PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آدرس انتقال وجه "کارت به کارت" بانک ها از طریق اینترنت (سحاب)

Alireza
2010-05-19, 23:44
سلام
در زیر لیست بانک هایی رو که می تویند کارت به کارت وجه جا به جا کنید، می بینید. پرواضح است که دارندگان کارت های این بانک ها بایستی دارای کارت با رمز دوم و عدد CVV2 بوده و بانک صادر کننده، کارت ایشان در شبکه شتاب را فعال کرده باشد.

» بانک ملی ([Only registered and activated users can see links])

» بانک سامان ([Only registered and activated users can see links])

» بانک پاسارگاد ([Only registered and activated users can see links])

» بانک اقتصاد نوین ([Only registered and activated users can see links])

» بانک سرمایه ([Only registered and activated users can see links])

» بانک تجارت ([Only registered and activated users can see links])

» بانک پارسیان ([Only registered and activated users can see links])

» بانک سینا ([Only registered and activated users can see links])

» پست بانک ([Only registered and activated users can see links])

» بانک توسعه تعاون ([Only registered and activated users can see links])

» بانک کشاورزی ([Only registered and activated users can see links])

» بانک ملت ([Only registered and activated users can see links])

انتقال کارت به کارت :طبق دستوالعمل بانک مرکزی دارندگان کارت برای انتقال وجوه خود و به لحاظ مسائل امنیتی باید از دروازه پرداخت اینترنتی بانک عامل خود اقدام مبادرت به انتقال وجه با سایر کارتهای شتاب نمایند . به عبارت دیگر فقط دارندگان کارتهای بانکهای معرفی شده بالا می توانند از طریق سایت اینترنت بانک وجوه خود را منتقل نمایند.
- در روال واریز وجه چنانچه عملیات انتقال وجه شما بصورت کامل انجام نگیرد یک شماره پیگیری دراختیار شما قرار می گیرد که دارنده کارت می تواند با ضمن مراجعه به گزارشهای بانک وضعیت گردش خود را بررسی نماید.
- میزان انتقال وجه از طریق این سامانه در طول 24 ساعت حداکثر سی میلیون ریال است.

یا حـــــــــــق

elinux.ir
2010-05-20, 10:55
علیرضا جان ممنون .
کار جالبی کردی !!!

من دیروز داشتم فکر می کردم اگر یکی بیاد تو این تاپیک باید تند و تند صفحه عوض کنه تا همه آدرس های پرداخت رو ببینه !!!

انشاالله این آدرس ها تا چند وقت دیگه تکمیل بشه !

r7asmu7s
2010-05-20, 12:33
تاپیک خیلی خوبی هست .

عزیز بانک ملت رو هم باید اضافه کنید . و البته :

پرواضح است که دارندگان کارت های این بانک ها بایستی دارای کارت با رمز دوم و عدد cvv2 بوده و بانک صادر کننده، کارت ایشان در شبکه شتاب را فعال کرده باشد.

در مورد بانک ملت باید بگم داشتن رمز اینترنتی جدا از ccv2 لازم هست . و برای واریز به همه ی کارت ها هزینه ی 500 تومان برداشت میشه از حساب .

//

Reza
2010-05-20, 12:41
خوب cvv2 همیشه با رمز اینترنتی متفاوت هست . مگه غیر ازین هم داریم ؟
لینک بانک ملت رو هم اگه میشه قرار بدین .

برای دوستانی که فروشگاه دارن و به صورت نقدی کار میکنن ، این تاپیک میتونه خیلی مثمر ثمر و پرفایده باشه
چون اکثر کاربران عمومی دوست دارن که از درگاه بانک عامل خودشون برای انتقال وجه استفاده کنن

Alireza
2010-05-20, 13:36
لینک بانک ملت رو هم اگه میشه قرار بدین .

سلام

در مطلب ابتدایی عرض کردم، برای بانک ملت شما بایستی وارد اینترنت بانک تون بشین، در واقع قبلا شناسه اینترنتی از بانک گرفته باشین. هر چند آدرس اینترنت بانک بانک ملت اینجاست ([Only registered and activated users can see links])!
من منظورم سایت های کارت به کارت بانک ها بدون شناسه در اینترنت بانک هست! مگر نه تقریبا در اکثر اینترنت بانک ها شما در محیط کاربریتون سحاب رو دارید!
یا حــــــــق

Alireza
2010-05-21, 06:28
سلام

بانک اقتصاد نوین به لیست اضافه شد!

یا حـــــــــق

elinux.ir
2010-05-21, 10:54
عالی بود .
انشاالله این لیست روز به روز تکمیل تر بشه .

Alireza
2010-05-21, 10:59
سلام

بانک سرمایه به لیست اضافه شد!

یا حـــــــــــق

elinux.ir
2010-05-21, 11:00
دوستانی که آدرس پرداخت بانک تات و بانک شهر و بانک پارسیان رودارند ، لطف کنند قرار دهند .

Alireza
2010-05-23, 03:11
سلام

برای پارسیان ظاهرا این لینکه
[Only registered and activated users can see links]
اگر درست هست، بگید تا اضافه کنم.

