفته این مشکلو30-40نفردیگه هم دارن مثل من ولی جالبه که من جایی ندیدم که این همه آدم مثل من معطل این شرکت شده باشن وجایی هم تواینترنت ندیدم که کسی شاکی باشی
من حقیقتایک دادخواستی هم آماده کردم که ببرم دادگستری مشهدوشکایت کنم چون ازدروغ هایی که گفتن به من واقعاآتیشی شدم ولی تا الان همکارم جلوموگرفته وگفت که بعداز50روزانتظاربگذارپنل رو ازاینهابگیریم وبعدباهاشون معامله کنیم واگرحاضرشدن جبران کنن که هیچ وگرنه ازراه دیگه ای واردبشیم
اینم که من اینقدرشاکی هستم برای اینه که تاحالافقط200هزارتومان یابیشترخسارت بهمون واردشده وجدای ازاینکه درآمدی ازاین راه نداشتیم وعمرمون هم هدررفته وکلی ازانگیزمون ازبین رفته
حالابازهم مابه انتظارنشستیم تاببینیم چی میشه
امیدبه خدا

ferdosi
2010-07-12, 12:45
بازهم میگم ازایران مارکت سنترپنل پستی نگیرین برادرای عزیز

فعلایاعلی

rezhaj1
2010-07-16, 00:26
این هایی که دوستان می گویند کاملا" برعکسش اتفاق افتاده است . دقیقا همان وقتی که ایران مارکت ف. ی. ل. ت. ر. شد از چند تا شرکت دیگه با من تماس گرفته شد که " حالا که ایران مارکت اینجوری شده بیاین با ما قرارداد ببندید و..." که همه نشان از زیرآب زنی و تخریب و گرفتن ماهی از آب گل آلود می داد
بهتر است دوستان کمی با تامل تر به یکی بتازند و از یکی حمایت کنند...!!!

ferdosi
2010-07-16, 15:52
این هایی که دوستان می گویند کاملا" برعکسش اتفاق افتاده است . دقیقا همان وقتی که ایران مارکت ف. ی. ل. ت. ر. شد از چند تا شرکت دیگه با من تماس گرفته شد که " حالا که ایران مارکت اینجوری شده بیاین با ما قرارداد ببندید و..." که همه نشان از زیرآب زنی و تخریب و گرفتن ماهی از آب گل آلود می داد
بهتر است دوستان کمی با تامل تر به یکی بتازند و از یکی حمایت کنند...!!!

باسلام
حقیقتاازتعدادنوشته هاوتعدادتشکرهایی!!! که ازشمادراین انجمن شده کاملامشخصه که شماکی هستی وازکجااومدی این پست روارسال کردی
جناب ایران مارکت عزیز! شماهمچنان درحال مروراتفاقات سالیان پیش هستی وهنوزمی گی زمانی که *****بودیم این شدوآن شدو...............
ولی هیچ وقت نمی یای بگی که الان درحال سقوط و ورشکستگی هستین وهمه ازشماشاکی هستند
از دولت گرفته تا شرکت های رقیب تاسهامداران گذشته که الان محکوم به سرقت اطلاعاتتون می کنیدشون
خداییش تابه حال آدم هایی به پررویی شماها ندیده بودیم

ferdosi
2010-07-16, 15:55
قابل توجه اعضای محترم سیستم ایران مارکت سنتر

با سلام
در ارتباط با سوء استفاده افراد شناخته شده از اطلاعات این شرکت و نیز دامین های مربوطه , به اطلاع کلیه فروشندگان و تبلیغ کنندگان محترم سیستم ایران مارکت سنتر می رساند : دامین ایران . بی زد (Iran.bz) که کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به شرکت کلبه کتاب می باشد از سوی یکی از سهامداران اسبق این شرکت به سرقت رفته است.
لذا خواهشمند است جهت جلوگیری از سوء استفاده های بیشتر این افراد , تا اطلاع ثانوی از درج هر گونه آگهی تبلیغاتی و .... بر روی این دامین خودداری نمایید . لازم به ذکر است که اقدام قضایی جهت بازگرداندن حقوق شرکت و بازپس گیری دامین فوق , قویا در حال انجام می باشد.

