PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند راهنمایی : از کجا هاست بگیرم

armaninvisible
2011-07-23, 11:53
دوستان . با سلام
من خیلی وقته تو این انجمن گشتم ولی به نتیجه قابل قبولی نرسیدم . یه هاست مناسب برای شاپ ام نیاز دارم نمیدونم از کجا بگیرم دارم دیونه میشم . آخه قبلا هم 1-2 بار هاست گرفتم بدجوری سرم کلاه رفت :( دیگه میخوام این مشکل پیش نیاد . میتونید کمکم کنید ؟
راستی: دیدم خیلی تبلیغ از برتینا هست . رفتم تو سایتش سرم سوت کشید . دوستان یکمی مراعات کنید من قلبم با بطری کار میکنه . یکمی اگه میشه قیمت ها معقول تر باشه @-)@-) 8-|
tnx :-*

-------------
اوو البته یادم رفت .الان درسته سایتم هنوز بازدیدی نداره ولی میخوام روش خیلی کار کنم . یعنی اینکه میخوام حسابی سر و سامونش بدم . پس فک کنم باید یه هاست عالی هم پیدا کنم . نه ؟

ARCHIVEMASTER
2011-07-23, 12:06
sabadata.com

iranserver.com قیمت خوب پشتیبانی عالی

mrgho
2011-07-23, 12:14
هاست ایران

ziya
2011-07-23, 12:18
mehrhost.com من از این مهر هاست تا حالا 3 بار هاست و دامین خریدم . راضی هستم قیمت هاشون هم خوبه + پشتیبانی خوب البته من اصلا دلم نمیخواد برای کسی تبلیغ کنم .

roozbeh72
2011-07-23, 13:24
میهن وب هاست
خیلی از بچه های همین انجمن دارن استفاده می کنند و فکر نکنم کسی مشکلی داشته باشه باهاش :)

pikaf
2011-07-23, 13:32
میهن وب هاست
خیلی از بچه های همین انجمن دارن استفاده می کنند و فکر نکنم کسی مشکلی داشته باشه باهاش :)

تایید میشه

matinpf
2011-07-23, 13:34
نت افراز بهترین هست از نظر من

kala110manager
2011-07-23, 13:40
منم 5 تا از میهن وب هاست گرفتم وازشون راضی هستم.

armaninvisible
2011-07-23, 13:56
خوبه... من خودم هم نظرم روی میهن وب هاست هست ... :x:x:d

dataecom
2011-08-24, 14:41
دوست گرامي براي اينكه پاسخ كاملتري نسبت به بقيه به شما بدهم معيارهاي زير را در نظر بگيريد :
1-آيا شركت مربوطه گارانتي آپتايم بودن سرويس را ميدهد؟
2-مشخصات سخت افزاري سرورهاي آن شركت چيست؟
3-سرعت پاسخگوئي آنها در چه حد است؟
4-كنترل پنل آنها چيست؟
5-آيا به شما امكان مديريت هاست و همچنين مالكيت دامنه را ميدهند؟
6-سابقه آنها در بازار چطور است؟

فكر ميكنم خيلي از سوالهاي بالا با ورود به وب سايت آنها و محك زدن آنها قابل بررسي باشد .
با تشكر

arbab
2011-08-24, 15:25
منم مهر هاست داشتم خیلی خوبه

amirreza1373000
2011-08-26, 13:20
www.aramhost.com
آرام هاست
اپتایم 99درصد
یک هفته بازگشت پول در صورت عدم رضایت(با دلیل)
پشتیبانی24ساعته+امکانات نامحدود

tlove
2011-08-26, 14:47
سلام واندا هاست هم عالیه هم قیمتاش هم پشتیبانی هم کیفیتش

armaninvisible
2011-08-26, 21:22
ببخشید این تاپیک قدیمی رو باز دوباره باز آوردم بالا . ( آخه آقا رضا این تاپیک رو منتقل کرده بودند گفتم بیام دیگه کلا کارشو 1 سره کنم ):دی
دوستان از همه ممنون . از وندا هاست گرفتم واقعا عالیه هم از نظر قیمت هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر کیفیت :)

