PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما قضاوت کنید

anamiskala
2011-07-26, 13:35
با عرض سلام
پست بندر عباس از امروز اعلام کرده که باید سفارش رو عرض 2 روز آماده کنید وگر نه سفارش شما برگشت داده میشه و گفتن که بخش نامه از تهران اومده
میخواستم بدون ایا این حرف درسته؟و باید ما چکار کنیم؟
هرچی هم میگیم که ممکن تا اماده کردن سفارش زمان ببره و مشکلاتی باشه قبول نمیکنن
هرکسی که میتونه ما رو راهنمایی کنه
با تشکر

bazargan1
2011-07-26, 13:42
سلام
این تازه خوبه میگن که باید سفارش رو در همون روز آماده کنی و آماده به ارسال کنی و از ساعت 6 صبح تا 10 صبح و از 10 صبح به اون ور رفت دیگه ارسال نمی کنیم
و نباید روز قبل سفارش رو آماده به ارسال کنیم و اگر روز قبل آماده به ارسال کنیم از سیستم پستی حذف می کنیم
اخه یکی به اینا بگه شاید محصول موجود نبود یا برای تائید سفارش گوشی مشتری در دسترس نبود تا ما سفارش رو تائید کنیم و ممکن 5 روز طول بکشه اگر 5 روز طول کشید دیگه نباید بسته رو ارسال کنیم؟

ARCHIVEMASTER
2011-07-26, 13:46
سلام
این تازه خوبه میگن که باید سفارش رو در همون روز آماده کنی و آماده به ارسال کنی و از ساعت 6 صبح تا 10 صبح و از 10 صبح به اون ور رفت دیگه ارسال نمی کنیم
و نباید روز قبل سفارش رو آماده به ارسال کنیم و اگر روز قبل آماده به ارسال کنیم از سیستم پستی حذف می کنیم
اخه یکی به اینا بگه شاید محصول موجود نبود یا برای تائید سفارش گوشی مشتری در دسترس نبود تا ما سفارش رو تائید کنیم و ممکن 5 روز طول بکشه اگر 5 روز طول کشید دیگه نباید بسته رو ارسال کنیم؟

نه اشتباه می کنید .
باید تارخ آماده به ارسال مربوط به همون روزی باشه که بسته رو می برید . اصلا ربطی به تاریخ سفارش نداره

bazargan1
2011-07-26, 13:51
نه اشتباه می کنید .
باید تارخ آماده به ارسال مربوط به همون روزی باشه که بسته رو می برید . اصلا ربطی به تاریخ سفارش نداره
دوست عزیز ما میگیم مشکلی نیست همون روز اماده به ارسال می کنیم ولی این که با ما تماس گرفتن و گفتن که سفارش بیشتر از 48 ساعت بگزه از تاریخ سفارش دیگه ارسال نمی کنیم
اینو شما چی میگین؟

mdark
2011-07-26, 13:56
به ما که چیزی نگفتن
ولی من بسته میبرم بعضی هاش سفارشش ماله 5-6 روز پیش هست
تا الان چیزی نگفتن ...

فکر کنم ! تاریخ آماده به ارسال وو تاریخ سفارش نباید زیاد باشه

bazargan1
2011-07-26, 14:00
به ما که چیزی نگفتن
ولی من بسته میبرم بعضی هاش سفارشش ماله 5-6 روز پیش هست
تا الان چیزی نگفتن ...

فکر کنم ! تاریخ آماده به ارسال وو تاریخ سفارش نباید زیاد باشه
منم نمی دونم میگه ارسال سفارش بشتر از 48 ساعت نباید طول بکشه
(مگه شما بندرعباس هستین که به شما چیزی نگفتن)

anamiskala
2011-07-26, 14:02
من سفارش رو امروز صبح اماده کردم و بردم پست تحویل دادم ظهر بهم زنگ زدن و میگن چرا سفارش رو همون روز که اومده اماده نکردید و دیگه نباید بیشتر از 2 روز برای سفارش طول بکشه