یا حــــــــق

Alireza
2010-05-24, 15:15
سلام

برای پارسیان ظاهرا این لینکه
اگر درست هست، بگید تا اضافه کنم.

یا حــــــــق
دوستان کسی تست نکرده؟

Reza
2010-05-24, 15:33
من خودم بانک پارسیان حساب ندارم
اما با توجه به اینکه اینترفیس دقیقا همون اینترفیس سامان هست . به احتمال خیلی قوی میگم که درسته !

Omid
2010-05-25, 21:29
بانک صادرات هم داره؟

Alireza
2010-05-28, 01:21
بانک صادرات هم داره؟

سلام

من که گشتم چیزی پیدا نکردم!

یا حــــــق

Alireza
2010-06-09, 15:14
سلام

بانک پارسیان به لیست اضافه شد!
اگر دوستان آدرس "سحاب" سایر بانک ها رو هم می دونند بگن که به لیست اضافه کنم.

باتشکر
یا حق

rapidpich
2010-07-19, 23:19
بانک صادرات نداره؟

DrXoX
2010-07-25, 21:47
دوستان کسی تست نکرده؟

من تست کردم ، درسته مشکلی نداره

Reza
2010-10-30, 22:32
بانک ملی هم تازگیا راه اندازی کرده : [Only registered and activated users can see links]

djsiamak
2010-10-31, 00:48
پست بسیار بسیار مفید

لطفا سایر بانک ها رو هم بزارین

صادرات
ملت
سپه
.
.
.

AMIRWWE619
2010-10-31, 01:29
چرا صادرات نداره؟ :-s

faraz
2010-12-26, 23:23
بهتره این توضیح هم داده بشه که چون تمام این صفحات SSL هستند در مرورگر ها احتیاج به تایید صفحه است . در فایر فاکس گزینه
I understand the risk
را انتخاب و در صفحه بعد
Add security exception را کلیک کنید .
در فایر فاکس روی نوار زرد رنگ بالای صفحه کلیک کرده و Show Content را انتخاب میکنید
دوستان در فروشگاه های خود نسبت به تبلیغ این روش پرداخت اقدام کنند زیرا دیگر هیچ احتیاجی به ماجول های پرداخت بانکی و دردسر هایش نیست و از کارمزد هم راحت میشویم . تنها با آگاهی دادن به خریداران از این سیستم ها میتوان نهایت استفاده را برد .به نظر من که هیچ فرقی با سیستم های پرداخت انلاین ؛ منهای دردسر هایش ندارند

moji69
2010-12-27, 12:43
يعني اين ها جديدا فعال شدند چون من رفتم يكي از شعبات بانك ملي و گفتم چگونه مي تونم از طريق اينترنت كارت به كارت كنم كه گفت بايد يك دستگاه به نام توكن بخري كه قيمتش هم 16500 تومان است بعد از طريق اين دستگاه مي توانيد ارسال كنيد. قضيه چيه؟

FeoDolaR
2010-12-27, 18:57
يعني اين ها جديدا فعال شدند چون من رفتم يكي از شعبات بانك ملي و گفتم چگونه مي تونم از طريق اينترنت كارت به كارت كنم كه گفت بايد يك دستگاه به نام توكن بخري كه قيمتش هم 16500 تومان است بعد از طريق اين دستگاه مي توانيد ارسال كنيد. قضيه چيه؟

اگه اشتباه نکنم اون دستگاه کار رمز دادن به شما رو انجام میده . یه چیزی تو مایه های قفل سخت افزاریه . یعنی هر سری که یه عدد بهش بدی یه پسورد مخصوص شما رو بهت میده که تو دیتابیس بانک برای شما در نظر گرفته شده

Reza
2010-12-27, 20:17
اون موردی که به شما گفتن برای اینترنت بانک هست .
شما میتونین گردش حساب بگیرین ، ساتنا واریز کنین . به حساب ها یا کارتهای دیگه واریز کنین . موجودی بگیرین و . . .
اما سرویس های فقط برای انتقال از کارت به کارت فعال شده اند

Alireza
2010-12-29, 22:17
بهتره این توضیح هم داده بشه که چون تمام این صفحات ssl هستند در مرورگر ها احتیاج به تایید صفحه است . در فایر فاکس گزینه
i understand the risk
را انتخاب و در صفحه بعد
add security exception را کلیک کنید .
در فایر فاکس روی نوار زرد رنگ بالای صفحه کلیک کرده و show content را انتخاب میکنید

سلام

ممنون از یادآوری، ولی این بیشتر مربوط به تحریم توسط سرویس دهنده های ssl می شود.

