PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش بازی های جدید و قدیمی درخواستی کامپیوتر

zozze
2015-07-15, 10:10
با سلام
در این تاپیک قصد تولید و توزیع تمامی بازی های کامپیوتری جدید و قدیمی که کاربران عزیز درخواست بدهند را داریم.
آرشیو بازی های 2 سال اخیر بصورت کامل موجود هست و بازی های قدیمی تر نیز در صورت درخواست شما عزیزان آماده سازی و ارسال می گردد( بازی های قدیمی در صورت درخواست ابتدا هزینه ای طبق توافق بعنوان بیعانه دریافت می شود، بستگی به میزان قدیمی بودن بازی از 24 تا 72 ساعت زمان برای آماده سازی و در زمان ارسال مابقی هزینه دریافت می گردد)

دوستان عزیز توجه داشته باشید، اگر بدنبال محصولات بدون کیفیت ارزان قیمت هستید همین حالا تاپیک رو ترک کنید...

ویژگی های بازیهای تولیدی :

اتوران اختصاصی و زیبا
کاور رنگی بازی
قراردادن دیسک ها در جلد کریستالی شفاف
استفاده ازدیسک های مرغوب (پرینکو مشکلی)
چاپ تصویر بازی روی دیسک آن به همراه شماره دیسک
قرار دادن تمامی نرم افزار های بروزرسان گرافیک و سیستم جهت رفع خطای احتمالی در اجرای بازی ها + نرم افزار نمایش خطاهای بازی ها
نصب آسان ( بدون نیاز به کرک )
راهنمای نصب تصویری بازی
ارایه تم ویندوز و کد تقلب بازی در صورت موجود بودن
ارایه تصاویری از محیط بازی در اتوران و...

چند نمونه بازی های تولیدی در پکیج کریستالی : ( این بسته بندی مناسب عزیزانی است که علاوه بر سالم بودن بازی به زیبایی و کیفیت کار هم اهمیت می دهند ) *پیشنهادی فروشگاه*

بازی Sims 4

215352153621534

بازی GTA San Andreas
21533215322153121530

بازی Assassin's Creed Unity
21529215282152621527

بازی GTA V
2179721798

--------------------------------------
شهر محل سکونت فروشگاه : شیراز
لطفاً سوالات خود را در همین تاپیک مطرح بفرمایید، در صورت نیاز به ارتباط سریع :
شماره تماس جهت سوال در مورد موجودی و قیمت : 09354373248 ( تماس از ساعت 10 صبح تا 10 شب ) بقیه ساعات از طریق پیام خصوصی و ایمیل info at arzandisc.ir در خدمت شما هستیم.

هزینه ارسال سفارشات بصورت پست سفارشی قابل ارسال به تمامی نقاط ایران مبلغ 4000 تومان می باشد که جهت پرداخت وجه هزینه بازی را با هزینه پستی جمع کرده و از طریق این لینک (http://pay.arzandisc.ir) پرداخت نموده و متن پیام پرداخت موفق سایت را بصورت کامل(به همراه کد رهگیری) + نام، نام خانوادگی، شماره تماس صحیح، آدرس دقیق پستی و کد پستی پیام خصوصی کنید تا ارسال در روز کاری بعد انجام داده شود. ( در صورتی که کد پستی موجود نبود مبلغ 1000 تومان به فاکتور اضافه می گردد )

توجه :
پیشنهاد ما خرید بیش از 1 عدد بازی می باشد تا از لحاظ هزینه اولیه برای فروشگاه و هزینه پستی برای خریدار مقرون به صرفه باشد، به همین جهت شما می توانید بازی های خود رادر صورت موجود بودن بصورت ترکیبی از فروشگاه ارزان دیسک (http://arzandisc.ir) و این تاپیک یا فقط از همین تاپیک انتخاب نمایید تا امکان ارایه تخفیف و کوپن تخفیف به خریداران عزیز میسر باشد.

در صورت نیاز از هر بازی به هر تعداد که مورد نیاز عزیزان می باشد، با قیمت بسیار مناسب قابل ارایه می باشد.

لیست بازی هایی که قبلا برای فروش یا با درخواست عزیزان آماده شده است و تعداد دیسک و قیمت آن مشخص می باشد : ( لیست بروزرسانی می شود ) توجه داشته باشید میتوانید بازی هایی که در لیست موجود نیست را درخواست دهید.

http://0up.ir/do.php?thmbf=List1.png (http://0up.ir/do.php?imgf=List1.png) ||| http://0up.ir/do.php?thmbf=List2.png (http://0up.ir/do.php?imgf=List2.png) ||| http://0up.ir/do.php?thmbf=List3.png (http://0up.ir/do.php?imgf=List3.png) ||| http://0up.ir/do.php?thmbf=List4_9809e.png (http://0up.ir/do.php?imgf=List4_9809e.png) ||| http://0up.ir/do.php?thmbf=List5.png (http://0up.ir/do.php?imgf=List5.png)

توجه داشته باشید که قیمت های ذکر شده بسته به تعداد سفارش شما شامل تخفیف های متنوعی خواهد شد.

rahintaxir
2015-07-15, 11:18
دوست عزیز ممنون از اینکه این تاپیک رو باز کردید
میخواستم که همون بحث قبلی رو ادامه بدم

شما بازی رو به تنهایی نیاز دارید یا به همراه dlc جدیدی که برای اون منتشر شده و یک مرحله و شخصیت و یک سری اضافات رو در بازی اضافه کرده؟

ببخشید دوست عزیز بنده زیاد راجع به اصطلاحات بازی سر در نمی آرم :d
این dlc یعنی چی؟

hamid_shahrsaz
2015-07-15, 11:24
سلام دوست عزیز
وقتتون به خیر
بازی بتلفیلد جدید اومده نسخه ای ازش؟
عید تو برنامه به روز یکی رو نشون داد که تو شهر بود و به صورت دزد و پلیس واقعا عالی بود
شما دارین؟

rahintaxir
2015-07-15, 11:39
در صورتی که کد پستی موجود نبود مبلغ 1000 تومان به فاکتور اضافه می گردد

این شرکت پست هم دیگه شورش رو درآورده بابت هر چیز هی به هزینه ارسال اضافه می کنه. خب بابا اگه طرف آدرس دقیق داشته باشه دیگه این پول اضافی برای چیه؟؟؟؟

zozze
2015-07-15, 12:27
دوست عزیز ممنون از اینکه این تاپیک رو باز کردید
میخواستم که همون بحث قبلی رو ادامه بدم

ببخشید دوست عزیز بنده زیاد راجع به اصطلاحات بازی سر در نمی آرم :d
این dlc یعنی چی؟
سلام خدمت شما، عزیز بازی ها دو نوع بروزرسانی براشون میاد معمولا
اولی آپدیت هست که هدف اصلی اون رفع باگ های موجود در بازی هست و در برخی موارد یک سری اسلحه ماموریت، شخصیت جدید و ... به بازی اضافه میکنه، اما dlc وقتی منتشر میشه فقط شامل یک سری مراحل و ماموریت جدید هست و کارش رفع مشکلات بازی نیست، حالا شما بازی رو بدون dlc نیاز دارید یا با dlc و آپدیت؟
تقریبا 2 دیسک به بازی افزوده خواهد شد.
موفق باشید.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام دوست عزیز
وقتتون به خیر
عید تو برنامه به روز یکی رو نشون داد که تو شهر بود و به صورت دزد و پلیس واقعا عالی بود
شما دارین؟

سلام خدمت شما، عزیز بازی battle filed hardline هست که متاسفانه هنوز کرک نشده...

این شرکت پست هم دیگه شورش رو درآورده بابت هر چیز هی به هزینه ارسال اضافه می کنه. خب بابا اگه طرف آدرس دقیق داشته باشه دیگه این پول اضافی برای چیه؟؟؟؟
حقیقت ما هم نمیدونیم!
پست هست دیگه... میتونه!!!
چند بار که برای چند مشتری بدون کد پستی بسته ای رو ارسال میکردیم متوجه شدیم که قیمت بیخود بالاتر میره بعد توی سایت شرکت پست دیدم که اطلاعیه جدید زدن که جریمه عدم درج کد پستی اخذ میشه!
موفق باشید.

JAVAD76
2015-07-15, 12:36
نمی دونید از کجا می تونم بازی ارجینال ( بازی ای که شرکت سازنده منتشر کرده ) رو به قیمت مناسب بخرم ؟جایی تو شیراز هست که بازی کاملا ارجینال بفروشن؟ من kombat komplete رو می خوام

rahintaxir
2015-07-15, 12:47
سلام خدمت شما، عزیز بازی ها دو نوع بروزرسانی براشون میاد معمولا
اولی آپدیت هست که هدف اصلی اون رفع باگ های موجود در بازی هست و در برخی موارد یک سری اسلحه ماموریت، شخصیت جدید و ... به بازی اضافه میکنه، اما dlc وقتی منتشر میشه فقط شامل یک سری مراحل و ماموریت جدید هست و کارش رفع مشکلات بازی نیست، حالا شما بازی رو بدون dlc نیاز دارید یا با dlc و آپدیت؟
تقریبا 2 دیسک به بازی افزوده خواهد شد.
موفق باشید.

