PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حقایقی در مورد سیستم خرید پستی فرستنده - حتما بخوانید

ali_fattahi
2010-05-14, 11:39
با عرض سلام خدمت دوستان عزیر
بنده این تاپیک را راه اندازی کردم تا حقایقی در مورد سیستم خرید پستی فرستنده برای شما رونمایی کنم . این کار رو وظیفه خودم دونستم تا به دوستانی که هنوز قرارداد نبستن اطلاع بدم که این سیستم به چه شکل کار میکنه و هرکس بر حسب حق انتخابی که داره بتونه بهترین رو انتخاب کنه

خب بریم سر اصل مطب .
1 - داستان از اونحایی شروع میشه که 1 نفر میخواد یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنه . بعد میاد یکم تحقیق میکنه میبینه چند تا شرکت وجود دارن که کار خدمات خرید اینترنتی انجام میدن بعد طرف میبینه که همه 5% کم میکنن ولی فرستده توی تبلیغاتش نوشته 2.5% :-&
بعد میاد از روی بی تجربگی میگه فرستده که 2.5% کم میکنه پس بهتریننننه !!!
شتابزده و با سرعت نور با فرستنده تماس میگیره میگه ( آقا شما خیلی کارتون بیستهههه ) یه برگ قرارداد برام ارسال کنید و فرستنده هم طبق روال یک برگ قرارداد براش میفرسته و میگه برام ارسال کنید و هزینه ارسال قرارداد هم براتون میریزم به حساب در اولین تصویه حساب مالی .
( به کجا چنین شتابان ... ) ؟؟؟؟ @-)
بعد از چند روز قرار داد به دست مشتری میرسه و مشتری هم شتابان با سرعت نور در پاکت رو باز میکنه شروع میکنه به خواندن صفحه اول بعد میاد تا پایین میبینه در بند 1-4 نوشته :

بر اساس توافق صورت گرفته ، شرکت کارمزد خود را طبق جدول تبصره 2-4 از محل فروش اقلام مندرج در ماده 2 علی راس کسر کرده و مابقی را به حساب بانکی ....

اینم از عکس قرارداد : اون قسمت هایی که فسفری شده رو دقت کنید .
117

خوب بریم سراغ علی راس
میدونید منظور فرستنده از علی راس چیه ؟
یعنی میاد هزینه پستی رو + هزینه کالا میکنه و از جمع این 2 تا % کم میکنه !!!!!!!!!!
تازه این که چیزی نیست . منظور دیگش هم اینه که از چنین کاری با کالاهای برگشتی هم میکنه !!!
یعنی % از کالاهای برگشتی هم میکند !!! :-&:-o ( به به )
بریم سراغ اون جدول 2-4
همونطور که توی تبلیغات وسیع و کسترده فرستنده مشاهده میکنید ، میبینید که نوشته 2/5 % کم میکنه !! بله درسته ولی ( شطر در خواب بیند پنبه دانه - گهی لپ لپ خورد گهی هم دانه دانه ) مگر از هفت خان رستم رد بشی که 2.5 % کم کنه !!
میگه بله من از شما 2.5% کم مینم ولی به شرط ها و شروط ها که کمتر کسی موفق به دریافت چنیپن سعادتی میشه اونم کسیه که سود خالص 1 هفتش بالای 5000،001 ریال معادل بالای 500 هزارتومان باشه !!! :^o در غیر اینصورت شرمندتونه و 5% کم میکنه $-) ( به جدول دقت کنید )
توی سایت شما میتونید تنظیم کنید که 1 هفته یک بار تصویه حساب کنند یا 15 روز یک بار
من از تنظیماتم یک عکس میزارم که 15 روز انتخاب کردم .

