PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت وام فوری تا 15 میلیون

afshinh
2015-04-24, 13:06
سلام
به تازکی از بانک یا موسسه ای وام گرفتین؟
چقدر؟
چنتا ضامن؟

شدیدا به وام نیاز دارم 15 میلیون میخوام
از عزیزی شنیدم بعضی از بانکها با سفته وام میدن درسته؟؟

وحید110
2015-04-24, 13:30
سلام
بستگی به بانک داره تعداد ضامن ولی نشنیدم با سفته وام بدن . اونم پانزده میلیون

ایران نشر
2015-04-24, 13:35
بهتره به بانک رسالت یک سر بزنید

atila1355
2015-04-24, 13:56
سلام
بانک ها با سفته وام نمیدن
برای این مبلغ 2 تا ضامن نیازه
سریعترین وام رو هم در صورت تکمیل پرونده ، بانک ایران زمین ( موسسه مالی اعتباری مولی الموحدین سابق ) میده
ولی سودش ش ش ش ش ش ش ........

webkadeh
2015-04-24, 15:59
در صورتیکه توی زمینه مشاغل خانگی فعال باشید
موسسه کارآفرینی امید تا 10 میلیون وام میده با بهره 4 درصد تنفس هم داره
برای مشاغل خویش فرما تا 20 میلیون گویا بده
برین توی شعبه اصلیشون راهنمایی میکنند.

afshinh
2015-04-24, 17:03
در صورتیکه توی زمینه مشاغل خانگی فعال باشید
موسسه کارآفرینی امید تا 10 میلیون وام میده با بهره 4 درصد تنفس هم داره
برای مشاغل خویش فرما تا 20 میلیون گویا بده
برین توی شعبه اصلیشون راهنمایی میکنند.

شما خودتون تجربه دریافت وام از این موسسه داشتین؟
از شرایط دریافت تسهیلات خبر دارید؟

mmiladd7
2015-04-24, 19:15
دوستان سود 4 در صد چقدر میشه ؟

atila1355
2015-04-24, 19:25
دوستان سود 4 در صد چقدر میشه ؟

40.000 تومان سود سالیانه برای هر یک میلیون تومان

webkadeh
2015-04-24, 19:48
شما خودتون تجربه دریافت وام از این موسسه داشتین؟
از شرایط دریافت تسهیلات خبر دارید؟
من اسفند پارسال اقدام کردم برای مشاغل خانگی
و فردا با یک ضامن میگیرم وام را
تنفس هم گفتن 3-4 ماه داره
یک خانم دیگه اونجا بود برای سرمایه در گردش 20 میلیون تومن گرفت ازش پرسیدم گفت برای عمده فروشی مواد غذایی گرفته.
کلا طرح درآمدزایی بدین بهتون وام میدن و بازدید هم داره.
یعنی بزن در رویی نیست.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

این هم سایتشه:
http://www.karafariniomid.ir

Pedram
2015-04-24, 19:49
40.000 تومان سود سالیانه برای هر یک میلیون تومان

البته فکر کنم منظور شما کارمزد 4 درصد هست ، 22 درصد هم بهره بانکی که در مجموع باید 26 درصد بازپرداخت کنید

webkadeh
2015-04-24, 19:56
البته فکر کنم منظور شما کارمزد 4 درصد هست ، 22 درصد هم بهره بانکی که در مجموع باید 26 درصد بازپرداخت کنید
نخیر کلا 4 درصد سودشه.
این وام زیر نظر ریاست جمهوری هست برای اشتغال زایی
هدفش اشتغال زایی هست.
دستشون درد نکنه کلی همکاری کردن. مسئولین خیلی خوبی داره کلا خوش برخورد هستند.

rayas
2015-04-24, 19:59
دوستانی که طرح و ایده ای دارند میتونن همین فردا به صندوق کارآفرینی امید ( مهر امام رضا سابق ) مراجعه کنند. از دوستان بنده کارمند اونجا هستند ، و دارن پرونده برای وام گیرنده ها ایجاد می کنند. اگه اشتباه نکنم برای ایده های اینترنتی هم وام میدن.

webkadeh
2015-04-24, 20:04
بهتره به بانک رسالت یک سر بزنید
رسالت و امثال رسالت که بدون سپرده وام نمیدن.
من بیشتر بانک ها و صندوق ها را پرسیدم هیچ کدوم بدون سپرده وام نمیدادن تا رسیدم به صندوق امید
دو ماهه وام جور شد بدون سپرده،
برای کیس من یک ضامن خواستند فقط.
کارشون درسته نسبت به هر بانک دیگه

afshinh
2015-04-24, 20:24
من لیستی از شعبه های این موسسه پیدا نکردم فقط شعبه خیابان آیت ا.. طالقانی

webkadeh
2015-04-25, 10:40
امروز که رفتم برای تشکیل پرونده گفتند وام را یکماه دیگه میدن.
یعنی از زمانی که اقدام کردم و درخواست دادم تا زمان گرفتن وام 3 ماه طول میکشه.
بعدش کلی امضا و کارهای اینطوری هم داره.
به من که مشاغل خانگی بودم تنفس تعلق نگرفت!