با تشکر
کلبه کتاب
جاوید صمدی
89/4/25
---------------------

الحق که دستش درد نکنه این مدیرسابق ایران مارکت که الان سیستم رایارا روراه اندازی کرده وشده خارچشم این شرکت کلاهبردار
انشاءالله که درکارت موفق باشی

shop-search
2010-09-01, 00:48

شاپ کیپر و پارس پیک با هم رفیقای خوبی هستن
دوست عزيز شديدا باحات مخالف هستم. اصلا اينطور نيست :^o
اين دو كاملا جداگانه عمل ميكنند. b-(

shop3000
2010-09-02, 12:34
خوب بود ممون

shervin6623
2010-11-28, 14:43
آقا بالاخره از ایران مارکت سنتر پنل بگیریم یانه ؟؟
من الان میخوام پنل بگیرم اول به پارس پیک ایمیل زدم گفتم فروش اُپرا ممنوعه ! ( تو سایتم یه نمونه هست خودتون ببینید ) گفتم آخه چرا !! ( پیش خودم ) اپرا که یه نوع تئاتر روی صحنه است آخه !! فعلا با ایران مارکت سنتر تماس گرفتن گفتن موردی نیست !
حالا که اومدم اینجا کلی انتقاد شنیدم فعلا بیخیال جفتشون شدم !
من هیچ محصول غیر مجاز و حتی مشکوکی تو سایتم نذاشتمو نمیذارم ! آقا سیستمی میشناسید که خوب باشه و گیر الکی نده ؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

vahid67
2011-02-03, 16:58
من الان میخوام پنل بگیرم اول به پارس پیک ایمیل زدم گفتم فروش اُپرا ممنوعه ! ( تو سایتم یه نمونه هست خودتون ببینید ) گفتم آخه چرا !! ( پیش خودم ) اپرا که یه نوع تئاتر روی صحنه است آخه !! فعلا با ایران مارکت سنتر تماس گرفتن گفتن موردی نیست !
من هیچ محصول غیر مجاز و حتی مشکوکی تو سایتم نذاشتمو نمیذارم ! آقا سیستمی میشناسید که خوب باشه و گیر الکی نده ؟؟

آقا یه سیستم خوب تونستی پیدا کنی؟؟ من بدجوری کلافه شدم
هر کی میتونه کمک کنه اینجا که همشن دارن پارس پیک رو تعریف می کنن و ایران مارکت رو می کوبن مشکوک میزنه !!!

ARCHIVEMASTER
2011-02-03, 17:02

دوست عزیز.تا اونجایی که من اطلاعات دارم چیزی که شما میفروشی ربطی به شرکت های واسطه نداره.
من با ایران مارکت قرارداد دارم و حتی یک دفعه هم از من نپرسیدن که محصولم چیه...

birdco
2011-02-03, 18:53
ايران ماركت سنتر و در سيستم تبليغاتي ، كالاهايي را كه مورد يا مشكل دارد ( بر اساس بخش نامه ها و شنيده ها و تجربه ) را قبول نمي كند ولي در فروشگاه خودتان ايرادي نميگيرد .
اپرا هم يك نوع محصول صوتي و تصويري است و بايد با مجوز ارشاد فروخته شود . اگر مجوز دارد ، هيچ سيستمي به شما ايراد نميگيرد و اگر ندارد ، بي خيال شويد .

moozmar
2011-02-15, 12:39
مشکل ایران مارکت ضرر به فروشگاه های عضو

سلام
چند وقتی هست سیستم ایران مارکت مدام ارور میده به گزارشهای بر گرفته از فرمایشات فروشگاه های عضوء این سیستم حاکی از آن است در بین ساعات 8-11 صبح سیستم هر چند رفرش با یک ارور خروجی خواهد داد
این عیب ممکن است از ترافیک توام مدیران فروشگاه ها +خریداران+ واحد قبول و توزیع شرکت پست که در این ساعات اوج ساعات کارری این چند گروه جهت بهره بردن(از نوع پر نقص) از (http://forum.kingiran.com/thread-131.html) سیستم میباشد
از مشکلات نتایج زیادی میتوان استخراج نمود که بیشتر متوجه فروشگاه داران میباشد که توجه شما را به چند مورد مهم جلب مینمایم
1.عدم موفقیت خریدار جهت ثبت سفارش جدید
2.ماموران واحد توزیع بخودی خود کم کاری جهت تغییر وضعییت سفارشات دارند که این امر صحه بر قانونی بودن بی قانونی آنها میگزارد
3.بروز مشکل برای فروشندگان برای مشخص نمودن وضعییت سفارشات تا قبل از اتمام وقت اداری این امر موجب میگردد سفارشات با یک روز تاخیر ارسال گردند و امکان برگشت سفارش را تشدید مینماید