118

بعد بریم سر تصویه حساب های ماه فرستده و عمل کرد تصویه حساب
همونطور که توی عکس 2 مشاهده کردید بنده 15 روزه بودم ولی فرستنده هفته به هفته پول رو واریز میکرد که مبلغ بالای 5000001 نشه و 2.5% کم نکنه !!!! :-$
اینم از عکس تاریخ های واریز ، خودتون قضاوت کنید

119

تازه این چیزایی که گفتم که چیزی نیست
الان یک سالی میشه که وضعیت چندتا از بسته های ارسالی من مشخص نیست و مبلغ اون رو واریز نکرده . از اون بدتر این محاسبه هزینه پستیشه که بنده در مورد این صحبت نمیکنم و دوستان میتونند از اونایی که با فرستنده قرارداد دارند بپرستند که چه جوری شما رو دور میزنند و ازتون پول کم میکنند و کلی مشکلات دیگر و کسی به دام میوفته که عجله کرده یا بی اطلاعه .

بیخیال
این یک قسمت کوچکی از مشکلات بود . هرکس میتونه عاقلانه تصمیم بگیره .

Reza
2010-05-14, 11:43
این کار رو وظیفه خودم دونستم تا به دوستانی که هنوز قرارداد نبستن اطلاع بدم که این سیستم به چه شکل کار میکنه و هرکس بر حسب حق انتخابی که داره بتونه بهترین رو انتخاب کنه

ممنون از اینکه لطف کردین و پیرامون این مسئله اطلاع رسانی کردین . امیدوارم سایر دوستان و کاربران هم مانند شما دانش و تجربیاتشون رو با بقیه سهیم بشن تا با هم بتونیم پیشرفت خوبی داشته باشیم . مجددا از نیت خوبتون تشکر میکنم و میدوارم سایر دوستان و همچنین نماینده سیستم فرستنده در این تاپیک تشریف بیارن و نظرات خودشون رو بگن . . .

RezaFH
2010-05-14, 12:07
اون روزی که میخواستم فروشگاه راه بندازم ، کلی تحقیق در مورد این چیزا کردم و توی اون تحقیقاتم دیدم که یه جاهایی از فرستنده گله کرده بودن و همونجا دورش رو خط کشیدم
پس از کلی تحقیق ، پارس پیک رو انتخاب کردم و تا وقتی که من فروشگاه داشته باشم و پارس پیک وجود داشته باشه ، با این شرکت کار خواهم کرد :x
از دوستان و آشنایان هم هرکسی بخواد فروشگاه راه بندازه ، حتما این شرکت رو بهشون پیشنهاد میدم
کارشون کاملا قانون مدارانه و اصولی هست و جای هیچ شک شبهه ای رو نذاشتن تو کارشون
پرداخت ها کاملا سر موقع و بدون هیچ کم و کسری هست (فقط 5% رو از مبلغ خود کالا کسر میکنن)
سیستمشون هم داره روز به روز کامل تر میشه
اگر در ساعات کاری ایمیل بزنید ، سریع جواب میدن و در خارج از ساعات اداری هم میمونه برای اولین روز کاری بعد
درخواست ها بسرعت انجام میشه (مثلا درخواست تسویه بین مواعد مقرر و یا ارسال برگه های مخصوص فاکتور)
یه چیز جالب دیگه هم بود که خیلی خوشم اومد
برای تمدید قرارداد ، 30 درصد کم کردن (یعنی 70 تومن شد) و همچنین توی دو قسط با فاصله 1 ماه ، از حسابم کم کردند :x
خلاصه بگم ، آقا کارشون درسته :d
برای کسانی که میخوان شروع کنند یا اینکه موقع تمدید قرارداد با مثلا فرستنده هست ، پیشنهاد میکنم حتما به پارس پیک هم فکر کنند

