PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمورد راه اندازی فروشگاه

cold_dream
2010-03-10, 13:19
سلام به همه دوستان.
من میخواستم یه فروشگاه راه بندازم ولی یه دوستی اینا رو بهم گفت :

1 : از پست بهتون زنگ زدند برای آمدن به محل و بازدید از محل؟
2: از ارشاد بهتون زنگ زدند و آمدن بازدید؟
3 : بهتون گفتن تو سایت ساماندهی عضو بشید و اطلاعات رو دقیق وارد کنید؟
4 :بهتون گفتن فروختن فیلم و موزیک جرم محسوب میشه و جریمه نقدی داره؟
5 : کارشناس وزارت ارشاد سایت شما رو بررسی کرده؟
اگر این کارها رو کردید فروشگاهتون آینده داره.اما اگر نه بهتره همین الان بیخیالش بشید چون کار از ***** کردن گذشته و میان دم در خونتون تشریفتون رو میبرید جهت بعضی سوالات و همینطور جریمه های 1 میلیونی به بالا..

آیا این مسائل حقیقت داره؟
لطفا اگر راهنمایی میکنید خودتون مطمئن باشید به حرفتون.
مرسی

Amir
2010-03-10, 15:43
سلام دوست من . سوالات جالبی پرسیدی . اما پاسخ خیلی از اینها روشنه . این دوستتون خیلی آینده نگره و که البته این ویژگی خوبیه .

این کار ها انجام دادنش فکر نکنم خیلی سخت باشه . به هر حال کار از محکم کاری عیب نمیکنه . ( به جز مورد 4 ) :

2: از ارشاد بهتون زنگ زدند و آمدن بازدید؟
5 : کارشناس وزارت ارشاد سایت شما رو بررسی کرده؟
اول اینکه درصورتی که اقدام برای گرفتن مجوز کنید فکر می کنم این کار ها باید انجام بگیره . دوم اینکه فکر نکنم برای بازیدید بیان !!! چون فروشگاه اینترنتی اگر بخواد مکان خاصی براش در نظر گرفته بشه که دیگه این چه تجارت الکترونیکی شد !!!!! الان 99.5 درصد فروشگاه ها از خونشون دارن کار می کنن :cool:

3 : بهتون گفتن تو سایت ساماندهی عضو بشید و اطلاعات رو دقیق وارد کنید؟
این کار رو توصیه می کنم حتما انجام بدید چون به هر حال کار از محکم کاری عیب نمیکنه .

4 :بهتون گفتن فروختن فیلم و موزیک جرم محسوب میشه و جریمه نقدی داره؟
اصلا همچین چیزی امکان نداره !!!! اگر موزیک بفروشید ، مسلما فیــ+ـــ+ـلنــ+ـر خواهید شد ، اما الان تقریبا میشه گفت " یک سوم " فروشگاه های اینترنتی ایران در حال فروختن فیلم و سریال هستن

در کل این یکی دو سالی که من توی فروم های تجارت الکترونیک فعالیت داشتم ، تا حالا حتی یک نفر هم با مشکلات این چنینی ( مثل جریمه و ... ) بر نخورده . اما به هر حال اگر تصمیم دارید که در آینده خیالتون از هر لحاظ راحت باشه و حتی 1 درصد هم با مشکلات قانونی و قضایی مواجه نشید ، این کار ها رو انجام بدید بهتره . هزینه ی ثبت شرکت هم تقریبا بین 50 تا 100 هزار تومن بیشتر نیست .

Ps.Graph
2010-03-10, 20:36
ثبت شرکت هزینش 100 تومن هست . ولی چه ربطی به فروشگاه داره ؟

مگه فروشگاه شرکت حساب می شه ؟

این سایت ساماندهی رو هم لطف می کنین آدرسشو بدین .

خیلی ممنون

Amir
2010-03-10, 22:30
ثبت شرکت هزینش 100 تومن هست . ولی چه ربطی به فروشگاه داره ؟

مگه فروشگاه شرکت حساب می شه ؟

این سایت ساماندهی رو هم لطف می کنین آدرسشو بدین .

