PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وارد کننده روسری و شال با قیمتهای زیر 4000 تومان سراغ دارید؟؟؟

sn56si
2014-10-28, 14:28
دوستان محترم من شنیدم یک عده وارد کننده روسری و شال بصورت کیلویی هستن که چون روسری و شال رو بصورت کیلویی میخرن براشون به قیمتهای بسیار بسیار ناچیز میفته. حتی شنیدم که براشون در حد 1500 تومان یا کمتر هم میفته. اگر کسی چنین وارد کننده ای رو سراغ داره لطفا معرفی کنه.

alvin20
2014-10-28, 17:17
کیلویی!!!چه خوب! اره اگه کسی سراغ داره معرفی کنه
من این جنسارو بیرون از نت راحت میتونم بفروشم

kamandar
2014-10-29, 12:24
بنده هم خریدارم

طراح
2014-10-29, 12:30
منم خریدار هستم

sn56si
2014-10-29, 16:45
ای بابا همه که میگن خریدارن!! پس کی فروشنده است؟؟!

alvin20
2014-10-30, 11:49
تو بازار تهران که صد در صد چنین واردکننده هایی هستن و باید بگردی تا پیداشون کنی این سایت هم شاید به درتون بخوره http://haftalmas.com

hrvman
2014-11-05, 12:50
سلام سراغ دارم تو بازاره! اما ببینید کیفیت ندارن به قول حرفه ای ها جفت جفتی میشن! یعنی نخها توی بافت حرکت داردن! یه جا کار خالیه! البته یه سریاش هم مثه توری پنجره ها میمونن! دولا میشه باز انگار نه انگار!
خودم به سختی رد کردم یه بار اوردم امتحانی! اما توی نت نیارید بی اعتمادی توی نت به اندازه کافی هست! اونجا مشتری میدید میگفتیم باز میرفت و پس میاورد! که اینشو من ندیدم!
چقدر خریددارید؟

sn56si
2014-11-11, 17:56
سلام سراغ دارم تو بازاره! اما ببینید کیفیت ندارن به قول حرفه ای ها جفت جفتی میشن! یعنی نخها توی بافت حرکت داردن! یه جا کار خالیه! البته یه سریاش هم مثه توری پنجره ها میمونن! دولا میشه باز انگار نه انگار!
خودم به سختی رد کردم یه بار اوردم امتحانی! اما توی نت نیارید بی اعتمادی توی نت به اندازه کافی هست! اونجا مشتری میدید میگفتیم باز میرفت و پس میاورد! که اینشو من ندیدم!
چقدر خریددارید؟

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

ALIHOSSEINI
2014-11-11, 18:05
سلام دوستان خسته نباشید .
در زمینه ترخیص کالاها در حجم پایین میتونم کمک خوبی بهتون بکنم تا بتونید تو بازار رقابت کنید .

ashaaa
2014-11-27, 15:23
روسری های این قیمتی کیفیت پایینی دارند فقط تبلیغ منفی است

alone878
2014-11-27, 16:47
یه سری بروید جمعه بازار بوشهر کیلویی هم دارن سفارش زیاد هم میارن البته خیلی وقته نرفتم ولی همین 3سال پیش که رفتم دیده بودم

yazdiran
2014-11-27, 22:23
سلام
بازار توليد كنندگان پارچه هاي داخلي خيلي خراب شده.البته اين ميون شايد معدود توليد كنندگان بنا به دلايلي مثل نوع محصول و سرمايه و صادرات و... چندان فشاري بهشون نيومده باشه
كارگاههاي كوچيك زود از پا درميان.كارگرانشون رو مجبورن اخراج كنند تا باز بازار فروششون پا بگيره
اين مدت اخير ك كارگاههاي بزرگتر هم دچار مشكل شده اند.برخي شركتهاي توليد منسوجات به حالت نيمه تعطيل و دوشيفت و تك شيفت دراومدند

اگر اين روال ادامه پيدا كنه تا آخر سال سرمايه گذاراي صنعت نساجي از اين صنعت پر زحمت و كم حمايت كم كم خارج ميشند.
از دلايل اين بازار كسادي در اين صنعت ميتونه ورود محصولات مشابه از راههاي قانوني يا غير قانوني باشه
بعد يه عده ك كلي قسط و بدهي دارند هم ميان قيمت جنس رو ميشكنند و به اصطلاح بازار خرابي ميكنند.بعد ك قيمت شكست چون بازار تقاضاي جنس نداره،يه مشكل ديگه هم به مشكلات اضافه ميشه ك قيمتها هم بدجور توسط اينگونه افراد شكسته ميشه.اونايي ك تو بازار هستند متوجه اند ك چي ميگم،اگه يكي تو بازار هو بندازه ك فلان جنس اين قيمت ديگه .....

اونوقت شما دنبال شال ارزون 1500 تومني هستيد!
درسته قدرت خريد مردم كم شده اما آيا اين درسته ك جنس بنجل (كه نميشه يه بار مصرف هم بهش گفت )خارجي رو بر جنس معمولي ايراني به دليل كمي تفاوت قيمت و سود بيشتر ترجيح بديم؟!
چند دفعه ديگه هم توي تاپيكهاي همين انجمن عرض شد ك كيفيت برخي پارچه هاي ايراني اونقدر بالا رفته ك برخي از تجار سودجو با توجه به باور غلطي ك هنوزم نسبت به جنس ايراني وجود داره، جنس ايراني رو با برند خارجي عرضه ميكنند

اميدوارم توي اين آشفته بازار اگه برامون امكان داره و مقدوره در حد توانمون از توليد داخلي حمايت كنيم

از استارتر هم عذر ميخوام

موفق باشيد

noroozi
2014-11-30, 00:03
سلام دوست عزیزم

من یه سری شال تابستونی با کیفیت و طرح های زیبا بازار بزرگ تهران سراغ دارم 3500 .. اما الان دیگه فصلش تموم شده و فک نمیکنم داشته باشن اما چند تا عکس اگه خواستی بگو فردا برات بذارم ازش ، بذارم ؟

پسر دایی خودم دست فروشه ، خوب هم فروش میره افراد فامیل هم که 10 تایی یهو بر میدارن :)

atlas110
2014-11-30, 00:43
باسلام
میتونید ازبازار 15 خرداد(کویتی ها) و مسجد شاه پشت مشیرخلوت اینجاهایی که گفتم تقریبا همه عمده فروش هستن میتونید تهیه فرمایید