موفق باشید

ali_fattahi
2010-05-14, 14:35
اون روزی که میخواستم فروشگاه راه بندازم ، کلی تحقیق در مورد این چیزا کردم و توی اون تحقیقاتم دیدم که یه جاهایی از فرستنده گله کرده بودن و همونجا دورش رو خط کشیدم
پس از کلی تحقیق ، پارس پیک رو انتخاب کردم و تا وقتی که من فروشگاه داشته باشم و پارس پیک وجود داشته باشه ، با این شرکت کار خواهم کرد :x
از دوستان و آشنایان هم هرکسی بخواد فروشگاه راه بندازه ، حتما این شرکت رو بهشون پیشنهاد میدم
کارشون کاملا قانون مدارانه و اصولی هست و جای هیچ شک شبهه ای رو نذاشتن تو کارشون
پرداخت ها کاملا سر موقع و بدون هیچ کم و کسری هست (فقط 5% رو از مبلغ خود کالا کسر میکنن)
سیستمشون هم داره روز به روز کامل تر میشه
اگر در ساعات کاری ایمیل بزنید ، سریع جواب میدن و در خارج از ساعات اداری هم میمونه برای اولین روز کاری بعد
درخواست ها بسرعت انجام میشه (مثلا درخواست تسویه بین مواعد مقرر و یا ارسال برگه های مخصوص فاکتور)
یه چیز جالب دیگه هم بود که خیلی خوشم اومد
برای تمدید قرارداد ، 30 درصد کم کردن (یعنی 70 تومن شد) و همچنین توی دو قسط با فاصله 1 ماه ، از حسابم کم کردند :x
خلاصه بگم ، آقا کارشون درسته :d
برای کسانی که میخوان شروع کنند یا اینکه موقع تمدید قرارداد با مثلا فرستنده هست ، پیشنهاد میکنم حتما به پارس پیک هم فکر کنند

موفق باشید

100% حرفتون تایید میشه :-*
منم اومدم پارس پیک تازه فهمیدم وارد بهشت تجارت الکترونیک شدم . کارشون حرف نداره و بسیار منظم و دقیق و با منصف ترین شرکته . یعنی اینجور بگم لنگه نداره .
تازه چقدر هم هوای مشتریاشون رو دارن و اگه یکجا کارتون گیر باشه بهتون جال میدن
چند بار حدود 70-80 تومان بیشتر برام واریز کردن و بعدا کم کردن و اینکه قسط بندی میکنن که اصلا متوجه نشی

Alirezaer
2010-05-15, 08:21
دوستان هیچ وقت کارمزد کمتر نشانه کار بهتر نیست،ایشاالله که از کار با پارس پیک هم راضی باشید و مطمئن باشید که پارس پیک تسویه حساب فوق العاده و پشتیبانی خیلی خوبی داره.

feslejadid
2010-05-15, 10:10
سلام
شگردهاي تبليغاتي و اعطاي تسهيلات به فروشندگان برتر به هيچ عنوان كلاهبرداري نام ندارد
شما دوست عزيز بايد هنگام قرارداد دقت بيشتري ميكرديد
ولي الان هم كلاهي سرتون نرفته و همان درصد بقيه را پرداخت مي كني
به راحتي ديگران را محكوم نكنيم
كلمه علي راس را هم برخي از شركتهاي ديگر مانند پايگان هم در قرارداد ذكر ميكنند. البته بنده همچين كاري را تاييد نمي كنم

p30maps
2010-05-15, 19:08
سلام
شگردهاي تبليغاتي و اعطاي تسهيلات به فروشندگان برتر به هيچ عنوان كلاهبرداري نام ندارد
كلمه علي راس را هم برخي از شركتهاي ديگر مانند پايگان هم در قرارداد ذكر ميكنند. البته بنده همچين كاري را تاييد نمي كنم

اي كاش يكي از مسئولين فرستنده هم مي آمدند و در مورد مطالب ذكر شده در اين تايپيك، نظر مي دادند!

Alirezaer
2010-05-15, 20:39
سلام

دوست عزیز شگرد تبلیغاتی که به حقیقت نپیونده،اسمش میشه دروغ.
دوستمون توضیح دادند که چه اتفاقی در اخذ قرارداد با فرستنده براشون افتاده.