دوست عزیز دوتا سوال دیگه
ببخشید که سوالاتم اینقدر آماتور و ابتداییه
1. قیمت کلی بدون و با اون dlc چند در میاد؟ (با نحوه بسته بندی نوع اول)
2. این مود dlc رو که می گید باید جدا نصب بشه یا همراه بازی نصب میشه؟
3. این مود dlc توسط خود سازنده اصلی درست شده یا شرکت های ایرانی؟
4. امکانی داره که این مود dlc رو نصب نکرد؟
5. این مود dlc بازی کاری نمی کنه سیستم سنگین بشه و نیاز به سیستم به روزتری باشه

حقیقت ما هم نمیدونیم!
پست هست دیگه... میتونه!!!
چند بار که برای چند مشتری بدون کد پستی بسته ای رو ارسال میکردیم متوجه شدیم که قیمت بیخود بالاتر میره بعد توی سایت شرکت پست دیدم که اطلاعیه جدید زدن که جریمه عدم درج کد پستی اخذ میشه!
موفق باشید.

پست است دیگر.....
گاهی دلش می خواهد پول اضافی بگیرد :d

zozze
2015-07-15, 13:24
نمی دونید از کجا می تونم بازی ارجینال ( بازی ای که شرکت سازنده منتشر کرده ) رو به قیمت مناسب بخرم ؟جایی تو شیراز هست که بازی کاملا ارجینال بفروشن؟ من kombat komplete رو می خوام
خیر دوست عزیزک، خود ما هم علاقه داشتیم در فروشگاهمون قرار بدیم این بازی ها رو، ولی در شیراز هیچ جایی ندیدم که بازی های کاملا اورجینال کار کنن...
فقط بازی های ps4 و xbox one هست که کاملا اورجیناله...
موفق باشید.

JAVAD76
2015-07-15, 13:28
خیر دوست عزیزک، خود ما هم علاقه داشتیم در فروشگاهمون قرار بدیم این بازی ها رو، ولی در شیراز هیچ جایی ندیدم که بازی های کاملا اورجینال کار کنن...
فقط بازی های ps4 و xbox one هست که کاملا اورجیناله...
موفق باشید.

اگر از سایت های خارجی مثل آمازون سفارش بدم چطور ؟ برام میارن دم در خونه؟

rahintaxir
2015-07-15, 14:03
آقا بستتون رسید ممنون
محصولی که سفارش داده بودم به دستم رسید انصافاً همون جوری که قول داده بودن بود و سی دی هم مشکلی نداشت و بنده از ایشون کاملاً راضی هستم
بهشون قول امتیاز بازارچه رو داده بودم که همین الان بهشون میدم
انصافاً کارشون خوب و عالیه و کاملاً قابل اعتماد هستند

نمی دونم چرا هرچی میخوام به استارتر امتیاز بازارچه رو بدم ارور زیر رو میده
21537
آدرس تاپیک رو کپی کردم ولی باز ارور میده

zozze
2015-07-15, 14:45
دوست عزیز دوتا سوال دیگه
ببخشید که سوالاتم اینقدر آماتور و ابتداییه
1. قیمت کلی بدون و با اون dlc چند در میاد؟ (با نحوه بسته بندی نوع اول)
2. این مود dlc رو که می گید باید جدا نصب بشه یا همراه بازی نصب میشه؟
3. این مود dlc توسط خود سازنده اصلی درست شده یا شرکت های ایرانی؟
4. امکانی داره که این مود dlc رو نصب نکرد؟
5. این مود dlc بازی کاری نمی کنه سیستم سنگین بشه و نیاز به سیستم به روزتری باشه

پست است دیگر.....
گاهی دلش می خواهد پول اضافی بگیرد :d

سلام، قیمت رو بهتون پیام خصوصی میکنم، dlc هم بعد از نصب بازی باید در محل نصب بازی در صورت نیاز نصب شه، از طرف شرکت سازنده تولید میشه و نصب کردن یا نکردن اون اختیاری هست، دلیل ارایه اون از طرف شرکت سازنده اینکه که بعد از مدتی که بازی از سر زبونها افتاد، مجدد با یک ماموریت و کاراکتر جدید یا یک سری تجهیزات جدید سد زبونها بیفته!
درباره سنگین شدن هم خیر، چون که dlc میشه جزئی از بازی هیچ چیز اضافه ای نیست که سنگین تر کنه بازی رو.
موفق باشید.
وگرنه اجباری در نصب کردن یا نکردن اون نیست و به خودتون بستگی داره.

rahintaxir
2015-07-15, 14:51
سلام، قیمت رو بهتون پیام خصوصی میکنم، dlc هم بعد از نصب بازی باید در محل نصب بازی در صورت نیاز نصب شه، از طرف شرکت سازنده تولید میشه و نصب کردن یا نکردن اون اختیاری هست، دلیل ارایه اون از طرف شرکت سازنده اینکه که بعد از مدتی که بازی از سر زبونها افتاد، مجدد با یک ماموریت و کاراکتر جدید یا یک سری تجهیزات جدید سد زبونها بیفته!
درباره سنگین شدن هم خیر، چون که dlc میشه جزئی از بازی هیچ چیز اضافه ای نیست که سنگین تر کنه بازی رو.
موفق باشید.
وگرنه اجباری در نصب کردن یا نکردن اون نیست و به خودتون بستگی داره.

ممنون قیمت رو برام بفرستید راستی نمی دونم متوجه شدید یا نه بسته به دستم رسید و انصافاً همونی بود که گفتید. نمی دونم چرا هر کاری می کنم نمی تونم امتیاز بازارچه رو بهتون بدم مدام اروری رو میده که توی پست بالا نشون دادم

zozze
2015-07-15, 14:51
آقا بستتون رسید ممنون
محصولی که سفارش داده بودم به دستم رسید انصافاً همون جوری که قول داده بودن بود و سی دی هم مشکلی نداشت و بنده از ایشون کاملاً راضی هستم
بهشون قول امتیاز بازارچه رو داده بودم که همین الان بهشون میدم
انصافاً کارشون خوب و عالیه و کاملاً قابل اعتماد هستند

نمی دونم چرا هرچی میخوام به استارتر امتیاز بازارچه رو بدم ارور زیر رو میده
21537
آدرس تاپیک رو کپی کردم ولی باز ارور میده
خدا رو شکر که راضی بودید عزیز، انشاءااله در همه خریدهاتون از ما راضی باشید، امتیاز هم نظر لطفتون هست ولی فکر کنم باید تا 75057 کپی کنید، از http تا اونجا، ادامش رو قبول نمیکنه سایت.
موفق باشید.

rahintaxir
2015-07-15, 14:53
همین کارو کردم ولی باز ارور میزنه

zozze
2015-07-15, 15:09
با تشکر از استارتر، خرید انجام شد
خواهش میکنم عزیز، در خدمتیم.

همین کارو کردم ولی باز ارور میزنه

اگر مشکل پابرجا هست بهتره از یکی از راهبران سوال کنید، از راهبر yazdiran بپرسید آنلاینن معمولا و سریع جواب میدن بهتون، موفق باشید.

اگر از سایت های خارجی مثل آمازون سفارش بدم چطور ؟ برام میارن دم در خونه؟

بله، ولی نه به صورت مستقیم، چون فکر کنم ارسال به ایران ندارند، یک سری اشخاص و شرکت های واسطه هستن براتون انجام میدن.
موفق باشید.

