PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازدهي و برخورد عجيب مدير ايميل بانكينگ

delbar
2014-11-15, 20:50
سلام دوستان

بنده همونطور كه قبلا اينجا تاپيك زدم به دنبال يه پنل ارسال ايميل گروهي بودم و ايميل بانكينگ (http://email-banking.ir) رو انتخاب كردم.

براي پنل 15 روزه روزي 7500 ايميل اقدام به خريد كرديم
كارمون هم ارسال ايميل در مورد يك همايش علمي به اساتيد و دانشجويان ...

دو سه روز هست كه پنل باز نميشه ! ايميل زديم به مدير ايميل بانكينگ آقاي عبدالملكي و جواب ايشون :

http://s6.uplod.ir/i/00460/1tewom8bretv.gif

حالا باز خدا رو شكر كار ما ايميل هاي تبليغاتي و تفريحي و عكس و ... نبود !!!

بعد اينجا جالبه كه دو سه روزه سرويس ما رو مسدود كردن به خودشون زحمت نميدن كه اطلاع بدن
ميان ميگن چون ما بهتر از بقيه هستيم و ......! خيلي جالبه !

بعد ما گفتيم خب وقت كشي نكنيد جناب
زودتر پنل ما رو آماده كنيد تا اين دو سه روزي كه ميگيد رو بتونيم استفاده كنيم !

جواب خيلي جالب ايشون رو در زير مشاهده كنيد :

http://s6.uplod.ir/i/00460/k7rpzudomfk1.gif

جناب آقاي عبدالملكي اون 3 روز رو هم نگه دار واسه خودت !
من حقوق خوندم
بخوام كسي رو اذيت كنم ميدونم راه چيه چاه چيه!
شما خيلي عالي و پروفشنال ... سارينا و حافظ بازرگان كلاهبردار !!!

بخاطر همين متن ميتونن اين شركت ها به جرم افترا از شما شكايت كنند جناب ! مدركشم كه هست!
پس شما درست صحبت كنيد !
( سرويس دهنده با وجدان !!! )
الان شما با وجدان هستي ديگه ؟! كه سه روز هست پنل رو مسدود كردي اطلاع هم نميدي تا روزها بسوزه ؟!!!

بازدهي ايميل بانكينگ: (http://email-banking.ir)

خيلي دوست داشتم پنل بنده رو مسدود نميكردن عكس از پنل واسه دوستان قرار ميدادم !

حدود 80-70 هزار ايميل ارسال كرديم
ايميل ها كاملا فعال ( اساتيد دانشگاه هاي كشور )

اول اينكه ايميل ها اصلا اينباكس نميرفت ... همه اسپم ميشد ...

( ايميل خودم رو در همه ايميل ها قرار ميدادم )

باز شدن ايميل ها هم ديگه خودتون بهتر ميدونيد وقتي ايميل اسپم بشه چه جوريه ...

تا دو - سه روز قبل كه پنل باز بود و مسدود نبود و ميديدم از اين 80-70 هزار ايميل ارسالي
فقط 2000 تا 2500 نفر ايميل شون رو باز كرده بودن و فقط و فقط 200-300 تا روي لينك كليك كرده بودند !!!

كلا بنده بازدهي پنل خودم رو اعلام كردم و فكر ميكنم مختار و آزاد هستم بيام بازدهي رو بگم
چون پول دادم و هزينه كردم !

ايشون به عنوان اشانتيون يه برنامه جمع آوري ايميل هم به بنده دادن كه خودم اونو قبلا داشتم ...

فقط دوستان حواسشون باشه خواستن با ايميل بانكينگ كار كنن ممكنه بعد از 7-8 روز بيان پنل رو مسدود كنن بگن
واسه شما ابيوز اومده !!!

موفق باشيد و سربلند ....

رایانک
2014-11-15, 21:11
سوال: شما چرا برای 70-80 هزار نفر ایمیل تبلیغاتی فرستادید؟

آیا آنها خودشان درخواست خبرنامه کرده بودند؟

شما که با قوانین آشنایی دارید

Imaco
2014-11-15, 21:18
سئوال : اگر بازدهی خوبی نداشت چرا به ارسال ادامه دادید ؟

delbar
2014-11-15, 22:47
سئوال : اگر بازدهی خوبی نداشت چرا به ارسال ادامه دادید ؟

چون پول داده بودم عزيز !

