PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پنل ایمیل مارکتینگ معتبر از کجا بگیرم؟

hamrah68
2015-02-08, 20:18
سلام خدمت دوستان
برای شرکتمون میخوام یک ایمیل مارکتینگ بخرم
خیلی مهمه که بدون مشکل و معتبر باشه
الان مثلا این وبسایت : http://www.emailmarketingpanel.ir
آیا کسی باهاش آشنایی داره و معتبره؟
لطفا چند سایت قابل اعتماد در این زمینه معرفی کنید
چون ما شرکت رسمی هستیم اگه بتونیم با یک شرکت رسمی کار بکنیم خیلی برامون بهتره هم تو زمینه پرداخت و ...
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

mamal_h
2015-02-10, 16:37
با ایشون کار کردم بسیار راضی هستم:
http://www.emailportal.ir

idenshz
2015-02-12, 19:04
با ایشون کار کردم بسیار راضی هستم:
http://www.emailportal.ir

کارشون خوب نیست به هیچ عنوان توصیه نمیشه قبلا تست کردم حدود 150 ت ضرر کردم

mortezab20
2015-02-12, 19:41

یوزرتون رو دیدم شناختم گفتم تو بحث شرکت کنیم بد نیست !

شما دو بار از ما پنل دریافت کردید (فکر کنم 4-5 ماه پیش بود)

سری اول اگر یادم باشه استباه نکنم 5 تا پنل گرفتید که ارسال رو انجام دادید بدون مشکل

سری دوم دوباره درخواست 5 تا پنل دادید(با وجود اینکه رد کردیم و گفتیم پنل نمیتونیم به شما بدیم ولی با پیگیری های تلفنی که شما کردید راضی شدیم دوباره پنل بدیم!) که پنل ها تقدیم شد و بعد از چند روز ارسال دامنه بسته شد و درخواست برگشت وجه دادید و تماما وجه شما برگشت داده شد!

کار ما درست نیست زیرا

ارسال شما برخلاف قوانین کشور بود که جلوتونو نگرفتیم ( ارسال وی پی ان)
هر سری بیش از 50 درصد تخفیف روی هر پنل داده شد
وجه کامل برگشت داده شد سری دوم
160 هزار ایمیل به صورت رایگان برای شما ارسال شد

اون 150 هزار تومن ضرر هم نمیدونم کجا کردید :)

اعمال تمامی کاربران رو به خاطر میسپاریم همیشه

موفق باشید

idenshz
2015-02-12, 19:55
آی پی که به بنده داده بودید کلا قبلا توسط کس دیگه استفاده شده بود و بلاک بود و بعد از ارسال 5000 هزار تا بسته شد و طبق سرعت هایی که خودتون کانفیگ کردید ارسال شد

در کل من نظرم رو گگفتم شما بهتره حواستون به سرویس خودتون باشه یه ای پی 5 هزار ت هزینش بود که عوض نکردید

هر سری هم 10 روز تاخیر تو تحویل پنل ها بود ...

از ما گفتن بود ...

84edu
2015-02-12, 20:31
سراغ داخلیها نرید بهتره به نظرم
میل چیمپ تا ۲۰۰۰ عضو رایگان میتونید توش داشته باشید، همینطور ماهیانه تا ۱۲۰۰۰ ارسال رایگان هم ممکنه... .
یه شرکت معمولاً بیشتر از این عضو و ارسال نداره دیگه.
http://mailchimp.com یه شرکت بین المللی هست که یکی از ۱۰ سرویس دهنده ی برتر ایمیل مارکتینگ دنیا شناخته میشه با قوانین آنتی اسپم به شدت سختگیرانه و سرویسهای با کیفیت بسیار بالا.
تمام سرویس دهنده های داخلی با هم همکاری کنند، باز هم نمیتونن سرویسی که میل چیمپ میده رو بدن! البته منظورم اصلاً این نیست که هرگز ایمیلی وارد اسپم نمیشه که کلاً این یه چیز صد درصد غیر ممکن هست ولی از لحاظ امکانات، امانت داری، درصد ارسال (برای من همیشه ۱۰۰٪ بوده) و نوع پشتیبانی، میل چیمپ رقیب نداره :)

دوستان عزیز لطفاً صرفاً در راستای موضوع تاپیک پست بدید و از ارسالهای غیرمرتبط برحذر باشید.

fariborz2
2015-02-12, 22:04
سلام با اجازه استارتر محترم میخواستم بپرسم
کسی با این سایت همکاری کرده؟: mihanemail.ir

good_boy1
2015-02-15, 18:52
من دو تا بدش رو معرفی می کنم که برای خودم کار نکردن:

1. حافظ بازرگان hafezbazargan.com: قبلا خیلی سر و صدا می کرد تو انجمن و ادعا داشت 300 تا سرور داره. به خاطر همین یه ماه پیش یه پنل ازش گرفتم. افتضاح محض بود. یعنی حتی 1 دونه ایمیل ارسال نمی کرد. تو پنل می نوشت ارسال شده ها، ولی عملا هیچی نمی فرستاد که بخواد اینباکس بره یا اسپم.