خیلی ممنون

سلام . نه من نگفتم ربط به ثبت شرکت داره . :D . خواستم خبر داشته باشن . چون بالاخره برای فروشگاه های بــــــزرگ لازم میشه . "مثلا" اگر بخواید برای پرداخت آنلاین با بانک سامان قرار داد ببندین جزو شرایط بانک سامان اینه که حتما باید شرکت ثبت شده باشین .

این هم سایت ساماندهی (http://www.samandehi.ir/)

cold_dream
2010-03-11, 13:46
ممنون از شما.
ولی از وقتی قضیه ساماندهی جدی شده میگن این اتفاقات میوفته...
حالا من واقعا موندم. میترسم فروشگاه راه بندازم بیان بگیرنم... فروشگاه بدون فیلم و بازی و ... هم که معنی نمیده...
مثلا اخیرا فروشگاه پی سی ورلد رو بخاطر فروش بازی قیل تر کرده بودن. الان دیگه بازی نمیفروشه فقط رو محصولات گرافیکی کار میکنه. حالا *****ش هیچ چی... یهو میان فیلم ها رو میبینن اگه مشکل داشت بعنوان مفسد فی العرض اعدامم میکنن...:p
اگر فکر میکنید این مسائل پیش نمیاد تا برم تو کارش.
راستی اگه فیلم و بازی و... بفروشم اگه سایتم رو تو ساماندهی ثبت کنم که خودم دو دستی شماره شناسنامه بابامم گذاشتم در اختیارشون که... شنیدم بیشتر فروشگاه ها وقتی ثبت کردن تو ساماندهی چند روز بعد قیل تر شدن...

حالا موندم چیکار کنم...
در ضمن من تو یه شهر کوچیک زندگی میکنم...

Amir
2010-03-11, 15:13
سلام . بله . بالاخره در هر کاری مشکلات وجود داره . اگر شما خودتون نمونه هایی از فروشگاه هایی که قیــ+ـــ+ـلنــ+ـر شدند رو دیدید که دیگه همه چیز برای خودتون واضح و روشنه !! اما فکر کنم دیگه حداکثر کاری که بخوان بکنن ، همین قیــ+ـــ+ـلنــ+ـر کردنه و کار به جاهای باریک تر مثل جریمه و اینا نمیکشه . اما نظر "شخــــصی" من اینه که اگر آدم بخواد وقت و سرمایشو روی یک کاری بگذاره ، باید یک کاری باشه که به هیچ عنوان احتمال بروز مشکلات در آینده رو نداشته باشه . :cool:

Reza
2010-03-11, 16:43
ممنون از شما.
ولی از وقتی قضیه ساماندهی جدی شده میگن این اتفاقات میوفته...
حالا من واقعا موندم. میترسم فروشگاه راه بندازم بیان بگیرنم... فروشگاه بدون ***م و بازی و ... هم که معنی نمیده...
مثلا اخیرا فروشگاه پی سی ورلد رو بخاطر فروش بازی قیل تر کرده بودن. الان دیگه بازی نمیفروشه فقط رو محصولات گرافیکی کار میکنه. حالا *****ش هیچ چی... یهو میان ***م ها رو میبینن اگه مشکل داشت بعنوان **** فی العرض اعدامم میکنن...:p
اگر فکر میکنید این مسائل پیش نمیاد تا برم تو کارش.
راستی اگه ***م و بازی و... بفروشم اگه سایتم رو تو ساماندهی ثبت کنم که خودم دو دستی شماره شناسنامه بابامم گذاشتم در اختیارشون که... شنیدم بیشتر فروشگاه ها وقتی ثبت کردن تو ساماندهی چند روز بعد قیل تر شدن...

حالا موندم چیکار کنم...
در ضمن من تو یه شهر کوچیک زندگی میکنم...

