PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادی دوستانه اما تلخ از سیستم پارس پیک

Reza
2010-05-27, 00:22
با سلام
متاسفانه شاهد بودیم که چند روزیه فروش یه سری از فروشگاه ها به خاطر مشکلی که اخیرا برای یکی از دامنه های این سیستم پیش اومده افت چشمگیری داشته و بحث و انتقادات مستقیم و غیر مستقیم به این سیستم نقل هر مجلسی شده و حسابی داغه!
خیلی از فروشگاه دارا واقعا دارن متضرر میشن چون واقعا تبلیغ کرده بودن برای شروع تابستون و هر روزی که به این مشکل اضافه میشه ، یک ضرری هم به اونها اضافه میشه ، بعضی ها هم که اصلا فروشگاه ندارن یا دارن و فروشی ندارن توی این مجلس ها شرکت میکنن و خودشون رو راحت میکنن . من به هر دو گروه حق میدم !
البته اینجا باید تشکری هم بکنیم از مدیریت پارس پیک که سریعا دامنه جدید رو جایگزین کردن اما . . .

اما آیا فروشگاهی که بش از صد محصول داره که بعضا تا 500 و هزار محصول هم دارن توی فروشگاهشون میفروشن ، به نظرتون عوش کردن تمام این لینک ها براشون کار ساده ای هست ؟

آیا زمانی که این مشکل برای ایران مارکت سنتر و پرداخت پیش اومد نمی شد ازش درس و پندی گرفت و این سیستم هر فروشگاه یک دامنه رو ، اون موقع پیاده سازی کرد ؟ (البته قبول دارم که وب سرویس هم موجود هست اما همه توانایی و امکانات استفاده ازون رو ندارن! البته با تفاهم با دی مارکت که اخیرا به وجود اومد این مشکل تا حدودی حل شد اما هر کسی نمیتونه فروشگاهش رو با یه فروشگاه ساز دیگه تعویض کنه یا . . . )

توی یکی از بحث ها دیدم که اشاره شد بود به این نکته که پارس پیک باید بعد از حل شدن مشکل به ازای هر روز تاخیر جریمه ای رو به فروشگاه های همکارش بپردازه ! مثلا اگه کسی داره 6 ماه با پارس پیک همکاری میکنه و درآمد خالصش یک میلیون و هشتصد هزار تومان بوده ، به طور میانگین روزانه صد هزار تومان درآمد داشته ، پس باید به تعداد روزهایی که سیستم دچار اختلال بوده ، ضرر و زیانش رو دریافت کنه ! آیا مدیرای پارس پیک برای این درخواست جوابی دارن ؟

یکی از دوستان می گفت توی قراردادی که با پارس پیک بستم به من گفته بودن محصولات مورد دارو نفروش و من هم نفروختم . به من نگفته بودن دامنه اضافه ثبت کنم یا لینک خرید رو تغیر بدم ، پس مشکل از عدم نظارت دقیق و مکفی پارس پیک هست . (داخل پرانتز این موارد رو هم متذکر میشم که یک طرفه به قاضی نرفته باشیم : دیده شده که بعضی از محصولات که غیرمجاز بوده ، وقتی خریدار روش کلیک میکرده تا خرید رو تکمیل کنه از طرف سیستم پارس پیک پیغامی میومده که این محصول مورد داره و فروخته نمیشه! + همه میونن بحث بستن سایت یه بحث ساده ای نیست که باز کردنشم ساده باشه !)

یکی از دوستان میگفت چطور یکی از سیستم های تبلیغاتی تونست خودش رو ظرف یک روز آزاد کنه و دسترسیش باز شد اما پارس پیک تو این همه مدت نتونسته !

اینا چیزایی بود که این ور و اون ور شنیده بودم و از اونجایی که میدونم مدیرا و پشتیبانای پارس پیک به این انجمن لطف میکنن و سر میزنن خواستم نظرشونو بدونم در این مورد . مرسی

sibb
2010-05-27, 09:02
داداش من به خاطر این که توی این مملکت در *****ینگ هم پارتی بازی است. سایت dvdirany ***** شد ولی دو روز نشد *****ش رو باز کردند، هیچ سریال مورد داری هم حذف نشد. من یک سایت داشتم که نصف کالاهای ضایع اینها رو هم نداره، *****ش کردند هر چقدر هم به *****ینگ نامه زدم و گریه و زاری و التماس و تضرع به درگاه باری تعالی و رفتن به ارشاد فایده ای نداشت که نداشت.

sibb
2010-05-27, 09:07
اما درباره جایگزینی من استفاده از دستورات SQL را پیشنهاد میکنم. خیلی هم ساده است. روش استفاده از دستور Replace برای انجام این کار:

UPDATE ‘products‘ SET body = REPLACE(body, 'http://www.p24.ir/', 'http://www.myshop.ir/')

با این دستور سه سوته میشه همه آدرسها را تغییر داد. فقط کافی است به جای جدول products اسم جدول مربوط به دیتابیس خودتون رو بذارید. مثلا در Wordpress اسمش wp_post است. در فروشگاه سازها هم باید بگردید ببینید توی کدوم جدول اطلاعات محصولات نوشته میشه. به جای فیلد body هم باید اسم فیلدی رو بنویسید که توش متن مربوط نوشته میشه.

اگه لینک خریدها هم در تم هست باید تم را تغییر بدید. خلاصه میشه براش یک راههای پیدا کرد.

hashem_wolf
2010-05-27, 10:24
ثبت دامنه جدید و تغییر dns هم برای ایجاد پنل مستقیم خداقل 48 ساعت طول میکشه

در دنیای سایبر down بودن حتی 1 -2 ساعت هم تلخ است!!!!! حالا وای به حال کسی که داره رو هر ساعت کسب درامد هم میکنه!!!

sibb
2010-05-27, 10:34
قوانین مشخصی نداره. یه هوی میزنن یک خدمات دهنده را چیلتر میکنند در حالی که راه درستش چیلتر کردن فروشگاه متخلف است. تازه به فرض این که بپذیرم اصلا به طور کلی چیلتر کردن کار درستی باشه.

Ali57
2010-05-27, 19:01
گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری!

Alirezaer
2010-05-27, 22:11
نکته ظریف و بسیار مهمی رو رضا جان اشاره کردند.
روز شنبه با آقای کریمی تماس میگیرم و حتما می خوام تا در این تاپیک شرکت کنند.

Rasoul
2010-06-30, 12:39
من تازه به اين مباحث علاقمند شدم. براي شروع راه اندازي يك فروشگاه اينترنتي، يكي از دوستان پارس پيك رو پيشنهاد كرد.
براي پيداكردن سايت پارس پيك، تو گوگل جستجوكردم وابتدا سايت www.p24.ir روداد منتها *يلترشده بود خيلي تعجب كردم تا اينكه آدرس جديد رو پيدا كردم بنام http://www.parspeik.net. من تو اين تاپيك تازه واردم آيا صورت مسئله رودرست متوجه شدم؟
آيا مشكلات درسايت جديد حل شده وديگه از اين دست مشكلات درپارس پيك پيش نخواهدآمد؟
دركل پيشنهاد اعضا دراستفاده ازپارس پيك براي راه اندازي يك فروشگاه اينترنتي براي يك تازه وارد كه هنوزاول راه است، چيست؟

p30maps
2010-06-30, 16:02
من تازه به اين مباحث علاقمند شدم. براي شروع راه اندازي يك فروشگاه اينترنتي، يكي از دوستان پارس پيك رو پيشنهاد كرد.
براي پيداكردن سايت پارس پيك، تو گوگل جستجوكردم وابتدا سايت www.p24.ir روداد منتها *يلترشده بود خيلي تعجب كردم تا اينكه آدرس جديد رو پيدا كردم بنام http://www.parspeik.net. من تو اين تاپيك تازه واردم آيا صورت مسئله رودرست متوجه شدم؟
آيا مشكلات درسايت جديد حل شده وديگه از اين دست مشكلات درپارس پيك پيش نخواهدآمد؟
دركل پيشنهاد اعضا دراستفاده ازپارس پيك براي راه اندازي يك فروشگاه اينترنتي براي يك تازه وارد كه هنوزاول راه است، چيست؟

p24 فقط لینک خرید پارس پیک بود که حدود یک ماه پیش چیلتر شد.

پارس پیک برای اینکه دوباره دچار چنین مشکلی نشن، از هر فروشگاه یک دامین اختصاصی برای لینک خرید درخواست کرد.