2. سروش وب soroushweb.com: فکر کنم مدیرش (سروشیان فر) به رحمت خدا رفته!! چون از هر طریقی باش تماس گرفتم جوابم رو نداد. این در صورتیه که دو سال پیش کارش خوب بود و پاسخگو هم بود. من یه پنل ازش گرفتم، 35 ت هم برام آب خورد ولی هیچ وقت فعال نشد. اطلاعاتش رو کامل دادم پلیس فتا و منتظر نتیجه هستم.

اما در کنار اینا با سارینا sarina.co هم کار کردم. این از اون دو تا بهتره، جواب تلفن میده، پنل رو هم تحویل داد (البته با تاخیر 1 هفته ای) ولی تا بانک فعال نداشته باشی اینجوری ایمیل فرستادن فایده نداره. چند بار پنلش رو تست کردم ظاهرا اشکال نداره ولی در بهترین حالت فقط نیم درصد ایمیلشون رو باز می کنن و این اصلا فایده نداره!

با میلرلایت هم یه پنل رایگان ایجاد کردم و هزار تا ایمیل ایمپورت کردم. 5 درصد باز کردند. کلا تا لیست ایمیل فعال و به روز نداشته باشی ایمیل فرستادن فایده نداره.

mamal_h
2015-02-17, 03:39

آقای آیدین کفافی فکر کنم یوزر شما توی خیلی از انجمن ها بن شد و خیلی ها سر ارسال های شما با گروه های گوگلتون درگیر بودن. درسته؟

majid1f
2015-02-17, 18:01
سراغ داخلیها نرید بهتره به نظرم
میل چیمپ تا ۲۰۰۰ عضو رایگان میتونید توش داشته باشید، همینطور ماهیانه تا ۱۲۰۰۰ ارسال رایگان هم ممکنه... .
یه شرکت معمولاً بیشتر از این عضو و ارسال نداره دیگه.
http://mailchimp.com یه شرکت بین المللی هست که یکی از ۱۰ سرویس دهنده ی برتر ایمیل مارکتینگ دنیا شناخته میشه با قوانین آنتی اسپم به شدت سختگیرانه و سرویسهای با کیفیت بسیار بالا.
تمام سرویس دهنده های داخلی با هم همکاری کنند، باز هم نمیتونن سرویسی که میل چیمپ میده رو بدن! البته منظورم اصلاً این نیست که هرگز ایمیلی وارد اسپم نمیشه که کلاً این یه چیز صد درصد غیر ممکن هست ولی از لحاظ امکانات، امانت داری، درصد ارسال (برای من همیشه ۱۰۰٪ بوده) و نوع پشتیبانی، میل چیمپ رقیب نداره :)

دوستان عزیز لطفاً صرفاً در راستای موضوع تاپیک پست بدید و از ارسالهای غیرمرتبط برحذر باشید.

سلام
میلچمپ جزو 10 تا نیست. اولین هست:) ولی خوب ماهم ایده های خودمان را داریم، حدودا خرداد ماه پروژه تموم می شه. شاید یک سری مسائل را بهتر برای کاربران ایرانی جا بندازه.
روش های مثل اسپم ایمیل، فرهنگ غلط اسپمینگ .... شاید بشه ان موقع با شیوه های درست تبلیغی جایگزین بشه.

Ali.Fatehi
2015-02-17, 20:03
سلام خدمت دوستان
برای شرکتمون میخوام یک ایمیل مارکتینگ بخرم
خیلی مهمه که بدون مشکل و معتبر باشه
الان مثلا این وبسایت : http://www.emailmarketingpanel.ir
آیا کسی باهاش آشنایی داره و معتبره؟
لطفا چند سایت قابل اعتماد در این زمینه معرفی کنید
چون ما شرکت رسمی هستیم اگه بتونیم با یک شرکت رسمی کار بکنیم خیلی برامون بهتره هم تو زمینه پرداخت و ...
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

با سلام

بنده بهتون www.email-banking.ir پیشنهاد میکنم. آقای عبدالمالکی واقعا کارشون خوبه...
ایمیل مارکتینگ بستگی به بانک ایمیل شما داره که چطوری و چه ایمیل هایی رو در اختیار دارید.
صرفا ایمیل مارکتینگ به شما درصد اینباکس و سرعت ارسال و پشتیبانی رو میده نه اینکه قول بازدهی صد در صد از ایمیل.