با سلام
1- فروشگاه بدون ***م و بازی معنی نمیده : شاید نظر شخصی شما اینجوری باشه اما متاسفانه این اشتباه رایج و غلط مصطلحی هست که برای ما ایرانیا جا افتاده و تا اسم فروشگاه اینترنتی میاد ذهنمون مستقیما میره سراغ سی دی و دی وی دی و ***م و بازی و . . . در ضمن کسی شما رو منع نمی کنه از فروش این محصولات فقط به شما میگن اگه میخای همچین محصولاتی رو بفروشی باید مجوز داشته باشی ، بالاخره باید معلوم باشه چی دارین دست مردم میدین یا نه !؟!؟!؟!
2- اولا که نباید ***م های مشکل دار ارائه کنین ، بالاخره هر چی باشه شما توی ایران دارین زندگی میکنین و باید تابع قانین ملی مذهبی خودتون باشین . مطمئن باشین کسی اگه توی آمریکا هم از قوانین اونا تخطی کنه و به فرض ویندوز رایتی بفروشه ، بلایی بدتر سرش میارن!!!
3- این مسائل پیش می آید و نیازی هم به فکر کردن نیست . اگه میخواین با محصولات غیرقانونی و بدون مجوزهای لازم کارو شروع کنین پیشنهاد بنده اینه که اصلا شروع نکنین...
4- چه باور داشته باشید و چه نداشته باشید ، خوشبختانه اطلاعات ایران اونقدر قوی هست که اگه حتی هیچ اثری از خودتون به جا نذارین بتونن در کمتر از یک ساعت اطلاعات شما رو به دست بیارن و حتی دستگیرتون کنن ، نمونه هاش هم زیاد دیدیم مثل امثال جزایری و ریگی!!! سایت ساماندهی فقط برای اینه که مالکین سایت ها یک فرم خود اظهاری پر کرده باشن. اگه با موارد شرکتی و مالیاتی آشنا باشین اونجا هم وضع همینه و کارفرما میره و برگه خود اظهاری مالیاتی پر میکنه ، در صورتی که خود اداره مالیات اگه بخواد میتونه مو رو از ماست بکشه بیرون و . . .
5- باز هم میگم دوستانه ، اگه میخاین با مطالب و محصولاتی که از لحاظ قانونی مشکل دارن فروشگاه اینترنتی خودتون رو راه اندازی کنین ، پیشنهاد من اینه که اصلا به فکرش نباشین چون شما هم دیر یا زود به سرنوشت بقیه دچار خواهید شد . . .

cold_dream
2010-03-11, 19:57
اینا که شماها میگین درست ولی...
شما میگی ف- یلم دوبله و سان-سور شده باشه. درسته؟ خب طبق قانون حمایت از پدید آورندگان تکثیر یا فروش ف-یلم های دوبله شده توسط شرکت هایی مثل تصویر دنیای هنر تخلف محسوب میشه...
من که نمیتونم بشینم ف-یلم سان-سور کنم که! شاید حالا یه چیز کوچیک هم داشته باشه...
بازی و آهنگ هم که هیچ چی....
شما بگو من چی بفروشم؟ بخوام برای تک تک محصولات مجوز ارشاد بگیرم که اونقدر خرج میره بالا که نمیتونم با قیمت های موجود رقابت کنم...

چرا کلمه ف-ی-ل-م و سان---س-ور رو ممنوع کردید؟

cold_dream
2010-03-11, 19:59
چرا کلمه ی ف - ی ل م رو ****** کردید؟

Reza
2010-03-11, 22:33
دوست عزیز اینا قوانین مصوب کشور هستن و باید حدالامکان ازشون تبعیت کنید .
در مورد کلمات هم تا حدودی محدودیدت اعمال شده که فضای انجمن کماکان یالم باقی بمونه و بتونیم مدت طولانی در خدمت همه عزیزان باشیم .

cold_dream
2010-03-11, 22:51
پس همه فروشگاه ها باید جمع کنن برن...
اگه اینطور بشه این انجمن هم چندان آینده ای نخواهد داشت...
در ضمن من فکر میکنم شما یه مقدار زیادی ازشون طرفداری میکنین... هیچ جای دنیا چیزی به نام ساماندهی نداریم... این کارشون فقط برای کنترل بیشتر روی قیلترینگ و پیشبرد اهدافشون هست. به هر حال من نیومده بودم که شما برای من قوانین جدید رو بیان کنید من میخواستم از شما راه حل بخوام و با هم فکری هم ببینیم چیکار میشه کرد تا با این مسائل بشه کنار اومد بدون اینکه دردسری پیش بیاد...
به هر حال ممنون. شما هم عقاید خودتون رو دارید و کاملا محترمه!