در این حالت دیگه مشکلی برای فروشگاهها درست نمیشه

به نظر من پارس پیک تو پشتیبانی فنی و اداری خوب عمل می کنه

البته اگه فروشگاه فیلم و سریال داری پیشنهاد می کنم دنبال یه کار دیگه باشی چون وزارت ارشاد حساب گیر داده

shop-search
2010-09-02, 03:12
خوب معضرت ميخوام در اين مبحث دخالت ميكنم. ولي تا جايي كه من ميدونم در 95% فروشگاه هاي ايران فقط كالا هاي غير م... ارسال ميشود.
البته منظورم از غ.... مجاز كلاهاي كپي رايت-سريال فيلم و محصولات زناشويي و ....
مي خوام بدونم اگر يك روزي وزارت ارشاد بياد بگه كلا فروش كالاهاي رايتي ممنوع اون وقت اين وسط چي ميشه؟
فروشگاه چي كار بايد بكنه؟
پولي كه بايت قرارداد داده چي ميشه؟

anoosha
2010-09-05, 16:39
من از پارس پیک پنل گرفتم چند 6-7 ماه پیش اما چند ماه که فروشم شدیدا افت کرده دلیلش هم فقط و فقط اینه که فشار زیادی در مورد نوع محصول هست
من هر محصولی اضافه کردم اینا یه ایرادی ازش گرفتن اینو نفروش اونو نفروش ما بالاخره نفهمیدیم چی میشه فروخت.
در کل من که دیگه باهاشون حال نمی کنم دنبال پنل جدیدم کسی پیشنهادی نداره ؟
از کجا پنل بگیرم خوبه؟

rezakeeper
2010-09-05, 16:54
سلام دوستان

من از پارس پیک پنل داشتم اما اتفاقات بدی برام افتاد

از رضا جان که ارادت خاصی به برو بچ پارس پیک داره هم خواهش می کنم این مطلب رو خذف نکنه

مثل همه سیستمها که در موردشون گفته شده

من هم میخوام یکسری افشا گری کنم در مورد شرکت پارس پیک

یا من اشتباه میکنم و یا واقعا راست میگم

هم بی پول شدم هم بدبخت

قضیه از این قراره

rezakeeper
2010-09-05, 16:59
آقا جان چرا پاک می کنید اجازه نمیدید آدم حرفشو بزنه

چرا تو این انجمن در مورد همه میشه حرف زد و پاک نمیشه جز پارس پیک

متاسفم

Reza
2010-09-05, 21:31
اولا سلام خدمت شما دوست عزیز
دوما کدوم پست شما پاک شده که دارین جو انجمن رو اینجوری متشنج میکنین ؟
سوما توی این انجمن هیچ پستی ویرایش یا پاک نمیشه مگه داخلش تهمت بی دلیل یا توهین وجود داشته باشه و یا طرف بخواد به انجمن بی احترامی کنه!

b.tavakkoli
2010-09-05, 23:47
من از پارس پیک از مهر ۸۸ پنل دارم و بسیار هم راضی هستم !
تسویه حساب عالی، خود پنل از لحاظ سبکی و کارایی عالی و ... (البته ضعف‌هایی هم حتما دارد)
پشتیبانی هم که عالی، چندین‌بار با جناب رئیس راحت صحبت کردم !

اگر شما خلاف می‌کنید گناهش رو بر گردن پارس پیک نیندازید، اون‌ها هم مجبورند مقید به قوانینی باشند. یا کارت رو عوض کن یا یه عنوان محصولی بذار که نه اون‌ها مشکلی پیدا کنند نه شما !

p30maps
2010-09-06, 00:55
سلام دوستان
من از پارس پیک پنل داشتم اما اتفاقات بدی برام افتاد
از رضا جان که ارادت خاصی به برو بچ پارس پیک داره هم خواهش می کنم این مطلب رو خذف نکنه
مثل همه سیستمها که در موردشون گفته شده
من هم میخوام یکسری افشا گری کنم در مورد شرکت پارس پیک
یا من اشتباه میکنم و یا واقعا راست میگم
هم بی پول شدم هم بدبخت

قضیه از این قراره

چه افشاگری داری؟ تو که فقط داری داد و بیداد می کنی؟

p30maps
2010-09-06, 00:56
من از پارس پیک پنل گرفتم چند 6-7 ماه پیش اما چند ماه که فروشم شدیدا افت کرده دلیلش هم فقط و فقط اینه که فشار زیادی در مورد نوع محصول هست
من هر محصولی اضافه کردم اینا یه ایرادی ازش گرفتن اینو نفروش اونو نفروش ما بالاخره نفهمیدیم چی میشه فروخت.
در کل من که دیگه باهاشون حال نمی کنم دنبال پنل جدیدم کسی پیشنهادی نداره ؟
از کجا پنل بگیرم خوبه؟

مگه چی میفروختی؟

shervin114
2010-09-06, 08:52
مگه چی میفروختی؟

حتما میخوایی فیلم های شبکه های ماهواره ای رو برای فروش بگذاری !!! یا ..
در هر صورت لازمه کار این هستش که توی چهارچوب خاصی فعالیت کنی
من تا حالا باهاشون مشکلی نداشتم هر موقع زنگ زدم یا تیکت زدم فوری مشکلم رو حل کردند

anoosha
2010-09-06, 09:54
حتما میخوایی فیلم های شبکه های ماهواره ای رو برای فروش بگذاری !!! یا ..
در هر صورت لازمه کار این هستش که توی چهارچوب خاصی فعالیت کنی
من تا حالا باهاشون مشکلی نداشتم هر موقع زنگ زدم یا تیکت زدم فوری مشکلم رو حل کردند

نه بابا ماهوا ره چیه؟؟
4 تا فیلم معمولی که همه دارن میفروشن حتی خود پارس پیکیها
من شاکی شدم و کلی انتقاد کردم که چرا من !!؟؟ به همه بگید
کلی از محصولات رو که حق داشتند رو برداشتم
اما دیگه گیره الکی دارن میدن ...

rezakeeper
2010-09-06, 10:21
چه افشاگری داری؟ تو که فقط داری داد و بیداد می کنی؟

با سلام

با اجازه مدیر محترم سایت انتقاد و افشا گری : لطفا پاک نکنید بزارید دوستان قضاوت کنند

من چند ماه پیش برای فروش اینترنتی ، با پارس پیک شروع کردم اما دهنم سرویس شد
دابلی خریدم سی دی و دی وی دی خریدم کلی چند میلیون خرج کردم
سایت زدم و از پارس پیک پنل گرفتم سایتم رو دیدن و تائید کردند تا الان هم نه محصولی اضافه کردم و نه تغییری دادم
از هر محصول 10-20 تا رایت کردم آماده - پاکت خریدم از خودشون کاغذ گرفتم کلی هزینه تبلیغات کردم و ....

بعد از تایید پست تا کارو شروع کردم هر روز بهم گیر دادن اینا چیه میفروشی پاک کن بردار و ...
منم نمونه فروشگاه های رو که با پارس پیک کار می کردنو مثل من بودن و بهشون دادم
اما جواب سر بالا بهم دادن و پیچوندن به اونها هم گفتیم و تذکر دادیم
اگه نمیخواهید بزارید آدم کار کنه چرا اولش به آدم نمی گید.
من که غیر مجاز نمیفروختم مثل همه بودم .
چرا تبعیض قائل شدید ؟
سایت منو دیدید بعد منو به پست معرفی کردید چرا اون موقع نگفتید تا الان هم نه محصولی اضافه کردم و نه تغییری دادم
میگفتید من می رفتم یه جای دیگه
من با کلی بد بختی افتادم تو قرض بعد ....

پارس پیک خیلی ..... که فقط دنبال جذب فروشگاه .

می دونم اینجا چون همه از خود خوده پارس پیک هستن هیچ کس حق رو بهم نمی ده ...

دوستان قضاوت کنید

p30maps
2010-09-06, 10:53
با سلام

با اجازه مدیر محترم سایت انتقاد و افشا گری : لطفا پاک نکنید بزارید دوستان قضاوت کنند

من چند ماه پیش برای فروش اینترنتی ، با پارس پیک شروع کردم اما دهنم سرویس شد
دابلی خریدم سی دی و دی وی دی خریدم کلی چند میلیون خرج کردم
سایت زدم و از پارس پیک پنل گرفتم سایتم رو دیدن و تائید کردند تا الان هم نه محصولی اضافه کردم و نه تغییری دادم
از هر محصول 10-20 تا رایت کردم آماده - پاکت خریدم از خودشون کاغذ گرفتم کلی هزینه تبلیغات کردم و ....

بعد از تایید پست تا کارو شروع کردم هر روز بهم گیر دادن اینا چیه میفروشی پاک کن بردار و ...
منم نمونه فروشگاه های رو که با پارس پیک کار می کردنو مثل من بودن و بهشون دادم
اما جواب سر بالا بهم دادن و پیچوندن به اونها هم گفتیم و تذکر دادیم
اگه نمیخواهید بزارید آدم کار کنه چرا اولش به آدم نمی گید.
من که غیر مجاز نمیفروختم مثل همه بودم .
چرا تبعیض قائل شدید ؟
سایت منو دیدید بعد منو به پست معرفی کردید چرا اون موقع نگفتید تا الان هم نه محصولی اضافه کردم و نه تغییری دادم
میگفتید من می رفتم یه جای دیگه
من با کلی بد بختی افتادم تو قرض بعد ....

پارس پیک خیلی ..... که فقط دنبال جذب فروشگاه .

می دونم اینجا چون همه از خود خوده پارس پیک هستن هیچ کس حق رو بهم نمی ده ...

دوستان قضاوت کنید

بی تجربگی از خودته

من فکر نکنم تو ایران شاپی باشه که بره از فیلم و سریال 10 تا 10 تا رایت کنه و منتظر رسیدن مشتری باشه!

همه منتظر می مونن تا مشتری بیاد و سفارشی رو که خواسته آماده می کنن، تا اینجا ربطی به پارس پیک نداره

اما اینکه میگی سایتت رو تایید کردن و بعد میگن غیرمجازه احتمالا محصولی اضافه کردی که غیرمجاز بوده

وگرنه وقتی پست تایید کرده بعیده پارس پیک بخواد از خودش گیر بده

به هر حال خودشون از این راه درآمد دارن

rezakeeper
2010-09-06, 12:20
چه ربطی به بی تجربگی داره
مگه هرکسی که میخواد شاپ بزنه باید با تجربه شه بدن شاپ بزنه
من برای راحتی کار خودم جلو جلو رایت کردم چون پیش بینی میکردم با توجه به تبلیغ چه قدر فروش خواهم داشت

دیدی گفتم اینجا چون همه از خود خوده پارس پیک هستن هیچ کس حق رو بهم نمی ده ...