bestshop
2010-05-21, 23:06
با سلام
جناب آقای ali_fattahi
من از فروشگاههای فعال فرستنده دات کام هستم و نزدیک به دو سال است که با این شرکت کار می کنم و طبق اوون جدولی که شما فرمودید دو و نیم درصد کارمزد از من کم میشه.
من از نوشته های شما متوجه شدم که فروش شما خیلی پائین هست و به خاطر همین پانصد تومان فروش را محال میدانید! در حالیکه اکثر فروشگاهها فروش خیلی بیش از اینها دارند.
من همون ابتدای کار دخیل کردن کالاهای برگشتی در محاسبات را از فرستنده دات کام جویا شدم و گفتند به این خاطر جمع می زنند که شما زودتر به سقف دو و نیم درصد برسید و این حرف را قبول نکردم و خودم محاسبات را در اکسل پیاده کردم و دیدم که حق با اوناست با دخیل کردن برگشتی ها در محاسبات - یعنی علی الراس - حدود دو دهم درصد به کارمزد اضافه می شود ولی در عوض زودتر به سقف دو و نیم درصد می رسد - معلومه که سیستم حسابداری قوی دارند - و اگر قرارداد ایران مارکت و پایگان را ببینید آنها هم علی الراس محاسبه می کنند ولی متاسفانه همون کارمزد 5 درصد را کم می کنند.
جناب ali_fattahi با توجه به عکس ارسالی از تاریخ واریزی ها من 2 تا مورد را متوجه شدم: اول اینکه شما از فرستنده دات کام ناراضی نیستید چون هنوز هم با اونا کار می کنید و هر هفته تسویه حساب می کنید و دوم اینکه حتما سیستم فرستنده مشکلی نداشته که شما از صفحه حسابداری پیشرفته فقط ستون تاریخ را عکس گرفته اید!:^o
من فرستنده دات کام را پیشنهاد می کنم چون هر هفته بدون استثنا تسویه می کنند پشتیبانی قوی و کارمزد کمتری دارند.

Reza
2010-05-21, 23:18
سلام خدمت شما کاربر عزیز bestshop
ممنون که لطف کردین ثبت نام کردین و توی بحث ها شرکت میکنید
خواستم خدمتتون متذکر بشم که لطفا یک بار یک مطلب رو پست کنید . ممنون که با مطالعه قوانین و رعایت اونها به همه احترام میذارین

bestshop
2010-05-21, 23:21
سلام آقا رضا چشم فکر کردم ارسال انجام نگرفته.

bestshop
2010-05-21, 23:35
ممنون از اینکه لطف کردین و پیرامون این مسئله اطلاع رسانی کردین . امیدوارم سایر دوستان و کاربران هم مانند شما دانش و تجربیاتشون رو با بقیه سهیم بشن تا با هم بتونیم پیشرفت خوبی داشته باشیم . مجددا از نیت خوبتون تشکر میکنم و میدوارم سایر دوستان و همچنین نماینده سیستم فرستنده در این تاپیک تشریف بیارن و نظرات خودشون رو بگن . . .

آقای ali_fattahi
دم خروس را قبول کنیم یا قسم حضرت عباس را.
شما می گید یک ساله که چند تا کالای بلاتکلیف در فرستنده دارید و فرستنده زیادی کم می کنه و ... ولی عکسی که از صفحه تسویه حساب فرستادید نشان می ده که هنوز دارید با فرستنده کار می کنید. جه جوری انتظار دارید با این تناقض گوئی ها کسی حرف شما را قبول کنه؟
در این فرومها کسی از فرستنده بد نگفته لطفا مدارک محکم تر و بدون تناقق ارسال کنید تا فروم جو بدون تنش و اطلاع رسانی درستی را داشته باشد.
با تشکر BestShop

bestshop
2010-05-21, 23:43
دوستان هیچ وقت کارمزد کمتر نشانه کار بهتر نیست،ایشاالله که از کار با پارس پیک هم راضی باشید و مطمئن باشید که پارس پیک تسویه حساب فوق العاده و پشتیبانی خیلی خوبی داره.
جناب Alirezaer
اسم شما به عنوان راهبر انجمن سیستم های فروش پستی در این فروم آمده؛ با توجه به اینکه در تمام پاسخ ها شرکت می کنید و در همه پاسخها پارس پیک را پیشنهاد می دید معلومه که این فروم را پارس پیک راه اندازی کرده برای تبلیغ خودش و ما ها که پاسخ یا نظر میدیم سر کار هستیم.