علایی
2015-04-26, 16:14
نخیر کلا 4 درصد سودشه.
هدفش اشتغال زایی هست.

بازپرداختش چطوره ، بازپرداختش چند ماهه هست؟

webkadeh
2015-04-26, 18:51
بازپرداختش چطوره ، بازپرداختش چند ماهه هست؟
سه ساله هست.

علایی
2015-04-26, 20:16
سه ساله هست.

من حساب کردم ماهی حدود 590 قسطش میشه
دوستان 20 میلیون رو برای چه مواردی وام میدن
و باید معدل داشته باشی؟

honey
2015-05-31, 23:58
در حال حاضر دو بانک قرض الحسنه داریم:رسالت و مهر ایران
مهر ایران کارمزد 4 درصد و بدون سپرده گذاری
رسالت : به اعضا (یعنی کسانی که حساب باز کردند) بر حسب امتیاز می ده . حداکثر 5 ماهه و با کارمزد 2 درصد.کلا کارشون قرض الحسنه است 20 تومان هم وام می دن.
خدا خیرشون بده

yazdiran
2015-06-01, 00:03
رسالت : به اعضا (یعنی کسانی که حساب باز کردند) بر حسب امتیاز می ده . حداکثر 5 ماهه و با کارمزد 2 درصد.کلا کارشون قرض الحسنه است 20 تومان هم وام می دن.
خدا خیرشون بده

سلام
يعني براي اخذ وام از مهرايران نيازي به سپرده گذاري نيست؟
ميشه بيشتر توضيح بديد؟

ممنون

سـعید
2015-06-01, 01:00
نخیر کلا 4 درصد سودشه.
هدفش اشتغال زایی هست.

یاد دوران احمدی نژاد به خیر ... البته برای اونهایی که زیر سایه همین امکانات مردمی و وام های بگیر پس نده ، تیلیارد ها وام پروزه های زود بازده گرفتن و بعد با سرازیر کردنش به جای تولید تو بازار ملک تهران .. اپارتمان 200 هزارتومانی رودر یک سال کردن 2 میلیون تومن ... حالام که همشون پاساژ ساز شدن در همه جای ایران ...

یه تومن میریزن جلوی مردم ... هزار تا یه تومنی از منافع طرحش میریزن تو حساب بر و بکس ... برن حالشو ببرن ...

مثل اون لطفی که برای کودکان متولد سال های 88 تا 90 کردن و برای هر کدوم یک حساب یک میلیون تومانی باز کردن ... که مثلا بچه 18 سالش شد برداشت کنه بره باهاش دو تابستنی یخی و یه پیراشکی بخره ..

ولی شنیدم به فوریت زیر سایه همون حساب ها 18 هزار میلیارد تومن از صندوق ملی برداشت کردن ... شنیدم ها ... ندیدم ...

honey
2015-06-01, 11:44
سلام
يعني براي اخذ وام از مهرايران نيازي به سپرده گذاري نيست؟
ميشه بيشتر توضيح بديد؟

ممنون

از قرار این طوره ولی وام ها را برای مقاصد خاصمی دن.
بهتره باهاشون تماس بگیرید
ادرس و مشخصاتشون داخل سایت بانک مرکزی هست.
ما خودمون از رسالت استفاده کردیم . مزیتش اینه که در مدتی که با حسابت کار می کنی وجه اون به مصرف کار خیر قرض الحسنه می رسه.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

رسالت و امثال رسالت که بدون سپرده وام نمیدن.
من بیشتر بانک ها و صندوق ها را پرسیدم هیچ کدوم بدون سپرده وام نمیدادن تا رسیدم به صندوق امید
دو ماهه وام جور شد بدون سپرده،
برای کیس من یک ضامن خواستند فقط.
کارشون درسته نسبت به هر بانک دیگه
از قرار رسالت به اعضا بر طبق امتیاز با کارمزد 2 درصد وام می ده و مهر ایران بدون سرمایه گذاری و با کارمزد 4 درصد. و فقط این دو بانک قرض الحسنه و دارای مجوز وجود دارند

در کل در بانک مهر ایران ، وام درخواستی تون تو نوبت قرار می گیره(بعد از باز کردن حساب) و به قول خودشون اصلا معلوم نیست که کی نوبتتون بشه.