ARCHIVEMASTER
2011-07-26, 14:06
راستش چیزی که به ما گفتن اینه که هر بسته که میبریم پست باید تاریخ آماده به ارسالش مال همون روز باشه . چون از بالا بهشون گیر دادن که چرا بعضی بسته ها سه روز بعد ارسال میشن ؟

منظور اینکه بین آماده به ارسال و ارسال نباید وفقه بیوفته . فکر کنم کسی ازشون شکایت کرده

anamiskala
2011-07-26, 14:14
خب ما هم همون روز اماده میکنیم و تحویل میدیم ولی تاریخ سفارش محصول کاری به پست نداره و هر وقت ما بخوایم میتونیم اماده کنیم حالا چه 1 روز طول بکشه چه 5 روز .حتما مشکلاتی هست که محصول و سفارش دیر اماده میشه

ArianShop.com
2011-07-26, 14:24
آقا دو ماه پیش پست تهران به منم این بخشنامه رو اعلام کرد . زیاد جدی نمی گیرم . اگر هم می بینم بین تاریخ سفارش و آماده به ارسال کردنش زیاد فاصله می افته سفارش قبلی رو انصراف میدم و دوباره برای مشتری سفارش رو ثبت می کنم . دلیل انصراف رو هم میزنم : تغییر شناسه سفارش به شماره فلان ....

می بینید زیاد گیر میدن اینکار تنها راه حله . دو ماهه ما هم درگیر این ماجراییم

هر روز یه بدبختی جدید و دردسر واسه ماها اجرا می کنن . واقعا اینا از نوع کار و درگیری ها و شرایطش کوچکترین اطلاعی ندارن و اصلا متخصص نیستن .

anamiskala
2011-07-26, 14:31
میگم شاید من مشکلی برام پیش بیاد طرف میگه سفارش نگیر میگم سفارش تو پنل ثبت میشه دست من نیست مشتری میاد سفارش میده حالا می بینید با چه متخصصانی داریم کار میکنیم!!!

cdcenter24
2011-07-26, 14:31
یه مدت پیش به من گفتن که از سفارش آماده به ارسال تا روز ارسال نباید بیشتر 2روز باشه. یعنی اگه الان بزنم آماده به ارسال باید تا پس فردا بیاد ببره :دی دیگه چیزی نگفتن که همون روز سفارش باید آماده بشه.

ziya
2011-07-26, 14:32
آقا دو ماه پیش پست تهران به منم این بخشنامه رو اعلام کرد . زیاد جدی نمی گیرم . اگر هم می بینم بین تاریخ سفارش و آماده به ارسال کردنش زیاد فاصله می افته سفارش قبلی رو انصراف میدم و دوباره برای مشتری سفارش رو ثبت می کنم . دلیل انصراف رو هم میزنم : تغییر شناسه سفارش به شماره فلان ....

می بینید زیاد گیر میدن اینکار تنها راه حله . دو ماهه ما هم درگیر این ماجراییم

هر روز یه بدبختی جدید و دردسر واسه ماها اجرا می کنن . واقعا اینا از نوع کار و درگیری ها و شرایطش کوچکترین اطلاعی ندارن و اصلا متخصص نیستن .

جالبه امروز اون مامور پستی که سفارشات رو تحویل میگیره از من پرسید آیا به جز این سفارش ها سفارش دیگه ای آماده به ارسال تو پنل ت داری ؟ ...

فکر کنم اگه 5 تا سفارش آماده به ارسال داشته باشی و 3 تا از سفارش ها رو تحویل پست بدی خود پست اون 2 تایی که تحویل ندادی رو حذف میکنه .

و یه نکته جالب اینکه معمولا (تا چند روز پیش) سفارشاتی که تحویل میدادم فردای اون روز به ارسال شده تغییر وضعیت میدادن ولی 2 روزه سفارشامو ساعت 11 تحویل میدم تا ساعت 2 تغییر وضعیت میدن و همون روز میره برای تجزیه مبادلات ...

