PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش طراحی بنر

TOSTER
2011-08-06, 23:39
دوستان

جدیدا بنرهایی با پسوند GIF را می بینم با اینکه به نظر می یاد تعداد فریم بالایی دارند ولی حجمشون بسیار پایینه ، اینها با چه نرم افزاری طراحی و میکس نهایی می شن

مثلا
http://www.shopkeeper.ir/forum/../images/ersalmarket.gif (http://www.ersalmarket.ir/)

TOSTER
2011-08-07, 00:39
البته منظورم تعداد فریم بالا بود

ExOZaX
2011-08-07, 00:54
ُلام داداش خواستی درخوات توی بخش مربوط بده یه آموزش ساده بدم واسه طراحی بنر گیف با فتوشاپ

danial_k
2011-08-07, 01:00
اگه آموزش بدی که خیلی خوب میشه .. حتما اینکارو بکن

TOSTER
2011-08-07, 02:42
ممنون دوست من ، با فتوشاپ که بلدم ، فقط مشکل اینجاست که برای هر فرم یک صفحه جدید باز می کنه و حجم بنر نهایی زیاد می شه ، مثلا برای یک بنر با 25 فرم با فشردگی معقول می ره روی 200 کیلوبایت

ولی الان همین بنر ارسال مارکت را ببینید
با اینکه حرکت داره اشیا و برای مسیر حرکت هم فریم باز شده ولی حجم نهایی فوق العاده پایینه ، من حدث می زنم بعد از طراحی آبجکت ها با فتوشاپ با یک نرم افزار خاص کار حرکت را انجام می دن که اینقدر حجم پایینه

ExOZaX
2011-08-07, 02:55
تا جایی که من میدونمبا فتوشاپه همه کارا ولی خودمم بلد نیستم اونجوری که شما میگید!

piergelandu
2011-08-07, 03:13
ممنون دوست من ، با فتوشاپ که بلدم ، فقط مشکل اینجاست که برای هر فرم یک صفحه جدید باز می کنه و حجم بنر نهایی زیاد می شه ، مثلا برای یک بنر با 25 فرم با فشردگی معقول می ره روی 200 کیلوبایت

ولی الان همین بنر ارسال مارکت را ببینید
با اینکه حرکت داره اشیا و برای مسیر حرکت هم فریم باز شده ولی حجم نهایی فوق العاده پایینه ، من حدث می زنم بعد از طراحی آبجکت ها با فتوشاپ با یک نرم افزار خاص کار حرکت را انجام می دن که اینقدر حجم پایینه

imjava عزیز گفته بود با نرم افزاری به اسم gif animator کار متحرک سازی رو انجام میده ...

ExOZaX
2011-08-07, 03:17
عزیزم با اون بنر های ساده رو میشه ولی بعضی بنر ها ساختشون خیلی سخته که مستقیم با فتوشاپه

TOSTER
2011-08-08, 20:30
نبود کسی رو کنه اسم نرم افزار را

hosin/m
2011-08-08, 20:50
با توجه به خواسته ی شما نرم افزار مورد نظر شما پیدا شد:

نرم افزار swish max3
دارای محیط کاربری ساده.....
اگه سوال دیگه ای داشتید لطفا سوالتون رو پخ کنید.....

lmsdesigning
2011-08-08, 21:46
دوستای گلم سلام. برای طراحی بنر با تعداد فریم های بالا و حجم پایین 2 تا راه وجود داره!

1. بنر رو با تعداد بالا ولی کیفیت پایین طراحی کنید! که می دونم خوشتون نمیاد
2. راهیه که می خوام توضیح بدم:

اول از همه باید یک بکگراند با فتوشاپ طراحی کنید. حالا اونو ذخیره کنید و بعد توسط نرم افزاری مثل سوییش مکس یا ادوب فلش پروفشنال یک پروژه جدید ایجاد کنید. دوباره به فتوشاپ برگردید و اشیایی مثل "عکس های کوچکتری که در بنر نمایش داده می شن و...) رو تک تک با فتوشاپ و به حالت ترنسپرنت (بدون بکگراند) و با پسوند پی ان جی ذخیره کنید. حالا کافیه بکگراندی که اول ساختین رو به نرم افزار سوییش مکس یا ادوب فلش وارد کنید و ما بقی اشیاء رو هم (البته اشیاء رو با خود فلش هم میشه طراحی کرد و یا توسط خود فلش میشه متن به بنر اضافه کرد) در library نرم افزار وارد کنید و motion های خودتون رو ایجاد کنید. و در نهایت با پسوند gif اون رو خارج (export) کنید.

البته با نرم افزار gif animator هم میشه این کار رو کرد اما باید تک تک فریم هاتون رو ابتدا با فتوشاپ طراحی کنید بعدش توسط این نرم افزار اون ها رو پشت سر هم با زمان بندی مناسب بچینید.

به همین سادگی ، به همین خوشمزگی!

موفق باشید