خوبی رسالت اینه که روی زمان دریافت وام می تونید حساب کنید.برای وام رسالت اگر مبلغی داخل حسابتون برای 5 ماه باشه ، بعد از 5 ماه می تونید درخواست وام را بدید و بعد از 2 هفته وام را بگیرید و باز پرداخت در این شرایط 1 ساله است. به ازای هر ماه که بیشتر صبر کنید 2.5 ماه به مدت بازپرداخت اضافه می شه. یعنی اگر در کل 10 ماه صبر کنید باز پرداخت 2 ساله می شه . سقف وام برای هر فرد اگر اشتباه نکنم 20 ملیون ایت که می تونید 20 توامان خودتون و 20 تومان همسرتون و .... هم بگیره. یعنی می تونید انتقال امتیاز بدید.
در کل اگر با حسابتون (به جای بانکهای دیگه) کار بکنید ، هم در طی این مدت پولتون در راه قرض الحسنه استفاده شده و ثواب کرده اید و هم زمانی که نیاز به وام داشته باشید می بینید کلی امتیاز دارید.

سـعید
2015-06-02, 00:44
امروز یاد همین تاپیک افتادم با یکی از دوستان بانکیم ، صحبت کردم . می گفت الان پرداخت وام کارافرینی به اشخاص کمتر شده و احتمال لغوش هست . ولی وام های به گروه های تعاونی یا شراکت های صاحب کسب و کار یا مالکیت سریعتر و بهتر پرداخت میشه .. البته منظورش رو از خوب بودن یک وام کم بودن سود عنوان کرد .. چند تا مثال هم برام زد .. .
دئستان هر وامی می گیرید مواظب سودش باشید .. این سود های 25 - تا 27 درصدی و 3- 4 درصد کارمزد های روش ؛ ضرر زیادی به ادم میزنه ها ! دنبال وام های با سود کمتر باشید .. حتی اگر یه کم گرفتنش سخت و زمان بر تر باشه ..

mazanshop
2015-06-02, 11:44
چه اشتباهی کردیم از تجارت وام گرفتیم ، فکر کنم نزدیک 30% هست!!
کارمون هم بد پیش رفت قسط موند برامون

afshinh
2015-06-04, 00:28
دوستان فکر کنم آرزوی وام گرفتن باید با خودم به گور ببرم هرجا میریم سود بالا

مثلا صادرات برای خرید کالا دو برابر پس میگیره
5 تومن وام میه 7.5 پس میگیره!!

اخه این چه نظام بانکداری هست؟

من تو بانک رسالتم حساب دارم یعنی کل حسابام به این بانک انتقال بدم؟

1eng.ir
2015-06-04, 02:20
افشین خان، موردی که بت گفتم به نتیجه نرسیدی باش؟

امتیاز وام بانک رسالت هم بدک نیست، یه حساب کتاب کن اگه میصرفه زیاد پیدا میشه برای خرید :)

matin38
2015-06-05, 02:05
من از بانک مهر افتصاد تیرماه پارسال برای 15 میلیون اقدام کردم که یکماهه گرفتم .... اسم طرح میلاد یک بود .... میلاد دو و سه و ... هم هست
یک و نیم میلیون رو دوهفته تو بانک سپرده کردند تا ما مدارک رو کامل کردیم بعد با وام برداشت کردیم ..
بهره اش خیلی بالاست ... قسط رو خودتون انتخاب میکیند من ماهی 432000 پنج ساله رو انتخاب کردم
یک ضامن خیلی معتبر میخواد کاملا رسمی دولتی زیر 60 سال ... باید به ازاء اصل و فرع وام چک بده به بانک با گردش حساب ...
وام گیرنده باید کارمند باشه قرارداد داشته باشه با سابقه بیمه بالای سه سال .. از جایی هم وام نگرفته باشه !!!
فاکتور خرید کالای 15 میلیونی هم میخواد !!!
وام جالبی نبود ولی چون سپرده بلند مدت نمیخواست و سریع بهمون دادند مجبوربودیم قبول کنیم !