یه چیزه دیگه به قول یه دوست خوبمون تابلوئه که یه جورایی، شاپ کیپر و پارس پیک با هم رفیقای خوبی هستن.
نوع مصاحبه ها و شاید خیلی چیزای دیگه باعث شده هرکس میاد شاپ کیپر بدون علم قبلی به این نتیجه برسه

درضمن یادم رفت بگم از پارس پیک پنل نگیرید

Reza
2010-09-06, 12:27
لطفا پاک نکنید بزارید دوستان قضاوت کنند
قصد دخالت داخل تاپیک رو فعلا ندارم اما تذکری که میدم اینه که از اینگونه عبارت ها استفاده نکنید!
تا الان هیچ تاپیکی پاک نشده ممگر اینکه توهین یا تهمت بی دلیل درش وجود داشته باشه!
سعی کنین خیلی راحت و ساده و به دور از جو سازی و جو گیری و کاملا منطقی و با دلیل و مدرک صحبت های خودتون رو بفرمایین قطعا دوستان هم با شما هم کلام میشن و موضوع رو با هم بررسی میکنیم .

موفق باشید

rezakeeper
2010-09-06, 12:42
قصد دخالت داخل تاپیک رو فعلا ندارم اما تذکری که میدم اینه که از اینگونه عبارت ها استفاده نکنید!
تا الان هیچ تاپیکی پاک نشده ممگر اینکه توهین یا تهمت بی دلیل درش وجود داشته باشه!
سعی کنین خیلی راحت و ساده و به دور از جو سازی و جو گیری و کاملا منطقی و با دلیل و مدرک صحبت های خودتون رو بفرمایین قطعا دوستان هم با شما هم کلام میشن و موضوع رو با هم بررسی میکنیم .

موفق باشید

ممنونم از آقا رضا
اما تا اونجای که من تو انجمن دیدم تاپیکی رو هم که توهین یا تهمت بی دلیل درش وجود داشته رو شما اگه به ضرر پارس پیک بوده سعی کردید پاک کنید
اما برای سیستمهای دیگرو نه جستجو کنید می بینید

این از این

و نکته دوم
من امدم درد دل کنم و انتقاد اما اینجا هر کسی حتی درست هم از پارس پیک انتقاد می کنه

کلا میکوبنش

یه چیزه دیگه به قول یه دوست خوبمون تابلوئه که یه جورایی، شاپ کیپر و پارس پیک با هم رفیقای خوبی هستن.
نوع مصاحبه ها و شاید خیلی چیزای دیگه باعث شده هرکس میاد شاپ کیپر بدون علم قبلی به این نتیجه برسه

Reza
2010-09-06, 12:54
با سلام و درود
در مورد حذف شدن تاپیک ها و سایر مباحثی که بدون علم دارین در موردش صحبت میکنین ، اگه یک بار دیگه توهینی به انجمن و کاربران اون داشته باشید مجبور میشم جور دیگه ای باهاتون برخورد کنم . بازم دارم میگم تا زمانی که محترمانه و دوستانه و به دور از غرض ورزی و جوسازی داخل انجمن فعالیت کنید خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم!

shervin114
2010-09-06, 13:05
ممنونم از آقا رضا
اما تا اونجای که من تو انجمن دیدم تاپیکی رو هم که توهین یا تهمت بی دلیل درش وجود داشته رو شما اگه به ضرر پارس پیک بوده سعی کردید پاک کنید
اما برای سیستمهای دیگرو نه جستجو کنید می بینید

این از این

و نکته دوم
من امدم درد دل کنم و انتقاد اما اینجا هر کسی حتی درست هم از پارس پیک انتقاد می کنه

کلا میکوبنش

مشخصات پنلتون ( کد فروشگاهتون تو سیستم پارس پیک ) رو بفرمایید از طریق آقای کریمی مشکل تون رو بررسی کنیم

rezakeeper
2010-09-06, 13:11
با سلام و درود
در مورد حذف شدن تاپیک ها و سایر مباحثی که بدون علم دارین در موردش صحبت میکنین ، اگه یک بار دیگه توهینی به انجمن و کاربران اون داشته باشید مجبور میشم جور دیگه ای باهاتون برخورد کنم . بازم دارم میگم تا زمانی که محترمانه و دوستانه و به دور از غرض ورزی و جوسازی داخل انجمن فعالیت کنید خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم!

من که توهین نکردم کجا توهین شده بگید ؟؟؟

؟؟؟؟

rezakeeper
2010-09-06, 13:13
مشخصات پنلتون ( کد فروشگاهتون تو سیستم پارس پیک ) رو بفرمایید از طریق آقای کریمی مشکل تون رو بررسی کنیم

سلام
شما ؟؟
شما تو شرکت پاس پیک هستید ؟؟
از مسئولین هستید نه ؟

ننوشته نماینده پارس پیک ؟

shervin114
2010-09-06, 13:30
سلام
شما ؟؟
شما تو شرکت پاس پیک هستید ؟؟
از مسئولین هستید نه ؟

ننوشته نماینده پارس پیک ؟

نه دوست عزیز
طی تماسی که در مورد مشکل شما با پارس پیک داشتم
شما کد فروشگاه تون رو بفرمایید تا مشخص بشه مشکل فروشگاه شما چی بوده
در غیر این صورت تایپیک بسته میشه

p30maps
2010-09-06, 13:43
چه ربطی به بی تجربگی داره
مگه هرکسی که میخواد شاپ بزنه باید با تجربه شه بدن شاپ بزنه
من برای راحتی کار خودم جلو جلو رایت کردم چون پیش بینی میکردم با توجه به تبلیغ چه قدر فروش خواهم داشت

اگه مطلب من رو کامل می خوندی متوجه می شدی برای چی بی تجربه ای !

عزیز من! شما فقط به خاطر اینکه زیاد تبلیغ کردی اومدی از محصولاتت پیش پیش رایت کردی!

پارس پیک گناههش چیه که پیش بینی شما غلط از آب دراومده!

منطق میگه اول تبلیغ کن و به تعداد سفارشاتی که اومده از سی دی هات رایت کن!

تا اینجای کار ضرر به پای خودته!

حالا که به قول خودت رفتی با سیستم دیگه ای داری کار می کنی خوب اونایی که رایت کردی با اونا بفرست.

فقط میمونه این پولی که دادی واسه پنل به پارس پیک! ازشون خواستی که پولت رو پس بدن؟

p30maps
2010-09-06, 13:46
من که توهین نکردم کجا توهین شده بگید ؟؟؟

؟؟؟؟

اگه شاپ کیپر برای پارس پیک بود میومد تبلیغ رقیبش رو بزنه اونم به خاطر 40 تومان!

اگه می بینی اینجا از پارس پیک تعریف شده و کمتر انتقاد شده به خاطر عملکردشه

rezakeeper
2010-09-06, 13:59
نه دوست عزیز
طی تماسی که در مورد مشکل شما با پارس پیک داشتم

1- شما مگه از پارس پیک هستید ؟ نیستید پس لزومی نداره به شما مشخصات بدم .
2- احتیاجی نبود شما تماس بگیرید خودم برای چندمین بار تماس گرفتم
منو میشناسن مشکلم حل نشد

3 - این یعنی چی

من آزادم و می تونم کد فروشگاهم رو اعلام نکنم چه ربطی به بسته شدن تایپیک داره
مگه من توهین کردم نقد کردم و درد دل .... این حرف شما با ... بود

Reza
2010-09-06, 14:06
دوست عزیز اگه دوستان و مدیران احیانا از شما اطلاعاتی رو میخوان دلیلش اینه که سریعتر موضوع رو با هزینه شخصی پیگیری کنن و مشکل شما رو برطرف کنن.
نه فقط در مورد پارس پیک بلکه در مورد سایر سیستم های فروش پستی و حتی فروشگاه سازها و سیستم های تبلیغاتی هم این پیگیری ها از طریق مدیران شاپ کیپر انجام میشه و دلیلش تنها رفع سریعتر مشکل کاربر هست نه چیز دیگه

اگه شما این حسن نیت و همکاری دوستان رو با دید بد نگاه میکنین بحثی نیست وصلاح می بینم توضیحی در موردش بدم اما هدف در شاپ کیپر کمک به فروشگاه های اینترنتی و ارتقای سطح علمی-فرهنگی اونهاست نه چیز دیگه!

rezakeeper
2010-09-06, 14:21
دوست عزیز اگه دوستان و مدیران احیانا از شما اطلاعاتی رو میخوان دلیلش اینه که سریعتر موضوع رو با هزینه شخصی پیگیری کنن و مشکل شما رو برطرف کنن.
نه فقط در مورد پارس پیک بلکه در مورد سایر سیستم های فروش پستی و حتی فروشگاه سازها و سیستم های تبلیغاتی هم این پیگیری ها از طریق مدیران شاپ کیپر انجام میشه و دلیلش تنها رفع سریعتر مشکل کاربر هست نه چیز دیگه

اگه شما این حسن نیت و همکاری دوستان رو با دید بد نگاه میکنین بحثی نیست وصلاح می بینم توضیحی در موردش بدم اما هدف در شاپ کیپر کمک به فروشگاه های اینترنتی و ارتقای سطح علمی-فرهنگی اونهاست نه چیز دیگه!

ممنون رضا جان
من دوست دارم دوستان در کنار من باشند راه حل بگن مشکلم حل شه
اینجا همه به دفاع از پارس پیک در مقابل من قرار میگیرند
نه در کنار من
دیده من هم ازاین رفتار دوستانه

shervin114
2010-09-06, 14:39
تا چند دقیقه دیگه نماینده سیستم پارس پیک به مشکلتون رسیدگی میکنه

p30maps
2010-09-06, 14:43
ممنون رضا جان
من دوست دارم دوستان در کنار من باشند راه حل بگن مشکلم حل شه
اینجا همه به دفاع از پارس پیک در مقابل من قرار میگیرند
نه در کنار من
دیده من هم ازاین رفتار دوستانه

من خودم حداقل در مقابل شما قرار نگرفتم.

