PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستانی که از میهن وب هاست سرویس گرفتن بیان تو

kala110manager
2011-08-11, 00:34
سلام دوستان
از بعد از ظهر سایتهایی که روی میهن وب هاست هست قاطی کرده.مثلا ساخه های محصولات را نمیاره.یا بخش هایی از قالب را لود نمیکنه.یا یه سایت دیگم وارد ادمین سایت نمیشه و خطای یوزر و پسورد میده.البته تیکت هم گزاشتم تو میهن وب هاست ولی هنوز جواب ندادن
میخواستم ببینم برای شما هم این مشکل بوجود اومده؟

togchn
2011-08-11, 00:37
آره......مال من هم همینطوره....دسته های محصولات همه حذف شدن و بهشون تیکت زدم ولی هنوز خبری نشده

mdark
2011-08-11, 00:39
بله
3 تا از سایت های منم اینجوری شده
البته این ها هر 3 تاش روی 1 سرور هست
اما اونهایی که روی سرور های دیگه هست به مشکل نخورده
مشکل از این 1 سرور هست موقتا
چند وقت پیش هم سایت یکی از بچه ها روی مشهد هاست بود این اتفاق افتاد ، بعد چند ساعت درست شد
احتمالا 1 سرویس خاص از روی سرور غیر فعال شده ، بعد از بررسی درست میشه ، بهتره به دسته بندی ها و ... دست نزنید

Neptune
2011-08-11, 01:13
واسه من مشکلی نداره
دی ان اس شما چیه ؟

Am!n
2011-08-11, 01:29
آره واسه من هم دسته ها رو نمیاره میگه هیچ دسته ای پبدا نشد !

Am!n
2011-08-11, 12:27
دوستان پیگیری هامون جواب داد
مشکل رفع شده مثل این که

ahee
2011-08-11, 12:55
برای من چنین مشکلی پیش نیومد. سایتم کاملا درست بالا میاد یا می اومد

mdark
2011-08-11, 13:23
برای من چنین مشکلی پیش نیومد. سایتم کاملا درست بالا میاد یا می اومد

فقط 1کی از سرور ها این مشکل پیش اومده بود ! که اون هم حل شد

kala110manager
2011-08-11, 13:36
سلام
اره مشکل حل شده.تیکت زده بودم که جواب دادن گفتن مشکل برطرف شده

rasool15
2011-08-11, 20:01
مال من هنوز درست نشده وسایت بالا نمیاد. این روزها پشتیبانیشون و سرورها مزخرف شدن و من پیشنهاد میکنم دیگه ازشون هاست نخریم.

Aqua141
2011-08-11, 21:03
برای من که مشکلی نداره اولش که گرفته بودم یکم کند میشد ولی الان خیلی بهتر شده

jojemarket
2011-08-11, 21:53
منم یه فروشگاه دارم که واسش مشکل پیش اومده و تاپیک زدم کسی جواب نداد