یا علی

Pharax
2011-02-05, 22:11
ببخشید این سرویس ها پولی که برای انتقال وجه در عابر بانک ها کم میشه (500 تومان) رو نیز کم میکنند؟

mihankid
2011-02-13, 18:39
ببخشید این سرویس ها پولی که برای انتقال وجه در عابر بانک ها کم میشه (500 تومان) رو نیز کم میکنند؟
این بانک ها طبق دستور بانک مرکزی حق انتقال کارت به کارت از طریق اینترنت فقط برای دارنگان کارت بانک خودشان را دارند یعنی هر دوکارت باید از بانک خدمات دهنده باشه و در این صورت کارمزدی کم نمیشه مثل دسگاه خودپرداز

tebyan31
2011-02-14, 00:49
این بانک ها طبق دستور بانک مرکزی حق انتقال کارت به کارت از طریق اینترنت فقط برای دارنگان کارت بانک خودشان را دارند یعنی هر دوکارت باید از بانک خدمات دهنده باشه و در این صورت کارمزدی کم نمیشه مثل دسگاه خودپرداز

لذا شما نمیتونید وارد خدمات اینترنتی بانک سامان بشید و از اونجا 500 تومن از کارت ملت به پارسیان انتقال بدید :d

و طبیعتا در این صورت (فقط از انتقال از بانک مربوطه) دیگه 500تومنی هم دریافت نمیشه!!

mostafahosseini
2011-02-14, 12:46
سلام

اينم آدرس بانك سينا :

Pharax
2011-02-15, 11:36

متوجه منظورتون نشدم! یعنی نمیشه از یک کارت بانک به یک کارت بانک دیگه پول انتقال داد!؟ فقط در صورتی میشه وجه انتقال داد که بانک صادر کننده دو کارت یکی باشد؟

Pharax
2011-02-15, 11:39
لذا شما نمیتونید وارد خدمات اینترنتی بانک سامان بشید و از اونجا 500 تومن از کارت ملت به پارسیان انتقال بدید :d

و طبیعتا در این صورت (فقط از انتقال از بانک مربوطه) دیگه 500تومنی هم دریافت نمیشه!!

یعنی اگر کسی 10000 تومان وجه انتقال بده 9500 تومان به حساب شخص واریز میشه یا 10500 تومان از حساب انتقال دهنده کسر میشه؟

tebyan31
2011-02-15, 13:38
یعنی اگر کسی 10000 تومان وجه انتقال بده 9500 تومان به حساب شخص واریز میشه یا 10500 تومان از حساب انتقال دهنده کسر میشه؟

خب معلومه دومی!!

Iranizi
2011-02-15, 21:55
ملت نداره دوستان؟

tebyan31
2011-02-16, 00:48
ملت نداره دوستان؟
مگه میشه!!

داره

خوبشم داره!!

بهترین سرویس دهی اینترنتی رو ملت داره!!

فقط باید بری تو شعبه و درخواست فعال سازیش رو بدی

tebyan31
2011-02-19, 13:58
واقعا برای بانک ملت متاسفم!!

رفتم بانک، گفت فعلا کارت به کارت اینترنتی غیر فعاله!!

به همین سادگی

saeedt
2011-02-22, 17:44
بانک سپه یا کشاورزی ندارن ؟ کسی اطلاع نداره؟

moji69
2011-02-22, 18:42
دوستان تنها بانكي كه كارت به كارت اينترنتي در ان حتما نياز نيست بانك مبدا خود بانك باشد بانك سامان است يعني مي توانيد در سامانه بانك سامان مثلا از بانك ملي به بانك اقتصاد نوين كارت به كارت كنيد!!

shahed
2011-02-22, 20:17

به همین سادگی

کی گفته غیر فعاله ؟
من هر روز دارم میزنم
دائم آنلاین دارم این کارو میکنم

اشتباهی شده

ملت بی نظیره تو ایران

بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــی نظیر o:-)

tebyan31
2011-02-23, 01:20
کی گفته غیر فعاله ؟
من هر روز دارم میزنم
دائم آنلاین دارم این کارو میکنم

اشتباهی شده

ملت بی نظیره تو ایران

بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــی نظیر o:-)

من و اشتباه؟؟؟!!

بله داشته!

برای اونایی که فعال بوده، کماکان هست! ولی فعلا برای کسانی که جدیدا میخوان کار کنن، فعال نمیشه!!

moji69
2011-02-23, 05:19
من و اشتباه؟؟؟!!

بله داشته!

برای اونایی که فعال بوده، کماکان هست! ولی فعلا برای کسانی که جدیدا میخوان کار کنن، فعال نمیشه!!
خب از درگاه بانك سامان استفاده كن.

tebyan31
2011-02-23, 05:28
خب از درگاه بانك سامان استفاده كن.

مدتهاست از بانک سامان استفاده میکنم، غرض صحبتی بود که درباره خدمات بـــــــــــــــــــــــی نظیر بانک ملت شده بود!!

Alireza
2011-02-24, 20:01

به همین سادگی
سلام
در اینترنت بانک، بانک ملت، امکان کارت به کارت اول ها فعال بود، بعد به دلایل مشکلاتی غیر فعال کردند. چندی پیش مجددا فعال شد.
یا علی

Alireza
2011-02-24, 20:16
سلام

اينم آدرس بانك سينا :

سلام

ممنون بابت معرفی لینک بانک، آدرس مربوطه در ارسال اول تاپیک درج شد.

یا علی

tebyan31
2011-02-24, 22:34
سلام
در اینترنت بانک، بانک ملت، امکان کارت به کارت اول ها فعال بود، بعد به دلایل مشکلاتی غیر فعال کردند. چندی پیش مجددا فعال شد.
یا علی

من حدود یک هفته پیش رفتم و هنوز فعال نشده بود!