rahintaxir
2015-07-15, 20:22
استارتر از بنده خواستن که ببینن که نظر بنده راجع به محصول چی بوده
بنده هم همین جا برای همه دوستانی که قصد خرید از ایشون رو دارن اطلاع بدم
از آنجایی که میگن «شنیدن که بود مانند دیدن» بهترین چیزی که میشه گفت نشون دادن خود مخصوله
اینم عکساش:
2154821549
1. انصافاً محصولی رو که برام توضیح داده بودن رو فرستادن و نه یه چیز بی مصرف (مثل تجربه سری قبل بنده نشد)
2. نصب بازی به راحتی انجام شد و هیچ مشکلی نداشت.
3. جعبه cd تنها مشکلی که داشت از گوشه باپین یه کمی شکستگی داشت که میدونم کار بوکسورها و کشتی کارای پست و ایراد از سمت اونا بوده :d
4. چاپ روی سی دی با کیفیت خوب انجام شده
5. سی دی ها هیچ گونه مشکل و خراشیدگی نداشتن و کیفیتشون خوبه
6. قیمتش درباره قیمت هم قیمتش خوب بود.
7. برخورد با بنده خیلی خوب و محترمانه بود.
8. اصلاًٌ انتظار نداشتم که بشته به این سرعت به دستم برسه :d
در کل از کیفیت کارشون خیلی خیلی راضی هستم.
امیدوارم همیشه موفق باشن

zozze
2015-07-15, 23:19
استارتر از بنده خواستن که ببینن که نظر بنده راجع به محصول چی بوده
بنده هم همین جا برای همه دوستانی که قصد خرید از ایشون رو دارن اطلاع بدم
از آنجایی که میگن «شنیدن که بود مانند دیدن» بهترین چیزی که میشه گفت نشون دادن خود مخصوله
اینم عکساش:
2154821549
1. انصافاً محصولی رو که برام توضیح داده بودن رو فرستادن و نه یه چیز بی مصرف (مثل تجربه سری قبل بنده نشد)
2. نصب بازی به راحتی انجام شد و هیچ مشکلی نداشت.
3. جعبه cd تنها مشکلی که داشت از گوشه باپین یه کمی شکستگی داشت که میدونم کار بوکسورها و کشتی کارای پست و ایراد از سمت اونا بوده :d
4. چاپ روی سی دی با کیفیت خوب انجام شده
5. سی دی ها هیچ گونه مشکل و خراشیدگی نداشتن و کیفیتشون خوبه
6. قیمتش درباره قیمت هم قیمتش خوب بود.
7. برخورد با بنده خیلی خوب و محترمانه بود.
8. اصلاًٌ انتظار نداشتم که بشته به این سرعت به دستم برسه :d
در کل از کیفیت کارشون خیلی خیلی راضی هستم.
امیدوارم همیشه موفق باشن

سلام خدمت شما دوست عزیز
خدا رو شکر که راضی بودین از محصول و انشالله بتونیم دیگر بازی های مور نیاز شما و دیگر دوستان رو هم با همین کیفیت ارایه بدیم.
در مورد شکستگی بنده عذر خواهی میکنم ولی کاری از دست ما ساخته نیست متاسفانه!
اگر زیاد هست ازش عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید تا پیگیری کنیم.
ممنون از توضیحات کاملتون و در خدمت شما و بقیه دوستان هستیم.
موفق باشید.

mortez4
2015-07-15, 23:46
سلام بازیای قدیمی با دوبله فارسیو میتونی برام جور کنی؟

zozze
2015-07-15, 23:49
سلام بازیای قدیمی با دوبله فارسیو میتونی برام جور کنی؟
سلام، خیر عزیز از این بازی ها خیلی موجود هست ولی کپی رایت داخلی رو نقض میکنه...
موفق باشید.

rahintaxir
2015-07-16, 00:06
سلام خدمت شما دوست عزیز
خدا رو شکر که راضی بودین از محصول و انشالله بتونیم دیگر بازی های مور نیاز شما و دیگر دوستان رو هم با همین کیفیت ارایه بدیم.
در مورد شکستگی بنده عذر خواهی میکنم ولی کاری از دست ما ساخته نیست متاسفانه!
اگر زیاد هست ازش عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید تا پیگیری کنیم.
ممنون از توضیحات کاملتون و در خدمت شما و بقیه دوستان هستیم.
موفق باشید.
میدونم به همین دلیل گفتم که مشکل از اداره پسته و نه شما
نه شکستگی مهمی نیست فقط یه کمی قسمت پایینی قاب cd ها شکسته بود

mortez4
2015-07-16, 00:27
اورجینال و دست دوم هم باشه خریدارم کاری به بسته بندیشو اینا ندارم به هر حال ممنون

zozze
2015-07-16, 01:06
میدونم به همین دلیل گفتم که مشکل از اداره پسته و نه شما
نه شکستگی مهمی نیست فقط یه کمی قسمت پایینی قاب cd ها شکسته بود

به هر حال بنده عذرخواهی میکنم مجدد.
در خدمتتون هستیم، موفق باشید.

اورجینال و دست دوم هم باشه خریدارم کاری به بسته بندیشو اینا ندارم به هر حال ممنون
بله اینجور اگر بازی خاصی مد نظرتون هست بفرمایید، بنده الان مسافرت هستم و به محض رسیدن به منزل بازی های اورجینال باز شده دوبله به فارسی که موجود هست رو براتون لیست و ارسال میکنم که در صورت نیاز هماهنگی و ارسال شه خدمتتون، فعلا شما لیست مور نیازتون رو بفرمایید.

mortez4
2015-07-16, 05:17
بازی هر چی قدیمی تر بهتر شما لیست بازی های موجودو بگین مثلا بازی نارنیا 1 و2 شما لیست آماده کردید خصوصی کنید تشکر سفر خوش بگذره

zozze
2015-07-16, 18:49
بازی هر چی قدیمی تر بهتر شما لیست بازی های موجودو بگین مثلا بازی نارنیا 1 و2 شما لیست آماده کردید خصوصی کنید تشکر سفر خوش بگذره

ممنون از شما، بهتون پیشنهاد میدم از دسته بندی بازی های فارسی شده و ایرانی فروشگاه هم که لینکش در پست اول تاپیک هست دیدن کنید، شاید بازی که نیاز داشتید اونجا هم بود. لیست هم به محض آماده شدن خدمتتون ارسال میشه.
موفق باشید.

باسلام
دوستان عزیز لیست بازی های پر طرفدار و محبوب به پست اول تاپیک افزوده شد..

zozze
2015-07-18, 13:35

با سلام
دوست عزیز این بازی ها موجود هست ( دوبله به فارسی و ایرانی ) در صورت تمایل بفرمائید تا در مورد قیمت صحبت کنیم :
Half Life 2 Episode 1
Half Life 2 Episode 2
Crysis Warhead
Trine 1
Wanted
Pure
IGI 2
Prison Break
Ice Age 4
Sniper Elite
Narnia Prince Caspian
Mini Ninjas
Murder in The Abbey
Tangled
Paraworld
-------------------------
بازی ایرانی سیاوش
افسانه توکیا
قتل در کوچه های طهران
گربه بازی گوش
سرباز صحرا
منطقه تاریک
اهریمن
آرش کماندار

تمامی دیسک ها و کاور ها سالم و اورجینال بوده، در صورت نیاز عکس تهیه و ارسال می شود.

------------------
دوستان توجه داشته باشید به مناسبت عید سعید فطر، عزیزانی که تا فردا شب بالای دو عدد محصول سفارش داده باشند و مبلغ فاکتور آنها پرداخت شود به سفارش آن ها به رایگان ارسال خواهد شد.(در صورت خرید بیشتر از 2 محصول علاوه بر ارسال رایگان به نسبت مبلغ فاکتور، کوپن تخفیف خرید از فروشگاه اهدا خواهد شد)

zozze
2015-07-23, 21:08
با سلام
بازی های جدید به تاپیک اول افزوده شد.

rahintaxir
2015-07-23, 22:38
بازی sleeping dogs + قلعه ولفنشتاین با روش بسته بندی اول کلا چند میشه؟ با هزینه ارسال باشه لطفن

zozze
2015-07-23, 22:44
بازی sleeping dogs + قلعه ولفنشتاین با روش بسته بندی اول کلا چند میشه؟ با هزینه ارسال باشه لطفن

سلام
بازی Wolfenestin The New Order مد نظرتون هست، یا Wolfenstein The Old Blood ؟
لطفاً بفرمائید تا خدمتتون اعلام شه عزیز :)
موفق باشید.

zozze
2015-07-29, 23:13
با سلام، لیست در پست اول بروزرسانی شد و آپدیت و dlc های جدید نیز در پکیج های قبلی گنجانده شد.
موفق باشید.

rahintaxir
2015-08-05, 10:10
بازی جدیدی سفارش داده شده
واقعاً کارشون خوبه و بنده ازشون راضی هستم
امیدوارم هرجایی که هستن موفق باشن

zozze
2015-08-05, 15:51
بازی جدیدی سفارش داده شده
واقعاً کارشون خوبه و بنده ازشون راضی هستم
امیدوارم هرجایی که هستن موفق باشن

ممنون از لطف شما
بازی Sleeping Dogs Definitive Edition فردا صبح برای شما ارسال و کد رهگیری به شما پ.خ خواهد شد.
موفق باشید.

oveis58
2015-08-09, 01:01
سلام نمیشه هروقت پول رو به دستم رسید پول رو به مامور پست بدم؟ آخه من کارت ندارم

rahintaxir
2015-08-09, 07:18

دوست عزیز اگه بحث اعتماده ایشون تأیید میشن و خود بنده دومین سری از ایشون خرید می کنم
پ.ن: به این دلیل فکر می کنم شاید بحث اعتماد باشه چون الان هرکسی رو ببینی حداقل یه کارت بانکی داره. امیدوارم بد برداشت نکنید

zozze
2015-08-10, 23:16

با سلام
دوست عزیز، در صورت نیاز شما اگر بازی از عناوین قدیمی نباشد که فقط بخواهیم اون رو برای شما آماده کنیم مشکلی از این نظر وجود ندارد!
اما پرداخت هزینه بصورت آنلاین هم به ما کمک می کند ( رسیدن سریع هزینه های انجام شده برای آماده سازی محصول شما ) و همچنین به شما کمک می کند ( هزینه کمتر پستی، ارسال سریعتر ) !
فروشگاه نیز دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد!
خود بنده هم امتیاز بازارچم میتونه بهتون کمک کنه!
به هر حال اگر بازی خاصی مد نظرتون هست بفرمائید در صورت نبودن مشکل به طریق پرداخت درب منزل براتون ارسال میشه.
موفق باشید.