Reza
2010-05-21, 23:57
معلومه که این فروم را پارس پیک راه اندازی کرده برای تبلیغ خودش و ما ها که پاسخ یا نظر میدیم سر کار هستیم.
با سلام و تشکر مجدد به خاطر اینکه توی شاپ کیپر به ما پیوستید
اولین موردی که باید خدمتتون عرض کنم روال مدیر شدن یک کاربر هست . هر کاربر خوب و فعالی که صلاحیتش از جنبه های خاص برای بنده و تیم مدیریت تایید بشه میتونه به عنوان مدیر تو یکی از انجمن هایی که باز اون هم توسط ما تعیین میشه فعالیت کنه . از طرف دیگه توی انجمن هر کسی اختیار داره با احترام به قوانین انجمن نظر خودش رو بیان کنه و کسی رو ما محدود نمی کنیم . با توجه به این دو تا نکته میشه این جور نتیجه گرفت که ممکنه فردا هم شما مدیر بشید و اون وقت سیستم فرستنده رو به سایر کاربران پیشنهاد بدید . اون وقت اگه یکی بیاد و بگه چون ایشون مدیر هستند و دارن سیستم فرستنده رو پیشنهاد میدن پس این انجمن واسه فرستنده هست و . . . . .

به نظر شما این جور برداشت درسته ؟

Alirezaer
2010-05-22, 00:02
اول از همه ورود BestShop رو به انجمن تبریک میگم.
بعد اینکه بنده مسافرت بودم و امروز اومدم و تا الان دسترسی به اینترنت نداشتم که جواب بدم.
ما دلیلی نداره از پارس پیک یا از طرف شرکتی باشیم،ما فقط حقیقت رو میگیم،از دید من که زیاد با فروشگاه اینترنتی و شرکت های پستی کار کردم،پارس پیک بهترین شرکت هست و بعد از پارس پیک ایران مارکت و بعد از ایران مارکت هم Dpay
شما یک نفر هستید،یک نظر دارید،نظرتون هم محترم،اما من و سایر دوستان هم یک نظر داریم و نظر هر کس هم محترم،پس شما اگر می خواید فرستنده رو به کسی پیشنهاد کنید،باید ابتدا بگید مزیت فرستنده به سایر سیستم ها چیه.

ali_fattahi
2010-07-16, 22:53
جناب اقایbestShop
والا اگه یک نگاه درست به تاریخ بگمید میبینید که خیلی وقته من کار نمیکنم و این واریزی ها مال چمدین ماه پیشه و شما لازم نیست بدون اطلاع کامل قضاوت کنی ( بهت که پول نمیدن واسه طرفداری ؟ )
هنوز هم بعد از 1 سال پند تا از کالا ها تصفیه نشده !!!
در ضمن چه ربطی به فروش من داره ؟ اونا میگن 2.5 ولی شرایط رو توی تبلیغ با توی سایت هم نمیگن ؟ ( چرا بحث و میپیچونی ؟ بازم بهت پول میدن ؟ )
شما کلا توی هر تاپیکی که اشکالات منطقی از طرف اعضا گرفته میشه میای از اون شرکت ها طرف داری میکنید

Reza
2010-07-17, 17:58
معلومه که این فروم را پارس پیک راه اندازی کرده برای تبلیغ خودش و ما ها که پاسخ یا نظر میدیم سر کار هستیم.
دوستانی که بیشتر در تماس هستن و داخل انجمن فعالیت می کنن میدونن که همچین بحثی نیست ، شما هم میتونین بیشتر فعالیت کنین تا کم کم ، بیشتر از روند مدیریتی و سیاست گزاری های انجمن آگاه بشین پس تا اون موقع لطفا به فعالیت سالم خودتون در انجمن ادامه بدین و از شایعه پراکنی و آلوده کردن جو انجمن پرهیز کنین . تشکر

ali_fattahi
2010-07-17, 20:04
اسم شما به عنوان راهبر انجمن سیستم های فروش پستی در این فروم آمده؛ با توجه به اینکه در تمام پاسخ ها شرکت می کنید و در همه پاسخها پارس پیک را پیشنهاد می دید معلومه که این فروم را پارس پیک راه اندازی کرده برای تبلیغ خودش و ما ها که پاسخ یا نظر میدیم سر کار هستیم.