چندی پیش یعنی چه قدر پیش؟؟!

shahed
2011-02-25, 00:54
ملت عالیه ;;)

vahid67
2011-02-26, 15:49
مهمترین مشکلی که الان من با ملت دارم همین نبود امکان کارت به کارت هست دوستان اطلاعی دارن کی این سیستم فعال میشه؟؟؟

meisam317
2011-03-01, 18:12
مهمترین مشکلی که الان من با ملت دارم همین نبود امکان کارت به کارت هست دوستان اطلاعی دارن کی این سیستم فعال میشه؟؟؟
جناب تازگیا مجددا فعال شده قبلا واسه یک مدتی غیر فعال شده بود که دوباره این امکان فعال شده

tebyan31
2011-03-01, 20:56
جناب تازگیا مجددا فعال شده قبلا واسه یک مدتی غیر فعال شده بود که دوباره این امکان فعال شده

میشه بگید تازگیها یعنی دقیقا چه قدر پیش؟؟؟!!

من حدود ده روز پیش رفتم، گفتن هنوز غیر فعاله!!

vahid67
2011-03-02, 00:02

الان فعاله ؟؟؟ از کدوم منو ؟ من که چیزی ندیدم!!!

as87
2011-03-02, 01:01
يكي از ايرادات بانك ملت اينه كه امكانات رو قسطي فعال مي‌كنن.
اول خدمات اينترنتي رو براي فعال كرده بودن فقط حساب رو ميشد چك كرد و قبض پرداخت كرد.
بعد رفتم دوباره انتقال وجه رو دسترسي دادن روي حسابم.
دوباره مجبور شدم برم تا حواله رو برام فعال كردن.
الان هم فقط با موبايل بانك مي‌تونم حواله بانكي انجام بدم.

ROCK
2011-03-02, 16:30
ممنون از اینا اگه ادرس بانک رفاه رو هم داری بذار

ozvha
2011-03-08, 22:09
سلام عزيز
اين بانك صادرات و ملت پيدا نشد ؟ كسي نبود زحمتشو بكشه؟

tebyan31
2011-03-08, 23:49
سلام عزيز
اين بانك صادرات و ملت پيدا نشد ؟ كسي نبود زحمتشو بكشه؟

امکان انتقال وجه به صورت کارت به کارت در بانک ملت فقط برای کسانی که قبلا این مورد برای آنها فعال شده، ممکن است و فعلا بصورت موقت (تا کی معلوم نیست!!) این امکان وجود ندارد!!!

ho_612
2011-03-12, 14:54
ملت واقعا کارش درسته
فقط موقع درخواست فعال کردن خدمات اینترنتی ، باید موارد مورد نظر تون رو به متصدی بگین تا براتون فعال کنه. من چند ساله که دارم باهاش کار می کنم مشکلی هم نداشته ( تقریبا)
دستگاه پوزش هم که آنلاین کار میکنه.

shayan_use
2011-04-16, 10:01
سلام
چقدر جالبه
صفحه ورودي بانك هاي خصوصي يك شكله
انگار همه از يك سيستم استفاده مي كنند

Reza
2011-04-16, 15:33
سلام
چقدر جالبه
صفحه ورودي بانك هاي خصوصي يك شكله
انگار همه از يك سيستم استفاده مي كنند
اکثر بانک های خصوصی از نسخه های مختلف نرم افزاری استفاده میکنن که توسط شرکت داده پردازی ایران طراحی و تولید شده به خاطر همین بیشتر یک شکل هستن

haghft
2011-04-16, 15:45
من تو یک تاپیک استارت این بحث رو زدم.
اگر این انجمن تاپیک تکراری می پذیره که هیچ!

azadiphone
2011-04-24, 21:38
دوستتان عزيز

اين لينك بانك ملي كه در صفحه اول قرار داده ايد در حال حاضر فقط انتقال وجه از كارت ملي به كارت ملي را فعال كرده(عجب كار شاقي!!! چون از 7~8 سال پيش و از بدو راه اندازي سايت خدمات اينترنتي تمامي بانكها اين امكان بصورت معمول فعال بوده!) و به كارتهاي ديگر نميتوان انتقال وجه انجام داد . آفرين بر بزرگترين بانك جهاااااان اسلاااااااام !!!!!!!!

celion
2011-05-05, 12:06
بانک صادرات نداره ؟؟؟؟؟از هیچ راهی نمیشه کارت به کارت کرد از طریق نت؟

گروه مهندسی
2011-05-05, 12:49
بانک صادرات و ملت چنین امکانی را ندارند (بدون عضویت بتوانید کارت به کارت کنید)

pm2010
2011-05-18, 17:39
با کارت بانک ملی میشه از طریق درگاه اینترنتی بانک سامان کارت به کارت کرد؟ اگه میشه cvv2 بانک ملی 4 رقمیه و در صفحه ی بانک سامان فقط میشه 3 رقم وارد کرد ...

mori2000
2011-05-28, 14:15
» بانک ملی ([Only registered and activated users can see links])

» بانک سامان ([Only registered and activated users can see links])

» بانک پاسارگاد ([Only registered and activated users can see links])

» بانک اقتصاد نوین ([Only registered and activated users can see links])

» بانک سرمایه ([Only registered and activated users can see links])

