PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا وب فارسی ما باند بازیه؟

adver
2011-07-17, 12:45
سلام
به نظر شما وب فارسی ما باند بازیه؟
مثلا در زمینه تبلیغات سایتهای پر بازدیدی هستن که تبلیغ ندارن ولی برخی دیگه خیلی دارن
مثلا
www.softgozar.com
نظر شما چیه
واقعا وب ما دست افراد خاصی هست؟

haghft
2011-07-17, 12:50
سایت سافت گذر هزینه سایتش رو بیشتر از vip به دست میاره
ولی برای منم سوال بود چرا تبلیغات بهش نمیدن!

adver
2011-07-17, 12:53
خیلی سایتها هستن
www.98ia.com (http://www.98ia.com)
www.pix2pix.org (http://www.pix2pix.org)
و خیلی های دیگه
ولی در عوض برخی سایتهای خبری پر از تبلیغ هستن
نمیدونم والا چه جوریه اخه

S-ARM
2011-07-17, 13:04
ولی خب من چند تا چیز مشکوک دیگه هم دیدم
مثلا یادمه یک ماه پیش سرور 5 میهن دانلود قطع بود و جالب این که یکی از سرورهای دانلودها هم قطع شده بود
دوم این که این سایت های موزیک اکثرا مال یک نفره انگار و مثلا طرف 20 تا سایت داره هی به هم با بنر های جذاب لینک میده

adver
2011-07-17, 14:08
چی بگم والا
معلوم نیست شاید کل سایتهای زیر 100 مال یکی هست !!!

آزادی
2011-07-17, 14:51
بنظر من سایتهای زیر 100 یا دولتی هستند که میشه گفت موردی نداره یا اینکه دست چند تا گروه متفاوت هست ...

مثلا کلوب و میهن بلاگ و آپارات دست یک گروه هست یا بلاگفا دست یه گروه دیگه ...

adver
2011-07-17, 19:09
پس یعنی ما نمیتونیم یک سایت پر بازدید بزنیم
کله پا میشیم؟

haghft
2011-07-17, 20:06
پس یعنی ما نمیتونیم یک سایت پر بازدید بزنیم
کله پا میشیم؟

نابرده رنج...
شما تلاشت رو بکن حتما ثمرش رو هم میبینی!
سایت هایی که الآن هستن مختلفن
میهن دانلود
پی30ولد
آسان دانلود
دانلودها
و...
می تونید از اسم شماره حساب ها بفهمین که کدام سایت ها برای چه کسانی است

ahee
2011-07-17, 20:10
سایت سافت گذر هزینه سایتش رو بیشتر از vip به دست میاره
ولی برای منم سوال بود چرا تبلیغات بهش نمیدن!

سافت گذر به صحبت خودشون . تو. ایران یک تاز هستند. تمامی نرم افزار ها رو خوب رو رفته vip کرده.. اما یکی نیست به اینا بگه تو که ادعا داری خودت از کجا این نرم افزار ها رو پیدا میکنی تو هاستت اپ میکنی. جالته یک سایت دانلود خارجی هست که تا اپدیت میشه سافت گذر هم اپدیت میشه.در مورد ویندوزهایی که برای دانلود میزاره. هر کسی خواست یک ادرس بهش میدم. هر روز بهترین ها توش اپدیت میشه.

m.ghalgar
2011-07-17, 20:50
حاکمیت رابطه توی هر زمینه شغلی وجود داره که می تونه برای بعضی تهدید و برای یه عده هم فرصت باشه منتها توی اینترنت این قضیه کمترین حد خودش رو داره به نظر من .
مثلا اینترنت الان ایران به گوگل خیلی وابسته است و گوگل هم برای کسی پارتی بازی نمی کنه .

آزادی
2011-07-17, 20:57
خدا رو شکر که گوگل چیلتر نیست و گرنه چه اینترنتی داشتیم اون موقع !

adver
2011-07-17, 21:22
درسته که گوگل پارتی بازی نمیکنه
ولی وقتی سایت پر بازدید باشه
موسسه های تبلیغاتی بهت اگهی ندن اونوقت کم میاری و نمیتونی ادامه بدی
مسئله اینه
وگرنه گوگل که اره پارتی باز نیست
مهم دوام اوردن هست

as87
2011-07-17, 21:57
اگر من و شما موفق نيستيم و ميهن‌بلاگ، كلوب، و اپارات موفق هست(منظروم يه گروه هست) دليلش باند بازيه؟
يكمي با خودتون صادقانه فكر كنيد!!!!
به نظرتون من و شمايي كه توي خونمون نشستيم و با سرمايه معمولا چندصدهزارتومني مي‌خواييم يه سايت راه بندازيم با گروهي كه مي‌تونه براي سايتش توي ايران پهناي باند 60 مگابايتي در هر ثانيه ايجاد كنه برابر هستيم؟
مي‌دونيد هزينه اين پهناي باند توي ايران يعني چقدر؟
مي‌دونيد اين گروهي كه داريد مي‌گيد شامل 18 نفر ادم هستند كه به صورت فول تايم براي اين 3تا سايت كار مي كنند؟
باند بازي هست اما باند توي سايت پيوندهاست نه توي كلوب و ...

Mohamad26
2011-07-17, 22:11
هرچي پول بدين آش ميخورين

طرح به درد بخور ميارن خرجشم ميكنن پول خوبم در ميارن.

خداييش كارايي كه همين اپارات و ميهن بلاگ و كلوب ميكنن خرج داره ولي پول خوبي هم گيرشون مياد.

باند بازي هم فكر نميكنم باشه بيشتر عرضه نيازه
مثلا موبايل 98 عرضه داشت اسپمر نوشته شده 23 يا 22 الكسا برين بازديدشو ببينين اصلا بازديد نداره ولي خب الكسا بالاست.

danadan
2011-07-17, 22:47
سلام دوستان اگه کسی بخواد واقعا روی سایتی کار کنه علاوه بر هزینش خیلی زحمت هم داره شما فکر می کنین به همین سادگیه که بیای یه سایتی بزنی پر بازدید بشه سایتی که باید بزنی باید مطلبت توی هیچ سایتی نباشه باید تک باشه اگه بخوای کپی کنی که خیلی راحته ولی به جایی نمیرسی

h-agah
2011-07-17, 22:53
اگر من و شما موفق نيستيم و ميهن‌بلاگ، كلوب، و اپارات موفق هست(منظروم يه گروه هست) دليلش باند بازيه؟

................

بله تایید میشه . لفظ کلمه باند بازی مصداق به کار گیریش در یک جا و به یک شکل دیگری هست . باند بازی یعنی استفاده نامشروع از قانون ، اتصال غیر قانونی به یک فرد یا گروه بلندپایه و بلند مقام

حالا یک نفر که توانسته یک سایت خوب و پربازدید درست کند صاحب امتیاز سایت هست و به هر شکلی می تواند از سایتش استفاده کند و هر جور تبلیغی برای سایتهای دیگر خودش یا دوستانش بکند . این کار به نظرتون مشگلی داره ؟؟!!!!!!!!!