نخیر
بنده از خود پارس پیک تا حالا بیش از 5 تا پنل گرفتم و اکر سیستم های پستی هم رو امتخان کردم و بدون اغراق میگم پارس پیک بهترینه و این شما هستید که فقط از چندتا سیستمی که همه ازش بد میگم تعریف میکنید .

boof
2010-07-18, 00:12
چرا حتما" یک سیستم باید به عنوان سیستم پستی مناسب معرفی شود.تا اینجا پارس پیک ایران مارکت سنتر و فرستنده هر سه در ارائه خدمات به خوبی عمل نموده اند.شاید بتوان سایر سیستمها را کمی دورتر در نظر گرفت.البته حالت ایده آل و آرمانی در این مورد دست نیافتنی بوده

Reza
2010-07-18, 00:25
پارس پیک و ایران مارکت سنتر رو نسبتا با شما موافقم اما در مورد فرستنده میشه بدونم با استناد به کدوم کاربران راضی این صحبت رو میفرمایین ؟

boof
2010-07-18, 00:31
پارس پیک و ایران مارکت سنتر رو نسبتا با شما موافقم اما در مورد فرستنده میشه بدونم با استناد به کدوم کاربران راضی این صحبت رو میفرمایین ؟

صحبتی از کاربران نشد!در رابطه با نحوه عملکرد سیستم.نظر اینجانب!

asina
2010-08-17, 19:24
بچه ها این همه حرفیدین یکمی هم من بحرفم

من یک سالی هستش که با فرستنده کار میکنم
ولی طی این مدت هیچ وقت به حسابه من واریزی انجام نشده تو این مدت من بیشتر از درآمدم هزینه تبلیغات دادم

الان هم که کارم گرفته روزی 17 18 تا سفارش دارم پدرم هم در میاد میرم اینا رو بسته بندی و پست میکنم
اینو میخوام بگم که دوست عزیزم که این پست رو شروع کرده راست میگه
تو این یک سال یکبار هم تسویه نشده

شما قضاوت کنید

در ملع عام دارن پول ما رو میخرن
پولی که پدر آدمم که هیچ جدش هم در میاد بدست بیاره

دیگه قضاوت با شماست

cloop
2010-08-21, 20:53
ممنون از همه دوستان اين بحث ها بايد رك و بدون شبهه انجام بشه تا ديگران به دام تبليغ و وسوسه نيافتند
منم ميخواستم برم با فرستنده قرارداد بنويسم اما الان ميخوام بيشتر تحقيق كنم

persain-live
2010-08-30, 03:40
من ديگر هيچ دليل ندارم.
يك سال رايگان رو بچسب.

Reza
2010-08-30, 08:51
من ميتونم 15 دليل بيارم كه بدترين سرويس دهنده ايران فرستنده دات كام هستش.
البته هدف ما در این انجمن خدای نکرده توهین به فرد یا گروه خاصی نیست اما برای اینکه بتونیم نکات مثبت و منفی سیستم ها رو بهشون گوشزد کنیم از اونها انتقاد می کنیم .
در ضمن خوشحال میشیم دلایل شما رو بشنویم . مطمئن هستم هم مسئولین فرستنده هم خوشحال خواهند شد و اگه در توانشون باشه هر چه سریعتر موارد رور بررسی و رفع می کنند .

persain-live
2010-08-30, 13:59
البته هدف ما در این انجمن خدای نکرده توهین به فرد یا گروه خاصی نیست اما برای اینکه بتونیم نکات مثبت و منفی سیستم ها رو بهشون گوشزد کنیم از اونها انتقاد می کنیم .
در ضمن خوشحال میشیم دلایل شما رو بشنویم . مطمئن هستم هم مسئولین فرستنده هم خوشحال خواهند شد و اگه در توانشون باشه هر چه سریعتر موارد رور بررسی و رفع می کنند .