ولی من سفارش که میاد میزارم تو پنل با وضعیت معلق باشه و وقتی چند تا سفارش رو با هم آماده کردم مثلا 2 روز بعد سفارش رو تغییر وضعیت میدم و زنگ میزنم بیاد تحویل بگیره اینجوری تاریخ آماده به ارسال تاریخ همون روزی میشه که بسته ها رو تحویل میدم و پست هم گیر نمیده .

anamiskala
2011-07-26, 14:39
مثلا تاریخ سفارش2/05/90 بود پست میگه باید تا 2 روز اینده یعنی 4/05/90 اماده بشه و ارسال کنید اگه تاریخ بیشتر از این بشه مثلا بشه 5/05/90 دیگه قبول نمیکنیم و براتون انصراف میزنیم
تاریخ اماده به ارسال باید همون تاریخی باشه که تحویل پست میدیم اینو می دونم

gholamreza111
2011-07-26, 18:18
اگه سفارش در اول ماه باشه و تو سفارش رو در 20 ماه در حالت آماده ارسال قرار بدي تاريخ بيستم روي برگه فاكتور مي خوره...
براي من پيش اومده كسي سفارش داده و تاييد نكرده بعد از 20 روز زنگ زده و تاييد كرده. سفارش رو كه در حالت آماده ارسال قرار مي دم تاريخ روزي كه سفارش رو به حالت آماده ارسال قرار دادم روي برگه درج ميشه و از اين بابت مشكلي ندارم.

TandisMahsool
2011-07-26, 20:50
نه اشتباه می کنید .
به منم گفتن باید همون روزی که میفرستی آماده به ارسال بزنی گفتم باشه برین به کارتون برسین دلتون خوشه

روز قبلش که سفارش اوکی شد پرینت میزنم وامواده به ارسال میکنم برن هر غلطی دلشون میخاد کنن

anamiskala
2011-07-26, 21:06
تاریخ اماده به ارسال ی چیزه و
تاریخ سفارش ی چیزه دیگه
پست میگه از تاریخ سفارش نباید بیشتر از دو روز بگذره

abbasmohaghegh
2011-07-26, 21:54
ما برا ارسال بسته هامون از دفتر بوشهر همچین مشکلی رو داریم . باید تاریخ آماده به ارسال همون روز باشه حتی اگه روز قبل باشه برگشت می زنن . و تا ساعت 8 صبح وفت داریم تحویل بدیم بعدش ارسال نمی شه نگه می دارن تا فردا .

ولی از دفتر تهران اصلا مشکلی نداریم منطقه 16 پستی کارشون حرف نداره . روزانه چند سری ارسال می کنن و گیر خاصی هم نمی دن .

ziya
2011-07-27, 00:30
ولی من که کرج هستم تا حالا هیچ مشکلی نبوده فقط میگن اگه سفارش هات آماده نیست آماده به ارسال نکن , همین و فقط سفارشاتی که میخوای اون روز تحویل بدی آماده به ارسال کن .....

حتی من سفارشاتی بود که 5 شش روز از تاریخ ثبت اون میگذشت رو تحویل دادم و ارسال شد و هیچ مشکلی هم نبود .

نمیدونم چه بخشنامه ای هست که به ما چیزی نگفتن ؟

kala110manager
2011-07-27, 01:08
منم که قم هستم همچین مشکلی را ندارم.شده سفارشی را بعداز 5روز آماده به ارسال بزنم و تحویل پست بدم و اصلا هم گیر ندادن تا حالا.فقط میگن تاریخ آماده به ارسال باید با تاریخ تحویل به پست یکی باشه همین

mdark
2011-07-27, 01:21
هر کسی 1 جور میگه ! کاری نداره
دیدید خیلی گیر میدن
محصول رو که آماده کردید سفارش رو دستی کنسل کنید 1 کی خودتون به همون مشخصات ثبت کنید و ببرید پست
اینجوری تاریخ سفارش و آماده به ارسال و ارسال میشه 1 روز . میشی فروشگاه نمونه از نظر پست :d