PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجاره گروپ بزرگ اینترنتی به افراد واجد شرایط

bahramianfard
2011-07-24, 20:24
با سلام
بنده دارای گروپ 350 هزار نفری گوگل می باشم که فقط و فقط تبلیغات خودم را در ان ارسال می نموده ام. حال با توجه به یک نواخت شدن محصولات ارسالی ، بنده قصد در اجاره گروپ به افراد واجد شرایط که محصولات متفاوتی را دارند کرده ام.

شرایط اعطاء:
داشتن فروشگاه با محصولات پر فروش

تضمین های بنده:
در صورت پر فروش بودن محصولات ، بنده تضمین بازگشت اصل پول + سود بسیار مناسب ماهانه را از تبلیغات درون گروپ می نمایم و خود را موظف می دانم برای بیشتر شدن فروش مشتری ها ، روزانه تعداد 10 هزار ایمیل جدید ( بدون حتی یک عدد تکراری) را در گروپ ها ادد کنم.

ضمنا برای هر فرد 2 عدد ایمیل مدیر درون گروپها داده می شود تا خودشان ایمیل های خودشان را در کمتر از 10 دقیقه ارسال کنند. ( + آموزش های ارسال )

برای کم نشدن بازدهی این گروپها ، فقط و فقط به 3 نفر ماهانه اجاره داده می شود.
ایمیلهای ادد شده در گروپ از معتبرترین سایت های ایرانی جمع اوری شده و حدود 95% اکتیو می باشد.

مبلغ برای اجاره ماهانه : 300 هزار تومان ( به ازای هر روز و هر ایمیل 10 هزار تومان )

در صورت بودن سوال و یا ابهام پاسخگو هستیم

FeoDolaR
2011-07-24, 22:05
روزانه هم اجاره میدید؟

bahramianfard
2011-07-24, 22:16
فعلا قصد بر اجاره به صورت یک ماهه رو دارم چونکه پولش رو برای انجام یک پروژه بزرگ لازم دارم.

شما که خودتون از بازدهی این گروپ ها خبر دارید. پس می تونید بدون هیچ مشکلی اجاره کنید و فروش خودتون رو بالا ببرید. من هم تضمین میدم که سود داشته باشه براتون.

این هم عکس از پنل پایگان بنده طی 15 روز گذشته که شروع به تبلیغات در گروپ کردم.

http://s1.picofile.com/file/7101767418/panel.jpg

امیدوارم با دیدن این عکس همه متوجه بازدهی این گروپ بشن. البته کل فروشها توی 2 صفحه بود که به علت زیاد بودن توی عکس جا نشد. :)

kala110manager
2011-07-25, 00:20
سلام
خیلی خوبه.من اولین نفر هستم که میخوام اجاره کنم
لطفا شرایط را پخ کنین

bahramianfard
2011-07-25, 13:19
سلام
خیلی خوبه.من اولین نفر هستم که میخوام اجاره کنم
لطفا شرایط را پخ کنین

ارسال شد :)

Good2great
2011-07-25, 18:56
سلام
برای من هم پخ کنید

white_wolf_azar
2011-07-26, 11:26
سلام
برای من هم پخ کنید

mahdyonline
2011-07-26, 11:50
به من هم پخ كنيد

bahramianfard
2011-07-26, 12:11
شرایط برای دوستان ارسال شد.

نکته: دوستان سوالاتی رو در پیغام خصوصی از بنده می پرسن مبنی بر اینکه اگر در گروپ هر کسی که بخواهد به هر تعداد ایمیل ارسال کند ، به طبع بازدهی گروپ پایین خواهد امد پس چاره چیست؟

نکته اینجاست که هر مدیر در روز محدودیت ارسال فقط یک ایمیل را دارد و بنابر این گروپ شلوغ نشده و بازدهی خود را از دست نخواهد داد.

تا الان هم برای 4 نفر ایمیل تست ارسال شده ( برای تست بازدهی ) که در صورت رضایت انها ، اجاره متوقف خواهد شد و به 3 نفر از این دوستان اجاره داده خواهد شد.

با تشکر از حسن انتخاب شما

abbasmohaghegh
2011-07-26, 22:03
شرایط رو برا من هم بفرستید

bahramianfard
2011-07-27, 00:41
دوستان عزیز

شرایط رو بنده در پست نخست عرض کردم خدمتتون ولی باز کامل تر می گم که اینجا اسپم نشه
من این تضمین رو میدم که علاوه بر اینکه گروپ ، پول تبلیغات شما رو به خودتون بر می گردونه ، یه سود نسبتا خوبی رو هم به شما می رسونه و این در شرایطی هست که فروشگاه مال خودتون باشه و محصولاتتون پر فروش باشه.
در صورت تقاضا ، ایمیل تست نیز ارسال میشه که در صورت خوب بودن باز خورد گروپ ، شما می تونید اون رو اجاره کنید.
ایدی من nima.emperator2

با تشکر

mr.mousa
2011-07-27, 22:55
گوگل باز هم امکان ادد مستقیم اعضا رو بست!