Amir
2010-03-12, 01:07
پس همه فروشگاه ها باید جمع کنن برن...
اگه اینطور بشه این انجمن هم چندان آینده ای نخواهد داشت...

میدونید مشکل خیلی از ما ها چیه ؟؟؟ اینه که به خودمون زحمت این رو نمیدیم که در مورد یک کاری یک مدت وقت بذاریم و فکر کنیم و به یک "ایــــــــــده" خوب برسیم . ( خدایی نکرده منظورم شما یا هیچ فرد خاص دیگه ای نیست ، کلی صحبت می کنم ) . از زمانی که فروشگاه های اینترنتی در این رواج پیدا کرد ، شما به جز سایت های فروش فیلم ، بازی ، سریال و نرم افزار و .... چیز دیگه ای دیدین ؟؟؟ ( به جز یک تعداد خیلی محدودی که محصولاتی خاص ارائه می کنند )

باور کنید هزاران راه برای کسب در آمد از طریق فروشگاه های اینترنتی ، به جز فیلم و سریال و بازی ، وجود داره !!! فقط باید روش فکر بشه ، همه ی جوانبش سنجیده بشه به یک ایده ی کامل و مفید رسید .

پس با این حرفتون که "اگه اینطور بشه این انجمن هم چندان آینده ای نخواهد داشت..." چندان موافق نیستم . همه ی نیاز های مردم که قابل خرید از اینترنت باشه ، در فیلم و سریال و بازی خلاصه نمیشه .

cold_dream
2010-03-12, 11:35
خب من اینا رو میدونم عزیز... مشکل اینه که مثلا یکی مثل من این محصولات رو میتونم بفروشم... من مثلا تو کار لپ تاپ نیستم. پس یکی مثل من نمیتونه فروشگاه راه بندازه...

Reza
2010-03-12, 12:18
خب من اینا رو میدونم عزیز... مشکل اینه که مثلا یکی مثل من این محصولات رو میتونم بفروشم... من مثلا تو کار لپ تاپ نیستم. پس یکی مثل من نمیتونه فروشگاه راه بندازه...
برای راه اندازی فروشگاه خیلی کارا میشه کرد ، ایشالا توی مقاله ای که با همین عنوان توی انجمن قرار میدم در مورد چندتاشون با هم بحث و گفتگو می کنیم . اما این رو میگم فقط سی دی و دی وی دی نیست . خیلی از بچه ها دارن لپ تاپ اسکین یا ست تمیز کننده lcd یا وسایل کوچکی ازین قبیل رو میفروشن و خوب سود خوبی هم داره ،
البته این ها فقط مثالهایی بود وگرنه خیلی زیاد پیدا میشه ازینگونه موارد اما چیزی که مهمه ابتکار و نوآوریه و همچنین استفاده از متدهای تبلیغاتی جدید ;)

r7asmu7s
2010-03-12, 20:54
میدونید مشکل خیلی از ما ها چیه ؟؟؟ اینه که به خودمون زحمت این رو نمیدیم که در مورد یک کاری یک مدت وقت بذاریم و فکر کنیم و به یک "ایــــــــــده" خوب برسیم . ( به جز یک تعداد خیلی محدودی که محصولاتی خاص ارائه می کنند )
باور کنید هزاران راه برای کسب در آمد از طریق فروشگاه های اینترنتی ، به جز فیلم و سریال و بازی ، وجود داره !!! فقط باید روش فکر بشه ، همه ی جوانبش سنجیده بشه به یک ایده ی کامل و مفید رسید .
همه ی نیاز های مردم که قابل خرید از اینترنت باشه ، در فیلم و سریال و بازی خلاصه نمیشه .

قبل از همه چیز سلام .

نمی خوام بحث رو اجتماعی کنم ، ولی ایده نداشتن بدبختی ما ها هست . هر کسی از یه راهی 1 ریال در بیاره ، همه میخوان از همون راه حداق 1 ریال در بیارن ، دقت نمی کنن که باید انتظارشون 0.5 ریال بشه .

