PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازار کسب درآمد از سامانه های پیام کوتاه

chargefull
2014-11-05, 04:31
سلام
من در شرف دریافت نمایندگی سامانه پیام کوتاه از یکی از شرکت های معتبر و سرشناس در این زمینه هستم ولی نمیدونم که این کسب و کار میتونه برای من درآمد خوبی داشته باشه یا نه ( در حد چند میلیون ) !! لطفا از دوستان اگر کسی این راه رو رفته و با موفقیت ها و شکست هایی روبرو شده ممنون میشم تجربه خودش رو به ما هم بگه .

با تشکر و سپاس

hrvman
2014-11-05, 08:26
سلام دوست عزیز از کجا میخاید دریافت کنید؟ میخاید پ خ کنید تا بگم خدمتتون

mosisms
2014-11-05, 09:51
سلام
کارای سامانه پیامک و.... اشباع شدن و تقریبا درآمد چند صد هزار تومانی هم به راحتی ممکن نیست.چه برسه به میلیونی

tehranpanel
2014-11-05, 10:33
مسلما هر کاری بسته به میزان فعالیت و نوآوری که انجام میدهید سود آوری دارد. بازار پیام کوتاه هم همینطور. به نظر من اگر خوش فکر و صبور باشید بازار مناسبی را بتوانید فراهم کنید. موفق باشید.

hrvman
2014-11-05, 10:49
سلام
کارای سامانه پیامک و.... اشباع شدن و تقریبا درآمد چند صد هزار تومانی هم به راحتی ممکن نیست.چه برسه به میلیونی

سلام مصطفی جان خوبی؟ ممنون توی اون یکی تاپیک آنتی ویروست چیه شرکت کردی
اما در مورد این نظرت کاملا مخالفم!
اگر طرح درستی بدی موفق خواهی شد! باید بدونی از کجا چی بگیری مثلا همون سامانه مشترکمون هست (اولیه ها) دیدی چه خراب کرده خودشو! و...!
اگرکسی سمت اون بره الان اشتباه کرده! عللش هم اگر خواستی بیا پخ عرض کنم بیشتر از یکی دوتاست!
اما اون دومیه که هستش موفقه با مدیر عامل صحبت کردم اکی همه چیز رو داد! اگر خواستی این طرح ها رو برات میفرستم ببینی!
و در آخر بعد خرید از جای درست برنامه تبلیغاتی درست نیازه اگر برنامه درستی باشه درآمد میلیونی میرسی اگر خواستی اسکرین شات هم میدم:)

kamandar
2014-11-05, 12:30
با بازار یابی خوب میشه به درآمد بالا رسید

mosisms
2014-11-05, 16:18
اگر طرح درستی بدی موفق خواهی شد! باید بدونی از کجا چی بگیری مثلا همون سامانه مشترکمون هست (اولیه ها) دیدی چه خراب کرده خودشو! و...!
اگرکسی سمت اون بره الان اشتباه کرده! عللش هم اگر خواستی بیا پخ عرض کنم بیشتر از یکی دوتاست!
اما اون دومیه که هستش موفقه با مدیر عامل صحبت کردم اکی همه چیز رو داد! اگر خواستی این طرح ها رو برات میفرستم ببینی!
و در آخر بعد خرید از جای درست برنامه تبلیغاتی درست نیازه اگر برنامه درستی باشه درآمد میلیونی میرسی اگر خواستی اسکرین شات هم میدم:)

سلام حمید جان ، ممنون شما خوبی؟
خواهش میکنم:-)
راستش اگه یه نگاهی بندازی با توجه به همه گیر شدن و زیاد شدن دست تو این زمینه ، زیاد نمیتونه سود آور باشه

در مورد اون شرکت اولیه ، آره خیلی خودش رو و بازار رو خراب کرد متاسفانه که البته طی تماسی که باهاش داشتم هم بهش گفتم.

حمید جان منکه از پول بدم نمیاد:-)
شما بدت میاد؟;-)
این مواردی که گفتی رو هم پ.خ کن
قضایای شرکت قدیم و جدید و طرح ها و اسکرین شات ها :-)

مرسی داداش

itjavani
2014-11-05, 16:44

واسم جالب شد. در صورت تمایل برای بنده هم ارسال کنید ببینم برنامه شما در این آشفته بازار چی هست. بلکه به درد ما بخوره و بتونیم همکاری کنیم :)

amiri113
2014-11-05, 17:19
اگر به فکر تبليغات در اينترنت هستيد، نميتونيد روش حساب کنيد.
اگر به فکر بازار هدف خاصی هستيد ميتونيد به درآمد خوب هم فکر کنيد.
سعی کنيد از سامانه هایی استفاده کنيد که همه چيز رو در اختيار شما قرار ميدن و حتی سورس رو هم به شما ميدن تا روی سرور خودتون نصب کنيد.
اين موضوع باعث ميشه در آينده هم به جائی وابستگی خاصی نداشته باشيد و بتونيد در هر زمان که خواستيد کارتون رو توسعه بديد.

yazdiran
2014-11-05, 18:40
سلام
درصورت امکان همینجا بیان کنید ،چون شاید بقیه دوستان هم براشون سوال شده باشه ک چی قراره پ.خ بشه:-?

متشکرم
موفق باشید

hrvman
2014-11-05, 19:49
سلام
درصورت امکان همینجا بیان کنید ،چون شاید بقیه دوستان هم براشون سوال شده باشه ک چی قراره پ.خ بشه:-?

متشکرم
موفق باشید
یه سری عمومیهاش رو هم چشم!

