PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر دوستان در مورد این مشکل چی هست ؟

shahramcat
2011-07-12, 22:17
سلام

دوستان برای من یک مشکلی پیش اومده درمورد ثبت یک دامین که کلی روش فکر کرده بودم . لطفا نظر خودتون رو بگید .

داستان از این قرار هست که من 5 روز پیش در خواست ثبت یک دامنه com رو به شرکت معتبر ایرانی دادم قبلش هم تو who is دیده بودم که ثبت نشده . شرکت قبول کرد و همون روز گفت که من ثبت کردم و تمام شد . من رفتم دیدم به اسم یک آمریکایی ثبت شده همون روز که من گفتم و به شرکت خبر دادم گفت صبر کنید بعد از 2 3 روز اسم شما جایگزین میشه .

امروز زنگ زده میگه متاسفانه پول ثبت کردن ما برگشت خورده چون یک نفر امریکایی دقیقا همون روز این اسم رو ثبت کرده ! من میگنم مگه میشه ؟! مگه شما نگفتید ثبت شده و تمام و نگفتید صبر کنید اسم شما جایگزین میشه ؟!!

نظر شما دوستان چی هست ؟ آیا شرکت زیرآبی رفته یا واقعا انقدر شانس من افتضاحه ؟

راه حل گرفتن این دامین چیه ؟

ممنون از همه شما

Ali.Sh
2011-07-12, 22:31
امکانش هست چون این اتفاق برای من دوبار افتاده !

یک دامنه که همین یک ماه پیش توسط یک آمریکایی نیویورکی ثبت شد .

و یک دامنه ( با همه پسوندها ) که چند ماه پیش ثبت شد در واقع یک عبارت من در آوردی اما خیلی شیک بود که برای ثبت یک شرکت میخواستم که متاسفانه توسط یک شرکت بریتانیایی ثبت شد .

برای همین توصیه میکنم به صورت آنلاین خودتون دامنه رو ثبت کنید . (هم پسوند های بین و المللی و هم ملی )

shahramcat
2011-07-13, 12:59
علی آقا ممنون ...

دوستان دیگه نظری ندارن ؟

چطوری میشه برش گردوند ؟

من کلی کار و فکر کرده بودم در مورد این اسم و الان موندم ... خواهشا حداقل اگر بتونم بفهمم چه اتفاقی افتاده ممنون میشم

mrgho
2011-07-13, 17:24
فکر نکنم بتونی برش گردونی چون دیگه ثبت شده مگه اینکه ببینی چند ساله دامین رو ثبت کردن وقتی موعدش تموم شد اگه تمدید نکرد که احتمالا میکنه بری ثبتش کنی