» بانک تجارت ([Only registered and activated users can see links])

» بانک پارسیان ([Only registered and activated users can see links])

» بانک سینا ([Only registered and activated users can see links])

» پست بانک ([Only registered and activated users can see links])

» بانک توسعه تعاون ([Only registered and activated users can see links]) (جدید)

osmaan
2011-05-28, 19:36
يكي از ايرادات بانك ملت اينه كه امكانات رو قسطي فعال مي‌كنن.
اول خدمات اينترنتي رو براي فعال كرده بودن فقط حساب رو ميشد چك كرد و قبض پرداخت كرد.
بعد رفتم دوباره انتقال وجه رو دسترسي دادن روي حسابم.
دوباره مجبور شدم برم تا حواله رو برام فعال كردن.
الان هم فقط با موبايل بانك مي‌تونم حواله بانكي انجام بدم.
به خاطر اینکه شما در همون بار اول نگفتید که چه خدماتی رو می خوایید اگه میگفتید همون اولین بار فعال میکردن

pm2010
2011-06-01, 15:23
با کارت بانک ملی میشه از طریق درگاه اینترنتی بانک سامان کارت به کارت کرد؟ اگه میشه cvv2 بانک ملی 4 رقمیه و در صفحه ی بانک سامان فقط میشه 3 رقم وارد کرد ...

یه کمک هم به من بکنید خیلی وقت هست که این سوال رو پرسیدم

haghft
2011-06-01, 15:50
یه کمک هم به من بکنید خیلی وقت هست که این سوال رو پرسیدم

عملیات کارت به کارت بین بانکی به علت قوانین بانک مرکزی مقدور نیست!

mehrusef
2011-06-10, 17:23

سلام
ولی من از بانک سامان به بانک سپه از طریق کارت به کارت اینترنتی واریز کردم
مشکلی نداشت

tondarshop
2011-06-25, 15:27
منظور این بود که با کارت بانک ملی نمیتوان وارد درگاه کارت به کارت بانک سامان شد..

ولی میشه با کارت بانک ملی از طریق درگاه آنلاینی که در فروشگاههای اینترنتی هست مبلغ فاکتور را پرداخت کرد..

برای کارت به کارت از طریق اینترنت حتما باید با کارتی که دارید به سایت خود همون بانک مراجعه کنید تا به کارتهای دیگه واریز کرد.(البته این امکان برای تمامی بانکها و کارتها نیست)
فکر میکنم فقط بانک سامان با کارتهای خودش میتونه به کارتهای عضو شتاب واریز کنه.
بانک ملت داره ولی از طریق بانکداری الکترونیکیشه..

بقیه را اطلاع ندارم . ولی گویا بقیه هم مثل بانک ملت هستند.

موفق باشید.

123sajad
2011-08-24, 10:44
سلام
خسته نباشید
مثل اینکه بانکهایی مثل صادرات ملت و سپه قصد راه اندازی یک چنین خدمات خوبی را ندارند.
ولی من شنیدم به واسطه بانک سامان میشه از بعضی کارتها به کارتهای دیگه واریز کرد.
تا چه اندازه صحت داره؟و چه بانک هایی را ساپورت میکنه؟
ممنون

bahramianfard
2011-08-24, 13:17
تکمیلی

» بانک ملی [Only registered and activated users can see links]

» بانک سامان [Only registered and activated users can see links]

» بانک پاسارگاد [Only registered and activated users can see links]

» بانک اقتصاد نوین [Only registered and activated users can see links]

» بانک سرمایه [Only registered and activated users can see links]

» بانک تجارت [Only registered and activated users can see links]

» بانک پارسیان [Only registered and activated users can see links]

» پست بانک [Only registered and activated users can see links]

>>بانک ملت [Only registered and activated users can see links]

بانک کشارزی [Only registered and activated users can see links]

با تشکر

Alireza
2011-08-28, 15:35
سلام

"بانک های توسعه تعاون، کشاورزی و ملت" با معرفی دوستان به لیست اضافه شد.