مگه اين سرويس ها گارانتي دارن كه پول پس بدن در صورت عدم رضايت و عدم بازدهي ؟!!!

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سوال: شما چرا برای 70-80 هزار نفر ایمیل تبلیغاتی فرستادید؟

آیا آنها خودشان درخواست خبرنامه کرده بودند؟

شما که با قوانین آشنایی دارید

دوست عزيز
روزانه ده ها و صدها ايميل تبليغاتي براي بنده و شما مياد
آيا خودمون عضو گروه ها شديم ؟! خير ...

واقعا چند درصد از ما كاربران عضو گروه ها و خبرنامه ها هستيم؟

يكي از ابزارهاي تبليغات هم ايميل ماركتينگ هست ... اگر نبود خب اين بخش هم در اين فروم و صدها فروم ديگه وجود نداشت!

بنظرم الان من نبايد جواب بدم كه اصلا چرا ايميل فرستادم !
لطفا هميشه به اصل نگاه كنيد نه شاخ و برگ و ...

valizade
2014-11-15, 23:10
سلام و عرض ادب
دوست عزیز پاسخ لطفا ما در حق شما این بود؟!

جناب آقاي عبدالملكي اون 3 روز رو هم نگه دار واسه خودت !
من حقوق خوندم
بخوام كسي رو اذيت كنم ميدونم راه چيه چاه چيه!

این دو سایت ، هر دو معلوم الحال هستند،قصد تخریبشان را ندارم چون وضعشان مشخص است .هر هفته چندین کاربر با بنده تماس گرفته و از سرویس بی کیفیت این دو سایت می نالند.
همچنین در مورد سایت بازرگان می توانید به پست زیر مراجعه کنید:
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=43826&page=13

الان شما با وجدان هستي ديگه ؟! كه سه روز هست پنل رو مسدود كردي اطلاع هم نميدي تا روزها بسوزه ؟!!!
کلا مشخص شد شما آدمی نیستیید که روی چیزی که میخوانید و یا می بنید ، کمی فکر کنید ، دقت کنید،دوست عزیز داخل همین تیکت هایی که به سلیقه خودتان نشان دادید هم گفته شده که 3 روز اعتبار باقی مانده شما سر جایش است.الان هم در حال کانفیگ سرور شما بودم که متوجه این تاپیک شدم.متاسفانه با اینکاری که شما کردید ، هیچ راه همکاری باز نگذاشته اید.هزینه 3 روز اعتبار باقی مانده محاسبه و عودت داده خواهد شد.

خيلي دوست داشتم پنل بنده رو مسدود نميكردن عكس از پنل واسه دوستان قرار ميدادم !

حدود 80-70 هزار ايميل ارسال كرديم
ايميل ها كاملا فعال ( اساتيد دانشگاه هاي كشور )

اول اينكه ايميل ها اصلا اينباكس نميرفت ... همه اسپم ميشد ...

( ايميل خودم رو در همه ايميل ها قرار ميدادم )

باز شدن ايميل ها هم ديگه خودتون بهتر ميدونيد وقتي ايميل اسپم بشه چه جوريه ...

تا دو - سه روز قبل كه پنل باز بود و مسدود نبود و ميديدم از اين 80-70 هزار ايميل ارسالي
فقط 2000 تا 2500 نفر ايميل شون رو باز كرده بودن و فقط و فقط 200-300 تا روي لينك كليك كرده بودند !!!

وارد یک بحث فنی شدید که متاسفانه بدون اینکه اندک دانشی از آن داشته باشید نظر دادید و سرویس را زیر سوال بردید،
ارسال ایمیل به اینباکس عوامل متعددی را می طلبد ، همانطور که می دانید قالب ایمیل و نوع محتوای ایمیل و اینکه محتوای ایمیل درست کد نویسی شده باشد ، تاثیر بسیار زیادی دارد.
در مورد بازدهی صحبت کردید ،2500 -2000 ایمیل باز شده برای کاری که شما می کردید ، یعنی اسپم مارکتینگ(افرادی که در خبرنامه شما عضو نبودند و بدون اجازه به آنها ایمیل زدید) یک آمار بالا محسوب می شود.این مورد شما برای ما بیشتر یک تبلیغ بود.

