PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درج عکس در امضا!

ExOZaX
2011-06-28, 23:00
سلام به همه رفقا!
به نظرم بهتره که توی امضا عکس وجود داشته باشه!
ولی برای اینکه طولانی نشه یا سایز خاصی باشه نظر شما چیه؟

haghft
2011-06-28, 23:56
الآن خیلی از انجمن ها دارای این قابلیت هستند
البته بعضیا حتی اجازه لینک هم نمی دهند
ولی اگر در یک سایز باشه میتونه هم فضا رو جالب کنه
هم طراحی ها رو به رخ بکشونه
اگر کسی تو کار طراحی هست سریع می فهمه
کسی تو کار بازی هست
کسی تو کار عمده
و...
از عکسش میشه سریع فهمید

آزادی
2011-06-29, 00:05
ایده خوبیه اما لابد حکمتی داره که مدیر انجمن این قابلیت رو برداشته اند، باید منتظر پاسخ ایشون باشیم.

h-agah
2011-06-29, 00:06
شخصا با این قضیه مخالفم . باعث عدم تمرکز به متن و مطالب نوشته شده در تاپیک - بالا رفتن حجم صفحه - به هم ریختگی قالب صفحه خواهد شد. این امکانات معمولا در فرومهایی هست که موضوع عمومی دارند نه موضوع تخصصی و تعداد کاربرانشان هم بسیار بالا باشد

haghft
2011-06-29, 00:08
با توجه به اینکه افراد عاقل و تخصصی هستند پس عکس های مربوطه و کم حجم میزارند
گفته شده که اندازه و حجم معینی در نظر گرفته بشود.
البته تو عدم تمرکز موافقم

Amin72
2011-06-29, 00:29
مخالفم
علاوه بر شلوغ شدن انجمن به هر صفحه میانگین 100 کیلوبایت اضافه میشه و اگر میانگین سرعت اینترنت رو adsl 128 در نظر بگیریم با احتساب زمانی که صرف ارسال درخواست به سرور میشه بیشتر از 7 ثانیه لود انجمن دیرتر صورت میگیره که خیلی زیاده

آزادی
2011-06-29, 01:33
بین خودمون!

مگه اینجا پی تیه ، الان یه سر به pt بزنید انگار نمایشگاه عکسه! ;))

ولی گذاشتن یه عکس کوچیک بنظر من خوبه ...

haghft
2011-06-29, 06:52
البته همین عکس های آواتار هم هست.
ولی کسی فراتر می خواهد باید حجم و صبر بیشتری بدهد و عکس در امضا قرار دهد

moj1rayaname
2011-06-29, 09:16
عاقبت عکس در امضا ...
یه تعدادی عکسهای تخصصی درج میکنند و بعضی ها هم عکسهایی قرار میدند که احساساتی باشه ..
پس تصاویری که قرار داده می شه همگی تاثیر گذار خواهند بود .. !
نتیجه کلی »
عدم شناخت محیط گفتگو ( یعنی تصاویر دید 1 کاربر را از نوع برخوردها در تاپیک را منحرف خواهد کرد (روانشناسی))
ظاهر بی نظم فروم باعث استرس خفیف خواهد شد و تاثیر در گفتگوها خواهد گذاشت
در نتیجه »»»
رابطه های صمیمی تبدیل به رقابت خفیف و بعد رقابت معمولی و درنهایت رقابت شدید و رو به لجبازی تبدیل می شود ( طی چند ماه )

mihangraph
2011-06-29, 09:32
عاقبت عکس در امضا ...
یه تعدادی عکسهای تخصصی درج میکنند و بعضی ها هم عکسهایی قرار میدند که احساساتی باشه ..
پس تصاویری که قرار داده می شه همگی تاثیر گذار خواهند بود .. !
نتیجه کلی »
عدم شناخت محیط گفتگو ( یعنی تصاویر دید 1 کاربر را از نوع برخوردها در تاپیک را منحرف خواهد کرد (روانشناسی))
ظاهر بی نظم فروم باعث استرس خفیف خواهد شد و تاثیر در گفتگوها خواهد گذاشت
در نتیجه »»»
رابطه های صمیمی تبدیل به رقابت خفیف و بعد رقابت معمولی و درنهایت رقابت شدید و رو به لجبازی تبدیل می شود ( طی چند ماه )