دوست عزیز اگه بحث اعتماده ایشون تأیید میشن و خود بنده دومین سری از ایشون خرید می کنم

نظر لطف شماست دوست عزیز...
سفارش جدیدتون رسید ؟ راضی بودید ؟
موفق باشید.

rahintaxir
2015-08-11, 00:27
با سلام
دوست عزیز، در صورت نیاز شما اگر بازی از عناوین قدیمی نباشد که فقط بخواهیم اون رو برای شما آماده کنیم مشکلی از این نظر وجود ندارد!
اما پرداخت هزینه بصورت آنلاین هم به ما کمک می کند ( رسیدن سریع هزینه های انجام شده برای آماده سازی محصول شما ) و همچنین به شما کمک می کند ( هزینه کمتر پستی، ارسال سریعتر ) !
فروشگاه نیز دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد!
خود بنده هم امتیاز بازارچم میتونه بهتون کمک کنه!
به هر حال اگر بازی خاصی مد نظرتون هست بفرمائید در صورت نبودن مشکل به طریق پرداخت درب منزل براتون ارسال میشه.
موفق باشید.

نظر لطف شماست دوست عزیز...
سفارش جدیدتون رسید ؟ راضی بودید ؟
موفق باشید.

ممنون بازی به دستم رسید اقا تبریک این بار دیگه رزمی کارای پست نتوسته بودن حتی قابش رو ترک هم بندارن :d
از لحاظ بسته یندی هم مثل قبل عالی و شیک و بدون مشکل و بنده ار بسته ارسال شده کاملاً راضی هستم
امیدوارم موفق باشید

zozze
2015-08-11, 11:14
ممنون بازی به دستم رسید اقا تبریک این بار دیگه رزمی کارای پست نتوسته بودن حتی قابش رو ترک هم بندارن :d
از لحاظ بسته یندی هم مثل قبل عالی و شیک و بدون مشکل و بنده ار بسته ارسال شده کاملاً راضی هستم
امیدوارم موفق باشید

خواهش میکنم دوست عزیز، خدا رو شکر که راضی بودین، انشاءالله همیشه از خریدتون از ما راضی باشید :)
موفق باشید.

oveis58
2015-08-13, 22:54
سلام بازی مورتال کومبت ایکس با جی تی ای وی با بتل فیلد3میخوامش؟ چند میشه قیمتش؟

zozze
2015-08-13, 23:27
سلام بازی مورتال کومبت ایکس با جی تی ای وی با بتل فیلد3میخوامش؟ چند میشه قیمتش؟

با سلام
عزیز با بسته بندی نوع اول که تصاویرش موجود هست رو میخواید ؟
موفق باشید.

oveis58
2015-08-13, 23:53
مگه این بازی هایی رو که گفتم ندارید؟

zozze
2015-08-13, 23:59
مگه این بازی هایی رو که گفتم ندارید؟
عزیز بازی ها موجود هستند!
سوال بنده این بود بسته بندی نوع اول که نمونه تصاویرش رو در پست اول تاپیک قرار دادیم شما نیاز دارید ؟
یا بسته بندی پاکتی ؟ اون تصویری نداریم ازش، چون تا به حال همه مشتری هامون از همون بسته بندی نوع اول سفارش دادن، بنده باز موظف هستم از شما بپرسم بسته بندی درخواستی شما چی هست تا طبق اون بهتون هزینه رو اعلام کنم.
موفق باشید :)

oveis58
2015-08-14, 08:56
بسته بندی نوع اول میخوام

zozze
2015-08-21, 13:20
با سلام
محصولات آماده برای توزیع به پست اول تاپیک افزوده شد.
آماده دریافت سفارش بازی های درخواستی شما هستیم.

zozze
2015-08-22, 23:28
با سلام
تعداد 42 عدد بازی به لیست اضافه گردید، جهت مشاهده لیست به پست اول تاپیک مراجعه شود.

zozze
2015-09-04, 19:20
سلام دوست عزیز
وقتتون به خیر
شما دارین؟

سلام، دوست عزیز بازی Battlefield Hardline کرک شده چند وقته و به فروش میرسه، در صورت تمایل اطلاع بدید تا ارسال کنیم واستون :)
موفق باشید.

مجید هرمنش
2015-11-23, 00:26
بازی اورجینال (انتقام امپراطوری روم) nemesis of the Roman Empire رو میخوام

zozze
2015-11-23, 09:36
با سلام
دوست گرامی این بازی که شما فرمودید ، نسخه اورجینالش دیگه فکر نمیکنم توی بازار باشه( ما که خرید میکنیم هم همچین بازی ندیدیم ) .
در صورت تمایل با شرایط پست اول تاپیک براتون آماده میکنیم.
موفق باشید.

zozze
2015-11-27, 11:21
با سلام
دوستان به مناسبت شب یلدا همه بازی ها به همراه بسته بندی کریستالی ( که در پست اول توضیح داده شده است ) فقط و فقط با قیمت حلقه ای 1500 تومان ارایه می شوند، این تخفیف تا روز جمعه مورخه ۹۴/۱۰/۰۴ ادامه دارد.
موفق باشید.

zozze
2015-12-21, 16:46
آفر شب یلدا افزوده شد.

تمامی محصولات فروشگاه ارزان دیسک (http://arzandisc.ir) هم شامل پانزده درصد تخفیف ویژه می باشند.

mostanad shop
2015-12-21, 18:28
بسته بندی اول کدومه؟

zozze
2015-12-21, 18:35
بسته بندی اول کدومه؟

منظور بسته بندی که در پست اول تاپیک درج شده هست.
متن آفر اصلاح شد.
موفق باشید.

mostanad shop
2015-12-21, 19:55
فعلا سفارش 4 مورد بهشون داده شد........
sims 5
Battlefield 4
pes 2016
the witcher 3

utfox
2015-12-22, 13:00
sims 5
Battlefield 4
pes 2016
the witcher 3
سیمز 5 مگه آمده؟

zozze
2015-12-22, 15:18
سیمز 5 مگه آمده؟

با سلام
دوست عزیز بنده به ایشون توضیح دادم که سیمز 4 با دی ال سی get togheder موجود هست و 5 دیسک دارد، که ایشون فکر کردن منظور بنده سیمز 5 هست.
موفق باشید.

zozze
2015-12-23, 19:44
sims 5
Battlefield 4
pes 2016
the witcher 3

سفارشات شما به همراه یک بازی اشانتیون امروز صبح ارسال شدند.
فقط حیف که خیلی زود قضاوت کردید و به ما شک کردید.
انشاءالله که راضی باشید.

دوستان جهت ثبت سفارش با قیمت استثنائی فقط دو روز باقیمانده است.

zozze
2015-12-25, 12:47
فرصت فقط تا ساعت 24 امشب...

mostanad shop
2016-01-09, 17:56
سلام خدمت همه دوستان
ایشون بسته رو برای بنده فرستادن بازی ها نصب شد و کیفیت و پشتیبانی عالی بود
کاملا تایید میشن
ممنون

zozze
2016-01-10, 11:22
سلام خدمت همه دوستان
ایشون بسته رو برای بنده فرستادن بازی ها نصب شد و کیفیت و پشتیبانی عالی بود
کاملا تایید میشن
ممنون

سلام
خواهش میکنم دوست عزیز.
خدا رو شکر که راضی بودید.
انشاءالله در خرید های بعد نیز راضی باشید.
موفق باشید.