Mr.Diyaco
2011-08-26, 22:28
مبارکت باشه :d چرخش برات بچرخه !!! :d

armaninvisible
2011-08-26, 22:49
خیلی ممنون :d

Alchemist
2011-08-27, 00:45
دوست عزیز کلا اگر در مورد بهترین هاست توی شاپ کیپر تحقیق کنی به نتیجه ای نمی رسی چون هرکی میاد هاستینگی رو که خودش ازش هاست گرفته و ازش راضی رو معرفی میکنه و تو ایران هم بازار هاستینگ داغه من خودم میخوام یک فروشگاه ایتنرنتی راه اندازی کنم و دارم روی بهترین هاستینگ تحقیق می کنم
ولی با توجه به تحقیقاتم از اینجا و جاهای دیگه می تونم بگم :
هاست خوب باید این ویژگیها رو داشته باشه
1-پولي باشد و رايگان و ارزان نباشد
2-بهتره لينوکس باشد به دليل امنيت
3-نکته ضروري:اسکريپ فروشگاه ساز بايد با هاست بخونه
4-باید به اسم شرکت باشه نه فرد
5-شماره تماس معتبر داشته باشه مثلا خط اعتباري 5 هزارتومني نباشه
6-ادرس فيزيكي قابل مراجعه داشته باشه
7-تعداد مشتريهايي كه سايت داره چند نفر هست ؟
8-قيمت در چه حدي هست ؟
9-به چه سايتهاي خدمات مي دهد؟
10-قوانين سايت چیه؟
11-سرعت لود سایتش چقدره؟
12-مشتریاش ازش راضی اند یا نه؟
13-از نظر سئو در چه وضعیتیه؟
و...
این هم امتیاز بدست آمده از ارا اعضای شاپکیپر برای برخی از هاستینگ ها
دي ال=5
مهر هاست=3
مايا هاست=منفی 5
میهن وب هاست=4
برتينا=5
هانوريت=4
پارس ديتا=2
درضمن من درحال آماده سازی یک متد و الگوریتم برای چک کردن هاستینگ ها هستم اگه تموم شد تو این تاپیک قرار میدم
یه چیزی رو هم بگم که اگه درمورد فروشگاه سازها هم اگه تحقیق میکنی به نتیجه نمیرسی
ولی درمورد سرویس فروش پستی(cod) پارس پیک بهترینه.
امیدوارم این مطالب بدردت بخوره

آزادی
2011-08-27, 03:22
میگما .... از گیگفا بگیر ! ;))

شوخی نمیکنم! ( دوستانی که زیاد تجربه دارند میدونند من چی میگم، خدا شاهده همین گیگفا یعنی همون سکیور سایناپ خیلی بهتر از برخی شرکتهای داخلیه هم از لحاظ پشتیبانی و هم آپتایم)

armaninvisible
2011-08-27, 10:41
ولی این وندا هاست واقعا عالیه . ضرر نمیکنید . :) . کارشون 20ه !

EM4D-M
2011-08-27, 12:33
بنده همیشه گفتم !!!!!
هاست دی ال
هاست ایران
نگاه روشن پارس !
هانوفر آیتی
اگه از اینا بعد از 5 سال ناراضی بودی ، خودم شخصا پولشو بهت میدم ! + خسارت !
از این آدمایی هم که تابستون شده مدرسه ها تعطیل شده اومدن ریسلر خریدن هاست میفروشن نخر !!! با این کارت تایپک های کلاه برداری رو زیاد میکنی !!
حداقل دنبال هاستینگی برو که بیشتر از 3-4 سال سابقه داشته باشه !!!

ضمنا هیچ وقت هاست ارزان نخر !!! هر کی میگه بخر ، هیچی نمیدونه ! خواستی مدرک میدم !!!

amirreza1373000
2011-08-27, 19:54
با اقا عماد موافق هستم
اینکه به مدت زمان حضورشون در این عرصه نگاه کنید و از این کسانی که نوشتن هاست 1گیگ 20000تومان نرید نخرید
خودتون محاسبه کنید ببینید راست میگم یا خیر
شما میرید یک سرویس میگیرید با قیمت 30000تومان یک گیگ یکساله بعد میرید سال بعد دوباره تمدید می کنید.حالا از این اقایی که این رو خریدید این اقا احتمالا از جایی خوب تهیه می کنه و به شما میده و با این قیمت هم میده تا بتواند هم پشتیبانی کنه برای شما هم سود کنه(فکر نکنید چقدر سود می کنه)هم بتواند هزینه های خودش رو بده.ولی یکی میاد رسلر میخره ماهانه 10000تومان.1گیگ رو سالی 10000تومان میده.دو ماه کار میکنه بعد میبینه با این وضعی که پیش اومده داره ضرر می کنه و یا میاد هزینه هاشو افزایش میده یا جمع می کنه میره.شما هم هر چی زحمت کشیده بودید به هدر میره.
حالا من بیام حساب و کتاب کنم خیلی میشه.خودتون برید حساب کنید ببینید چه جوری در میاد
موفق باشید