PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصاحبه با آقای سعادت جو ، مدیریت شرکت رایارا

Alirezaer
2010-05-22, 10:39
چهارشنبه،ساعت 15:10:
مترو نسبتا خلوت است،بعد از چند دقیقه رسیدم ایستگاه نواب،از مترو پیاده میشم و میام بیرون،از یک پسر خوش تیپ می پرسم آقا بریانک از کجا باید برم،میگه برو از اون پل هوایی برو اونور و بگو سر بریانک و اونجا پیاده شو،ازش تشکر می کنم و به سمت پل هوایی میرم،وای چه هوای گرمی،میرم اونور خیابون،یک سمند زرد رنگ می گیرم و میگم آقا من بلد نیستم اینجا رو،لطفا سر بریانک پیادم کنید،میرسم سر بریانک،پیاده میشم،خیلی گرمم هست،میرم تو مغازه،آقا ی آب معدنی به من بدید،آب معدنی رو می خورم و میرم دفتر رایارا،چقدر خوش قول،آقای سعادت جو و همکارانشون منتظر من بودند،ابتدا با همه دست می دهم و پیش آقای سعادت جو می شینم،بعد از کمی گپ و گفتگو،مصاحبه رو شروع می کنیم.دوستان قبل از اینکه به شرح اتفاقات و متن مصاحبه بپردازیم جا دارد که از آقای سعادت جو مدیریت محترم شرکت رایارا و آقای رشیدی تشکر ویژه ای کنم که با متانت و خوشرویی پذیرای ما بودند.

در خدمت آقای سعادت جو هستیم مدیریت محترم شرکت رایارا که از سیستم های جدید شرکت های پستی هستند،آقای سعادت جو در خدمتتون هستیم:
آقای رجایی لطف کردند تشریف اوورند اینجا از شاپ کیپر و در خدمتشون هستیم در خصوص سرویس جدیدی که ما ایجاد کردیم با شرکت پست و امیدواریم بتونیم ارائه دهنده سرویس خوبی باشیم.

خوب آقای سعادت جو میریم سراغ اولین سوالی که این روزها همه میپرسند:

چرا آقای سعادت جو از کلبه کتاب و بقول معروف همون ایران مارکت سنتر جدا شدند:
واقعیتش این هست که سلیقه ما اینجوری بود که اونجا ما یک سری شرکایی داشتیم که با این شرکا نمی تونیستیم راحت باشیم حالا تو رایارا متعلق به خودمون هست و راحت تریم.

آقای سعادت جو یک سوال که دوستانی که از سیستم شما می خواند استفاده کنند می پرسند این هست که ما پنلی تا به حال از این سایت ندیدیم و اینکه تاحالا سایتی رو ندیدیم که از این پنل استفاده کرده باشند:
واقعیت این است که پنل رو ما در اختیار کاربرا نگذاشتیم بخاطر اینکه نیان از امکاناتی که ما گذاشتیم برای این سیستم کپی برداری کنند و کسی که میاد عضو میشه این پنل در اختیارش قرار میگیره و می تونه استفاده کنه.

آقای سعادت جو یکی از سوالاتی که خیلی ذهن بچه ها رو مشغول کرده و بچه ها از ما می پرسند این هست که در سایت شما دقیقا تعرفه ای از کارمزد سایت شما نیست و دوستانی هم که از طریق ایمیل و شماره تلفن با رایارا تماس گرفته بودند،ظاهرا این پاسخ رو گرفته بودند که تعرفه هر کالا متفاوت هست،حالا می خواستم از زبان خودتون بشنویم که این کارمزدها به چه صورت هست:
واقعیتش این هست که اگر کالایی به فرض مثال درصد سود پایینی داشته باشه،ما به اون کالا کمک می کنیم تا بتونه تو سیستم تجارت الکترونیک فعالیت داشته باشه.به عنوان مثال مثلا کسی بخواد لپ تاپ یا موبایل بفروشه،این باید یک تعرفه پایین تری داشته باشه تا بتونه به بیزینسش ادانه بده،ما میام تعرفه پایین تری می گیریم.

و اما ادامه مصاحبه:
دوستان عزیز می تونند کل مصاحبه رو با پسوند mp3 با حجم 2.85 مگابایت دانلود کنید.