تو دو سه تا مورد احساس کردم مشکل شما ارتباطی به پارس پیک نداشت. یعنی شما اگر با هر سیستم دیگری کار می کردید به اونا هم مربوط نمی شد.

اشتباه در تبلیغات و همچنین رایت پیش از سفارش مشتری، باعث شده شما ضرر کنید.

راستی نگفتی، پول پنل رو پس گرفتی یا نه؟

rezakeeper
2010-09-06, 16:03
من خودم حداقل در مقابل شما قرار نگرفتم.

تو دو سه تا مورد احساس کردم مشکل شما ارتباطی به پارس پیک نداشت. یعنی شما اگر با هر سیستم دیگری کار می کردید به اونا هم مربوط نمی شد.

اشتباه در تبلیغات و همچنین رایت پیش از سفارش مشتری، باعث شده شما ضرر کنید.

راستی نگفتی، پول پنل رو پس گرفتی یا نه؟

ربط داره من میگم چرا اول تایید می کنی بعد گیر میدی
بعدا چه ربطی به تبلیغات و پیش رایت داره خوب آدم آماده باشه و پیش بینی کنه که خوبه مگه بده ؟
مثل من هستند الان تو پارس پیک که دارن سی دی میدی کره ای ه .. می فروشن
یا به همه گیر بده همه نفروشن یا به من گیر نده بد میگم
نه بابا چرا پس بگیرم ....

p30maps
2010-09-06, 18:43
ربط داره من میگم چرا اول تایید می کنی بعد گیر میدی
بعدا چه ربطی به تبلیغات و پیش رایت داره خوب آدم آماده باشه و پیش بینی کنه که خوبه مگه بده ؟
مثل من هستند الان تو پارس پیک که دارن سی دی میدی کره ای ه .. می فروشن
یا به همه گیر بده همه نفروشن یا به من گیر نده بد میگم
نه بابا چرا پس بگیرم ....

به نظر من اول باید دید مشتری ها از چی خوششون میاد بعد رایت کنی تو این حالت ممکنه از یه فیلم 10 زده باشی هیچکی نخره ما از یه فیلم 100 نفر بخوان اونوقت دوباره باید وقت بزاری 90 تای دیگه رایت کنی.

سریال کره ای که ممنوع نیستش، مگه پارس پیک ممنوع کرده؟

تا اونجایی که یادم میاد سریال های فارسی وان رو ممنوع کرده بود. الان خیلیا دارن سریال کره ای میفروشن

درباره پولت تا حالا بهشون پیام دادی تا پولت رو برگردونند؟

mihanmc
2010-09-07, 16:05
به نظر من يكي از ايراداتي كه به سيستم پارس پيك وارده اين هست كه معمولا نقد پذير نيستند و از پيشنهادات هم استقبال نمي كنند
به نظر من اين مشكل كوچيكي نيست چون خيلي چيز ها به اين 2 ربط داره !

rezakeeper
2010-09-07, 17:58
به نظر من يكي از ايراداتي كه به سيستم پارس پيك وارده اين هست كه معمولا نقد پذير نيستند و از پيشنهادات هم استقبال نمي كنند

ایول راست میگی
فقط خودشون رو قبول دارند بقیه رو هر طوری هست می خوان بکوبند

rezakeeper
2010-09-07, 18:00
تا چند دقیقه دیگه نماینده سیستم پارس پیک به مشکلتون رسیدگی میکنه

یک روز شد هنوز نیومدند .... دیدید حق با من بود

در ضمن من از پارس پیک پنل داشتم اما الان دیگه ندارم رفتم با یه شرکت دیگه کار میکنم کلی هم راضی ام

اسمشم نمی گم چون مطمئن هستم اون شرکت رو هم میکوبید ...

درضمن یادم رفت بگم از پارس پیک پنل نگیرید این نظر منه دوست دارم آزاد نظرم رو بگم

p30maps
2010-09-07, 18:47
یک روز شد هنوز نیومدند .... دیدید حق با من بود

در ضمن من از پارس پیک پنل داشتم اما الان دیگه ندارم رفتم با یه شرکت دیگه کار میکنم کلی هم راضی ام

درضمن یادم رفت بگم از پارس پیک پنل نگیرید این نظر منه دوست دارم آزاد نظرم رو بگم

انتقاد بدون سند و مدرک و دلیل که نشد انتقاد

شما دو سه تا گله داشتی که هیچ کدوم ربط به پارس پیک نداشت.

به نظرم شما باید از پارس پیک بخوای پولتو پس بدن

چون تا حالا باهشون کار نکردی حتما باید پولتو بدن

اگه ندادن اونوقت حق با شماست

p30maps
2010-09-07, 18:52

شما سیستم پستیت رو ننوشتی! باپارس پیک کار کردی یا فقط داری بازار گرمی میکنی

mihanmc
2010-09-07, 19:11
چقدر خوبه نسنجيده صحبت نكنيم !
چه فرقي ميكنه من با پارس پيك كار كنم يا نه؟
بله منم با پارس پيك كار مي كنم !
خيالتون راحت شد؟ !!

1persiangeek
2010-09-07, 20:49
اگه مطلب من رو کامل می خوندی متوجه می شدی برای چی بی تجربه ای !

عزیز من! شما فقط به خاطر اینکه زیاد تبلیغ کردی اومدی از محصولاتت پیش پیش رایت کردی!

پارس پیک گناههش چیه که پیش بینی شما غلط از آب دراومده!

منطق میگه اول تبلیغ کن و به تعداد سفارشاتی که اومده از سی دی هات رایت کن!

تا اینجای کار ضرر به پای خودته!

حالا که به قول خودت رفتی با سیستم دیگه ای داری کار می کنی خوب اونایی که رایت کردی با اونا بفرست.

فقط میمونه این پولی که دادی واسه پنل به پارس پیک! ازشون خواستی که پولت رو پس بدن؟
دوستان من فکر میکنم که ما اصل رو ول کردیم و فرع رو چسبیدیم
ناراحتی این دوستمون از این نیست که چرا اونایی که پیش پیش رایت کرده فروش نرفته، بلکه مشکل اینه که چرا از فعالیت ایشون جلوگیری شده
به نظر من این واقعا ظلمه.
من خودم تا الان که هنوز فروشگاه رو راه ننداختم حدود 700 هزار تومان خرج کردم برای کار های اولیه، این مسئله که بعد از فروش پنل بگن سایت اجازه ی ادامه ی کار نداره شوخی بردار نیست با این همه خرج .... بد نیست کمی در این زمینه شفاف سازی به عمل بیاد
در عین حال اینم بگم که اینکه دوستان میگن شاپ کیپر طرفدار پارس پیک هست زیاد درست به نظر نمیاد، دوستان انتقاد های به جایی از این سیستم هم کردن پس بیاید فضای این انجمن رو اینجوری نکنیم و به هم تهمت نزنیم

p30maps
2010-09-07, 21:42
چقدر خوبه نسنجيده صحبت نكنيم !
چه فرقي ميكنه من با پارس پيك كار كنم يا نه؟
بله منم با پارس پيك كار مي كنم !
خيالتون راحت شد؟ !!

قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم :)

فقط چون گفته بودی پارس پیک به پیشنهادها جواب نمیده خیلی عجیب بود.

به گواه اکثر کاربرای شاپ کییر و فروم های دیگر، پشتبانی پارس پیک قوی ترینه

شما چه پیشنهادی داده بودی که پارس پیک توجهی نکرده؟

p30maps
2010-09-07, 21:47
دوستان من فکر میکنم که ما اصل رو ول کردیم و فرع رو چسبیدیم
ناراحتی این دوستمون از این نیست که چرا اونایی که پیش پیش رایت کرده فروش نرفته، بلکه مشکل اینه که چرا از فعالیت ایشون جلوگیری شده
به نظر من این واقعا ظلمه.
من خودم تا الان که هنوز فروشگاه رو راه ننداختم حدود 700 هزار تومان خرج کردم برای کار های اولیه، این مسئله که بعد از فروش پنل بگن سایت اجازه ی ادامه ی کار نداره شوخی بردار نیست با این همه خرج .... بد نیست کمی در این زمینه شفاف سازی به عمل بیاد
در عین حال اینم بگم که اینکه دوستان میگن شاپ کیپر طرفدار پارس پیک هست زیاد درست به نظر نمیاد، دوستان انتقاد های به جایی از این سیستم هم کردن پس بیاید فضای این انجمن رو اینجوری نکنیم و به هم تهمت نزنیم

به نظرم طبق قرارداد، ما باید تمام قوانین فروش رو رعایت کنیم.

خوب فروش کالای غیرمجاز ممنوعه! فرشگاه محصولات مجاز بفروشه اونوقت هیچکی گیر نمیده،

به نظرت چون پارس پیک پنل داده دیگه نباید کاری با فروشگاه داشته باشه؟

البته بعید میدونم پارس پیک بدون تذکر پنل فروشگاه رو ببنده ای کاش خود پارس پیک میومد ذهن همه رو روشن میکرد. [-o<

در مورد دو خط آخر کاملا موافقم

b.tavakkoli
2010-09-08, 00:11
کسایی که بدون هیچ سند و مدرکی حرف می زنند مثل همان‌هایی هستند که از سیستم‌های دیگه پول می‌گیرند تا در انجمن‌ها چهره رقیب را خراب کنند.

فقط با سند و مدرک حرف بزنید (کی و با چه شماره قراردادی با این سیستم‌ها قرارداد بسته‌اید) تا بدانیم شما موجودیت واقعی دارید!