با تشکر
یا علی

keyvan3173
2011-09-07, 13:33
برای بانک صادرات متاسفم

bizhan-n
2011-10-04, 05:25
متاسفانه هنوز انتقال کارت به کارت از یک درگاه مثلا بانک ملی برای کلیه کارتها عضو شتاب نیست.یعنی باید کارت مبدا و مقصد هر دو مال بانک ملی باشه.تا بشه واریز کرد
اگر این امکان برای کلیه کارتها فراهم بشه.خیلی خوبه(فعلا که هر بانکی فقط برای کارتهای خودش فعال کرده).دیگه مشتری های دوستان لازم نیست واسه پرداخت وجه نقد به شماره حساب پول واریز کنن.چون اینترنتی بدون داشتن دستگاه رمزیاب و دریافت اطلاعات از شعبه افتتاح حساب و کلی جریان دیگه.بدون درد و خونریزی و عملیات فیزیکی فقط و فقط با داشتن اطلاعات کارت عابرشون می تونن به هر کارتی واریز کنن
البته برای موجودی گرفتن و خرید شارژ و پرداخت قبض هیچ مانعی ندارد و بدون هیچ مشکلی کار میکنن
نکات تکمیلی
این انتقال وجه کارت به کارت با اونی که داخل کنترل پنل حسابتون هست فرق داره.یعنی بودن دستگاه رمزیاب و بدون شناسه در اینترنت بانک هست
حالا یه مثال واضح بزنم تا دوستانی که قصد اختلاس از حساب باباجون رو دارن به اطلاعات کاملی برسن و حتی اگر مشکلی داشتن راهنمایی بشن
مثال: فرض بگیریم شما همه اطلاعات کارت پدر جون رو دارین مثل شماره 16 رقمی کارت رمز دوم و cvv و تا حالا فقط می تونستین باهاش شارژ بگیرین و هیچ کار دیگه نتونستین بکنین و دنبال راهی هستین که بشه با داشتن همین اطلاعات پول بابا رو اختلاس کنین و بریزین به کارت خودتون البته مقداریش رو چون بابا میره بانک گندش در میاد
بازم فقط جهت مثاله:فرض بگیریم کارت عضو شتاب بابا مال بانک ملی هست که شما همه اطلاعاتشو دارین.برای اختلاس و جابجا کردن پول به کارت مقصد حتما باید کارت عابر بانک ملی داشته باشین تا بشه بدون اینکه وارد پنل بانکداری(وبدون نیاز به دستگاه رمزیاب) حساب بابا تو بشین وپول رو کارت خودتون انتقال بدین
امیدوارم فهمیده باشین یعتی باید حساب مبدا و مقصد مال بانک ملی باشه و از درگاه بانک ملی فقط این کار صورت میگیره.اگه فهمیدین.بعدش وارد صفحه انتقال وجه بانک ملی می شین [Only registered and activated users can see links] و بعدش واضح است.فقط تورو خدا مبلغ زیادروی نکنین .گندش در میاد

تو ضیحات: بنده منظورم این بود که کارت به کارت کردن بدون شناسه در اینترنت بانک و بدون دستگاه رمزیاب امکان پذیره.فقط باید کارت مبدا و مقصد از مال یک بانک باشه و درگاهشم همون بانک
اینم یک مثال دیگه واسه دوستانی که اشتباه فهمیدن.شما نمی تونی با داشتن کارت عابر بابا که مال ملی هست .بری تو درگاه بانک ملی ولی کارت مقصد که میخوای پول واریز کنی مثلا کشاورزی باشه پول واریز کنی.و برعکس
.
.
حلال کنین دیگه.اگه سو استفاده بود

aliphp1
2011-10-04, 09:31
به خاطر اینکه شما در همون بار اول نگفتید که چه خدماتی رو می خوایید اگه میگفتید همون اولین بار فعال میکردن

من چند سال پیش که اینترنت بانکم رو فعال کردم همه امکاناتش فعال بود (یکجا )

moji69
2011-10-04, 11:39
متاسفانه هنوز انتقال کارت به کارت از یک درگاه مثلا بانک ملی برای کلیه کارتها عضو شتاب نیست.یعنی باید کارت مبدا و مقصد هر دو مال بانک ملی باشه.تا بشه واریز کرد
اگر این امکان برای کلیه کارتها فراهم بشه.خیلی خوبه(فعلا که هر بانکی فقط برای کارتهای خودش فعال کرده).دیگه مشتری های دوستان لازم نیست واسه پرداخت وجه نقد به شماره حساب پول واریز کنن.چون اینترنتی بدون داشتن دستگاه رمزیاب و دریافت اطلاعات از شعبه افتتاح حساب و کلی جریان دیگه.بدون درد و خونریزی و عملیات فیزیکی فقط و فقط با داشتن اطلاعات کارت عابرشون می تونن به هر کارتی واریز کنن
البته برای موجودی گرفتن و خرید شارژ و پرداخت قبض هیچ مانعی ندارد و بدون هیچ مشکلی کار میکنن
نکات تکمیلی
این انتقال وجه کارت به کارت با اونی که داخل کنترل پنل حسابتون هست فرق داره.یعنی بودن دستگاه رمزیاب و بدون شناسه در اینترنت بانک هست
حالا یه مثال واضح بزنم تا دوستانی که قصد اختلاس از حساب باباجون رو دارن به اطلاعات کاملی برسن و حتی اگر مشکلی داشتن راهنمایی بشن
مثال: فرض بگیریم شما همه اطلاعات کارت پدر جون رو دارین مثل شماره 16 رقمی کارت رمز دوم و cvv و تا حالا فقط می تونستین باهاش شارژ بگیرین و هیچ کار دیگه نتونستین بکنین و دنبال راهی هستین که بشه با داشتن همین اطلاعات پول بابا رو اختلاس کنین و بریزین به کارت خودتون البته مقداریش رو چون بابا میره بانک گندش در میاد
بازم فقط جهت مثاله:فرض بگیریم کارت عضو شتاب بابا مال بانک ملی هست که شما همه اطلاعاتشو دارین.برای اختلاس و جابجا کردن پول به کارت مقصد حتما باید کارت عابر بانک ملی داشته باشین تا بشه بدون اینکه وارد پنل بانکداری(وبدون نیاز به دستگاه رمزیاب) حساب بابا تو بشین وپول رو کارت خودتون انتقال بدین
امیدوارم فهمیده باشین یعتی باید حساب مبدا و مقصد مال بانک ملی باشه و از درگاه بانک ملی فقط این کار صورت میگیره.اگه فهمیدین.بعدش وارد صفحه انتقال وجه بانک ملی می شین [Only registered and activated users can see links] و بعدش واضح است.فقط تورو خدا مبلغ زیادروی نکنین .گندش در میاد