20 دليل به جاي 15 دليل در موضوع جديد در قسمت http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=1393 جمع آوري شد.
دوستان اكر بخواهند من 10 دليل ديگر هم ميتوانم براي عدم هماهنگي اين سرويس با سرويس هاي درخواستي فروشگاه ها بيان كنم./

persain-live
2010-08-30, 14:02
فرستنده خيلي خوبه./
البته فرستنده

Reza
2010-08-30, 14:10
يك هفته بعد همه كالا ها پريد.

کاملا درکتون میکنم . بدترین بلایی که میتونه سر یک فروشگاه بیاد یا اینه که اون فروشگاه بسته بشه (!) یا اینکه یه سری مطالب رو وارد کنی و بعد بپره !
به نظرم کسی که توی این عرصه وارد میشه و به عنوان یکسیستم cod میخواد فعالیت کنه حداقل باید یک سرور برای پشتیبان گیری لحظه ای از دیتاهاش داشته باشه!

shop-search
2010-08-30, 17:55
حال شما مي توانيد به اين موضوع مراجعه كنيد و 35 دليل محكم براي عدم قرارداد با سرويس فرستنده دات كام (با مدرك) رو مشاهده نماييد./
فكر كنم اونهاي يكه عوض نيستند با اين مطلب من حتما عضو مي شوند و بازديد ميكنند.
http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=1395&p=5846

(در ضمن اين عضو گيري دست من نيست. اميدارم پوزش من رو بپزيريد)

persain-live
2010-08-30, 18:31
حال شما مي توانيد به اين موضوع مراجعه كنيد و 35 دليل محكم براي عدم قرارداد با سرويس فرستنده دات كام (با مدرك) رو مشاهده نماييد./
فكر كنم اونهاي يكه عضو نيستند با اين مطلب من حتما عضو مي شوند و بازديد ميكنند.
http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=1395&p=5846

(در ضمن اين عضو گيري دست من نيست. اميدارم پوزش من رو بپزيريد)

اين دوست عزيز ماجرا رو ادامه ميدهد. من نيستم ديگر

shop-search
2010-08-31, 20:18
ولي من هستم. ببينيد.

http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=1395

shop-search
2010-08-31, 20:34
خوب به اين ميگن يك فرستنده خوب.
فرستنده اي هاي عزيز غم اخرتون باشه.

shop-search
2010-09-05, 03:41
100% حرفتون تایید میشه :-*
منم اومدم پارس پیک تازه فهمیدم وارد بهشت تجارت الکترونیک شدم . کارشون حرف نداره و بسیار منظم و دقیق و با منصف ترین شرکته . یعنی اینجور بگم لنگه نداره .
تازه چقدر هم هوای مشتریاشون رو دارن و اگه یکجا کارتون گیر باشه بهتون جال میدن
چند بار حدود 70-80 تومان بیشتر برام واریز کردن و بعدا کم کردن و اینکه قسط بندی میکنن که اصلا متوجه نشی

تو رفتي ولي ما مونديم كارتون رو تموم ميكنيم و ميايم پارس پيك

forosh_bala
2010-11-27, 12:15
سلام خدمت شما دوستان عزیز
من الان چند سالی هست که سیستم خرید فروش پستی دارم . با شرکت های مختلفی کار می کنم. اول این را بگم که فقط و فقط پنل فرستنده است که جزییات تسویه حساب را
و جزییات پیگیری ارسال کالا را نشان می دهد و تازه هر بار که من تماس می گیرم و پیگیر یک کالایم می شوم سریع جوابم را می دهند. حتی به خاطر یکی
از کالا های من پست منطقه مان را بازخواست کردن که از اون به بعد کارم روتین تر شد.
این اصلا درست نیست که یک شرکتی که تمام حقایق شرکت های پستی را نشان می دهد و
برای ما فروشنده ها باز می کنه را اینطوری صحبت کنیم.
من فقط با فرستنده هستش که می تونم روی پولی که واریز می شه حساب باز کنم و چک بدم.
الان واقعا از این طرز صحبت کردن در مورد فرستنده ناراحت شدم.