نمی خواد هم بیای این‌جا مثل همان پیمانکار‌های چهره خراب کن بگی که من نیازی به ارائه مدرک به شما ندارم و سخنان بیهوده و جاهلانه دیگر.

در ضمن من فروشگاه همکار ۱۳۶۶ در سیستم پارس پیک هستم و اگر دارم ازش دفاع می‌کنم چون که قبلا با کد sito با رهنما کار کردم و هنوز هم که هنوزه از اون سیستم طلب دارم، ولی وقتی می‌بینم که تنها مشکل پارس‌پیک انتقاداتی به نوع نرم‌افزار سایت و وب‌سایت هست و حداقل احتیاجات ما را به نحو عالی برطرف می‌کند تا جایی که می‌تونم ازش دفاع می‌کنم چون ارزشش رو داره !!! و همچنین ارزش پیشرفت کردن را !

mihanmc
2010-09-08, 02:51
مشكل شما اينه كه فكر مي كني با آفرين و باريكلا گفتن همچنين دست زدن و سوت زدن , كسي پيشرفت مي كنه !

internet
2010-09-08, 07:54
من سه سال قبل که کسي نمي دونست پارس پيک چيه باهاشون کار مي کنم هيچ مشکل خاصي هم نداره
اتفاقا امسال ما هستيم که براي اينکه يه عده اومدند و فيلم هاي ناجور فروختند و پارس پيک رو داشتند مثل مارکت و جاهاي ديگه خراب مي کردند مطلع کرديم و پارس پيک هم که به يک نفر دو نفر تعهد نداره به هزاران شاپ تعهد داره در نتيجه جلوي محصولات و ... غير مجاز رو مي گيره
دوستاني هم که به قول خودشون رفتند شاپ زدند و دپليکيتور خريدند و خلاصه هزينه کردند و نتونستند با پارس پيک به توافق برسن خوب مي رفتن با يک جاي ديگه فوق فوق اش ديگه 50 - 100 تومن نهايتا مي خواستن ضرر کنند ديگه اين همه شلوغ بازي نداره
ديگه اينکه شما نتونستي کالاهات رو در پارس پيک بفروشي چه ربطي به پنل گرفتن از پارس پيک داره ؟
پارس پيک هم همه رو به يک چشم نگاه مي کنه اتفاقا ما خودمون به پارس پيک گفتيم کساني که مي خواهند کالاي غير مجاز بفروشند رو بهشون اخطار بدهيد و اين که خود شاپ ها بودند که جلوي يه عده نو کيسه رو گرفتند وگرنه عاقبت پارس پيک الان اين نبود که بدون مشکل داره کار مي کنه
به هر حال هر کي ناراحته مي رفت با يک شرکت ديگه فوق فوق اش 50 - 100 ضرر مي کرد و اين ضرر رو در عرض نهايتا يک هفته مي شد جبران کرد

rezakeeper
2010-09-08, 08:42
دوستاني هم که به قول خودشون رفتند شاپ زدند و دپليکيتور خريدند و خلاصه هزينه کردند و نتونستند با پارس پيک به توافق برسن خوب مي رفتن با يک جاي ديگه فوق فوق اش ديگه 50 - 100 تومن نهايتا مي خواستن ضرر کنند ديگه اين همه شلوغ بازي نداره
ديگه اينکه شما نتونستي کالاهات رو در پارس پيک بفروشي چه ربطي به پنل گرفتن از پارس پيک داره ؟
پارس پيک هم همه رو به يک چشم نگاه مي کنه اتفاقا ما خودمون به پارس پيک گفتيم کساني که مي خواهند کالاي غير مجاز بفروشند رو بهشون اخطار بدهيد و اين که خود شاپ ها بودند که جلوي يه عده نو کيسه رو گرفتند وگرنه عاقبت پارس پيک الان اين نبود که بدون مشکل داره کار مي کنه
به هر حال هر کي ناراحته مي رفت با يک شرکت ديگه فوق فوق اش 50 - 100 ضرر مي کرد و اين ضرر رو در عرض نهايتا يک هفته مي شد جبران کرد

چرا بهتون بر می خوره
نو کيسه شما هستید که به راحتی تهمت می زنید

آقا جون من نتونستم با پارس پیک کار کنم از پیششون رفتم

امدم اینجا درد دل کردم
هیچ کسی هم حق رو بهم نداد
معلومه همه اینجا از خود ......

دیگه این حرف ها رو نداره
چرا جنبه ندارید
منم مثل شما فروشگاه دارم

internet
2010-09-08, 10:13
چرا بهتون بر می خوره
نو کيسه شما هستید که به راحتی تهمت می زنید

آقا جون من نتونستم با پارس پیک کار کنم از پیششون رفتم

امدم اینجا درد دل کردم
هیچ کسی هم حق رو بهم نداد
معلومه همه اینجا از خود ......
دیگه این حرف ها رو نداره
چرا جنبه ندارید
منم مثل شما فروشگاه دارم

بابا مگه حالا چي شده رفتي که رفتي مگه روز اول کسي اومد گفت بيا برو با پارس پيک شما خودت مختار بودي؟
از کجا معلوم بري با شرکت ديگه اي و بعد بگي صد رحمت به همون پارس پيک؟
شما هر وقت رفتي با يکي دو تا شرکت ديگه يه مدت کار کردي بعد بيا در مورد پارس پيک نظر بده
پس تا زماني که نرفتي با جايي قرار داد ببندي بهتره نظر ندي شايد هم شما درست بگي کسي منکر حرف شما نيست شما نظرت اينه ولي از من به شما نصيحت تا نرفتي با جاي ديگه کار کني بهتره دست نگه داري شايد نتيجه عکس بشه بعد خودت مي توني بياي اين مسئله رو از ذهن ديگران پاک کني؟ شايد هم حرفت درست بود و اينجا اومدي از نتايج و کسب درآمد و ... ديگه ات گفتي ما هم اومديم مشتري اونجا شديم
در ثاني مگه روزانه امسال شما يا من هستند که مي يان شرکت اشون رو تغيير مي دهند حال به هر دليل در کل مي گم حالا کاري به پارس پيک ندارم يا کلا پنل اشون رو کنسل مي کنند ديگه خودشون خواستند خير و شرش هم با خودشون هست نمي يان که تو بوق و کرنا بکنند مگه اينکه دليل منطقي و محکمه پسندي داشته باشند

rezakeeper
2010-09-08, 10:30
بابا مگه حالا چي شده رفتي
پس تا زماني که نرفتي با جايي قرار داد ببندي بهتره نظر ندي شايد هم شما درست بگي کسي منکر حرف شما نيست شما نظرت اينه ........

چه ربطی داره یعنی آدم نمیتونه در باره جایی که هست و داره کار می کنه نظر بده نقد کنه... شما ها چرا اینطوری هستید ؟؟؟

آخه اونقد گفتند پارس پیک خوبه خوبه توهم گرفتم اومدم اینجا جایی رو هم زمان ندارم تست کنم نظر بدم

p30maps
2010-09-08, 10:54
چه ربطی داره یعنی آدم نمیتونه در باره جایی که هست و داره کار می کنه نظر بده نقد کنه... شما ها چرا اینطوری هستید ؟؟؟

آخه اونقد گفتند پارس پیک خوبه خوبه توهم گرفتم اومدم اینجا جایی رو هم زمان ندارم تست کنم نظر بدم

من کاملا گیج شدم! شما الان با هیچ سیستم دیگه ای کار نمکنی؟؟؟؟؟

پس چرا هی تاکید می کردی که :

***** در ضمن من از پارس پیک پنل داشتم اما الان دیگه ندارم رفتم با یه شرکت دیگه کار میکنم کلی هم راضی ام

درضمن یادم رفت بگم از پارس پیک پنل نگیرید این نظر منه دوست دارم آزاد نظرم رو بگم *****

میگن ........... کم حافظه اس! کم کم دارم به حضورت تو شاپ کیپر شک میکنم!

rezakeeper
2010-09-08, 11:15
من کاملا گیج شدم! شما الان با هیچ سیستم دیگه ای کار نمکنی؟؟؟؟؟

پس چرا هی تاکید می کردی که :

***** در ضمن من از پارس پیک پنل داشتم اما الان دیگه ندارم رفتم با یه شرکت دیگه کار میکنم کلی هم راضی ام

درضمن یادم رفت بگم از پارس پیک پنل نگیرید این نظر منه دوست دارم آزاد نظرم رو بگم *****

میگن ........... کم حافظه اس! کم کم دارم به حضورت تو شاپ کیپر شک میکنم!

آقا جان نمی خواهد گیج شی اول کامل بخون بعد نظر بده اون دوست قبلیمون میگه برو با جای دیگه غیر پارس پیک کار کن بعد بیا نظر بده

من الان میگم چه ربطی داره یعنی آدم نمیتونه در باره جایی که هست و داره کار می کنه نظر بده نقد کنه... شما ها چرا اینطوری هستید ؟؟؟

آخه اونقد گفتند پارس پیک خوبه خوبه توهم گرفتم اومدم پارس پیک جایی رو غیر از پارس پیک هم زمان ندارم تست کنم نظر بدم کلا 1 پنل داشتم

متوجه شدید

p30maps
2010-09-08, 11:19
آقا جان نمی خواهد گیج شی اول کامل بخون بعد نظر بده اون دوست قبلیمون میگه برو با جای دیگه غیر پارس پیک کار کن بعد بیا نظر بده

من الان میگم چه ربطی داره یعنی آدم نمیتونه در باره جایی که هست و داره کار می کنه نظر بده نقد کنه... شما ها چرا اینطوری هستید ؟؟؟

آخه اونقد گفتند پارس پیک خوبه خوبه توهم گرفتم اومدم پارس پیک جایی رو غیر از پارس پیک هم زمان ندارم تست کنم نظر بدم کلا 1 پنل داشتم

متوجه شدید

اتفاقا از اولین مطلبت تا الان رو خوندم

تو یه جا میگی رفتی با یه سیستم دیگه داری کار میکنی بعد میگی وقت ندارم برم جای دیگه رو تست کنم و کلا 1 پنل دارم!

