PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاداتی برای سیستم فرستنده

Reza
2010-05-21, 00:44
مشابه تاپیک های دیگه ، این تاپیک رو هم برای سیستم فرستنده ایجاد کردم تا پیشنهادات خودمون رو برای این سیستم داخل این تاپیک بیان کنیم تا بتونیم سهم خودمون رو برای پیشرفت تمام سیستم های پستی ایفا کرده باشیم .

1- موردی رو که مجددا اینجا هم به نظرم میرسه عدم وجود قسمتی برای اخبار و تازه های سیستمه که خوب بارها گفتم که این مورد پویایی یک سیستم رو نشون میده و میتونه ذهنیت خوبی رو توی ذهنیت بازدیدکننده ایجاد کنه .

2- مورد بعدی هم وجود بعضی از فانکشن های جاوا اسکریپت هست که بعضا به جای اینکه کمک به افزایش سرعت لود صفحات و مطالب بکنه میتونه برای بازدید کننده و علی الخصوص کسانی که سرعت اینترنتشون پایینه مشکل آفرین باشه . اصلاح یه سری از این توابع میتونه تاثیر نسبی توی افزایش سرعت داشته باشه .

نبض را سريع مي‌كند، فشار خون را بالا مي‌برد، تنفس را افزايش مي‌دهد، خاصيت اشتها آوري دارد، در كوتاه مدت روان شخص را تحريك مي‌كند؛ رنگ قرمز مي‌تواند زمينه‌ساز و يا محرك آشفتگي در انسان باشد.
توجه به اين نكته در استفاده از رنگ قرمز در طراحي‌ها ضروريست كه: رنگ قرمز براي مدت كوتاهي براي انسان خوشايند است ولي پس از مدتي آزاردهنده شده و باعث اذيت رواني و ايجاد خستگي مي‌شود.

3- با توجه به موارد بالا که اصول روانشناسی رنگ ها در طراحی سایت هست ، پیشنهاد من اینه که از غلظت رنگ قرمز در سایت و پنل فروشندگان کمتر کنید و به جای اون سعی کنید از دیگر رنگ های آرام بخش و متنوع تر استفاده بشه .

4- مورد بعدی ایمیل هایی هست که از قسمت پشتیبانی ارسال میشه . من بارها به شخصه از طریق این فرم ایمیل ارسال کردم اما جوابی دریافت نکردم که ممکنه دو تا دلیل داشته باشه : یکی اینکه کلا ایمیل بنده رو نپسندیدین یا اصلا ایمیل من حاوی مورد نامربوطی بوده که به نظرم برای اثبات حسن نیت و مشتری مداری باید جواب داده میشد و یا اینکه اسکریپتی که توی این قسمت ازش استفاده کردین مشکل داره که خوب اگه این باشه خیلی باید متاسف شد چرا که همچین چیزی برای یک سیستم پستی غیر قابل قبوله!!!

5- آخرین موردی هم که الان توی خاطرم هست اینه که چند باری توی جستجوهای گوگل دیدم که با جستجوی برخی کلمات نتایجی از سیستم تبلیغاتی میاد که داخلش فقط تبلیغات فرستنده و محصولات فروشندگان این سیستم هست . آدرس سایت دقیقا یادم نیست . اگه این سایت متعلق به خود شماست که خوب به نظرم تا حدودی کارتون غیرحرفه ای هست و اگه مدیریت این سایت با شما نیست سعی کنید نظارتی روی اینجور مسائل هم داشته باشین چرا که میتونه ذهنیتی روی کاربران حرفه ای ایجاد بکنه و ازونجایی که همین کاربران حرفه جزو هسته های یک سیستم فروش به حساب میان ، ذهنیت این کاربران میتونه تاثیر گذار باشه .

ایشالا سایر دوستان هم اگه پیشنهادی دارن در همین تاپیک مطرح کنن .
بنده هم در صورت استقبال سعی میکنم بیشتر داخل سیستم باشم و نظرات دیگه ای رو برای اصلاح رویکردها و پیشرفت کار بدم (در حد خودم!)

bestshop
2010-05-21, 23:56
من از سیستم فرستنده خیلی راضی هستم و برای بهبود نرم افزارشان پیشنهاد می کنم حالا که اطلاع رسانی پیام کوتاه را دارند قسمت شارژ ایرانسل و همراه اول را هم فعال کنند.
امیدوارم مسئولین فرستنده دات کام این تاپیک را ببینند.

shop-search
2010-08-31, 20:23
قسمت فروش شارژ فرستنده آخه چه به درد تو ميخوره آخه؟
وقتي پول داره ميره تو حساب اون ها. وقتي سود شارژ اعتباري 10-20 تومان هستش.
اون ها هم بخوان كارمزد 5 درصد بگيرند و ماليات و عوارض بردارند.بعد هم بانك 1 درصد برداره. با قسط ماهيانه يا ساليانه اي كه داري ميدي. كجاش واسه تو سود داره آخه مياي ميگه فرستنده فلان بسار.

دوستان بد ميگم بگيد بد ميگم./