و البته اینم دقت کنید کسب درآمد اینترنتی حتی لازم نیست از فروشگاه باشه ، حتی نیازی نیست از خرید و فروش باشه ، باز برمیگرده به این که شما همون پله ی اول ( همون ایده ) رو بتونید بالا برید یا نه .

//

cold_dream
2010-03-12, 21:04
عزیز من من هر راهی بگی رفتم. هاستینگ وضعیت فوق العاده نامساعدی داره... سیستم های کسب درآمد هم اکثرا کلاه بدارن یا سودی ندارن...
فروشگاه هم یکی مثل من که فقط میتونه این محصولات رو بفروشه چیکار باید بکنه؟!

r7asmu7s
2010-03-12, 21:58
عزیز من من هر راهی بگی رفتم. هاستینگ وضعیت فوق العاده نامساعدی داره... سیستم های کسب درآمد هم اکثرا کلاه بدارن یا سودی ندارن...

فرض رو روی این می گذاریم شما فقط و فقط می تونی فروشگاه بیاری بالا . یعنی فقط میشه فیلم و سریال و بازی و این حور چیزا روی دیسک فروخت ؟؟ یعنی چیز دیگه نمی شه روی دیسک فروخت ؟!

//

Reza
2010-03-12, 22:20
برای موفقیت باید کاری رو بلد بود یا با پشتکار برای یادگیری اون تلاش کرد .
حین انجام کار هم باید نوآوری ها و ابداعاتی رو به خرج داد . میتونین از سایت های خارجی یا از نمونه سایت های ایرانی خودمون الگوبرداری کنین . نمونه موفق : http://www.namazgozar.com

as87
2010-03-12, 22:44
با سلام
1- فروشگاه بدون ***م و بازی معنی نمیده : شاید نظر شخصی شما اینجوری باشه اما متاسفانه این اشتباه رایج و غلط مصطلحی هست که برای ما ایرانیا جا افتاده و تا اسم فروشگاه اینترنتی میاد ذهنمون مستقیما میره سراغ سی دی و دی وی دی و ***م و بازی و . . . در ضمن کسی شما رو منع نمی کنه از فروش این محصولات فقط به شما میگن اگه میخای همچین محصولاتی رو بفروشی باید مجوز داشته باشی ، بالاخره باید معلوم باشه چی دارین دست مردم میدین یا نه !؟!؟!؟!
2- اولا که نباید ***م های مشکل دار ارائه کنین ، بالاخره هر چی باشه شما توی ایران دارین زندگی میکنین و باید تابع قانین ملی مذهبی خودتون باشین . مطمئن باشین کسی اگه توی آمریکا هم از قوانین اونا تخطی کنه و به فرض ویندوز رایتی بفروشه ، بلایی بدتر سرش میارن!!!
3- این مسائل پیش می آید و نیازی هم به فکر کردن نیست . اگه میخواین با محصولات غیرقانونی و بدون مجوزهای لازم کارو شروع کنین پیشنهاد بنده اینه که اصلا شروع نکنین...
4- چه باور داشته باشید و چه نداشته باشید ، خوشبختانه اطلاعات ایران اونقدر قوی هست که اگه حتی هیچ اثری از خودتون به جا نذارین بتونن در کمتر از یک ساعت اطلاعات شما رو به دست بیارن و حتی دستگیرتون کنن ، نمونه هاش هم زیاد دیدیم مثل امثال جزایری و ریگی!!! سایت ساماندهی فقط برای اینه که مالکین سایت ها یک فرم خود اظهاری پر کرده باشن. اگه با موارد شرکتی و مالیاتی آشنا باشین اونجا هم وضع همینه و کارفرما میره و برگه خود اظهاری مالیاتی پر میکنه ، در صورتی که خود اداره مالیات اگه بخواد میتونه مو رو از ماست بکشه بیرون و . . .
5- باز هم میگم دوستانه ، اگه میخاین با مطالب و محصولاتی که از لحاظ قانونی مشکل دارن فروشگاه اینترنتی خودتون رو راه اندازی کنین ، پیشنهاد من اینه که اصلا به فکرش نباشین چون شما هم دیر یا زود به سرنوشت بقیه دچار خواهید شد . . .