تو ضیحات: بنده منظورم این بود که کارت به کارت کردن بدون شناسه در اینترنت بانک و بدون دستگاه رمزیاب امکان پذیره.فقط باید کارت مبدا و مقصد از مال یک بانک باشه و درگاهشم همون بانک
اینم یک مثال دیگه واسه دوستانی که اشتباه فهمیدن.شما نمی تونی با داشتن کارت عابر بابا که مال ملی هست .بری تو درگاه بانک ملی ولی کارت مقصد که میخوای پول واریز کنی مثلا کشاورزی باشه پول واریز کنی.و برعکس
.
.
حلال کنین دیگه.اگه سو استفاده بود

دوست من من تا اونجایی که اطلاع دارم تنها بانکی که فقط میشه به کارت های خودش پول واریز کرد بانک ملیه.بقیه بانک ها میشه به هر بانک دیگه ای واریز کرد.مثلا پاسارگاد داشته باشی میری تو درگاه پاسارگاد مقصدو میزنی بانک ملی یا پارسیان و راحت پرداخت میکنی.نتها بانکی که نمیشه بانکی ملیه.

moji69
2011-10-04, 11:41

خیر اینگونه نیست تمام بانک ها به جز بانک ملی عملیات کارت به کارت اینترنتی بین بانکی رو انجام میدن.اینم اون قانونی که شما میگین.درستش اینه:
مشتری گرامی طبق قوانین بانک مرکزی دارندگان کارت برای انتقال وجوه خود باید از دروازه پرداخت اینترنتی بانک عامل خود اقدام به انتقال وجه به سایر کارت‌های شتاب نمایند . به عبارت دیگر فقط دارندگان کارت‌های بانک توسعه تعاون می توانند از طریق سایت پرداخت اینترنتی بانک توسعه تعاون وجوه خود را به کارت‌های عضو شبکه شتاب منتقل نمایند.

bizhan-n
2011-10-04, 15:30
دوست من من تا اونجایی که اطلاع دارم تنها بانکی که فقط میشه به کارت های خودش پول واریز کرد بانک ملیه.بقیه بانک ها میشه به هر بانک دیگه ای واریز کرد.مثلا پاسارگاد داشته باشی میری تو درگاه پاسارگاد مقصدو میزنی بانک ملی یا پارسیان و راحت پرداخت میکنی.نتها بانکی که نمیشه بانکی ملیه.
درسته دقیقا جهت مثال گفتم .ولی بانکی رو مثال زدم که فقط برای خودش میفرسته.خواهید بخشید
( دارندگان کارت برای انتقال وجوه خود و به لحاظ مسائل امنیتی باید از دروازه پرداخت اینترنتی بانک عامل خود اقدام مبادرت به انتقال وجه با سایر کارتهای شتاب نمایند . به عبارت دیگر فقط دارندکان کارتهای بانک تجارت می توانند از طریق سایت اینترنت بانک تجارت وجوه خود را به سایر کارتهای معتبر در شبکه شتاب منتقل نمایند )

ولی تو خود آدرس انتقال وجه بانک تجارت ([Only registered and activated users can see links]) برای وارد کردن کارت مبدا بصورت پیش فرض چهار رقم اول کارت تجارت هست و قابل تغیر نمی باشد.من قبلا بیشترشونو چک کردم.و تجارت رو همین الان.امکانش هست پاسارگاد وکشاورزی از کارت خودشون برای همه کارتهای عضو شتاب رو فعال کردن.

amn_kh72
2011-10-05, 00:28
سلام دوستای عزیز ببخشید من به یک مشکل بر خوردم
بانک پارسیان آدرسش این بود دیگه [Only registered and activated users can see links]
درسته آلان تو این آدرس میری یه دفعه خودش میپره میره تو سایت بانک پارسیان [Only registered and activated users can see links]
لطفا یه لینک دیگه بذارید
با تشکر

bizhan-n
2011-10-06, 22:42
سلام دوستای عزیز ببخشید من به یک مشکل بر خوردم
بانک پارسیان آدرسش این بود دیگه [Only registered and activated users can see links]
درسته آلان تو این آدرس میری یه دفعه خودش میپره میره تو سایت بانک پارسیان [Only registered and activated users can see links]
لطفا یه لینک دیگه بذارید
با تشکر
گویا این لینک تغییر کرده
شما باید به صفحه اول سایت برین.بعد از اون در قسمت سمت چپ(ورود به اینترنت بانک) شماره مشتری خودتون رو وارد میکنین
ولی اگر میخواهید از سیستم کارت استفداه کنین به این آدرس برین [Only registered and activated users can see links] بعد در قسمت اینترنت بانک روی*مدیریت پرداخت کارت-انتقال به کارت شتابی * کلیک کنین.صفحه مدیریت کارت براتون باز میشه.اطلاعات کارت خودتونو وارد کنین.موفق باشی

amn_kh72
2011-10-08, 15:50
سلام
ببخشید لینک اتقال وجه بانک ملت رو قرار میدین؟؟
اونی که شما تو سایتتون گذاشتین,فقط مانده حساب رو میگه.