خودت یه بار بخون ببین چیا نوشتی!

من که به این نتیجه رسیدم احتمالا تو نماینده یکی از سیستمهای رقیب پارس پیکی! قصدت فقط تخریب پارس پیکه

rezakeeper
2010-09-08, 11:40
اتفاقا از اولین مطلبت تا الان رو خوندم

تو یه جا میگی رفتی با یه سیستم دیگه داری کار میکنی بعد میگی وقت ندارم برم جای دیگه رو تست کنم و کلا 1 پنل دارم!

من کجا گفتم وقت ندارم هان
چرا بی ربط میگی

قبلا یکی از دوستان گفت که

شما هر وقت رفتي با يکي دو تا شرکت ديگه يه مدت کار کردي بعد بيا در مورد پارس پيک نظر بده

من گفتم

بعدشم

من چند روزه از پارس پیک رفتم و قبلا از پارس پیک پنل داشتم اما الان دیگه ندارم رفتم با یه شرکت دیگه کار میکنم

ok ?

p30maps
2010-09-08, 11:47
چرا بی ربط میگی

من گفتم

بعدشم

من چند روزه از پارس پیک رفتم و قبلا از پارس پیک پنل داشتم اما الان دیگه ندارم رفتم با یه شرکت دیگه کار میکنم

ok ?

ببین داداش من ! اینکه شما بخوای بری با هر سیستمی کار کنی کاملا حق داری

اینکه بخوای از یه سیستمی مثل پارس پیک انتقاد کنی کاملا حق داری چون پول دادی بهشون

البته وقتی حق داری انتقاد کنی که با مدرک و سند باشه!

شما میگی من غیرمجاز می فروختم جلومو گرفتن! خوب اینجا حق با پارس پیکه

چرا با هویت مخفی داری فقط داد و بیداد میکنی! همه کسایی که مطلب و رو خوندن هنوز نفمیدن مشکلت چیه

اگه مدعی هستی داری با سیستم دیگه ای کار می کنی پس نباید نگران مشخص شدن هویتت باشی! درست میگم یا نه؟

پس بازم تاکید می کنم : من که به این نتیجه رسیدم احتمالا تو نماینده یکی از سیستمهای رقیب پارس پیکی! قصدت فقط تخریب پارس پیکه

rezakeeper
2010-09-08, 12:09
ببین داداش من !

پس بازم تاکید می کنم : من که به این نتیجه رسیدم احتمالا تو نماینده یکی از سیستمهای رقیب پارس پیکی! قصدت فقط تخریب پارس پیکه
چی میگی بابا نتیجه گیریت به درد خودت میخوره
من خودم از پارس پیک سیستم گرفتم اما ناراضی ام غیر مجازم نمی فروختم مثل همه کسایی بودم که هنوز تو پارس پیکن و دارن کار میکنن لزومی هم نمی بینم به شما بگم که کی هستم

اگر فروشگاه دار بودی اینطوری نمی گفتی این عوض کمک

پارس پیک چی داره که من بخواهم اونو تخریب کنم

منم به این نتیجه رسیدم احتمالا تو و اکثر دوستان دیگه خوده پارس پیک هستید ( بلا نسبت دوستان غیر پارس پیکی ) و از این جا به عنوان تبلیغ برای خودتون و تخریب دیگران استفاده می کنید

shervin114
2010-09-08, 12:10
چرا بی ربط میگی

من گفتم

بعدشم

ok ?

دوست عزیز
تازه تو فروم ها داری پست میدی ؟

اگر از شخص یا شرکتی انتقاد داری با دلیل و مدرک

parspeik
2010-09-08, 13:10
با سلام

دوست عزیز، نه تنها پارس پیک بلکه دیگر سیستم های فعال در خرید پستی، موظف به جلوگیری از فروش کالای غیرمجاز هستند.
البته تخلف تعداد اندکی از فروشگاه ها از بین نزدیک به 2000 فروشگاه عضو و همکار، طبیعی است. لذا به محض اینکه پارس پیک از فروش کالای غیرمجاز توسط فروشگاه مطلع شود، اقدامات لازم را به عمل خواهد آورد.

پیشرفت روز افزون پارس پیک ، ناشی از رعایت کامل قوانین و حمایت های بی دریغ فروشگاه های عضو آن است.

مطمئنا شما قبل از اقدام به راه اندازی فروشگاه اطلاع داشته اید که فروش هرگونه محصولی مجاز نیست و باید تابع قوانین و مقررات جاری کشور باشید. بنابراین به نظر می رسد گلایه شما وارد نباشد.

پارس پیک طبق تذکرات وزارت ارشاد، شرکت پست و دیگر سازمان های مربوطه، فروش تعدادی از محصولات را ممنوع اعلام کرده است.

فیلم و سریال های شبکه فارسی وان، آموزش انواع رقص، فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد، سنگسار ثریا و همچنین محصولات منافی عفت عمومی از جمله این ممنوعات بوده اند.

البته ممکن است در آینده با توجه به تذکرات جدید، محصول دیگری نیز ممنوع شود که ناچار به اجرای آن هستیم. اگر شما محصولات فوق را نداشته باشید حق باشماست.

به هر حال اگر قوانین پارس پیک باعث ضرر و زیان شما شده است، به سادگی می توانستید با مدیریت پارس پیک ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را مطرح نمایید. در صورت محق بودن شما، مبلغ راه اندازی پنل به شما عودت داده می شود.

در صورتی که برای حل مشکلتان اقدام ننمایید بدیهی است که این حق را به پارس پیک و بقیه اعضای شاپ کیپر بدهیم که در صحت ادعای شما شک نمایند. البته اگر کاربر rezakeeper شخصیت واقعی داشته باشد!

منتظر طرح مشکل شما هستیم.

در مورد مابقی انتقادات، پاسخ های لازم توسط فروشگاه های فعال پارس پیک داده شده است.

موفق باشید.

rezakeeper
2010-09-08, 13:25
من چندین بار صحبت کردم نشون به اون نشون که
شما فروش برخی از فیلمهای من رو ممنوع کردید من گفتم اینا که موردی نداره فروشم کم شده
شما گفتید چرا من خودم فیلم رو دیدم و داره

من نمیخوام موارد دیگری رو هم که دارم مطرح کنم این صورت خوبی نداره ...

من 2 باره امروز برای حل مشکلم با شما تماس میگیرم

parspeik
2010-09-08, 14:20
دوست گرامی ، تا زمانی که از هویت شما اطلاع نداشته باشیم نمی توانیم راه حلی برای مشکلتان بیابیم.

در مطلب فوق ذکر کردید که تلفنی صحبت کردید، لطفا با دکر تاریخ و شخصی که مشکل را مطرح کرده اید اعلام نمایید تا از شخص مورد نظر موضوع استعلام شود.

بدیهی است با توجه به تعداد پرسنل پارس پیک به این صورت نمی توان پاسخگو بود.

البته طی ماه های گذشته به تعدادی از فروشگاهها چه به صورت تلفنی و چه صورت ارسال پیام خصوصی محصولات غیرمجاز اعلام شده و فروشگاههای مورد اشاره نیز

در کمال همکاری موارد اعلام شده را حذف نموده اند.

طبق بررسی های به عمل آمده طی 3 ماه گذشته، فروشگاهی نبوده که از فعالیت آن جلوگیری شده باشد.

قطعا پنل شما هم در حال حاضر فعال است و به راحتی می توانید با ارسال پیام برای واحد اداری، مشکل خود را بیان کنید.

باز هم لازم به ذکر است در صورتی که در مشکل اعلام شده حق با شما باشد مبلغ حق اشتراک به شما عودت داده می شود.

منتظر تماس شما هستیم.

موفق باشید.

b.tavakkoli
2010-09-08, 15:16
خیلی تابلو هست که همه رو گذاشتی سر کار،‌ حتی جرات این رو نداری که بگی در چه تاریخی با چه شماره قراردادی با پارس پیک قرارداد بستی، اونوقت می‌خوای حرفات رو باور کنیم؟
وقتی هم می‌گم حرف اضافه موقوف یعنی به جای حرفای الکی که می زنی سند و مدرک رو کن، سند و مدرک نداری حق نداری چهره یک شرکت را خراب کنی

mihanmc
2010-09-08, 15:52
اينجا تاپيك انتقاد هست و خوبه كه نماينده طرف نقد هم حضور دارند !
اولين نقد رو ميشه اينجوري بيان كرد كه شما وقتي اعلام مي كنين يه كالايي غير مجاز چرا بدون دليل ميزنين ؟
فقط ميزنين فلان محصول غير مجازه !
درضمن غيبت نشه يه بار يه دوستي در پارس پيك فرمودند كه دير يا زود فروش فيلم و سريال غير قانوني مي شه !
بنده هم عرض كردم پس چي بفروشيم , گفتن كه زيورآلات !! به نظر من كه فكر كنم نظر بعضي از دوستان هم باشه , شما وقتي يه كالايي رو ميگين غير مجازه به هر نحوي و از سوي هر سازماني يا ارگاني حتما دليلشم بنويسين
يادمون نره انتقاد عامل اصليه پيرفته !