از راهبران تقاضا دارم تاپیک رو به یک بخش انتقال بدن که خریدارها بتونن بهم امتیاز بازارچه بدن؛ تا الان هیچ یک از خریدارها موفق به ثبت امتیاز بازارچه برای این تاپیک نشده!
ممنون.

zozze
2016-02-10, 18:54
با سلام
دوستان عناوین زیر اضافه شد،‌در صورت تمایل به خرید اطلاع بدید :
Lego Avengers
WRC5
Dirt Rally
Rainbow Six Seige ( HD Texture Pack) Full
Call of Duty Black OPS 3 به همراه بخش زامبی
Alien Isolation
FallOut 4
Test Drive 2
Mortal Kombat Komplete Edition
StarCraft II Legacy of Void شامل هر سه فصل نسخه دوم بازی
Gas Guzzlers Full Metal Zombie
Resident Evil HD Remaster
Resident Evil 0 HD Remaster
Resident Evil 4 HD Remaster
Resident Evil Operation Raccoon City بدون نیاز به نرم افزار Games For Windows Live برای ذخیره بازی
Batman Arkham Knight
Batman Arkham City
Sniper Elite 3 Ultimate Edition شامل تمامی آپدیت ها و دی ال سی ها و اسلحه ها (‌بهینه سازی شده برای تکنولوژی مانتل )
کالکشن بازی پاندای کونگ فو کار ۱ و ۲
Deponia The Complete Journey
Dragons Dogma سری کامل شامل هر سه فصل بازی
Assetto Corsa به همراه آخرین بروزرسانی ها و دی ال سی ها
تمامی سری بازی های Need For Speed

و هر آنچه شما عزیزان درخواست دهید ....

zozze
2016-02-12, 14:56
دوستان عناوین جدید افزوده شد.
همچنان امکان درخواست بازیهایی که در لیست موجود نیست وجود دارد.

zozze
2016-02-17, 22:32
با سلام
نسخه کامل و بروزسانی شده عناوین زیر افزوده شد :
Call of Duty Ghosts
Evolve
Dying Light
Assassin's Creed Synicate
Batman Arkham Asylum
Skyrim Legendary Edition
Train Simulator
Submerged
Car Mechanic Simulator
Truck Mechanic Simulator
Metal Gear Solid V Ground Zeroes
Metal Gear Solid V Phantom Pain
Mad Max
GTA San Andreas Collection شامل نسخه های عادی، فارسی، برفی و زامبی !
GTA IV و Episodes From Liberty City در یک پک نیاز به یک بار نصب
و هر آنچه شما عزیزان درخواست دهید ....

zozze
2016-02-24, 11:01
با سلام
دوستان نسخه کامل و بروزرسانی شده عناوین زیر افزوده شد :
نسخه مخصوص بازی Call of Duty MW3 جهت بازی بصورت شبکه ( تحت Lan )
نسخه مخصوص بازی Call of Duty MW3 جهت بازی بصورت آنلاین ( به همراه اکانت سرور اختصاصی ایران)
نسخصه مخصوص بازی Call of Duty MW1 جهت بازی بصورت آنلاین ( به همراه اکانت سرور اختصاصی ایران)
بازی Mass Effect 3 نسخه نهایی
بازی Dying Light نسخه کامل و نهایی به همراه تمامی آپدیت ها و DLC ها
بازی Ghost Recon Future Soldier نسخه نهایی به همراه 2 DLC جدید
بازی Carmageddon Reincarnation
و هر آنچه شما عزیزان نیاز داشته باشید...

zozze
2016-02-25, 14:33
با سلام
کالکشن کامل بازی های شکال شامل سری کامل بازی Hunters Trophy و Dangerous Hunts و Cabela’s African Adventures
کالکشن کامل سه نسخه Assassin's Creed Chronicles India و Russia و China
سری کامل بازی های شاهزاده ایرانی
بازی Sonic Lost World
کالکشن کامل نسخه های بازی Rayman

zozze
2016-02-27, 13:31
با سلام

بازی PES 2016 به همراه آخرین بروزرسانی ( نسخه PTE 4.1 )
بازی Dishonored Game of The Year Edition
بازی Fall out 3
بازی Xcom1
بازی XCom2

BehroozAhmadi
2016-02-27, 14:32
سلام ، محصولت شرکتی برای فروش عمده هم دارید ؟
صرف ایرانی می خوام ، کار دوبله هم نه ، فقط تولید ایران ...
بازی ، فیلم ، سریال و ...
قیمت عمده ...

zozze
2016-02-27, 20:28
سلام ، محصولت شرکتی برای فروش عمده هم دارید ؟
صرف ایرانی می خوام ، کار دوبله هم نه ، فقط تولید ایران ...
بازی ، فیلم ، سریال و ...
قیمت عمده ...

سلام
دوست عزیز ما فقط در زمینه بازی و نرم افزار و محصولات آموزشی فعالیت داریم.
بازی های ایرانی موجود هم فعلاً سیاوش هست و ترکمنچای آتش بست.
اگر نیاز داشتید تعداد رو بفرمائید تا قیمت رو تقدیم کنم.
موفق باشید.

zozze
2016-02-29, 14:20
با سلام

بازی ترسناک The Evil Within نسخه کامل به همراه تمامی DLC ها
کالکشن شماره 2-3-4 و 5 بازی ترسناک و مهیج Silent Hill
کالکشن شماره 1-2 بازی Just Cause
بازی Mass Effect 2
بازی Mass Effect 3
بازی Dead Space 2

zozze
2016-03-01, 15:56
با سلام

کالکشن بازی ارباب حلقه ها
کالکشن بازی بسیار زیبای Rayman
کالکشن نسخه 1 تا 3 بازی جذاب Trine
بازی جذاب ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی

mostanad shop
2016-03-01, 17:17
سلام داداش بنده می خوام بازی بخرم اما 40 پست مفید ندارم:(

نمی تونم پیام خصوصی بفرستم

zozze
2016-03-01, 18:21
سلام
دوست عزیز اشکال نداره هر بازی مد نظرتون هست بفرمایید من در خدمتتون هستم.
برای هماهنگی های ارسال و ... شماره میذارم در خدمتتون خودتون پیام بدید بهم که هماهنگ کنیم.
موفق باشید.

mostanad shop
2016-03-02, 14:33
سلام
دوست عزیز اشکال نداره هر بازی مد نظرتون هست بفرمایید من در خدمتتون هستم.
برای هماهنگی های ارسال و ... شماره میذارم در خدمتتون خودتون پیام بدید بهم که هماهنگ کنیم.
موفق باشید.

باشه مرسی
آیدی تلگرام ندارین؟

zozze
2016-03-02, 17:41
باشه مرسی
آیدی تلگرام ندارین؟

بله، در خدمتتون هستیم.
@hamedzardoht

موفق باشید.

mostanad shop
2016-03-02, 17:47
بله، در خدمتتون هستیم.
@hamedzardoht

موفق باشید.

متاسفانه آیدیتون رو پیدا نمی کنه

zozze
2016-03-02, 17:58
آیدی رو چک کردم همین هست!
شما آیدیتون رو قرار بدید بهتون پیام میدم.
شمارم رو هم براتون پ.خ میکنم.
موفق باشید.

mostanad shop
2016-03-03, 16:14
برای دومین بار سفارش ثبت شد
بازی های
Mortal Kombat: Komplete Edition
Blur
Call of Duty: Modern Warfare 3
Call of Duty: Black Ops 1
Skyrim Legendary Edition
Devil May Cry 5
Need For Speed: Most Wanted
Tomb Raider 2013
assassin's creed 3

zozze
2016-03-04, 12:19
بازی های
Blur
Skyrim Legendary Edition
Devil May Cry 5
Tomb Raider 2013
assassin's creed 3

با سلام
سفارش شما در حال آماده سازی هست و طبق قرامون فردا یا یکشنبه ارسال میشه.
ممنونیم از اعتمادتون.

**ضمناً قابل توجه همه عزیزان،از امروز تا 15 فروردین ماه 95 به مناسبت عید نوروز هر بازی که در لیست موجود بوده یا درخواستی باشد، با قیمت هر حلقه 1500 تومان ارایه می گردد**

موفق باشید.

zozze
2016-03-06, 11:29
بازی های
Blur
Skyrim Legendary Edition
Devil May Cry 5
Tomb Raider 2013
assassin's creed 3

با سلام
دوست عزیز سفارشات شما ارسال شد.
در خدمتتون هستیم.
موفق باشید.

دوستان توجه داشته باشند،آفر نوروزی همچنان پابرجاست.

mostanad shop
2016-03-10, 17:23
با سلام
دوست عزیز سفارشات شما ارسال شد.
در خدمتتون هستیم.
موفق باشید.

دوستان توجه داشته باشند،آفر نوروزی همچنان پابرجاست.