با عرض معذرت اصلا با این حرف شما موافق نیستم..اگر ازین نظر که گذاشتن عکس در امضا باعث پایین اومدن سرعت لود تالار میشه بخواهیم موضوع رو بررسی کنیم , بله جای حرف و انتقاد داره که اون هم میشه با محدود کردن حجم و سایز مجاز امضا حل کرد...
اما ازین نظر که شما گفتین اصلا درست نیست چون اگر میخواست چنین اتفاقی بیفته در مورد آواتار ها میفتاد
مگه در انتخاب آواتار دوستان مشکلی هست؟؟؟؟مگه محدودیتی در انتخاب هست؟؟ مگه تا بحال کسی با این موضوع مشکلی داشته ؟؟ اتفاقا انتخاب آواتار باعث یه جور شناخت دوستان از همدیگه میشه
پس همانطور که انتخاب آواتار مشکلی رو برا انجمن پیش نمیاره , انتخاب عکس برا امضا هم نمیتونه مشکل ساز باشه..

آزادی
2011-06-29, 09:43
اگه مجاز بشه ، من اینو واسه امضا میزارم ... :d

http://up.iranblog.com/images/n4ngnamiygz2iah41m8s.jpg

haghft
2011-06-29, 10:32
این عکس نشانگر چیست؟
اگر این طور باشه بهتره که عکس تو امضا نباشه
تا فرهنگ سازی بشه

mihangraph
2011-06-29, 10:47
این عکس نشانگر چیست؟
اگر این طور باشه بهتره که عکس تو امضا نباشه
تا فرهنگ سازی بشه
دقیقا من با این حرف شما موافقم..اگر قراره اینطوری بشه همون نشه بهتره..حداکثر سایز و حجم عکس امضا باید مثل آواتار باشه..حالا افقی باشه که مشکلی پیش نیاد..در ضمن عکسی باشه که همچین معنی و مفهوم داشته باشه

aliphp1
2011-06-29, 10:49
حالا چه کاریه ؟ هر چی رو می خواین به رخ بکشین توی همون آواتور بکشین دیگه
طراحان عزیز ...................
شلوغ پلوغ میشه

aliphp1
2011-06-29, 10:52
اگه مجاز بشه ، من اینو واسه امضا میزارم ... :d

http://up.iranblog.com/images/n4ngnamiygz2iah41m8s.jpg

خدا رحم کنه
جان من پس الا مجاز نشه
فردا می بینی یکی دیگه یه عکس میزاره پائین تنه شون . . .

Reza
2011-06-29, 11:00
تشکر از صدرای عزیز بابت این تاپیک
باید خدمت دوستان عرض کنم که فعلا این موضوع پیگیری نشه بهتره ، چیزایی که الان جالب تر هستن انتخاب فروشگاه ساز و سیستم پستی در پروفایل کاربراست که هنوز خیلیا کامل نکردن پروفایلشون رو
ضمن اینکه آواتار ها محل خوبی برای نصب تصاویر هستند و ایشالا به زودی یک مسابقه هم در این زمینه ترتیب داده خواهد شد . . .

آزادی
2011-06-29, 13:38
درکل منظور من این بود که اگر این امکان فراهم بشه ممکنه برخی دوستان نتونند جلوی خودشون رو بگیرند. ;) یکیش خودم! ;;)

hossein
2011-06-29, 13:55
سایزش باید محدود باشه

ExOZaX
2011-07-05, 12:33
ممنون از پیگیری همه دوستان ولی یکا موضوع!
به زودی یعنی کی؟