PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رایزنی جهت معرفی و رونق بیشتر یک وب سایت تبلیغات اینترنتی رایگان : لطفا شرکت کنید.

سـعید
2015-04-26, 20:57
سلام
همونطور که خیلی از دوستان مطلع هستند و در امضای بنده هم مشاهده میشه سایت اگهی و نیازمندی های اینترنتی بالی هو در ادرس www.balyhoo.ir متعلق به بنده است.
با توجه به اینکه از ابتدای راه اندازی هیچ کونه تبلیغات خاصی برای این سایت نکرده ام و توجه زیادی به محتوی داشتم و هر روز اگهی های موجود را تایید و بررسی کردم ، بازدهی سایت در سطح متوسطی است . منظورم از بازدهی ، بازدهه مالی نیست چون به دنبال درامد خاصی نبودم . بلکه به فکر داشتن یک سایت تبلیغاتی خوش اب و رنگ و متفاوت بودم و البته فکر می کنم تلاش خودم را انجام دادم .
از تمام دوستان و. اساتید خواهش می کنم نظرات و راهنمایی های خود را جهت معرفی و بهینه سازی سایت به من اعلام کنند .

حتی اگر سایت های پر بازدیدی دارید که می توانم با تبلیغات در انها بازدید بیشتری برای سایت فراهم کنم ، پیشنهاد دهید .

البته تا الان بودجه بالایی برای تبلیغات در نظر نداشتم و بیشتر به فکر افزایش ورودی از گوگل بوده ام ولی به ناچار برای معرفی بهتر به بک لینک های خوب و تبلیغات در سایت های پر بازدید نیازمند هستم.

شما چه فکر می کنید ؟

سـعید
2015-04-26, 20:59
در ضمن الان یه مسئله دیگه هم به ذهنم رسید ... ایا امکان ایجاد یک اپلیکیشن که ببه سایت مرتبط باشد هست ؟ مثل دیوار یا شیپور ؟

کسی هزینه هاش رو می دونه ؟

یا کسی انجام دهنده همچنین پروژه هایی رو میشناسه ؟
ممنون

Imaco
2015-04-26, 21:35
اگهی رایگان و عمومی بودن دو اشتباه رایج .

fatrmees
2015-04-26, 22:48
اگهی رایگان و عمومی بودن دو اشتباه رایج .
ایماکو عزیز بیشتر توضیح میدید؟

omid_webmaster
2015-04-26, 23:04
در ضمن الان یه مسئله دیگه هم به ذهنم رسید ... ایا امکان ایجاد یک اپلیکیشن که ببه سایت مرتبط باشد هست ؟ مثل دیوار یا شیپور ؟

کسی هزینه هاش رو می دونه ؟

یا کسی انجام دهنده همچنین پروژه هایی رو میشناسه ؟
ممنون

یکی از راه هاش اینه که برای این کار میتونین در سایت پونیشا پروژه ای رو که میخواین توضیح بدین بعد افرادی که میتونن این کار رو انجام بدن پیشنهادشون رو میدن و شما هر کدوم رو که خواستی میتونی انتخاب کنی
برای اطلاعات بیشتر به سایت پونیشا مراجعه کنید.
موفق باشید.

سـعید
2015-04-26, 23:14
یکی از راه هاش اینه که برای این کار میتونین در سایت پونیشا پروژه ای رو که میخواین توضیح بدین بعد افرادی که میتونن این کار رو انجام بدن پیشنهادشون رو میدن و شما هر کدوم رو که خواستی میتونی انتخاب کنی
برای اطلاعات بیشتر به سایت پونیشا مراجعه کنید.
موفق باشید.

ممنون
اونجا رو دیده بودم .
با چند نفر دیگه هم مشورت کردم . می خوام بدونم از دوستا ن تو انجمنمون چه کسی تجربه اینکار رو داشته ..

Imaco
2015-04-27, 00:12
ایماکو عزیز بیشتر توضیح میدید؟

تصور عمومی اینه: اسکریپتی بالا بیاریم و با انواع آگهی رایگان براش ورودی بگیریم و بعد آگهی های پولی ولی این بعد و زمان اگهی های پولی برای بیشتر این سایتها اتفاق نمیافته و رها میشن . به سایتهای طراح مراجعه کنید خیلی از لینکهایی که برای نمونه کار ذکر شده بالا نمیاد . چیزی که رایگان ارائه بشه ارزش پیدا نمیکنه هر چند با ارزش باشه .

مورد دوم بالا بودن تعداد سایتهای عمومی در ادامه مورد اول ( اسکریپت و اگهی رایگان و ورودی و پول ) که رقابت را سختر و انتخاب را برای کاربران مشکل تر میکنه.
بالا رفتن اطلاعات عمومی اینترنتی و بیشتر شدن کاربران باعث شده سلیقه ها هم در حال تغییر باشه .کاربران جدی و مشتریان دست به جیب این روزها اغلب سراغ سایت های تخصصی تر میرن . تخصصی یا در مورد موضوع خاص یا محدوده خاص .

مسایل مربوط به سایت و طراحی و امکانات هم مهم هستند که معلولا قبل از طراحی در موردش تحقیق و نظر سنجی میشه.
من بالی هو را زیاد دیدم . ولی بیشتر به عنوان سایت خبری احساسش کردم تا مدیریت اگهی.