PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعداد زیادی بانک ایمیل گروه های یاهو 2013 دارم ولی در ارسال مشکل دارم

nakisa2000
2014-11-03, 06:22
سلام به اساتید
بنده تعداد زیادی ایمیل فعال دارم که مربوط به گروه های یاهو 2012 و 2013 هست و با مبلغ بالایی هم اون ها رو خریداری کردم زمانی که من ایمیل ها رو خریدم گروه های یاهو امکان اد 10 تایی داشت ولی متاسفانه بسته شد و بعد از اون رفتم سراغ گروه گوگل ولی متاسفانه بعد از مدتی ایمیل ها اسپم میشه و گروه ها هم بلاک میشن از طرفی سرور هم هزینه بالا و دردسر های خاص خودش رو داره از اساتید اگر کسی در حال حاضر با گروه های گوگل ارسال موفق داره یا روشی داره که ایمیل ها به صورت تضمینی اینباکس میشه بیاد به ما یاد بده هزینش رو پرداخت می کنیم حاضرم نصف سود حاصله رو با کسی که روش تضمینی داره تقسیم کنم تعداد ایمیل ها به قدری هست که اگر اینباکس بشه با یک بار ارسال حداقل 20 هزار آی پی میده

mostafa.136214
2014-11-03, 08:59
سلام به اساتید
بنده تعداد زیادی ایمیل فعال دارم که مربوط به گروه های یاهو 2012 و 2013 هست و با مبلغ بالایی هم اون ها رو خریداری کردم زمانی که من ایمیل ها رو خریدم گروه های یاهو امکان اد 10 تایی داشت ولی متاسفانه بسته شد و بعد از اون رفتم سراغ گروه گوگل ولی متاسفانه بعد از مدتی ایمیل ها اسپم میشه و گروه ها هم بلاک میشن از طرفی سرور هم هزینه بالا و دردسر های خاص خودش رو داره از اساتید اگر کسی در حال حاضر با گروه های گوگل ارسال موفق داره یا روشی داره که ایمیل ها به صورت تضمینی اینباکس میشه بیاد به ما یاد بده هزینش رو پرداخت می کنیم حاضرم نصف سود حاصله رو با کسی که روش تضمینی داره تقسیم کنم تعداد ایمیل ها به قدری هست که اگر اینباکس بشه با یک بار ارسال حداقل 20 هزار آی پی میده

با سلام
گروه های گوگل حداکثر تا 5 ارسال اول ایناکس می شود و بعد از اون اسپم می شود و اگر ارسال مداوم داشته باشی گروه مربوطه بن و غیر قابل دسترس خواهد شد.
روی گروه گوگل اصلا سرمایه گذاری نکنید بنده قبلا بیش از 400 گروه گوگل داشتم که به چنین سرنوشتی دچار شد
موفق و شاد باشید

fatrmees
2014-11-03, 10:18
کاربر آلفا از ارسال کننده های موفق یاهو هستن با ایشون مکاتبه کنید

hsfar
2014-11-03, 10:46
من هم با گروههای گوگل کار کردم. اصلا فایده ای نداره.