Safecharge
2015-06-06, 15:17
خدا خیرشون بده

فرض کنید مبلغ 25 تومان و مدتی چند ماهه تو بانک یا موسسه رسالت خوابوندیم جهت دریافت x تومن وام 2% سوالم اینه که:
1- ایا بعد از دریافت وام می تونم اون مبلغی که سپرده قرض الحسنه گذاشتم برداشت کنم یا اینکه بعد از باز پرداخت کل وام اجازه برداشت از حسابم صادر می شه؟ یعنی حسابم بلاک نمی شه؟
2- فرض کنید وام و دریافت کردم ایا دوباره می تونم با همان سرمایه ایی که در رسالت دارم دوباره درخواست وام بدم؟ یا اینکه باید وام قبلی تسویه شه بعد دوباره درخواست داده بشه؟

farzane
2015-06-06, 16:37
5 میلیون وام چی ؟ اونو از کجا میشه گرفت ؟

honey
2015-06-06, 20:44
دوستان فکر کنم آرزوی وام گرفتن باید با خودم به گور ببرم هرجا میریم سود بالا

مثلا صادرات برای خرید کالا دو برابر پس میگیره
5 تومن وام میه 7.5 پس میگیره!!

اخه این چه نظام بانکداری هست؟

من تو بانک رسالتم حساب دارم یعنی کل حسابام به این بانک انتقال بدم؟
من که این کار رو کردم و خیلی راضییم . در کل بهره ای نیست و کارمزدش 2 درصده . حال هر وقت نیاز به وام داشتید می بینید امتیاز خوبی دارید و به نفعتونه .در زمانی هم که پول تو بانک دارید در راه خیر قرض الحسنه ازش استفاده می شه . در ضمن سود هم نمی گیرید که از قرار شبهه ناکه و نیز می تونید امتیازتون را به عزیزانتون جهت دریافت وام انتقال بدید

فرض کنید مبلغ 25 تومان و مدتی چند ماهه تو بانک یا موسسه رسالت خوابوندیم جهت دریافت x تومن وام 2% سوالم اینه که:
1- ایا بعد از دریافت وام می تونم اون مبلغی که سپرده قرض الحسنه گذاشتم برداشت کنم یا اینکه بعد از باز پرداخت کل وام اجازه برداشت از حسابم صادر می شه؟ یعنی حسابم بلاک نمی شه؟
2- فرض کنید وام و دریافت کردم ایا دوباره می تونم با همان سرمایه ایی که در رسالت دارم دوباره درخواست وام بدم؟ یا اینکه باید وام قبلی تسویه شه بعد دوباره درخواست داده بشه؟
در کل توی این مدت که پول تو حسابتونه می تونید برداشت و واریز داشته باشید و بعد از 5 ماه اگر وام بخواهید می تونید وام بگیرید و وام بر طبق میانگین حساب روزانه تون بهتون داده می شه.
هر زمان هم که وام بخواهید حتی اگر موجودی نداشته باشید اما چون امتیاز دارید بهتون وام می دند . یا به عبارت دیگه " بله می تونید پولتون را بردارید و پول خودتون ازاده و بلوکه نمی شه"
در مورد سوال دومتون هم بله . بعد از دریافت وام امتیازتون صفر می شه و بعد که تو حسابتون پول بمونه امتیاز جمع می کنیدو می تونید دوباره وام بگیرید.

5 میلیون وام چی ؟ اونو از کجا میشه گرفت ؟

5 تومان هم می تونید از رسالت وام بگیرید با کارمزد 2 درصد.

Safecharge
2015-06-06, 22:17
فعالیت موسسه رسالت واقعا معتبر هست؟ یعنی بانک مرکزی این موسسه رو تضمین می کنه؟

honey
2015-06-06, 22:57
فعالیت موسسه رسالت واقعا معتبر هست؟ یعنی بانک مرکزی این موسسه رو تضمین می کنه؟

عرض کردم که فقط همون دو بانک یعنی رسالت و مهر ایران تحت نظارت بانک مرکزی و دارای مجوزندلینک توی بانک مرکزیبه شرح زیر است که توی این صفحه می تونید لینک بانکهای قرض الحسنه را ببینید:
http://www.cbi.ir/simplelist/1541.aspx

Wild Eagle
2015-06-13, 23:51
5 تومان هم می تونید از رسالت وام بگیرید با کارمزد 2 درصد.

سلام
دوست عزیز برای ۵ تومن چقدر پول و چه مدت باید تو حساب بمونه؟
من ۵ تومن فوری نیاز دارم
حداکثر ۱ ماه میتونم صبر کنم. راهی هست؟
ممنون