فقط دوستان حواسشون باشه خواستن با ايميل بانكينگ كار كنن ممكنه بعد از 7-8 روز بيان پنل رو مسدود كنن بگن
واسه شما ابيوز اومده !!!
دوست عزیز .پنل شما در روز 13 ام بسته شد ، نه روز 7-8 ام.دلیل بسته شدن هم ابیوزی بود که از دیتاسنتر بدست ما رسیده بود.تعریف ابیوز هم که در تیکت مشخص است.یعنی شکایت یک فرد از ایمیل تبلیغاتی که شما بدون اجازه برای او فرستاده اید.هر فردی این حق را دارد که در صورتی که ایمیلی دریافت می کند که از آن ناراضی است ، به دیتاسنتر سرور ایمیل ، ابیوز (شکایت) بفرستد.
روال رسیدگی به ابیوز به این صورت است که سروری که ابیوز برایش صادر شده خاموش می شود و دامین آن عوض می شود.هم اکنون هم دامین این کاربر عوض شده بود ، اما با اینکاری که این شخص انجام داده اند ، هیج راهی برای همکاری باز نگذاشته اند.هزینه 3 روز باقی مانده محاسبه و به شماره کارت شما عودت داده خواهد شد.

رایانک
2014-11-15, 23:47
لطفا هميشه به اصل نگاه كنيد نه شاخ و برگ و ...

اصل همینه.

شما بدلیل اینکه دیگران ایجاد مزاحمت میکنند به خودتون اجازه ایجاد مزاحمت میدید.

1 ضرب المثل قدیمی هست که میگه :

مال مردم ببری و چو مالت ببرند

بانگ و فریاد برآری که مسلمانی نیست.

مشکل شما و دیگرانیکه از این روشها استفاده میکنند اینه که هنوز نمیدونید

1- ایمیل مارکتینگ چیه
2- روش صحیح ارسال ایمیل از سرور چیه و چه محدودیتهایی داره
3- قوانین واگذاری هاست را مطالعه نکردید.

ایمیل مارکتینگ با ارسال اسپم از زمین تا آسمون فرق داره
بازده ایمیل مارکتینگ واقعی ده ها برابر بازدید معمولی از 1 سایته ولی ارسال اسپم......

پیشنهاد میکنم دفعه دیگه از روش دیگه ای استفاده کنید نه از سرویس دهنده دیگه

amir_dj
2014-11-16, 00:23
من با استارتر تاپیک و اخلاقیات ایشون آشنایی دارم و 2 بار هم برای برای ایشون در همین رابطه اطلاع رسانی همایش کار کردم.
انسانی مودب و با حوصله هستند و درک خوبی از تبلیغات دارند.

در کل ضریب شکایت از ایمیل مارکتینگ خیلی بالاست و اسپم و ... .ولی اصل ایمیل مارکتینگ عالیه و روشی مناسب.
البته تازگی ها من از خیلی ها پرسیدم که وقتی ایمیلی از آدرسی میاد که نمیشناسید و حتی تو اینباکستون هست
آیا بهش نگاه میکنید؟گفتن نه!
یه مدتی خیلی از ایمیل مارکتینگ ... شد.