من برای دومین بار سفارش دادمو و راضی بودم
دستتون درد نکنه
به موقع و خوش قول

zozze
2016-03-10, 20:34
من برای دومین بار سفارش دادمو و راضی بودم
دستتون درد نکنه
به موقع و خوش قول

خواهش میکنم دوست عزیز خدا رو شکر که راضی بودید.
انشاءالله در خرید های بعدی هم در خدمتتون هستیم.
موفق باشید :)

zozze
2016-03-12, 16:08
با سلام
دوستان بازی wwe 16 نیز به لیست افزوده شد.
شرایط تخفیف همچنان باقیست.
موفق باشید.

zozze
2016-03-14, 13:12
با سلام
دوستان برای سفارش دادن فقط تا 4 شنبه فرصت دارید،مابقی سفارشات از تاریخ 07/01/95 ارسال خواهند شد.
موفق باشید.

zozze
2016-03-15, 18:54
دوستان فروش همچنان با پرجاست...

zozze
2016-03-22, 13:59
ضمن تبریک سال نو
تاپیک بروزرسانی شد.

zozze
2016-03-30, 11:33
با سلام دوستان ارسال های سال جدید از شنبه شروع میشه و عزیزان میتونن سفارشاتشون رو ثبت کنن و به ترتیب ارسال ها انجام میشه.
فقط تا ۱۵ فروردین بازی ها هر حلقه ۱۵۰۰ تومان

zozze
2016-04-03, 00:39
آخرین زمان برای ثبت سفارش فقط امروز می باشد و از ساعت 24 امروز قیمت ها به هر حلقه 2500 تومان بر میگردد.
موفق باشید.

Mehran fakhte
2016-04-03, 17:48
سلام
مافیا3 ریلیز شده؟ کی ریلیز میشه؟

zozze
2016-04-03, 20:00
سلام
مافیا3 ریلیز شده؟ کی ریلیز میشه؟

سلام خیر هنوز ریلیز نشده دوست عزیز.
تاریخ انتشار احتمالی رو 7 اردیبهشت ماه اعلام کردن.
موفق باشید.

فقط تا ساعت ۲۴ امشب تخفیف باقیست....

zozze
2016-04-22, 10:02
با سلام

Street Fighter V
Skyrim Legendary Edition
Train Simulator 2016
WWE 2K 16
Medal of Honor Airborne
Ryse son of the Rom
The Evil Within Consequence
Truck Simulator Collection شامل تمامی نسخه های بازی های کامیونی

zozze
2016-05-06, 14:38
با سلام
دوستان عناوین زیر افزوده شد :
بازی FIFA 16 کرک شده،‌نصب آسان
بازی Hitman 2016
بازی Farcry Primal
بازی Just Cause 3
بازی Raise of Tomb Raider
هم با CD Key اشتراکی موجود هست.

zozze
2016-05-09, 13:52
با سلام
بازی Wolf Among US و The Walking Dead Michonne تمامی فصل ها با زیرنویس فارسی موجود است.

zozze
2016-05-10, 14:02
تاپیک بروزرسانی شد.

zozze
2016-05-13, 15:22
بازی Wolf Among Us شامل 5 فصل کامل
بازی Walking Dead Michonne شامل 3 فصل کامل
با زیرنویس و انتخاب های فارسی افزوده شد.

game
2016-05-14, 14:46
سلام
ببخشید شما میدونید CD-key چیه؟

zozze
2016-05-14, 15:32
سلام
بله، توی این پست (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=75057&p=536191&viewfull=1#post536191) هم توضیح دادیم بازی هایی که با CD-Key اشتراکی ارایه میشن چه عناوینی هستن.
موفق باشید.

game
2016-05-15, 22:17
نسخه ی جدید need for speed 2015 همون که باید آنلاین باشه آیا دارید به همراه cd-key؟

zozze
2016-05-15, 22:44
فکر میکنم ۲۰۱۶ باشه!
بله CD-Key اختصاصی، با قابلیت آنلاین تحت اوریجین موجود هست ۱۷۰.۰۰۰ تومان
موفق باشید.

zozze
2016-05-23, 22:40
با سلام
تاپیک بروزرسانی شد.
در خدمت دوستان هستیم.
موفق باشید.

zozze
2016-05-25, 10:28
دو بازی برای یوزر Antiyazdiran (http://forum.shopkeeper.ir/member.php?u=44025) ارسال شد و دیروز تحویل گرفتند.
تایید ارسال و سلامت بازی ها رو به خودشون واگذار میکنم.
فروش همچنان ادامه دارد.

shopforosh
2016-05-27, 18:41
سلام
اطلاعات تماس ارسال کنید

Antiyazdiran
2016-05-27, 18:45
دو بازی برای یوزر Antiyazdiran (http://forum.shopkeeper.ir/member.php?u=44025) ارسال شد و دیروز تحویل گرفتند.
تایید ارسال و سلامت بازی ها رو به خودشون واگذار میکنم.
فروش همچنان ادامه دارد.

بازی ها در بسته بندی شیک با کرک خودکار بودند که تا الان مشکلی نداشتم.
ضمن تشکر از فروشنده اگر بازی Rise of the Tomb Raider که DirectX 12 هست رو هم دارید اطلاع بدید.

zozze
2016-05-27, 18:56
سلام
اطلاعات تماس ارسال کنید

با سلام
دوست عزیز شماره تماس و ایمیل در پست اول تاپیک قرار دارد...
آیدی تلگرام بنده هم @hamedzardosht هست.
موفق باشید.

بازی ها در بسته بندی شیک با کرک خودکار بودند که تا الان مشکلی نداشتم.
ضمن تشکر از فروشنده اگر بازی Rise of the Tomb Raider که DirectX 12 هست رو هم دارید اطلاع بدید.

خدا رو شکر که راضی بودید، لطف کنید امتیاز بازارچه رو هم ثبت کنید تا خیال دوستانی که تاپیک رو ندیدن هم راحت شه.
بازی Rise of Tomb Raider هم موجود هست با CD Key اشتراکی، فقط توجه داشته باشید برای اجرای بازی ها در حالت Direct X 12 باید حتماً از ویندوز 10 استفاده کنید.
موفق باشید.

Antiyazdiran
2016-05-27, 20:05
با سلام
دوست عزیز شماره تماس و ایمیل در پست اول تاپیک قرار دارد...
آیدی تلگرام بنده هم @hamedzardosht هست.
موفق باشید.

خدا رو شکر که راضی بودید، لطف کنید امتیاز بازارچه رو هم ثبت کنید تا خیال دوستانی که تاپیک رو ندیدن هم راحت شه.
بازی Rise of Tomb Raider هم موجود هست با CD Key اشتراکی، فقط توجه داشته باشید برای اجرای بازی ها در حالت Direct X 12 باید حتماً از ویندوز 10 استفاده کنید.
موفق باشید.
من از همون زمان انشار ویندو 10 دارم مثل همون زمان انتشار ویندوز 98
امتیاز بازارچه رو هم نمیدونم یعنی چی تو این فروم فقط با بعضی دوستان در ارتباطم و اهل فعالیت توش نیستم.
CD Key اشتراکی یعنی چطور؟

zozze
2016-05-27, 20:43
من از همون زمان انشار ویندو 10 دارم مثل همون زمان انتشار ویندوز 98
امتیاز بازارچه رو هم نمیدونم یعنی چی تو این فروم فقط با بعضی دوستان در ارتباطم و اهل فعالیت توش نیستم.
CD Key اشتراکی یعنی چطور؟

بازی های جدید کامپیوتری دارای قفل جدیدی بنام دنوو هستند که درصد کرک بازیها رو برای کرکر ها تقریباً 0 کرده!
برای همین باید از فقط بازی رو بصورت اورجینال بازی کرد اما طرح جدیدی که چند وقتی هست روی کار اومده این هست که یک CD Key اورجینال بین 10الی15 نفر تقسیم میشه و هر شخص میتونه بدون نیاز به کرک کردن بازی رو بصورت آفلاین انجام بده.
بازی های معروفی که به این شکل هستند فعلا :
Hitman 2016
Far Cry Primal
FIFA 16
Rise of Tomb Raider
Starwars Battlefront
Mirrors Edge Catalyst
Home front The Revolution
هستند.
----------------------------
برای امتیاز بازارچه هم لطف کنید زیر اسم من توی همین تاپیک جلو بخش امتیاز بازارچه روی عدد کلیک کنید، در صفحه بازشده بعد سمت راست بر روی گزینه ثبت امتیاز برای کاربر zozze رو انتخاب کنید.
بعد بقیه چیزها هم که مشخص هست 1 دقیقه هم زمان نمیبره.
برای بازی ها هم هر سوالی داشتید بپرسید در خدمتم.

zozze
2016-05-29, 17:21
دوستان بازی DOOM 4 و Starwars Battlefront و Home Front The Revolution آماده سفارش می باشند.
توجه داشته باشید این بازی ها فقط با CD Key اشتراکی قابل اجرا هستند که به همراه بازی ها ارایه می شوند.
موفق باشید.

zozze
2016-06-01, 23:33
اپیزود 3 بازی Hitman 2016 نیز اضافه شد.
همه عزیزان می توانند با نوبت گیری مجدد این اپیزود رو هم دانلود کنن.
برای خرید های جدید هم نیازی به دانلود نیست، دیتا شامل اپیزود سوم هم هست.
موفق باشید.

saman1
2016-06-03, 20:16
من دنبال بازی fifa manager 2002 میگردم داشته باشی حسابی خوشحالم میکنی

zozze
2016-06-03, 20:37
من دنبال بازی fifa manager 2002 میگردم داشته باشی حسابی خوشحالم میکنی

با سلام
متاسفم دوست عزیز نسخه 13 و 14 در دسترس هست از قدیمی ها...
اون دیگه خیلی قدیمیه...
موفق باشید.

zozze
2016-06-06, 19:01
دوستان از شنبه امکان سفارش بازی Mirror's Edge Catalyst فراهم می گردد.
از امروز نیز هر کس علاقه به پیش خرید بازی داشته باشد می تواند اعلام کرده تا با قیمت استثنائی پس از انتشار برایش ارسال گردد.

saman1
2016-06-07, 13:18
با سلام
متاسفم دوست عزیز نسخه 13 و 14 در دسترس هست از قدیمی ها...
اون دیگه خیلی قدیمیه...
موفق باشید.