با تشکر از شما

montazeronline
2013-02-14, 15:03
سلام..
نمی دونم این تاپیک مربوط به کی هست
اما من سوالی دارم اینکه وقتی پرداخت انجام میشه من که صاحب فروشگاهم از کجا بفهمم کی پول ریخته تا بتونم خدمات را بهش ارائه بدم؟؟؟؟
کد رهگیری داره که باید مشتری برای من بفرسته یا چیز دیگه ای هست؟؟؟؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

لینک بانک ملت خراب شده هر چی می گردم لینک جدیدش پیدا نمی کنم کسی داره؟

کسی پاسخ سوال بنده را نداره؟

Omid
2013-02-14, 15:57
سلام..
نمی دونم این تاپیک مربوط به کی هست
اما من سوالی دارم اینکه وقتی پرداخت انجام میشه من که صاحب فروشگاهم از کجا بفهمم کی پول ریخته تا بتونم خدمات را بهش ارائه بدم؟؟؟؟
کد رهگیری داره که باید مشتری برای من بفرسته یا چیز دیگه ای هست؟؟؟؟

لینک بانک ملت خراب شده هر چی می گردم لینک جدیدش پیدا نمی کنم کسی داره؟

کسی پاسخ سوال بنده را نداره؟
بعد از کارت به کارت یک شناسه واریز میده که شما میتونید اطلاعاتی مانند چهار رقم آخر کارت یا همون شناسه رو از مشتری طلب کنید و سپس از طریق اینترنت بانک یا تلفن بانک گردش بگیرید و استعلام کنید.
برای بانک ملت هم باید حساب ملت داشته باشید و از شعبه شناسه و رمز بگیرید و از اینترنت بانک استفاده کنید، که یکی از امکانات اینترنت بانک ملت، سحاب هست به کلیه کارتهای شتاب.
اینترنت بانک ملت ([Only registered and activated users can see links])

montazeronline
2013-02-15, 13:45
حساب دارم... اینترنت بانکم دارم اما این بخش ندیدم ...
همون لینکی که کارت به کارت اینترنتی داره..

Omid
2013-02-15, 14:12

در اینترنت بانک ملت، قسمت انواع حواله اينترنتى، سپس از منوی انتخاب فعالیت، حواله به کارتهای شتاب(سحاب) رو انتخاب کنید. اگر گزینه سحاب رو ندارید، باید با کارت شناسایی به شعبه برید تا براتون فعال کنن.

3hdvd
2013-11-25, 02:46
سلام
برای بانک سپه و صادرات چکار باید کرد؟
اینا هم مثل ملت باید از داخل اینترنت بانک اقدام کرد یا کلا ندارن؟؟

ضمنا، بانک سامان هم ظاهرا باید از داخل اینترنت بانک واریز کارت بکارت انجام بدیم، درسته؟؟

ممنون

ایرج بانک
2014-02-27, 11:08
سلام آقا من که آخر نفهمیدم اگه من بخوام به حساب یکی از طریق کارت به کارت اینترنتی مثلا 500 تک تومان انتقال بدم چقدر از حسابم کم میشه لطفا سریع راهنماییم کنید با تشکر

hosien
2014-02-27, 11:19
سلام آقا من که آخر نفهمیدم اگه من بخوام به حساب یکی از طریق کارت به کارت اینترنتی مثلا 500 تک تومان انتقال بدم چقدر از حسابم کم میشه لطفا سریع راهنماییم کنید با تشکر

دوست عزیز اگر فقط کارت به کارت باشه مثلا شما از ملت می خواهید برای تجارت کارت به کار کنید مبلغ 500 تومان هزینه داره

حالا شما می خوای 1 میلیون جابه جا کنی چه 500 تومان

ansoft
2014-02-27, 11:20
چرا درگاه هاي پرداختي كه در shaparak.ir هستند برا من باز نميشند و اررور ssl ميدند (با مرورگر گوگل كروم)

اما درگاه پارسيان كه هنوز به شاپرك منتقل نشده اين اررور رو نميده

مشكل از كجاست؟

ایرج بانک
2014-02-27, 11:43
اگر من بخواهم به حساب یکی یک مقدار پول واریز کنم و دیگر هیچ هزینه ی اضافه ای ندم چی کار باید بکنم ؟؟؟

بچه ها چرا جوابمو نمی دید ؟؟؟:-/

hosien
2014-02-27, 12:14
اگر من بخواهم به حساب یکی یک مقدار پول واریز کنم و دیگر هیچ هزینه ی اضافه ای ندم چی کار باید بکنم ؟؟؟

بچه ها چرا جوابمو نمی دید ؟؟؟:-/

دوست عزیز کارمزد داره حتی شما از طریق اینترنت به حساب ملت به ملت هم واریزی انجام بدی 25 تک تومان ازت کسر میشه

حالا اگه بخواهی از کارت به کارت دیگه واریز داشته باشی که باید هزینه رو پرداخت کنید