حال تمام موارد فوق از کجا منشاء میگردد
1.مشکلات سخت ازفاری شرکت ایران مارکت؟(این مشکل با چند دلار بیشتر خرج نمودن حل میگردد---> کم کاری مدیران ایران مارکت)

2.هسته ضعیف نرم ازفزار ایران مارکت که تاب تحمل ترافیک بالا را ندارد و برای همچین روزی طراحی نشده است؟(اگر اینطور میباشد ایران مارکت بجای ارائه نرم افزارهای 3تا 100 تومن و فروش آنها به قیمت طراحی سایت گوگل یک برنامه نویس تنها و تنها مختص رسیدگی به امور سایت بگمارد)

3.مسئولان ایران مارکت ممکن است کسی برای آنلایز سیستم خود قرار نداده است و بقولی وقتی ساعت 4 میرن خونه تا ساعت 7صبح فردا و حتی یک نفر نیست که پاسخ مشکلات را دهد چطور میتوان انتظارات اینچنینی داشت
بهر حال متن ما تموم شد ولی عیبها هنوز باقیست
(http://forum.kingiran.com/thread-131.html)

zamin
2011-02-16, 00:52
سلام
چند وقتی هست سیستم ایران مارکت مدام ارور میده به گزارشهای بر گرفته از فرمایشات فروشگاه های عضوء این سیستم حاکی از آن است در بین ساعات 8-11 صبح سیستم هر چند رفرش با یک ارور خروجی خواهد داد
این عیب ممکن است از ترافیک توام مدیران فروشگاه ها +خریداران+ واحد قبول و توزیع شرکت پست که در این ساعات اوج ساعات کارری این چند گروه جهت بهره بردن(از نوع پر نقص) از (http://forum.kingiran.com/thread-131.html) سیستم میباشد
از مشکلات نتایج زیادی میتوان استخراج نمود که بیشتر متوجه فروشگاه داران میباشد که توجه شما را به چند مورد مهم جلب مینمایم
1.عدم موفقیت خریدار جهت ثبت سفارش جدید
2.ماموران واحد توزیع بخودی خود کم کاری جهت تغییر وضعییت سفارشات دارند که این امر صحه بر قانونی بودن بی قانونی آنها میگزارد
3.بروز مشکل برای فروشندگان برای مشخص نمودن وضعییت سفارشات تا قبل از اتمام وقت اداری این امر موجب میگردد سفارشات با یک روز تاخیر ارسال گردند و امکان برگشت سفارش را تشدید مینماید

حال تمام موارد فوق از کجا منشاء میگردد
1.مشکلات سخت ازفاری شرکت ایران مارکت؟(این مشکل با چند دلار بیشتر خرج نمودن حل میگردد---> کم کاری مدیران ایران مارکت)

2.هسته ضعیف نرم ازفزار ایران مارکت که تاب تحمل ترافیک بالا را ندارد و برای همچین روزی طراحی نشده است؟(اگر اینطور میباشد ایران مارکت بجای ارائه نرم افزارهای 3تا 100 تومن و فروش آنها به قیمت طراحی سایت گوگل یک برنامه نویس تنها و تنها مختص رسیدگی به امور سایت بگمارد)

3.مسئولان ایران مارکت ممکن است کسی برای آنلایز سیستم خود قرار نداده است و بقولی وقتی ساعت 4 میرن خونه تا ساعت 7صبح فردا و حتی یک نفر نیست که پاسخ مشکلات را دهد چطور میتوان انتظارات اینچنینی داشت
بهر حال متن ما تموم شد ولی عیبها هنوز باقیست
منبع (http://forum.kingiran.com/thread-131.html)
عجب حکایتیست!!!!!!!