PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ارسال ایمیل گروهی

Black Coma
2015-03-11, 13:02
سلام
من مجموعه 30.000 ایمیل دارن که در قالب فایل csv خروجی گرفتم و می خوام به این تعداد ایمیل ارسال کنم. چه سیستمی اینکار رو می تونه با هزینه مناسب انجام بده؟ دیدم جاهایی بالای 1 میلیون تومن میخوان. برام مهم نیست همگی یهو ارسال بشن دونه دونه هم بشن مهم نیست فقط می خوام سیستمی باشه که بشه خودکار اینکار رو انجام داد.

Delnaaz
2015-03-11, 14:36
برای ارسال ایمیل تبلیغاتی شما به یک سرور مجازی و یک اسکرپیت ایمیل مارکتینگ نیاز داری
البته از وب هاست هم میتونی استفاده کنی

Black Coma
2015-03-11, 14:43
کارآیی دارن این اسکریپت ها ؟ بعید می دونم صحیح سالم باشن. شما کدومشو استفاده کرده یا می دونی سالمه؟

ErfanAds
2015-03-11, 14:46
برای این تعداد ایمیل اول ببین ایمیل ها به درخواست خودشون عضو شدن یا خریدی ؟ :|
بعد یه سرور بگیر با 500 ایپی میتونی طی 2 روز همشون رو ارسال کنی
حدودا 4 میلیون برات اب میخوره ولی میتونی تو 1 ماه ارسال کنی و 20 ایپی بگیری و 160 ت بدی ! :)
در مورد سرور هم خواستید بنده در خدمتم ...
البته مورد اولی که ذکر کردم شاه کلید ماجراست !

hamra
2015-03-11, 14:46
30 هزار ایمیل تعدادش زیاد نیست / میتونید با استفاده از یکی از اسکریپت های رایگان و نصبش روی یه وی پی اس اقدام به ارسال امیل انبوه کنید /
اما بهترین حالت در حال حاضر اینکه از طریق سایت زیر ایمیل گروهی ارسال کنید
http://mailchimp.com/

Black Coma
2015-03-11, 14:56
برای این تعداد ایمیل اول ببین ایمیل ها به درخواست خودشون عضو شدن یا خریدی ؟ :|
بعد یه سرور بگیر با 500 ایپی میتونی طی 2 روز همشون رو ارسال کنی
حدودا 4 میلیون برات اب میخوره ولی میتونی تو 1 ماه ارسال کنی و 20 ایپی بگیری و 160 ت بدی ! :)
در مورد سرور هم خواستید بنده در خدمتم ...
البته مورد اولی که ذکر کردم شاه کلید ماجراست !
خیر عضو شدن خود کاربرها
یعنی سرورهایی داریم مخصوص اینکار؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

30 هزار ایمیل تعدادش زیاد نیست / میتونید با استفاده از یکی از اسکریپت های رایگان و نصبش روی یه وی پی اس اقدام به ارسال امیل انبوه کنید /
اما بهترین حالت در حال حاضر اینکه از طریق سایت زیر ایمیل گروهی ارسال کنید
http://mailchimp.com/

بله mailchimp خوبه اما خب گرونه و تازه فکر نکنم از فارسی هم پشتیبانی کنه
شما اسکریپت کارآمدی سراغ داری واسه اینکار؟
باید اسکریپتی باشه که بتونه فایل CSV رو ایمپورت کنه

mortezab20
2015-03-11, 18:59
سلام

شما میتوانید از یکی از پنل های میل پورتال با قیمت مناسب استفاده کنید ( جزییات (http://emailportal.ir/index.php/2014-08-03-09-37-43/panele-ersale-email))

در صورتی که از لیست ایمیلهای خود مطمئن باشید و فقط قصد ارسال خبرنامه به ایمیلهای خود را داشته باشید از ارسال دوم میتوانید از سرویس ویژه ما نیز استفاده کنید ( هر ایمیل ارسالی 3 تومان و تضمین اینباکس و دلیوری بالای 95 درصد فقط مخصوص خبرنامه )