Reza
2010-05-22, 10:56
ممنونم علیرضا جان
دست شما درد نکنه ، ایشالا شاهد نمونه های بیشتر و فعالیت های بیشتر شما و سایر کاربران باشیم . بازم ممنونم بابت وقتی که گذاشتی و مصاحبه خوبی که انجام دادی :x

persiastore
2010-05-22, 11:33
فکر میکنم ایشون برادر آقای رامین سعادت جو بودند

mohsen
2010-05-22, 12:16
سپاس گذارم،خیلی عالی بود
چون ممکنه همه حوصله دانلود و گوش کردنش رو نداشته باشند، اگه یکی از دوستان زحمت پیاده کردن متنش رو بکشه به نظرم بد نباشه، برای نسخه بعدی مجله هم لازم هست.

Reza
2010-05-22, 14:20
دوستانی که با دریافت فایل مشکل داشتند ، لطفا مجددا اقدام کنند . فایل ضمیمه اصلاح و جایگزین شد .

Alirezaer
2010-05-22, 22:24
به امید خدا آقای رشیدی هم(از عوامل رایارا) بزودی در این تاپیک شرکت خواهند کرد.

sibb
2010-05-22, 22:31
واقعیت این است که پنل رو ما در اختیار کاربرا نگذاشتیم بخاطر اینکه نیان از امکاناتی که ما گذاشتیم برای این سیستم کپی برداری کنند و کسی که میاد عضو میشه این پنل در اختیارش قرار میگیره و می تونه استفاده کنه.این دیگه از اون حرفاست. یعنی شرکتهای رقیب شما مثل ایران مارکت سنتر، پارس پیک، دی پی و غیره صد هزار تومان پول ندارند پنلتان را بخرند و از امکانات سوپر نجومی که توی پنل گذاشتید ایده بگیرند؟

Reza
2010-05-22, 22:34
این دیگه از اون حرفاست. یعنی شرکتهای رقیب شما مثل ایران مارکت سنتر، پارس پیک، دی پی و غیره صد هزار تومان پول ندارند پنلتان را بخرند و از امکانات سوپر نجومی که توی پنل گذاشتید ایده بگیرند؟
منم همین سوال توی ذهنم متصور شد . دلیل قانع کننده ای نیست به نظرم . باید دید این شرکت از چه سیاستی میخواد پیروی کنه

meisam317
2010-06-30, 23:10
میگن این شرکت شعبه دوم ایران مارکت سنتر هستش درستهb-)b-)

Alirezaer
2010-06-30, 23:50
میگن این شرکت شعبه دوم ایران مارکت سنتر هستش درستهb-)b-)

به هیج وجه همچین چیزی نیست،آقای سعادت جو جدا شدند از ایران مارکت،اگر فایل مصاحبه رو دانلود کنید،این مسئله رو خودشون هم توضیح دادند

hossein
2010-07-18, 19:22
جالب بود برام .... تشكر از تمام بچه هاي شاپ كيپر

Scientific
2010-07-21, 17:31
با سلام

قابل توجه اعضای محترم سیستم ایران مارکت سنتر

با سلام

در ارتباط با سوء استفاده افراد شناخته شده از اطلاعات این شرکت و نیز دامین های مربوطه , به اطلاع کلیه فروشندگان و تبلیغ کنندگان محترم سیستم ایران مارکت سنتر می رساند : دامین ایران . بی زد (Iran.bz) که کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به شرکت کلبه کتاب می باشد از سوی یکی از سهامداران اسبق این شرکت به سرقت رفته است.

لذا خواهشمند است جهت جلوگیری از سوء استفاده های بیشتر این افراد , تا اطلاع ثانوی از درج هر گونه آگهی تبلیغاتی و .... بر روی این دامین خودداری نمایید . لازم به ذکر است که اقدام قضایی جهت بازگرداندن حقوق شرکت و بازپس گیری دامین فوق , قویا در حال انجام می باشد.

با تشکر

کلبه کتاب

جاوید صمدی

89/4/25

اطلاعیه 1389/04/30

بسمه تعالی

بر اساس ادعای بی اساس و غیر مستند یکی از شرکت ها مبنی بر مالکیت iran.bz به استحضار می رساند که سایت مذکور متعلق به اینجانب رامین سعادت جو بوده و موضوع از طریق مراجع قضایی در دست پیگیری است. بدیهی است به محض حصول نتیجه مراتب به اطلاع عموم خواهد رسید.

رامین سعادت جو
حالا من اينوسط واقعا گيج شدم
در ضمن لينكهاي تبليغاتي از دامنه ايران دات بي زد كلا هيتلر شده و دسترسي بهشون امكان پذير نيست

kimiakala
2010-11-13, 13:39
با تشکر از مصاحبه ای که انجام دادید کیمیاکالا توسط سیستم ریارا راه اندازی شده است و جا دارد که از زحمات اقای رشیدی قدر دانی کنم .مدیریت کیمیاکالا