b.tavakkoli
2010-09-08, 16:03
شما وقتي يه كالايي رو ميگين غير مجازه به هر نحوي و از سوي هر سازماني يا ارگاني حتما دليلشم بنويسين
يادمون نره انتقاد عامل اصليه پيرفته !
نظر خوبیه در رابطه با شفاف سازی ولی پارس پیک فقط یک بخش‌نامه می‌گیره از مثلا وزارت فرهنگ که فروش فلان و فلان ممنوع هست و اون رو تو پنل می‌نویسه و ملزم هست که اجراش کنه. تو پنل هم که همیشه دیدید می‌نویسه فروش فلان محصول به دلیل بخش‌نامه فلان ارگان ممنوع شده پس حداکثر کاری که می تونسته را کرده.
بحث شما این هست که اون سازمان ها باید به شما پاسخگو باشند که نیستند، وگرنه پارس پیک گناهی نکرده که بخواد خودش رو به در و دیوار بزنه تا دلیلش را پیدا کنه !
در ضمن انگار شما تو ایران زندگی نمی‌کنید، تمام فیلم‌هایی که از شرکت‌های مربوط به رسانه‌هایی تصویری در نیامدند ممنوع هست. حتی بعضی دیکشنری‌ها (که نرم افزار هم هستند) هم غیر مجاز هست به دلایلی.

mihanmc
2010-09-08, 16:18
در اول تشكر بابت پاسختون
ولي من با پارس پيك قرارداد بستم يا ارگان خاص ؟
من بايد برم از ارگان سوال كنم ؟
اتفاقا بنده هم مثل شما در اين كشور زندگي مي كنم
ولي دليلي كه اينا براي بعضي از محصولات ميارند كه غير مجازه واقعا اصلا دليل نيست !
وقتي از ارگان پرسيديم كه فروش چه نوع فيلم مجازه فرمودند كه فيلم هاي دوبله ****** شده با مجوز از ارشاد !
يعني فيلم هايي كه در ويديو كلوپ هست !
به نظر شما از اين فيلم ها بذاريم ساده ترين فرد مياد از اينا بخره ؟
تو ويديو كلوپ هر فيلم ايراني كه 2 سي دي هست ميدن 1500
ما بيايم همين بزنيم 1500 + 1500 هزينه پست = 3000 + 3 روز الاف بودن
فكر نكنم همچين كسي پيدا شه كه يه جنس رو بخواد بگيره اونم به 2 برابر قيمت + اينكه معطل هم ميشه !

rezakeeper
2010-09-08, 16:18
دوست گرامی ، تا زمانی که از هویت شما اطلاع نداشته باشیم نمی توانیم راه حلی برای مشکلتان بیابیم.

در مطلب فوق ذکر کردید که تلفنی صحبت کردید، لطفا با دکر تاریخ و شخصی که مشکل را مطرح کرده اید اعلام نمایید تا از شخص مورد نظر موضوع استعلام شود.

بدیهی است با توجه به تعداد پرسنل پارس پیک به این صورت نمی توان پاسخگو بود.

البته طی ماه های گذشته به تعدادی از فروشگاهها چه به صورت تلفنی و چه صورت ارسال پیام خصوصی محصولات غیرمجاز اعلام شده و فروشگاههای مورد اشاره نیز

در کمال همکاری موارد اعلام شده را حذف نموده اند.

طبق بررسی های به عمل آمده طی 3 ماه گذشته، فروشگاهی نبوده که از فعالیت آن جلوگیری شده باشد.

قطعا پنل شما هم در حال حاضر فعال است و به راحتی می توانید با ارسال پیام برای واحد اداری، مشکل خود را بیان کنید.

باز هم لازم به ذکر است در صورتی که در مشکل اعلام شده حق با شما باشد مبلغ حق اشتراک به شما عودت داده می شود.

منتظر تماس شما هستیم.

موفق باشید.

نه اصلا هم این طور نیست
شما تفاوت گذاشتید بین فروشگاهها
یعنی الان هیچ کسی نیست که با پارس پیک در حال کار باشه و سی دی و دی وی دی غیر مجاز نفروشه (منظور از سی دی و دی وی دی غیر مجاز = سی دی و دی وی دی زیر نویس و کره ای و مستند .. ..)
حالا که این طور شد من لیست فروشگاه هایی رو که با پارس پیک در حال کار هستند و سی دی و دی وی دی غیر مجاز میفروشند را اعلام می کنم

خودم رو هم معرفی می کنم جهنم و ضرر مقایسه کنید و جواب بدید

mihanmc
2010-09-08, 16:19
درضمن نيازي نيست كسي خودشو به در و ديوار بزنه , پارس پيك يا هر شركت محترمه ديگه مي تونه بگه به فلان ارگان كه آقاي محترم از اين به بعد نامه هاتونو با دليل بفرستين چون ما اينجا بايد به چند هزار نفر جواب بديم !

Reza
2010-09-08, 16:38
من تمایلی نمی بینم زیاد خودم رو داخل متن بحث جا بدم چرا که امکان داره بعدا به من بگن شما خودت آقای کریمی (مدیر پارس) هستی :d
اما اومدم جواب یه جمله از کاربر خوب و تازه وارد انجمن Rezakeeper عزیز رو بدم و برم و اونماین جمله هست :

لزومی هم نمی بینم به شما بگم که کی هستم
باید خدمتت عرض کنم که اتفاقا برعکس ، شما وقتی تاپیک میزنی در اصل داری یک مشکلی رومطرح میکنیو از سایر اعضای انجمن درخواست میکنی که در حل کردن اون مشکل شما رو کمک کنن پس تازمانی که هویت شما و به تبع اون مشکل شما مورد بررسی قرار نگیره هیچ کسی حتی خودتون هم نمی تونین مشکل رو تحلیل و بعد برطرف کنید . پس خواهش میکنم کمتر به محافظه کاری روی بیارید و سعی کنین خیلی صادقانه و مودبانه با سایر کاربران برخورد داشته باشید . ممنون

p30maps
2010-09-08, 18:17
یعنی الان هیچ کسی نیست که با پارس پیک در حال کار باشه و سی دی و دی وی دی غیر مجاز نفروشه (منظور از سی دی و دی وی دی غیر مجاز = سی دی و دی وی دی زیر نویس و کره ای و مستند .. ..)
حالا که این طور شد من لیست فروشگاه هایی رو که با پارس پیک در حال کار هستند و سی دی و دی وی دی غیر مجاز میفروشند را اعلام می کنم

خودم رو هم معرفی می کنم جهنم و ضرر مقایسه کنید و جواب بدید

اولا از نماینده پارس پیک ممنونیم که برای روشن شدن اذهان وارد بحث شدن.

دوما تو مطلب اول پارس پیک عبارت زیر اومده:

البته تخلف تعداد اندکی از فروشگاه ها از بین نزدیک به 2000 فروشگاه عضو و همکار، طبیعی است. لذا به محض اینکه پارس پیک از فروش کالای غیرمجاز توسط فروشگاه مطلع شود، اقدامات لازم را به عمل خواهد آورد.

به نظرم معنی این حرف اینه که خودشونم قبول دارن بعضی از فروشگاهها دارن کالای غیر مجاز میفروشن. و اگه متوجه بشن باهشون برخورد میکنن.

امیدوارم با پارس پیک تماس بگیری و مشکلت حل بشه

ممنون میشیم اگه نتیجه تماستون با پارس پیک را عمومی اعلام کنی. البته از پارس پیک هم انتظار داریم شفاف سازی کنه

p30maps
2010-09-08, 18:19
درضمن نيازي نيست كسي خودشو به در و ديوار بزنه , پارس پيك يا هر شركت محترمه ديگه مي تونه بگه به فلان ارگان كه آقاي محترم از اين به بعد نامه هاتونو با دليل بفرستين چون ما اينجا بايد به چند هزار نفر جواب بديم !

ما داریم تو ایران زندگی می کنیم. بعید می دونم یه جای دولتی بیاد دلیل و برهان بیاره که فلان کالا غیرمجازه

وقتی از بالا دستور بیاد، دیگه دلیل نمی خواد! دستوری میگن حذف کن! اونوقت پارس پیک و بقیه باید حذف کنن.

البته با نظر شما در مورد انتقاد پذیری موافقم. پارس پیک و بقیه باید آستانه تحملشون خیلی بالا باشه و انتقادات رو کاملا گوش بدن و اگه منطقی بود اجرا کنند.

rezakeeper
2010-09-09, 08:25

به نظرم معنی این حرف اینه که خودشونم قبول دارن بعضی از فروشگاهها دارن کالای غیر مجاز میفروشن. و اگه متوجه بشن باهشون برخورد میکنن.

امیدوارم با پارس پیک تماس بگیری و مشکلت حل بشه

ممنون میشیم اگه نتیجه تماستون با پارس پیک را عمومی اعلام کنی. البته از پارس پیک هم انتظار داریم شفاف سازی کنه

ممنون از شما
آره من هم اینو میگم
چرا فرق ؟؟
داشتن 2000 تا عضو که درست نیست که که دروغ مگه ما کلا چند تا فروشگاه داریم ؟؟ که شما 2000 تا شو دارید

یعنی نمیتونید همرو کنترل کنید ؟ پس منو چطوری اجازه نمیدید کار کنم ؟

با بقیه هم همین طوری باشد

اگر فروش فیلم زیر نویس و آمریکایی و مستند بنده رو ممنوع می کنید .