1. مشكل اصلي اينه كه 99% فروشگاه داران ما افراد جوان و بدون سرمايه هستند. و كمترين سرمايه رو همين محصولات مي‌خواد. شايد اگر اين دوره اوليه رد بشه بهتر بشه.(اكثر افرادي كه سرمايه دارن اينترنت رو قبول ندارن:-p)
2. همه چيز اين مملكت درست بجز اين ....[-(
3. هر كاري ارزش شروع كردن داره(يكم كم لطفي مي‌كنيد:))
4. اينم بحثش جداست براي اينكه انجمن به مشكل بر نخوره اينجا جاي بحثش نيست.
5. به نظر من هم ثبت توي ساماندهي اصلا منطقي نيست. من ترجيح ميدم همه‌ي سايتهام فيلتر بشن اما سايتم رو اونجا ثبت نكنم:-??.
شما اگر مي‌خواييد فروشگاه راه بندازيد با همين ..... و سري... شروع كنيد اما مستحجن(ديكتش اگه قلت بگيد درست كنم) نفروشيد. بين مستحجن و مبتذل فرق هست.

r7asmu7s
2010-03-12, 22:57
1. مشكل اصلي اينه كه 99% فروشگاه داران ما افراد جوان و بدون سرمايه هستند. و كمترين سرمايه رو همين محصولات مي‌خواد. شايد اگر اين دوره اوليه رد بشه بهتر بشه.(اكثر افرادي كه سرمايه دارن اينترنت رو قبول ندارن:-p)
2. همه چيز اين مملكت درست بجز اين ....[-(
3. هر كاري ارزش شروع كردن داره(يكم كم لطفي مي‌كنيد:))
4. اينم بحثش جداست براي اينكه انجمن به مشكل بر نخوره اينجا جاي بحثش نيست.
5. به نظر من هم ثبت توي ساماندهي اصلا منطقي نيست. من ترجيح ميدم همه‌ي سايتهام فيلتر بشن اما سايتم رو اونجا ثبت نكنم:-??.
شما اگر مي‌خواييد فروشگاه راه بندازيد با همين ..... و سري... شروع كنيد اما ******(ديكتش اگه قلت بگيد درست كنم) نفروشيد. بين ****** و ***** فرق هست.

شرمنده من دارم جواب میدم . سرمایه بیشترش مادی هست ولی همیشه مادی نبوده . فروشگاه زدن هم ربطی به سن نداره مرد .

شما اگه فعالیتت درست باشه هم به نظر من بهتر هست توی اون سایت ثبت کنی . شما وقتی وارد ارگانی میشی از قوانینش پیروی می کنی ، اینطوری نیست ؟؟ نکنه برای این که هر کاری ارزش شروع کردن داره بیایم کارمند های یه اداره رو تا شب نگه داریم چون می خوایم کارمون همین امروز تموم شه ؟! آدمی هم که از کار خودش ایمان داشته باشه که داره کار درست انجام میده ، ترسی از این که حتی بخوان بیان خونه رو چک کنن ( لول ) یا هر چیزی یا کار خوشحال دیگه ای نداره .

شاید هم لازم نباشه ثبت کنید سایتتون رو ، بزارید هر موقع سایت های دیگه چیتلر شدن یا رفتن سراغشون ، شما هم کاسه کوزت رو جمع کنی .

//

as87
2010-03-13, 09:02
شرمنده من دارم جواب میدم . سرمایه بیشترش مادی هست ولی همیشه مادی نبوده . فروشگاه زدن هم ربطی به سن نداره مرد .

شما اگه فعالیتت درست باشه هم به نظر من بهتر هست توی اون سایت ثبت کنی . شما وقتی وارد ارگانی میشی از قوانینش پیروی می کنی ، اینطوری نیست ؟؟ نکنه برای این که هر کاری ارزش شروع کردن داره بیایم کارمند های یه اداره رو تا شب نگه داریم چون می خوایم کارمون همین امروز تموم شه ؟! آدمی هم که از کار خودش ایمان داشته باشه که داره کار درست انجام میده ، ترسی از این که حتی بخوان بیان خونه رو چک کنن ( لول ) یا هر چیزی یا کار خوشحال دیگه ای نداره .