پس چرا مدعی میشی که هر بازی قدیمی داری منم میتونم از این نسخه های 13 و 14 حتی قدیمیترش هم گیر بیارم

zozze
2016-06-07, 13:22
پس چرا مدعی میشی که هر بازی قدیمی داری منم میتونم از این نسخه های 13 و 14 حتی قدیمیترش هم گیر بیارم

دوست عزیز ادعایی وجود نداره!
درخواستی دادید، بررسی شد و امکان فراهم سازیش وجود نداشت!
اگر گیمر باشید به بازی هایی که یک سال هم ازشون گذشته باشه میگن قدیمی و بازی جدید هم همین 2015-2016 هست!
گرچه میتونم بگم آرشیومون از 2005 به این سمت کامل هست.
موفق باشید.

zozze
2016-06-09, 12:23
با سلام
دوستان بازی Mirror's Edge Catalyst و Plants VS Zombies Garden warfare 2 به همراه CD Key اشتراکی آماده سفارش شد.
موفق باشید.

zozze
2016-06-12, 21:58
با سلام
دوستان بازی Total War Warhammer به همراه CD Key اشتراکی آماده سفارش شد.
موفق باشید.

zozze
2016-06-16, 23:35
بازی Sherlock Holmes The Devils Daughter به همراه CD Key آماده سفارش شد.
موفق باشید.

ltiny
2016-06-16, 23:51
سلام همشهری

هزینه ارسال توی خود شیراز به چه شکل هست ؟

zozze
2016-06-17, 09:30
سلام همشهری

هزینه ارسال توی خود شیراز به چه شکل هست ؟

سلام دوست عزیز
در شیراز با پیک ارسال میشه و هزینش بین 7 تا 12 تومان بسته به مسیر شما هست.
در خدمتتون هستیم.
موفق باشید.

king1000
2016-06-18, 11:49
با سلام
در این تاپیک قصد تولید و توزیع تمامی بازی های کامپیوتری جدید و قدیمی که کاربران عزیز درخواست بدهند را داریم.
آرشیو بازی های 2 سال اخیر بصورت کامل موجود هست و بازی های قدیمی تر نیز در صورت درخواست شما عزیزان آماده سازی و ارسال می گردد( بازی های قدیمی در صورت درخواست ابتدا هزینه ای طبق توافق بعنوان بیعانه دریافت می شود، بستگی به میزان قدیمی بودن بازی از 24 تا 72 ساعت زمان برای آماده سازی و در زمان ارسال مابقی هزینه دریافت می گردد)

دوستان عزیز توجه داشته باشید، اگر بدنبال محصولات بدون کیفیت ارزان قیمت هستید همین حالا تاپیک رو ترک کنید...

اتوران اختصاصی و زیبا
کاور رنگی بازی
قرار دادن تمامی نرم افزار های بروزرسان گرافیک و سیستم جهت رفع خطای احتمالی در اجرای بازی ها + نرم افزار نمایش خطاهای بازی ها
راهنمای نصب تصویری بازی

چند نمونه بازی های تولیدی در پکیج کریستالی : ( این بسته بندی مناسب عزیزانی است که علاوه بر سالم بودن بازی به زیبایی و کیفیت کار هم اهمیت می دهند ) *پیشنهادی فروشگاه*

بازی Sims 4

215352153621534

بازی GTA San Andreas
21533215322153121530

21529215282152621527

بازی GTA V
2179721798

شماره تماس جهت سوال در مورد موجودی و قیمت : 09354373248 ( تماس از ساعت 10 صبح تا 10 شب ) بقیه ساعات از طریق پیام خصوصی و ایمیل info at arzandisc.ir در خدمت شما هستیم.

هزینه ارسال سفارشات بصورت پست سفارشی قابل ارسال به تمامی نقاط ایران مبلغ 4000 تومان می باشد که جهت پرداخت وجه هزینه بازی را با هزینه پستی جمع کرده و از طریق این لینک (http://pay.arzandisc.ir) پرداخت نموده و متن پیام پرداخت موفق سایت را بصورت کامل(به همراه کد رهگیری) + نام، نام خانوادگی، شماره تماس صحیح، آدرس دقیق پستی و کد پستی پیام خصوصی کنید تا ارسال در روز کاری بعد انجام داده شود. ( در صورتی که کد پستی موجود نبود مبلغ 1000 تومان به فاکتور اضافه می گردد )

توجه :
پیشنهاد ما خرید بیش از 1 عدد بازی می باشد تا از لحاظ هزینه اولیه برای فروشگاه و هزینه پستی برای خریدار مقرون به صرفه باشد، به همین جهت شما می توانید بازی های خود رادر صورت موجود بودن بصورت ترکیبی از فروشگاه ارزان دیسک (http://arzandisc.ir) و این تاپیک یا فقط از همین تاپیک انتخاب نمایید تا امکان ارایه تخفیف و کوپن تخفیف به خریداران عزیز میسر باشد.

در صورت نیاز از هر بازی به هر تعداد که مورد نیاز عزیزان می باشد، با قیمت بسیار مناسب قابل ارایه می باشد.

لیست بازی هایی که قبلا برای فروش یا با درخواست عزیزان آماده شده است و تعداد دیسک و قیمت آن مشخص می باشد : ( لیست بروزرسانی می شود ) توجه داشته باشید میتوانید بازی هایی که در لیست موجود نیست را درخواست دهید.

http://0up.ir/do.php?thmbf=List1.png (http://0up.ir/do.php?imgf=List1.png) ||| http://0up.ir/do.php?thmbf=List2.png (http://0up.ir/do.php?imgf=List2.png) ||| http://0up.ir/do.php?thmbf=List3.png (http://0up.ir/do.php?imgf=List3.png) ||| http://0up.ir/do.php?thmbf=List4_9809e.png (http://0up.ir/do.php?imgf=List4_9809e.png) ||| http://0up.ir/do.php?thmbf=List5.png (http://0up.ir/do.php?imgf=List5.png)

توجه داشته باشید که قیمت های ذکر شده بسته به تعداد سفارش شما شامل تخفیف های متنوعی خواهد شد.

با سلام من نتونستم پیام خصوصی بدهم بنر شما ساخته خواهد شد و برای شما ارسال میشود لطفا ایمیل خود را برای پیام خصوصی کنید

zozze
2016-06-21, 22:55
با سلام
عناوین جدید آماده ارایه شد.
جهت خرید اطلاع بدید.
موفق باشید.

zozze
2016-06-27, 12:49
دوستان تا پایان هفه آفر تابستانی استیم فعال است و می توانید با تخفیف بسیار عالی بازی های اورجینال با قابلیت بازی آنلاین تهیه نمایید.
جهت دریافت قیمت از طریق پل های ارتباطی اطلاع دهید.
موفق باشید.

zozze
2016-07-01, 11:36
با سلام
بازی های LEGO Star Wars: The Force Awakens
The Final Take
ROOM 404
DLC جدید Fall Out 4
نسخه کامل و نهایی بازی Witcher 3
Disney Infinity 2.0 Marvel Super Heroes
آپدیت 5.4 پچ PTE بازی PES 2016
اضافه شد ...
موفق باشید.

zozze
2016-07-10, 12:05
دوستان بازی Inside نیز افزوده شد.
جهت خرید اطلاع بدید.
موفق باشید.

zozze
2016-07-17, 13:52
با سلام
دوستان بازی Unravel نیز اضافه شد.
بازی Arma III با تمامی DLC ها و بروزرسانی ها.
و هر آنچه شما بخواهید.
موفق باشید.

zozze
2016-07-22, 13:30
بروزرسانی تاپیک.

utfox
2016-07-22, 23:14
عزیز gta v نسخه ریلودد رو داری؟ حتما حتما ریلودد میخوام.همون که ست اپ و کرک داره ریلودد رو میخوام.نه قاب میخوام نه کاور.قیمت چند؟
بازی کشتی کج 2015 یا 2016 چی؟ قیمت؟

zozze
2016-07-22, 23:58
عزیز gta v نسخه ریلودد رو داری؟ حتما حتما ریلودد میخوام.همون که ست اپ و کرک داره ریلودد رو میخوام.نه قاب میخوام نه کاور.قیمت چند؟
بازی کشتی کج 2015 یا 2016 چی؟ قیمت؟