شاید بهتر باشه اول قبل از قرار داد کاری توضیح داده بشه که مشتری هم بدونه با چی طرفه و این صبر و حوصله رو باید
خرج کرد چون این اعتماد مشتری هست که اصله.
سرویس های ایمیل مارکتینگ هم برای روشن شدن قوانین و ... بهتره تو بخش بلاگشون همه چی رو واضح توضیح بدن و
از مشتری بخوان قبل از ثبت قرار داد اون بخش رو کامل بخونه...:x

denizsoft
2014-12-09, 12:29
جناب آقاي عبدالملكي میشه بفرمائید بانک ایمیل دانشجویان به تفکیک رشته و بانک پزشکان و .... را چه طوری جمع کردی ؟ چه تضمینی وجود دارد ؟؟؟ اگر واقعا این بانک ایمیل ها درسته پس چرا قیمتشون 10 تومن 15 تومن و ... هست . ایا بخاطر فروش بیشتر و اینکه مشتری کم پول بده و دنبال پولش نباشه قیمتشو کم ننوشتی ؟؟؟؟؟

اصلا روال اینکه میشه فهمید یک ایمیل exist هست یا نیست چیه ؟؟؟

حق با استارتر هست . و کاملا مسلم است .که مشکل از طرف عبدالملكي هست.

جناب عبدالملكي میشه بفرمائید شما با دیتا سنتر های جهان چگونه ارتباط خوبی برقرار کردی ؟؟؟؟ دیتا سنتری که درآمد میلیاردی داره میاد با شما که تو ایران هستی رابطه خوب برقرار می کنه اونم فروش شما در مقابل فروش و درامد اونا چیزی در حدود 0 است.

یه اسکریپت انداختی رو هاست اسمش شد ایمیل مارکتینگ ؟؟؟ ارتباط با دیتاسنتر ؟؟؟؟

Ali.Fatehi
2014-12-17, 12:39
دوست عزیز که تاپیک زدی...
شما مگه نمیگی پنل 7500 ارسال روزانه خریدین؟
پس این 70-80 هزار ارسال یکباره مطمئنا اینجوری میشه.
من از پنل ایشون دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندارم.
همه ایمیل ها به اینباکس هست تازه تفریحی و تبلیغی هست.
دوستان بی انصافی میکنن...

denizsoft
2014-12-17, 17:14
دوست عزیز که تاپیک زدی...
شما مگه نمیگی پنل 7500 ارسال روزانه خریدین؟
پس این 70-80 هزار ارسال یکباره مطمئنا اینجوری میشه.
من از پنل ایشون دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندارم.
همه ایمیل ها به اینباکس هست تازه تفریحی و تبلیغی هست.
دوستان بی انصافی میکنن...

پنل پانزده روزه بود . ایشون روزی 7000 تا فرستاده و بعد از ده روز در مجموع گفته هفتاد یا هشتاد هزار تا و بعد بقیه ی ماجرا ...

good_boy1
2015-01-07, 10:15

من نمی دونم کلاهبرداری یعنی چی ولی به خاطر تعریف بعضی از کاربرا از حافظ بازرگان و البته تعریف خود مدیرش که خیلی از خودش و سیستمش تعریف می کرد و حتی جزو 10 شرکت اول دنیا می دونست خودش رو!! برای تست یه پنل ارسال روزی هزار تا ایمیل ازش خریدم 7 تومان. حتی یه دونه ایمیل ارسال نکرد. حتی یه دونه.
البته سیستمش می زنه ارسال شد ولی عملاً چیزی فرستاده نمیشه. نه به این باکس و نه حتی به اسپم! اصلا هم پاسخگو نیستند که چرا این طوریه.

amir1270
2015-01-10, 21:54
اساتید محترم لطفا دقت کنید
این تاپیک از ریشه مشکل داره
دوست عزیزی که می فرمائید حقوق خوندید و قانون رو بلدید و الان هم شاکی هستید
شما از شرکت اجازه گرفته اید که پاسخ های خصوصی بین شما و شرکت (تیکت) بوده است را انتشار عمومی می کنید
می دونید شرکت می تونه از شما شکایت کنه؟
نکنید عزیزان ، خواهشا نکنید
این چه کاره بدیه که همه با تهمت زدن به هم در فضای عمومی می خواهیم حقمون رو بگیریم
دوست عزیز استارتر تاپیک و شرکت ایمیل مارکتینگ لطفا مشکلات خودتون رو دوستانه حل کنید
البته با عرض پوزش از همه دوستان ، منظور من نفر خاصی نیست کلی خدمتتون عرض کردم

باز هم تشکر از همه