84edu
2015-03-11, 22:08
بله mailchimp خوبه اما خب گرونه و تازه فکر نکنم از فارسی هم پشتیبانی کنه
شما اسکریپت کارآمدی سراغ داری واسه اینکار؟
باید اسکریپتی باشه که بتونه فایل CSV رو ایمپورت کنه

میل چیمپ هیچ مشکلی با زبان فارسی نداره!
از لحاظ قیمت هم با توجه به کیفیتی که میده، کاملاً منطقی هست. شما سرور خوب هم بگیرید باز صد در صد بهش مسلط نیستید که! ولی میل چیمپ بهترین سرورها رو در اختیارتون میذاره بدون اینکه لازم باشه شما نگران چیزی باشید یا کاری کنید!! هرچقدر پول بدید همونقدر آش میخورید دیگه :)

البته چیزی که در مورد میل چیمپ مهمه، کیفیت لیست هست که در صورت پایین بودن، میتونه اکانت شما رو سریع بلاک کنه به عنوان اسپمر!

Black Coma
2015-03-12, 21:34
سلام

شما میتوانید از یکی از پنل های میل پورتال با قیمت مناسب استفاده کنید ( جزییات (http://emailportal.ir/index.php/2014-08-03-09-37-43/panele-ersale-email))

در صورتی که از لیست ایمیلهای خود مطمئن باشید و فقط قصد ارسال خبرنامه به ایمیلهای خود را داشته باشید از ارسال دوم میتوانید از سرویس ویژه ما نیز استفاده کنید ( هر ایمیل ارسالی 3 تومان و تضمین اینباکس و دلیوری بالای 95 درصد فقط مخصوص خبرنامه )
یعنی با یک پنل مثلا نقره ای که روزی 2000 تا ایمیل میشه ارسال کرد می تونم توی 1 ماه به 60000 نفر ایمیل ارسال کنم و اون 2000 نفر رو روزانه خودم انتخاب می کنم؟ بعد فرق این پلن ها چیه؟ مثلا 2 پلن اول smtp ندارن یا نمیدونم ip ندارن ممنون میشم توضیح بدید

میل چیمپ هیچ مشکلی با زبان فارسی نداره!
از لحاظ قیمت هم با توجه به کیفیتی که میده، کاملاً منطقی هست. شما سرور خوب هم بگیرید باز صد در صد بهش مسلط نیستید که! ولی میل چیمپ بهترین سرورها رو در اختیارتون میذاره بدون اینکه لازم باشه شما نگران چیزی باشید یا کاری کنید!! هرچقدر پول بدید همونقدر آش میخورید دیگه :)

البته چیزی که در مورد میل چیمپ مهمه، کیفیت لیست هست که در صورت پایین بودن، میتونه اکانت شما رو سریع بلاک کنه به عنوان اسپمر!
نمیدونستم فارسی هم پشتیبانی می کنه.
بله خب اگر پشتیبانی کنه مسلمه بهترین گزینه هست اما بهترین گزینه بیشتری قیمت رو هم داره.
کیفیت ایمیل ها بالاست چون گفتم که خود کاربران عضو شدن و فقط برخی www گذاشتن اول ایمیلشون ! که اونها باید تصحیح بشن. وگر نه همگی کاربر واقعی هستن.
سیستمی که دوست دیگمون پیشنهاد کردن مصلا روزی 1000 ایمیل ارسال می کنه هم برای من خوبه یعنی نیازی ندارم روزی 30000 ایمیل بدم! فقط می خوام به این 30000 یک بار ایمیل بدم. همین. قصد بازاریابی نیست فقط یک اطلاعیه هست که می خوام ارسال کنم.

elshan
2015-03-12, 21:46
سلام

بنده میتونم براتون طی یک هفته ارسال کنم و گزارش کار و تائید تقدیم کنم.

هزینه رو هم میتونین بدین یکی از مدیران بعد تائید توسط خودتون و مدیر به حساب بنده واریز بشه.