اینو ببینید ؟

http://www.javanshop.ir/Detail.aspx?ProductID=391
http://www.javanshop.ir/Detail.aspx?ProductID=397

چرا این میتونه بفروشه اما من نه ؟؟

و موارد دیگر که حتما خواهم گفت ؟

من میگم چرا تبعیض ؟؟
آقا یکی جواب بده ؟

shervin114
2010-09-09, 09:08
دوست عزیز
شما اگه کارتون به ادارات و وزارت خونه ها افتاده باشه میدونید که تو ادارات و وزارت خونه ها شما نمیتونید بگید برای من این جوری نامه بفرست یا !!!!!! با دلیل و مدرک بگو چرا ممنوع هستش !!! :d

بخش نامه عمومی هستش به کلیه سیستم های پستی ارسال میشه
من پنل پست سریع شرکت پرداخت رو قبلا داشتم ( توی پنل اطلاعیه زده فروش فیلم و سریال هایی که مجوز وزارت ارشاد رو نداشته باشند ممنوع !!!
صد رحمت به پارس پیک که اینجوری سخت گیری نمیکنه ;)

p30maps
2010-09-09, 11:52
ممنون از شما
آره من هم اینو میگم
چرا فرق ؟؟
داشتن 2000 تا عضو که درست نیست که که دروغ مگه ما کلا چند تا فروشگاه داریم ؟؟ که شما 2000 تا شو دارید

یعنی نمیتونید همرو کنترل کنید ؟ پس منو چطوری اجازه نمیدید کار کنم ؟

با بقیه هم همین طوری باشد

اگر فروش فیلم زیر نویس و آمریکایی و مستند بنده رو ممنوع می کنید .

اینو ببینید ؟

چرا این میتونه بفروشه اما من نه ؟؟

من میگم چرا تبعیض ؟؟
آقا یکی جواب بده ؟

به پارس پیک خوتو معرفی کردی یا نه؟ یا اینکه هنوز چراغ خاموش میخوای پیش بری؟

parspeik
2010-09-09, 12:10
کاربر rezakeeper تا این لحظه ساعت 12 روز پنجشنبه 18/6/89 هیچگونه تماس تلفنی یا از طرق دیگر با پارس پیک نداشته است،
بدیهی است اگر تا ساعت 12:30 تماسی نگیرد، نشان از کذب بودن ادعای ایشان خواهد بود.
طی مطلب قبلی اعلام شد فروش کالاهای زیر ممنوع است:
فیلم و سریال های شبکه فارسی وان، آموزش انواع رقص، فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد، سنگسار ثریا و همچنین محصولات منافی عفت عمومی
موارد فوق بارها به صورت پیام عمومی و اختصاصی به فروشگاهها علام شده است.

در مورد لینک های مورد اشاره، کالای غیرمجاز مشاهده نشد و قطعا به شما در صورت اخطار، موارد فوق اعلام شده است.
به نظر می رسد، ایشان فقط قصد شایعه پراکنی و تخریب پارس پیک را داشته باشد.

تا ساعت 12:30 منتظر تماس شما هستیم.

p30maps
2010-09-09, 12:21
داداش! به ساعت من فقط 9 دقیقه وقت داری تماس بگیری

1persiangeek
2010-09-09, 12:30
و حالا دیگه وقت نداری!!! 12:30!

rezakeeper
2010-09-09, 12:52
در مورد لینک های مورد اشاره، کالای غیرمجاز مشاهده نشد و قطعا به شما در صورت اخطار، موارد فوق اعلام شده است.
[/SIZE][/FONT]

من تماس گرفتم خودتون هم من رو میشناسید
و باور کنید اگر تا الان تو این انجمن خودمو معرفی نکردم بخاطره خراب نشدن پارس پیک و اینکار رو نخواهم کرد

در حال حاضر پنل من فعال است اما من که دیگه با شما کار نمی کنم

من اینو می گم اگر فروش فیلم زیر نویس و آمریکایی و مستند رو ممنوع می کنید .

اینو ببینید ؟

چرا این فروشگاه میتونه بفروشه اما من نه ؟؟

چرا فرق ؟؟

p30maps
2010-09-09, 13:09
من تماس گرفتم خودتون هم من رو میشناسید
و باور کنید اگر تا الان تو این انجمن خودمو معرفی نکردم بخاطره خراب نشدن پارس پیک و اینکار رو نخواهم کرد

در حال حاضر پنل من فعال است اما من که دیگه با شما کار نمی کنم

من اینو می گم اگر فروش فیلم زیر نویس و آمریکایی و مستند رو ممنوع می کنید .

اینو ببینید ؟

چرا این فروشگاه میتونه بفروشه اما من نه ؟؟

چرا فرق ؟؟

امروز تماس گرفتی؟

خیلی باحالی، چند روزه هرچی دلت می خواد راجب پارس پیک داری بعد می گی چون نمی خوام پارس پیک خراب بشه خودمو معرفی نمی کنم :d

به قولی برو داداش! خودتو فیلم کن :-p

بچه ها به نظر من هممون سرکاریم! یه آدم بیکار اومده همرو گذاشته سرکار ! تو لینکهایی که تو معرفی کردی اثری از ممنوعات پستی که پارس پیک گفته نیست :-o

به نظر من دیگه نباید به حرفای داداشمون اهمیتی بدیم

اگه راست میگی خوب برو مشکلتو با پارس پیک مطرح کن و مرد و مردونه حقتو بگیر وگرنه چرا الکی داری داد بیدا میکنی!

اگه مشکلت رو مطرح کردی و پارس پیک اهمیتی نداد اونوقت بیا همه ما ازت حمایت می کنیم.

p30maps
2010-09-09, 13:14
حرف بدون سند و مدرک باد هواست

من که دیگه نیستم . وقتم رو میزارم واسه کارای دیگه

mihanmc
2010-09-09, 13:59
rezakeeper حالا اسمتونم هر چي هست باشه
لطفا مزاحم نشين ديگه , اينجا سر كوچتون نيست كه هر حرفي رو ميزني همه رو ميزاري سر كار !
مي خواي از پارس پيك بري چه بهتر يه كي كمتر ميشه به ما بهتر ميتونند رسيدگي كنند !
پيشنهاد ميكنم هرچه سريعتر اين كارو بكن و ديگه در اين مورد حرفي نزن !

b.tavakkoli
2010-09-09, 14:07
بازم بگید طرف پول نگرفته بیاد چهره پارس پیک رو خراب کنه، من که از همان اول گفتم :)

rezakeeper
2010-09-09, 14:43
بازم بگید طرف پول نگرفته بیاد چهره پارس پیک رو خراب کنه، من که از همان اول گفتم :)

چرا تهمت

چرا چیزی رو که مطمئن نیستید میگید

عوض کمک کردن به من
اگر شما فروشگاه داشتید و این مورد برای شما اتفاق می افتاد چی ؟؟

1persiangeek
2010-09-09, 15:15
اگر ما فروشگاه داشتیم و حرفمونم حق بود میومدیم مثل آدمای منطقی همه ی مشخصات در اختیار همه میزاشتیم
من واستون متاسفام جناب رضاکیپر که انقدر الکی سعی دارید به سیستم های معتبری مثل پارس پیک تهمت بزنید
اگر من اختیاری توی انجمن داشتم حتما از ادامه ی فعالیت شما جلوگیری میکردم چون فقط سعی در متشنج کردن جو انجمن دارید و نه هیچ چیز دیگه ..... از همون اول دوستان دیگه شما رو خوب شناختن و ما باورمون نشد :(

shervin114
2010-09-09, 15:30
چرا تهمت

عوض کمک کردن به من

دوست عزیز من و دوستان دیگه از همون اول که هنوز در استان شما کابل تلفن نکشیده بودند فروشگاه اینترنتی داشتیم =))

خدمت کاربران و دوستان عزیزی که به خاطر کمک به این کاربر کلی زمان و فکر گذاشتند
ایشون به احتمال زیاد از شرکت یا اشخاصی پول گرفته تا وجهه شاپ کیپر رو خراب کنه

rezakeeper بهت پیشنهاد میکنم تا بری از مارکت ساز پنل بگیری تا قدر پارس پیک رو بدونی :d

b.tavakkoli
2010-09-10, 01:59
چرا تهمت

عوض کمک کردن به من

عزیز، در این چند صفحه پاسخ از شما خواسته شد که حداقل مشخصات خود را بیان کنید تا به حل مشکلتان کمک کنیم، ولی شما چه کردید؟ فقط محافظه کاری کردید و مدیران فروشگاه در این زمانه آن قدرها هم ساده نیستند که فریب هر حرفی را بخورند بدون مدرک لازم ! چون این قدر از این اشخاص چهره خراب کن در انجمن ها حضور داشتند که دست سیستم‌های پستی دیگه برای همه رو شده.

اگر شما می گفتید که مثلا (فقط مثلا) شرکت رهنما سر ۱۰ تا از مدیران فروشگاه های پر فروش رو بریده انداخته تو رودخونه شخصا بدون هیچ مدرکی قبول می‌کردم ولی وقتی راجع به پارس پیک حرف می‌زنید کاملا قضیه فرق داره. پاسخ‌گویی سیستم به همه اثبات شده هست و هیچ سیستم پستی درست و حسابی هم وجود ندارد که مدیریت آن مستقیما با صاحبان فروشگاه در ارتباط باشد،‌ همه نمایندگان خود را برای پاسخگویی گذاشته‌اند اما پارس پیک حرفه‌ای تر عمل کرده تا مشکلات سیستم‌های دیگر را نداشته باشه.

تا زمانی هم که مشخصات ندهی نه تنها کوچک ترین حمایتی ازت نمی‌کنیم بلکه تا حد ممکن سعی در انکار حرف های شما می‌کنیم !

Reza
2010-09-13, 20:47
ممنون از همکاری های تمام کاربران و راهبران عزیز که قصد کمک به این کاربر رو داشتند اما ایشون ظاهرا نیتش چیز دیگه ای هست!
تاپیک بسته میشه و در صورت تکرار باید مستندات و مدارک کافی ارائه بشود در غیر اینصورت بنا بر قوانین انجمن دسترسی کاربر خاطی به انجمن مسدود می گردد .