PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال...لطفا جواب بدید

hosin/m
2011-07-18, 14:29
سلامی به شما کاربران.
بنده یک نرم افزار طراحی انیمیشن به اسمDAZ studio 3D رو دانلود کردم و بعد از اکسترک کردن و نصب کردن در هنگام باز کردن پیغام زیر را داد و اجرا نشد:

DAZ studio verquires at least OpenGL version1.3 your machine currentty provides OpenGL1.1 Please contact your video card provider to get updated drivers or upgrade to an openGL1.3 compatible graphics card.

چه کار باید کنم تا اجراش کنم اگه میشه منو راهنمایی کنید.

kolbedvd
2011-07-18, 15:11
سلام . درایور کارت گرافیک شما برای این ورژن از نرم افزار پائین میباشد . برای رفع مشکل ابتدا باید درایور کارت گرافیک خود را آپدیت کنید سپس اقدام به نصب نرم افزار بفرمائید . موفق باشید.

lmsdesigning
2011-07-18, 15:50
نسخه ی OpenGL کارت گرافیک شما قدیمیه و باید درایور کارت گرافیکتون رو از سایتش بروز کنید. موفق باشید

hosin/m
2011-07-18, 19:49
ممنون از راهنمایی هاتون نرم افزاری رو میشناسید (نرم افزار طراحی انیمیشن حرفه ای) که کارت گرافیک پایین بخواد و کارکردن با اون آسان باشه...
کارت گرافیکم باید چند باشه:
الان کارت گرافیکم 1 گیگ هست...
باید دو گیگ کنم یا نه فقط باید آپدیتش کنم...

kolbedvd
2011-07-18, 19:54
ممنون از راهنمایی هاتون نرم افزاری رو میشناسید (نرم افزار طراحی انیمیشن حرفه ای) که کارت گرافیک پایین بخواد و کارکردن با اون آسان باشه...
کارت گرافیکم باید چند باشه:
الان کارت گرافیکم 1 گیگ هست...
باید دو گیگ کنم یا نه فقط باید آپدیتش کنم...

عزیزم کارت گرافیک شما مشکلی نداره بلکه درایور اون به روز نیست . پس به سایت کارت گرافیکتون مراجعه کنید و با دادن مدل کارت درایور اون رو پیدا دانلود و نصب بفرمائید . انشاءالله مشکلتون حل میشه. موفق باشید

lmsdesigning
2011-07-18, 22:35
دوست عزیزم کارهای طراحی گرافیک انیمیشنی بسیار سنگین هستند. نه تنها به گرافیک بسیار قدرتمند نیاز دارند برای رندر کردن بلکه به سی پی یو و رم بسیار بالایی هم احتیاج دارند! در ضمن طراحی انیمیشن شوخی نیست و علاوه بر سیستم مناسب به کلاس های تخصصی و همینطور تجهیزات طراحی نیاز داره. البته این رو هم باید اضافه کنم که طراحی انیمیش به صورت فردی کار خیلی سختیه چون فریم های انیمیشن تک تک باید طراحی بشن به همین خاطر به یه تیم متخصص احتیاج داره. مگر این که بخواین انیمیشن های فلش رو طراحی کنید که برای شروع بنده همین فلش رو پیشنهاد می کنم. برای کار کردن با فلش هم می تونید از نرم افزار Adobe Flash Professional CS5 استفاده کنید. موفق و موید باشید

hosin/m
2011-07-19, 00:38
ممنون...
من به همراه یکی از دوستام میخواستم طراحی کنم (البته انیمیشن فلش)...
فکر کنم با تمرین زیاد بتونم...
نرم افزار طراحی من:swish max3
در آینده اگه بتونم یک تابیک برای آموزش باز میکنم یا شاید طراحی بنر هم به کنم...
با آرزوی موفقیت

hosin/m
2011-07-20, 12:22
ممنون از این که منو راهنمایی کردین و...
با نصب ویندوز xpro مشکلم حل شد!؟!
فقط مشکل اینترنتی هم هنوز حل نشده...البته یک تا پیک باز کردم ولی بازم جوابی نگرفتم...