با تشکر

majid1f
2015-03-12, 22:29
سلام.
اگر یک بار ارسال دارید. هزینه ارسال با میلچیمپ زیاد می شه.
چند راه کار پیشنهاد می دم.
1- می توانید از سیستم ما استفاده کنید که هزینه ارسال 30 هزار ایمیل 140 هزار تومان می شود.
2- اگر سرور اختصاصی دارید و کاربران پیش از ان از شما ایمیل ها تکی (اصطلاحا transaction ایمیل) دریافت کردند. می توانم سرویس برای شما راه اندازی کنم بتوانید به صورت دلخواه، خبرنامه ها و ایمیل های سایت را ارسال کنید.
----------------------------------
توصیه ایی که برای دوستانی که قصد استفاده از مناسب از بانک ایمیل کاربرانشون را دارند اینکه
حتما فرم عضویت را به صورت تایید عضویت ایجاد کنید. که پس از پر کردن فرم ایمیل تایید عضویت برای کاربر ارسال شود.
شاید این تایید عضویت لیست ایمیل شما را به تعداد خیلی زیادی کاهش دهد. حداقل پیشنهاد این هست یک ایمیل خوش امدید (welcome email) برای کاربر داشته باشید و پس از پر کردن فرم عضویت در سایت شما یک ایمیل تبریک با محتوای دلخواه ارسال کنید.
کاربری که از شما ایمیل تکی دریافت کرده باشد، شانس اسپم شدن ایمیل برای آن دامنه به نسبت خیلی زیادی کاهش پیدا می کند.
این که از سرویس مثل میل چیمپ استفاده می شه و شانس اسپم شدن ایمیل خیلی کم می شود. علل زیادی دارد که یکی از علل اصلی ان استفاده از فرم عضویت به صورت تایید دو مرحله ایی هست ، (در صورتی که یک بانک ایمیل بدون تایید دو مرحله ایی استفاده کنید سرویس میل چیمپ هم نرخ اسپم بالایی دارد)
نکته دیگه اینکه اجازه ندید آدرس دامنه ی شما فراموش شود. در سیستم های ایمیل مارکتینگ از قابلیتی های autoresponder استفاده کنید و ایمیل های زمان بندی شده به طور مثال هفته ایی یک بار یک هدیه یا اطلاع رسانی خاص داشته باشد

mortezab20
2015-03-12, 22:59
یعنی با یک پنل مثلا نقره ای که روزی 2000 تا ایمیل میشه ارسال کرد می تونم توی 1 ماه به 60000 نفر ایمیل ارسال کنم و اون 2000 نفر رو روزانه خودم انتخاب می کنم؟ بعد فرق این پلن ها چیه؟ مثلا 2 پلن اول smtp ندارن یا نمیدونم ip ندارن ممنون میشم توضیح بدید

نمیدونستم فارسی هم پشتیبانی می کنه.
بله خب اگر پشتیبانی کنه مسلمه بهترین گزینه هست اما بهترین گزینه بیشتری قیمت رو هم داره.
کیفیت ایمیل ها بالاست چون گفتم که خود کاربران عضو شدن و فقط برخی www گذاشتن اول ایمیلشون ! که اونها باید تصحیح بشن. وگر نه همگی کاربر واقعی هستن.
سیستمی که دوست دیگمون پیشنهاد کردن مصلا روزی 1000 ایمیل ارسال می کنه هم برای من خوبه یعنی نیازی ندارم روزی 30000 ایمیل بدم! فقط می خوام به این 30000 یک بار ایمیل بدم. همین. قصد بازاریابی نیست فقط یک اطلاعیه هست که می خوام ارسال کنم.

شما داخل پنل نقره ای می توانید ایمیلهای خود را ایمپورت کنید و بعد از ساختن کمپین خود، ارسال خود را شروع کنید، در هر روز 2000 ایمیل فرستاده خواهد شد تا اینکه به تمامی لیست هایتان ارسال انجام شود، در ضمن نیاز نیست هر روز شما 2000 تا رو دستی بزنید برای ارسال، خود پنل تنظیم شده تا این موارد رو انجام بده،
اینکه پنل آی پی اختصاصی داشته باشه یا اشتراکی، رو کیفیت نهایی ارسال میتونه تاثیر گذار باشه
البته با همین پنل های پایه، در صورت ارسال خبرنامه، کاربر میتونه با کیفیتی خوب ایمیها رو به دست مشترکین برسونه