PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پورتال خبری آبی پوشان

abipooshan
2015-03-20, 11:31
پورتال خبری آبی پوشان (http://news.abipooshan.ir/) افتتاح شد و امیدواریم با کمک و همراهی عزیزان روند رو به رشدی داشته باشد .

pool
2015-03-20, 12:41
تبریک عرض می کنم. امیدوارم موفق و مویّد باشید.

1yaser
2015-03-20, 12:47
تبریک می گم. امیدوارم به اهدافتون برسید.

abipooshan
2015-03-20, 12:53
تبریک می گم. امیدوارم به اهدافتون برسید.

تبریک عرض می کنم. امیدوارم موفق و مویّد باشید.

ممنون دوستان

abolfazell
2015-03-20, 12:55
سلام و عرض ادب
به امید پیروزی شما در این عرصه همانند دیگر عرصه هایی که فعالیت دارید

mohammadjavad
2015-03-20, 13:18
تبریک می گم. امیدوارم موفق باشید

Reza
2015-03-20, 13:39
کار پسندیده ای هست برای جذب ترافیک
اما به نظرم اگر تمام کارهای جنبی که دارید انجام میدید رو تعطیل کنید و صرفا روی خود آبی پوشان تمرکز کنید نتیجه به مراتب بهتری خواهید گرفت
سایت هایی مثل ورزشکاری و طرفداری هم در شروع یک نفر بودند اما با تمرکز روی هدف توسنتند به وضعیت فعلی دست پیدا کنند

abipooshan
2015-03-20, 14:34
سلام و عرض ادب
به امید پیروزی شما در این عرصه همانند دیگر عرصه هایی که فعالیت دارید

ممنون . در هیچ عرصه ای خود را موفق نمیبینم ولی امیدوارم در این مورد باشیم .

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

تبریک می گم. امیدوارم موفق باشید

ممنون از لطف شما

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

کار پسندیده ای هست برای جذب ترافیک
اما به نظرم اگر تمام کارهای جنبی که دارید انجام میدید رو تعطیل کنید و صرفا روی خود آبی پوشان تمرکز کنید نتیجه به مراتب بهتری خواهید گرفت
سایت هایی مثل ورزشکاری و طرفداری هم در شروع یک نفر بودند اما با تمرکز روی هدف توسنتند به وضعیت فعلی دست پیدا کنند

ممنون از نظر شما آقای یوسفی . حق کاملا با شماست و تمرکز بر روی یک موضوع باعث موفقیت میشود ولی از اینکار و این پورتال دو هدف داشتیم یکی افزایش ترافیک با توجه به اینکه سایت ورزشی افت و خیز زیاد دارد و گاها در روزهای مسابقات بازدید در حد انفجار بالا میرود و در روزهای بی مسابقه و بی فوتبال و تعطیل( که کم هم نیست) افت زیادی ایجاد میشود فکر کردیم با این کار به افزایش و تداوم بازدیدها کمک میشود . مورد دوم مشغول شدن چند نفر از دوستان به خصوص دو نفر از عزیزان که در آستانه پایان دوران خدمت هستند و پیشبینی در آمد زایی(هرچند اندک برای آن عزیزان)

ErfanAds
2015-03-20, 15:01
سلام
یک پیشنهاد ! :
قالب خود آبی پوشان زیاد جالب نیست و برای کاربر عادی نت (مثلا خودم) زیاد جذاب نیست چون مشابه اون رو در سایتی دیگر با شکلی دیگر دیده و ... !
حالا پیشنهاد بود :) !

abipooshan
2015-03-20, 15:09
سلام
یک پیشنهاد ! :
قالب خود آبی پوشان زیاد جالب نیست و برای کاربر عادی نت (مثلا خودم) زیاد جذاب نیست چون مشابه اون رو در سایتی دیگر با شکلی دیگر دیده و ... !
حالا پیشنهاد بود :) !

ممنون از نظر و دقت نظرتان . در فکر تعویض قالب هستیم و در به در به دنبال قالب . اگر موردی سراغ داشتید لطفا برام بفرستید . قالبی شبیه مکس مدنظره فعلا و اینکه صد درصد ریسپانسیو باشه

designmagic
2015-03-20, 15:22
سلام تبریک عرض میکنم به امید پیشرفت روز افزون

فقط این رنگ منو رو اوکی کنید

abipooshan
2015-03-20, 15:25
سلام تبریک عرض میکنم به امید پیشرفت روز افزون

فقط این رنگ منو رو اوکی کنید

سلام . ممنون
کدوم منو و پیشنهادتون چیه؟

sabeti05
2015-03-20, 15:35
عذر می خوام٬ چرا takbb شما که هاست و دامنه دارید چرا خودتون myBB رو نصب نکردید؟ takbb خودش از myBB استفاده می کنه و تا اونجایی که من می دونم محدودیت های زیادی هم داره. برای داشتن امکاناتی که در خود myBB رایگان است٬ در takBB باید پول بدید. برای قالب هم فکر کنم محدودیت داره.

abipooshan
2015-03-20, 15:48
عذر می خوام٬ چرا takbb شما که هاست و دامنه دارید چرا خودتون myBB رو نصب نکردید؟ takbb خودش از myBB استفاده می کنه و تا اونجایی که من می دونم محدودیت های زیادی هم داره. برای داشتن امکاناتی که در خود myBB رایگان است٬ در takBB باید پول بدید. برای قالب هم فکر کنم محدودیت داره.

ممنون از نظرو پیشنهادتان . درست میفرمایید ولی انجمن فعالیت چندانی ندارد و برای اهداف دیگری درست شده بود #-o اگر مبنا بر انجمن بود حتی من خود mybb را هم انتخاب نمیکنم .

designmagic
2015-03-20, 15:55
سلام . ممنون
کدوم منو و پیشنهادتون چیه؟

آبی کمرنگ فکر کنم خوب باشه که رنگش متناسب با سایت های خبری هست