PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال ایمیل گروهی (گروه 80 هزار نفری و محدودیت روزانه)

mamal_h
2015-02-21, 02:14
ارسال ایمیل گروهی ( مجموعه گروه های 80 هزار نفری و محدودیت روزانه)

با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی شما رو به 80 هزار نفر اعضای گروه های gmail خودم رو دارم.

اولین ذهنیتی که بعد از خوندن گروه های جیمیل در ذهن دوستان اهل فن میاد این هست که ایمیل ها اسپم میشه و گروه ها بسته میشه و ....

دوستان این گروه ها الان نزدیک به 2 سال هست که فعال هستن و بسته نشدن و نمیشن. ایمیل ها ارسالی از گروه های یاهو هم درصد اسپم دارن اما از گروه های جیمیل کمتر هستن.

به هر صورت دوستان من قبول دارم که ما گروه ها جیمیل درصد اینباکس کمتری نسبت به گروه های یاهو دارن اما اون برای گروه های هست که اعضا ادد شده باشن که بعد از نهایت 5 ارسال بسته میشن اما در گروه های ما درصد زیادی از اعضا خودشون عضو شدن و مایل به دریافت ایمیل بودن.

سندیت ارسال های موفق قبلی در تایپک قدیمی که مربوط به صاحب قبلی گروه میباشد موجود هست می تونید مشاهده کنید :
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=33288

این گروه ها رو من از ایشون خریداری کردم و در حال حاضر در خدمت شما هستم برای ارسال ایمیل های شما.

آدرس 35 گروه از 100 گروه که می تونید در زیر مشاهده کنید :
http://uplod.ir/lvku8t9i6too/goroh_gmail.txt.htm

دوستان ارسال ایمیل فقط 2 عدد در روز انجام میشه و هر ارسال 25 هزار تومان میباشد که در صورت واریز هزینه 30 ارسال تخفیف داده میشود. ( هیچگونه تضمین فروش داده نمیشود اما بازدهی بیسار مناسبی برای سایت های تفریحی دارن گروه ها)

راه های ارتباطی:
ایمیل : taghdir1383 { at } gmail { dot } com
شماره تماس : -3677-625--0935 عطایی

mamal_h
2015-02-28, 03:43
ارسال برای یکی از دوستان انجام شد. ارسال هنوز انجام میشه.

kiahost
2015-02-28, 09:29
سلام و عرض ادب
میشه بپرسم برای کدوم عزیز ارسال کردید ؟
جهت ارزیابی بازدهی
سپاس

mamal_h
2015-02-28, 14:11
سلام و عرض ادب
میشه بپرسم برای کدوم عزیز ارسال کردید ؟
جهت ارزیابی بازدهی
سپاس

یکی از دوستان از طریق ایمیل در تماس بودن یوزر اینجاشون رو ندارم. اگر تایپک قبلی رو هم دیده باشید خودتون فکر کنم قبلا ارسال کردین. برای فروشگاه ها خیلی جواب نمیده بیشتر تفریحی جواب میده.

xenoox
2015-06-14, 01:22
سلام
میشه بفرمائید یک ارسال تفریحی تقریبا چند آی میده؟ چون قیمتتاتون به نسبت بالاست
ممنون

mamal_h
2015-06-14, 02:12
سلام
ممنون

بیشتر از 2000 بازدید فکر می کنم بده. چند وقتی هست تست نکردیم.
برای شما قیمت این ارسال با 50% تخفیف 20 هزار تومان حساب می کنم که همه شما تست کرده باشید هم به اطلاع بقیه دوستان برسونید نتیجه رو.

فروشگاه رفاه
2015-06-14, 02:18
سلام
اگر برای بنده هم تخفیف میدین سفارش بدم برام ارسال کنید.
برای سایت فروش اکانت میخوام ارسال کنید.
اطلاعات تماس و پرداخت رو پ خ کنید
با تشکر

mamal_h
2015-06-20, 13:49
سلام
ممنون

برای ایشون ارسال شد طبق کانتر خودشون که در ایمیل موجود بود در کمتر از 1 روز 2000 بار ایمیلشون باز شده که نشان از فعال بودن گروه ماست که گروه های یاهو این اندازه بازدهی ندارن که گروه ما بازدهی داره

mamal_h
2015-06-21, 18:44
برای کاربر xenoox که ارسال شده بود بعد از 2 روز بازدید از ایمیل نزدیک به 3000 تا رسید. دوستان بهترین بازدهی برای سایت های تفریحی رو داریم.
قیمت ارسال هر روز برای سایت تفریحی در طول 1 ماه 600 هزار تومان محاسبه میشه که قیمت بسیار مناسب هست.
دوستانی که سریعتر اعلام کنن در الویت هست هستن.

mamal_h
2015-06-24, 18:35
دوستان برای سایت ها تفریحی با قیمت بسیار مناسب ارسال ماهانه قرارداد میبندیم. هر ایمیل تفریحی در گروه های ما نزدیک به 4000 بار باز میشه و دیده میشه.

relax
2015-07-30, 14:09
سلام
براى ساىت کارت شارژ مىخواستم ارسال کنيد.لطفا مبلغ و ادرس پرداخت انلاين رو بفرستيد

mamal_h
2015-09-05, 14:41
قیمت کاهش پیدا کرد

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام
براى ساىت کارت شارژ مىخواستم ارسال کنيد.لطفا مبلغ و ادرس پرداخت انلاين رو بفرستيد

اطلاعات برای شما ارسال شد

shoplex
2015-09-06, 20:49
سلام
براى فروشگاه فیلم مىخواستم ارسال کنيد.لطفا مبلغ و ادرس پرداخت انلاين رو بفرستيد