edomanoo
2011-08-11, 23:22
از کجاش بگم که چی کشیدم من از دیروز عصر تا امروز صبح . واقعا جای تاسف داره برای این پشتیبانی. دیروز ساعت 7 عصر به بعد من داشتم یک محصول قدیمی ویرایش میکردم تو قسمت ترکیبات فروشگاهم تغییرات میدم . تغییرات دادم خواستم ثبت کنم دیدم میگه شاخه باید انتخاب کنید تعجب کردم دیدم هیچ شاخه ای نیست . از اون ساعت حال و هوام عوض شد شدیدا ناراحت و عصبانی شده بودم داشتم دیوونه میشدم. هر کاری میکردم جواب نمی گرفتم . همون موقع یه تیکت به میهن وب هاست دادم که شاخه محصولات ندارم نمیاد . بک آپ دارین ( به خیال خودم من خرابکاری کردم با اون که میدونستم به چیزی دست نزدم اما از کجا میفهمیدم) . منتظر موندم جوابی نمیاد. رفتم تو انجمن جدید زیر http://presta-shop.ir/showthread.php?tid=23 تیکت زدم دوستان بیان کمک کنن شاخه هام شاید بتونم برگردونم . دیشب 4 صفحه فقط تو تاپیک که ایجاد کردم صفحه درست شد اما هیچ نتیجه ای نگرفتم . ساعت 11 شب تیکت زدن بک آپ پنجشنبه موجوده . ( اینجا جالبه : من که گفتم شاخه محصولاتم نیست . چرا یه اطلاع نداد که مشکل از خودشونه و برطرف میشه ) منم ساعت 11 شب گفتم بک آپ انتقال بدین .همین طوری موند جواب ندادن تا صبح ساعت 9:30 که تا اون موقع دو تا تیکت دادم اما دریغ از یک جواب . نه و نیم صبح دیگه تحمل نداشتم زنگ زدم که تیکت دادم چرا رسیدگی نمی کنید از دیروز منتظرم . بعد که تیکتم دیده میگه هزینه پرداخت کردین . گفتم چیزی نگفتن . گفتم بگین خب واریز کنم . واریز کردم بک آپ انتقال دادن . بازم زدم نشد آخر سر کوکی ها رو پاک کردم اومد من بازم فکر کردم بک آپه که نجاتم داد

اما چرا نگفتین اشکال از ماست و برطرف میشه . من که گفتم شاخه محصولات نمیاد . 4 هزار تومان انقدر براشون ارزش داشت که واقعیت نگن . من الان این تاپیک دیدم واقعا افسوس خوردم
آیا باید محتویات این صفحه http://mihanwebhost.com/clients/announcements.php?id=15 باور کرد پذیرفت ؟

حالا صحبت کردن در این مورد درست نیست ولی الان که فهمیدم راضی نیستم که این پول دادم . و حتما شنبه تماس میگیرم .

kala110manager
2011-08-11, 23:48
من که میخوام هاستم را عوض کنم.سرعت سرورشون پایینه و سایتم دیر باز میشه.یکی میگفت دلیل اینکه سرعت سرورشون به خاطر این پایینه که سایتهای زیادی را روی سرورشون بالا آوردن و باعث کندی سرور شده

shervin114
2011-08-12, 00:30
ملت هاست و حالا میهن وب هاست
و این داستان ادامه دارد .
دوستانی که ادعای کیفیت خوب این هاستینگ ( آقای محترم !!!!!!!!!! سعید رحمت ) رو می کردندبیان و جواب بدهند .:-"

rasool15
2011-08-12, 11:25
اره عزیز !!! همون قضیه ملت هاست هست .
سایت من چند روز بود ساسپند شده بود به خاطر بازدید زیاد در حالی که اصلا بازدید نداشت.پولم داده بودم ولی 3 روز کشید تا به سرور پربازدید انتقال بدن و ...
مثل قدیم نمونده و بزودی هاست رو عوض خواهم کرد. اصلا به تلفن ها هم جواب نمیدند و وقتی هم میدند میگن از راه پشتیبانی حل کنید.
فکر کنم پرشین هویز بهتر باشه.

توجه: همه از دستشون ناراضی هستند و هر کس شکایتی داره اینجا بگه چون من آدرس الین تاپیک رو براشون فرستادم بیان جواب بدهند.

mr.mousa
2011-08-12, 12:40
اره عزیز !!! همون قضیه ملت هاست هست .
سایت من چند روز بود ساسپند شده بود به خاطر بازدید زیاد در حالی که اصلا بازدید نداشت.پولم داده بودم ولی 3 روز کشید تا به سرور پربازدید انتقال بدن و ...
مثل قدیم نمونده و بزودی هاست رو عوض خواهم کرد. اصلا به تلفن ها هم جواب نمیدند و وقتی هم میدند میگن از راه پشتیبانی حل کنید.
فکر کنم پرشین هویز بهتر باشه.