شاید هم لازم نباشه ثبت کنید سایتتون رو ، بزارید هر موقع سایت های دیگه چیتلر شدن یا رفتن سراغشون ، شما هم کاسه کوزت رو جمع کنی .

//
چرا شرمنده، ما همه اينجا جمع شديم كه به پيشرفت تجارت مثلا الكترونيك ايران كمك كنيم.(يعني ياد بگيريم پول بيشتري در بياريم:-p) در مورد ساماندهي كه هر كسي يه نظري داره، نظر همه هم محترم هست.
اما اين ساماندهي من رو ياد اين اماري كه چند سال پيش براي درامد گرفتن ميندازه.
اما مورد اولي كه گفتيد. من خودم هم جزو اين گروه جوان هستم و منظورم اصلا بي احترامي و ... نبود.
يه مثال مي‌زنم. شما مي‌خواييد يه سوپر ماركت مجازي داشته باشيد، اين لازمش اين موارد هست:
1. انبار
2. جنس
3. سيستم حمل و نقل سريع
4. پول براي تبليغ و ......
تمام اين موارد رو شما مي‌توني توي شهروند پيدا كني اما سايتشون 3ساله در دست طراحي هست.
كسايي هم كه مي‌بيني دارن لب‌تاپ مي‌فروشن اكثرا جزو جوانترين همكارهاي خودشون هستن.
ببخشيد تاپيك رفت به اين سمت.

Reza
2010-03-17, 14:03
اجازه بدین واسه سال جدید خودم دو سه روز وقتم رو میذارم و میرم بالاخره ته توی این قوانین و مقررات رو در میارم . اینم از عیدی من
اگه سوال یا مورد دیگه ای هست که فکر میکنین توی ارشاد یا اداره بازرگانی میتونن بهش جواب بدن بگید تا دست پر برم و ایشالا دست پر هم بگردم :)

guest
2010-03-24, 17:23
در مورد کلمات هم تا حدودی محدودیدت اعمال شده که فضای انجمن کماکان یالم باقی بمونه و بتونیم مدت طولانی در خدمت همه عزیزان باشیم .

1د با همين ..... و سري... شروع كنيد اما ******(ديكتش اگه قلت بگيد درست كنم) نفروشيد. بين ****** و ***** فرق هست.

تا حدودی؟

آقا کسی مجبورتون نکرده که فروشگاه اینترنتی بزنید! کرده؟

قبل از همه چیز سلام .

نمی خوام بحث رو اجتماعی کنم ، ولی ایده نداشتن بدبختی ما ها هست . هر کسی از یه راهی 1 ریال در بیاره ، همه میخوان از همون راه حداق 1 ریال در بیارن ، دقت نمی کنن که باید انتظارشون 0.5 ریال بشه .

و البته اینم دقت کنید کسب درآمد اینترنتی حتی لازم نیست از فروشگاه باشه ، حتی نیازی نیست از خرید و فروش باشه ، باز برمیگرده به این که شما همون پله ی اول ( همون ایده ) رو بتونید بالا برید یا نه .

//

این رو راست میگه. اما هر ایده به غیر از تکسیر cd/dvd سرمایه ای بیش از توان جوون ها می خاد! غیر از اینه؟

Amir
2010-03-25, 00:18
تا حدودی؟

guest عزیز . فکر نمیکنی یکم ، فقط یک ذره مهربون تر باشی بهتره ؟؟ دعوا که نداریم با کسی !:-$

cold_dream
2010-03-25, 13:43
فقط میتونم بهتون بگم براتون واقعا متاسفم. فکر میکنم شما اصولا با جو فروم ها آشنایی نداری. کسی شما رو مجبور نکرده که پاسخ به من بدید . کرده؟
عزیز من انجمن های گفتگو هدف اصلیشون اینه که کاربرا بیان تبادل نظر کنن و از همدیگه چیز یاد بگیرن و به یه هدفی برسن. فکر کردی اینجا مسنجر یاهو هست که هرکی هرکی باشه و همه بیان مثل شما پارازیت بندازن؟
مدیران چرا پست مزخرف ایشون رو پاک نمیکنن؟ ایشون راست راست وایساده به من توهین کرده!