PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وقتی ایران مارکت سنتر کاربران خود را به خرید و فروش دامنه و سایت دعوت میکند!!!

Reza
2010-05-20, 22:05
بدون شرح!!!
125

Reza
2010-05-20, 22:12
عکس بالا یکمی کوچیک افتاده اما روش کلیک کنید با جزئیات از خبر آگاهی پیدا میکنید .
دلیل دیگه ای هم که توی پست قبلی ادامه ندادم این بود که پست واقعا بدون شرج باشه و کاربرا بتونن خودشون یه توصیفی براش در نظر بگیرن
هدفم از زدن این تاپیک این نبود که بخوام بگم این کار خوبه یا بد ، این هم نبود که بخوام بحث جنجالی ایجاد کنم و خدای نکرده کسی رو تخریب کنم (قابل توجه مدیران سیستم) ، فقط خواستم بگم که بهتره به جای اینکه کاربران رو دعوت کنیم که توی یک انجمن که تماما تحت نظر مدیران و پرسنل سیستم نظارت و پشتیبانی میشه ، فعالیت داشته باشن ، بیایم و با هم بشینیم و مشکلاتشون رو بشنویم و تا اونجایی که میتونیم این مشکلات رو حل کنیم .

نمی خوام بگم ایران مارکت سنتر مشکل داره ، نه!
میخوام بگم اگه وقت آزاد دارین حتی به اندازه روزی چند دقیقه ، بیایم و با هم مشکلات و خواسته های کاربران رو جویا بشیم و برطرفشون کنیم . مثلا قرار دادن پشتیبانی آنلاین یا مثلا هفته ای یک بار جلسه حضوری با فروشندگان و یا ایده های دیگه ای که میتونه جالب تر و برای فروشندگان مفید تر باشه .

به امید روزی که هم با هم یک دل و یک رنگ باشیم . دست در دست هم دهیم به مهر . . .

M-Soltani.Ir
2010-05-20, 22:19
لینکش رو میزاشتید بد نمیشد
تشکر o:-)

Reza
2010-05-20, 22:22
من یک نکته ای رو هم عرض کنم که فردا خدای نکرده دوستان به بنده برچسب و وصله نزنن :d (چون قبلا سابقه داشته و زدن ;) )
پست اول تاپیک فقط یک اطلاع رسانی است و پست دوم هم فقط یک پیشنهاد و هیچ ارزش دیگری ندارد و بیانگر موافقت یا مخالفت بنده نیست!!!

Alireza
2010-05-20, 22:23
سلام

من ورود ایران مارکت رو به این مقوله یک چیز خارقالعاده نمی دونم! خُب داره دامنه فعالیتاشو گسترش می ده.
اینکه می گید سیستم شون (شاید) ضعف داره و بهبود بدن، از نظر من مدیرای این سیستم اونقدر معتقد به صورت مسئله نیستن! یعنی فکر نمی کنن سیستم شون اونقدر مشکل داشته باشه!

یا حـــــــــق

Alireza
2010-05-20, 22:28
سلام

لینکش رو میزاشتید بد نمیشد
تشکر o:-)
تو صفحه اول پنل کاربران این خبر رو گذاشتن!

من یک نکته ای رو هم عرض کنم که فردا خدای نکرده دوستان به بنده برچسب و وصله نزنن :d (چون قبلا سابقه داشته و زدن ;) )
پست اول تاپیک فقط یک اطلاع رسانی است و پست دوم هم فقط یک پیشنهاد و هیچ ارزش دیگری ندارد و بیانگر موافقت یا مخالفت بنده نیست!!!
البته آقا رضا اگر ناراحت نمی شی، خُب حقم دارن!
یکبار دیگه به عنوان تاپیک و سرعت و لحن و روح بیانتون تو پست های این تاپیک دقت کنید!

یا حـــــــــق

Reza
2010-05-20, 22:37
من ورود ایران مارکت رو به این مقوله یک چیز خارقالعاده نمی دونم! خُب داره دامنه فعالیتاشو گسترش می ده.
اینکه می گید سیستم شون (شاید) ضعف داره و بهبود بدن، از نظر من مدیرای این سیستم اونقدر معتقد به صورت مسئله نیستن! یعنی فکر نمی کنن سیستم شون اونقدر مشکل داشته باشه!