توجه: همه از دستشون ناراضی هستند و هر کس شکایتی داره اینجا بگه چون من آدرس الین تاپیک رو براشون فرستادم بیان جواب بدهند.

مشکل من دقیقا مشکل شماست با اینکه روزی 1000 آی پی هم نداشتم ساسپند شد و تا انتقال دادن جونم بالا اومد

rasool15
2011-08-12, 17:21
هاست من همون 5 گیگ فضا و همون50 گیگ پهنای باند هست ولی ماهی 10 هزار تومان میگیرن به خاطر اینکه به سرور پر بازدید منتقل کردند. چون قراره سایتم رو بفروشم تا حالا هاست رو عوض نکردم.
اصلا بازدید نداره ولی میگن پر بازدید هست و چند روز کشید و مارو کشتند تا سایت رو انتقال دادن.

mr.mousa
2011-08-12, 17:56
من رفتم نت افراز اما میهن وب هاست دان هست و نتونستم انتقال بدم! باید صبر کنم سرورشون آپ بشه انتقال بدم:|

lmsdesigning
2011-08-12, 20:43
دوستان عزیز من سایتم (www.p30-market.ir) و همینطور انجمنم (www.presta-shop.ir) روی سرورهای میهن وب هاسته و تا الان هیچ مشکلی باهاشون نداشتم. فقط یک بار مشاهده کردم که سرورشون برای کمتر از نیم ساعت داونه و بعدش بلافاصه درست شد! و البته از پشتیبانی و سرعت سرورهاشون هم واقعا راضیم. هم برخورد خوبی با مشتریان دارند و هم اینکه جواب تیکت ها رو بلافاصله حتی روزهای 5شنبه و جمعه میدن (حداقل برای من که اینطوره!). اگه بخوام از یه وب سرویس شکایت کنم اون هم joomla.ir هستش که سایت گرافیکم (www.lmsdesigning.com) روی سرورهاشونه و واقعا دارن ضعیف کار میکنن! خودتون وارد سایت گرافیکم بشید می بینید که چقدر سرعت سایت پایینه و من اصلا از جوابگوییشون راضی نیستم.

موفق باشید

Aqua141
2011-08-12, 20:56
سایتت که راحت باز شد مشکلی هم نداره

lmsdesigning
2011-08-12, 22:12
سایتت که راحت باز شد مشکلی هم نداره

شما یک روز و فقط دیدی! من لحظه به لحظه ی سایت برام مهم هست!

darakhan
2011-08-12, 23:52
سایتهای منم که رو میهن وب هاست هست الان دیدم داون هستند !
بقیه دوستانم مثل منه سایتهاشون الان؟

mydl
2011-08-13, 00:32
با سلام
رحمت هستم از میهن وب هاست
مشتریانی که از هاست خود ناراضی هستند داخل بخش پشتیبانی درخواست انتقال به یک سرور دیگر بدهند تا
به سرور دیگری منتقلشان کنیم
بهتر است مشکل خود را داخل بخش پشتیبانی پیگیر باشید 9 صبح تا 4 بعد از ظهر تلفنی و آنلاین و در ما بقی ساعت هم آنلاین در خدمت هستیم
موفق باشید

jojemarket
2011-08-13, 00:55
دوستان این مشکلات از هاست های ایرانی نیست به خاطر سرور های خارجیه الان تمام شرکت های ارایه هاستینگ همین مشکل رو دارن ملت هاست میهن وب هاست و مین سیو هاست همه همین مشکل رو دارن پس به این نتیجه میرسم که تمام شرکت های ارایه دهنده هاست به درد نمیخوره :) نه دوستان کمی تحمل کنید مشکل تمام هاست ها حل میشه نیازی به تغیر هاست نیست و خودتونو اذیت نکنید کمی تحمل کنید

omidmofid
2011-11-27, 20:29
با سلام.
یک سوال:
آیا میهن وب هاست پرستاشاپ رو ساپورت میکنه؟

گروه مهندسی
2011-11-27, 21:04
من که راضیم :)>-