واسم جالب شد. در صورت تمایل برای بنده هم ارسال کنید ببینم برنامه شما در این آشفته بازار چی هست. بلکه به درد ما بخوره و بتونیم همکاری کنیم :)
شما کارتون چی هست اگر منظورتون گرفتن نمایندگی هست تاپیک زیریه مال منه! پنلهای نمایندگی قابل مشاهده هست اگر منظورتون گرفتن کاربری هست شغلتون رو پ خ کنید!

اگر به فکر تبليغات در اينترنت هستيد، نميتونيد روش حساب کنيد.
اگر به فکر بازار هدف خاصی هستيد ميتونيد به درآمد خوب هم فکر کنيد.
سعی کنيد از سامانه هایی استفاده کنيد که همه چيز رو در اختيار شما قرار ميدن و حتی سورس رو هم به شما ميدن تا روی سرور خودتون نصب کنيد.
اين موضوع باعث ميشه در آينده هم به جائی وابستگی خاصی نداشته باشيد و بتونيد در هر زمان که خواستيد کارتون رو توسعه بديد.
شرمنده اینجوری که سورس رو بگیری روسایت خودت نصب کنی مشکلت میشه صدتا! اول که باید سرور خوبی داشته باشی تا مشتریات شد 10تا 30-40 بار لوگین کردن نزنه ساسپند ! دوم باید آپ تایمش هم بالا باشه که هروز زنگخورت نره بالا سوم بعد از یه مدتی که مهم شدی ناگزیری بیای توی ایران که اینترانت ها هم ساپورت شن! چهارم هزینه ماهیانت میره بالا اگر هم نیای بازهم مجبوری سروری بگیریکه خلوت باشه و خوب که هزینش بالاست!
و مهمترین قسمت!: شما سورس نمایندگی بگیرید به شرکت وصل میشید! اگر شرکت باز قطع باشه شما هم قطع میشی! به اپراتور که وصل نیستی! نه؟

و اما حرفهای جالب! این ادیت سوم هست راستش نوشتم اما دیدم خیلی ها از من ناراحت میشن!
سربسته میگم اون چیزی که میگن رو نمیفروشن! گنجشک رو رنگ میکنن جای قناری میفروشن! کلی نکات رو ناگفته میزارن تا سروقتش بفهمونن بهت! به قول یکی از دوستان با اعداد بازی میکنن! با نمایندها بازی میکنن با کاربرا بازی میکنن!و...!

amiri113
2014-11-06, 00:45
شرمنده اینجوری که سورس رو بگیری روسایت خودت نصب کنی مشکلت میشه صدتا! اول که باید سرور خوبی داشته باشی تا مشتریات شد 10تا 30-40 بار لوگین کردن نزنه ساسپند ! دوم باید آپ تایمش هم بالا باشه که هروز زنگخورت نره بالا سوم بعد از یه مدتی که مهم شدی ناگزیری بیای توی ایران که اینترانت ها هم ساپورت شن! چهارم هزینه ماهیانت میره بالا اگر هم نیای بازهم مجبوری سروری بگیریکه خلوت باشه و خوب که هزینش بالاست!
و مهمترین قسمت!: شما سورس نمایندگی بگیرید به شرکت وصل میشید! اگر شرکت باز قطع باشه شما هم قطع میشی! به اپراتور که وصل نیستی! نه؟

البته برای اين مشکلات هم راه حل وجود داره.
سورس رو ميگيريد و سرور رو هم از همون شرکتی که سورس رو گرفتيد خريداری ميکنيد.
هم مشکلاتی که بالا گفتيد حل ميشه هم به سورس خودتون دسترسی داريد ;)

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سربسته میگم اون چیزی که میگن رو نمیفروشن! گنجشک رو رنگ میکنن جای قناری میفروشن! کلی نکات رو ناگفته میزارن تا سروقتش بفهمونن بهت! به قول یکی از دوستان با اعداد بازی میکنن! با نمایندها بازی میکنن با کاربرا بازی میکنن!و...!

خيلی مهم هست اين نکته که خدای نکرده گنجشک رو به جای قناری نخريم. ;)

hrvman
2014-11-06, 07:39
البته برای اين مشکلات هم راه حل وجود داره.
سورس رو ميگيريد و سرور رو هم از همون شرکتی که سورس رو گرفتيد خريداری ميکنيد.
هم مشکلاتی که بالا گفتيد حل ميشه هم به سورس خودتون دسترسی داريد ;)

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

خيلی مهم هست اين نکته که خدای نکرده گنجشک رو به جای قناری نخريم. ;)

خوب چه کاریه! دل درد داریم دوبار یه سورس رو روی یه سرور نصب کنیم! اگر سورس یه جاش خراب شه دوبار باید چک شه! مگر اینکه سورس نخاد ارتقا پیدا کنه و از عهد بوق بمونه!
متاسفانه این کار شده رسم! گنجشک فروشی! فقط توی این زمینه هم نیست! من از نت مثال نمیزنم! یه فامیل ما بنده خدا رفته بود گوشی بخره بعد طرف میگه ببین امکانات رو! و یه آپشنی رو که گوشیه چینی داره رو نشون میده این فامیل ما هم بنده خدا باور میکنه! گوشی که 150-200تومن بیشتر نمی ارزه رو میده 500تومن! یعنی بیش از دو برابر قیمت بخاطر اینکه فک کنه اصلیه! بهش میگم متوجه نشدی چینیه میگه نه خوب قیمتش گرون بود فکر کردم اصله یکم ارزونتره! و از این نمونه ها کم نداریم خدارو شکر تو این فروم باز کمه شما برید توی پی تی ببینید چی هست! چند وقت پیش توی وب هاستینگ برای همین پیامک هم بود! هاست بماند