بنده هم فقط اطلاع رسانی کردم و اظهار نظری نکردم توی پست اول
اما به نظرم هر کسی را برای کاری ساخته اند . نمونش یادم انتشارات گاج اون اولا شعارش این بود : ما نه آزمون داریم و نه کلاس های آموزشی ، ما فقط به فکر تدوین کتابهای خوب برای شما هستیم پس . . . به جای اینکه چندین کتاب بخوانید ، کتابهای ما را چندین بار بخوانید . خوب این یعنی یک کار تخصصی و حرفه ای . اما الان هم آزمون دارن و هم کلاس آموزشی ;) (کاری با دلیلش ندارم و اینکه چرا اینجوری شد!) - حالا دیگه تصمیم با خودتونه و خودشون . . .

یکبار دیگه به عنوان تاپیک و سرعت و لحن و روح بیانتون تو پست های این تاپیک دقت کنید!

از شما چه پنهون خوشحال هم میشم
اگه به تاپیک ها و پست های من در انجمن توجه کنید که تا الان هر سیستمی هر جا اقدامی رو کرده که از نظر بنده اشتباه بوده یا درست بوده من نظرم رو گفتن . هم تشکر کردم و هم انتقاد
این جا هم به این دلیل کمی لحنم تغییر کرد که احساس میکنم کارهای واجب تری هم هست ، به نظرم میشه این وقت رو روی کارها و برنامه ریزی های بهتری قرار داد
البته مدیران تمام سیستم ها باتجربه هستن و دلسوز اما قضیه همون کسی هست که از بیرون گو وایستاده و میگه لنگش کن . من که داخل گود هستم به موضوعات و مواردی واقف هستم که میدونم فرصت ها و برنامه های بهتری رو میشه پیاده سازی کرد .

elinux.ir
2010-05-21, 09:59
بحث جالبیه !

Alireza
2010-05-21, 10:21
سلام

|| ss or

این جا هم به این دلیل کمی لحنم تغییر کرد که احساس میکنم کارهای واجب تری هم هست ، به نظرم میشه این وقت رو روی کارها و برنامه ریزی های بهتری قرار داد

درباره این جمله شما:

احساس میکنم کارهای واجب تری هم هست ، به نظرم میشه این وقت رو روی کارها و برنامه ریزی های بهتری قرار داد
من هم عرض کردم:

از نظر من مدیرای این سیستم اونقدر معتقد به صورت مسئله نیستن! یعنی فکر نمی کنن سیستم شون اونقدر مشکل داشته باشه!

یا حـــــــــق

ArianShop.com
2011-01-02, 23:35
این کجای سایت یا پنله ؟ هرچی گشتم پیداش نکردم

DDSHOP
2011-01-03, 00:23
متاسفانه امثال این نو آوری ها (!) توی ایران مارکت سنتر نوین (!) زیاد دیده میشه!
ترفندها و امکانات جدید، اما پولی (!) اونم نه پولی عادی، بسیار گرون!
فکر می کنم دچار مغلطه شدن و هدف اصلی رو گم کردن، به قول آقا رضا، کارای واجب تری هم هست! مثلا به جای اینکه در هفته 10 بار به شخص بنده زنگ بزنن و با لحن قشنگ (!) بگن که ایده ی شما نابه، بیا تو ایران مارکت سنتر، 1 بار با ملایمت و گرمی مشتری های قدیمیشون رو پشتیبانی کنن و یه جلسه ای چیزی واسه طرح پیشنهادا و انتقادا بذارن!

Setareh
2011-01-03, 11:19
متاسفانه امثال این نو آوری ها (!) توی ایران مارکت سنتر نوین (!) زیاد دیده میشه!
ترفندها و امکانات جدید، اما پولی (!) اونم نه پولی عادی، بسیار گرون!
فکر می کنم دچار مغلطه شدن و هدف اصلی رو گم کردن، به قول آقا رضا، کارای واجب تری هم هست! مثلا به جای اینکه در هفته 10 بار به شخص بنده زنگ بزنن و با لحن قشنگ (!) بگن که ایده ی شما نابه، بیا تو ایران مارکت سنتر، 1 بار با ملایمت و گرمی مشتری های قدیمیشون رو پشتیبانی کنن و یه جلسه ای چیزی واسه طرح پیشنهادا و انتقادا بذارن!
واقعا بازم ازین کارا میکنن که به شما زنگ بزنن و . . .؟

DDSHOP
2011-01-03, 13:11
واقعا بازم ازین کارا میکنن که به شما زنگ بزنن و . . .؟
از الکامپ، تا هفته ی قبل با من تماس می گرفتن!

safieh
2011-02-16, 16:51
قبول دارم اعصاب آدمو خورد میکنن:-@