با سلام
دوست عزیز متوجه شدم نسخه ریلودد مد نظرتون هست نیاز به اینهمه تکرار نیست، فقط بازی GTA V و سایر بازی های ما بدون نیاز کرک هست، یعنی ستاپ که انجام میشه بازی کرک هم هست و نیاز به کرک دستی نداره.
بازی کشتی کج 15 و 16 هم موجود هست.
GTA Vتعداد دیسک 15 عدد
wwe2k 15 هم 7 عدد
و wwe2k 16 هم 10 عدد دیسک هست.
همه بازی ها کاملترین و بهترین نسخه موجود در بازار به همراه آپدیت ها و DLC های ارایه شده هستند.
قیمت رو پ.خ میکنم براتون.
موفق باشید.

utfox
2016-07-23, 01:02
ممنون.علت تکرار اینه دو بار از بیرون خریدم با اینکه گفتم چه نسخه ای باشه بازم نسخه 3dm دادند بهم

rasoolR
2016-07-23, 01:05
ممنون.علت تکرار اینه دو بار از بیرون خریدم با اینکه گفتم چه نسخه ای باشه بازم نسخه 3dm دادند بهم

با سلام خدمت شما توصیه میکنم نسخه استیم رو خریداری کنید هم انلاین داره هم افلاین + اپدیت باگ ها و ..

که استارتر هم میفروشه
با تشکر

سید

zozze
2016-07-23, 02:31

جهت آسوده شدن خیالتون این تصویر (http://0up.ir/do.php?imgf=v.jpg) رو آپلود کردم که همونطور که میبینید کرک های ریلودد username در بازی رو پیشفرض reloaded یا rld قرار میدن که در تصویر هم گویاست این مورد.
موفق باشید.

با سلام خدمت شما توصیه میکنم نسخه استیم رو خریداری کنید هم انلاین داره هم افلاین + اپدیت باگ ها و ..

که استارتر هم میفروشه
با تشکر

سید

در مورد صحبت این دوستمون هم باید عرض کنم اگر براتون مقدور هست و واقعاً از طرفداران پروپاقرص این سری از بازی ها هستید میتونید CD Key این بازی رو تهیه کنید و از نسخه اورجینال استفاده کنید که قابلیت آنلاین رو هم داره.
موفق باشید.

zozze
2016-07-26, 22:05
سلام دوستان
عناوین جدید اضافه شد.
جهت خرید اطلاع بدید.
ضمناً 9 روز دیگر زمان قرعه کشی فصلی فروشگاه هست و به سفارشاتی که تا قبل از موعد قرعه کشی انجام شوند کد قرعه کشی تعلق میگیرد.
موفق باشید.

zozze
2016-07-29, 17:10
با سلام
دوستان فقط ۷ روز تا پایان زمان قرعه کشی باقیست.
بازی های زیر با زیرنویس فارسی افزوده شد :

Metal Gear Solid V Ground Zeroes
The Walking Dead Michonne
The Walking Dead Season 1 & 2
Assassin's Creed Chronicles
Her Story
Valiant Hearts The Great War
The Evil Within
Bioshock Infinite
DMC Devil May Cry

با ما همراه باشید.

kar1591
2016-07-29, 19:21
روز بخیر
داداش برای همکاری به صورت عمده قیمت هر حلقه دی وی دی رو میفرستی؟

zozze
2016-08-09, 22:57
روز بخیر
داداش برای همکاری به صورت عمده قیمت هر حلقه دی وی دی رو میفرستی؟

سلام دوست عزیز با عرض پوزش ارسالتون رو توی تاپیک ندیدم.
قیمت براتون اسال شد.
---------
عنوان Rise of Tomb Raider هم کرک شد اما مابقی بازی ها همچنان کرک نشده باقیمانده اند.

موفق باشید.

zozze
2016-08-17, 15:09
با سلام
دوستان Batman Episode 1 به همراه زیرنویس فارسی و No Mans Sky آماده سفارش می باشد.
موفق باشید.

zozze
2016-08-31, 11:27
آپدیت جدید بازی No Mans Sky آماده شد.
بازی Deus EX Mankind Divided آماده سفارش شد.
موفق باشید.

zozze
2016-09-07, 08:58
با سلام
دوستان تا پایان شهریورماه هر شب در کانال ما تخفیف هایی از محصولات سایت قرار داده می شود.
به تاپیکی که در امضاء بنده قرار دارد مراجعه کنید.
موفق باشید.

Antiyazdiran
2016-09-07, 10:57
کرک بازی Mirror's Edge جدید رو دارید؟ CD-Key نمیخوام فقط کرک RELOADED یا SKIDROW و هر کدوم از کرکرهای معروف

zozze
2016-09-07, 12:13
کرک بازی Mirror's Edge جدید رو دارید؟ CD-Key نمیخوام فقط کرک RELOADED یا SKIDROW و هر کدوم از کرکرهای معروف

خیر دوست عزیز، نه تنها ما نداریم، هیچ جای دنیا هم هنوز کرک نشده.
علل خصوص اصلا از سمت Reloaded یا Skidrow هم کرکی صورت نمیگیره، کرک این بازی های جدید فقط توسط Conspir4cy یا همون CPY انجام میشه که روی همه سیستم ها بدرستی جوابگو نیست و بازی دچار باگ های زیادی میشه.
بهترین راه حل همچنان همون CD Key های اشتراکی هست، در صورتی که قیمتشون براتون زیاد هست میتونید از تک نصب استفاده کنید ( البته باید مهارت داشته باشید )
موفق باشید.

Antiyazdiran
2016-09-07, 12:34
خیر دوست عزیز، نه تنها ما نداریم، هیچ جای دنیا هم هنوز کرک نشده.
علل خصوص اصلا از سمت Reloaded یا Skidrow هم کرکی صورت نمیگیره، کرک این بازی های جدید فقط توسط Conspir4cy یا همون CPY انجام میشه که روی همه سیستم ها بدرستی جوابگو نیست و بازی دچار باگ های زیادی میشه.
بهترین راه حل همچنان همون CD Key های اشتراکی هست، در صورتی که قیمتشون براتون زیاد هست میتونید از تک نصب استفاده کنید ( البته باید مهارت داشته باشید )
موفق باشید.

من حدود 4 سالی هست که بازی نکردم و از تکنولوژی کرک ها بی خبرم. یعنی دیگه RELOADED و SKIDROW و Razor1911 و... کرک نمیکنند؟ علتش چیه؟ تواناییشو ندارند یا مسئله دیگه؟ این نسخه 3DM مگه همراهش کرک نیست؟ کلاً اگر زحمتی نیست درباره شیوه جدید کرک و اجرای بازی ها توضیح بدید من آپدیت شم.

zozze
2016-09-07, 15:06
من حدود 4 سالی هست که بازی نکردم و از تکنولوژی کرک ها بی خبرم. یعنی دیگه RELOADED و SKIDROW و Razor1911 و... کرک نمیکنند؟ علتش چیه؟ تواناییشو ندارند یا مسئله دیگه؟ این نسخه 3DM مگه همراهش کرک نیست؟ کلاً اگر زحمتی نیست درباره شیوه جدید کرک و اجرای بازی ها توضیح بدید من آپدیت شم.

کلاً در نظر داشته باشید بازی هایی که فقط دارن با Cd Key ارایه میشن ، یعنی قفلشون که دنوو هست هنوز کرک نشده و با توجه به اینکه مثلا شاید 1 سال یا بیشتر طول بکشه تا یک بازی کرک که از این قفل استفاده میکنه کرک بشه اون هم با باگ های زیاد و توسط شرکتهای نامعتبر، بهترین روش و راحت ترین روش برای اجرای بازی استفاده از CD Key هست.
------
مبحث بعدی گروه های کرکر های معروف قدیمی همگی مشغول به کار هستن ولی فقط گروه conspir4cy تونست قفل دنوو رو بشکنه و تا الان دو بازی rise of tomb raider و inside رو کرک کرده که طبق صحبتی که داشتیم با خریداران ممکنه با بعضی از سخت افزارها مچ نباشه و کلا روش کرکشون جواب نده و روی خیلی از سیستم ها هم جوابگو هست.
-----
ضمناً نسخه 3dm منظورتون چه بازی هست ؟ من درباره cpy بهتون توضیح دادم.

موفق باشید.

Antiyazdiran
2016-09-07, 20:54
ضمناً نسخه 3dm منظورتون چه بازی هست ؟ من درباره cpy بهتون توضیح دادم.

موفق باشید.

منظورم از 3dm یعنی گروهی که بازی رو ریلیز میکنه فقط ستاپش رو ارائه میده و کرک همراهش نداره؟ یعنی مثل rld ستاپ و کرک با هم نیست؟

از nfs و cod چه خبر؟ نسخه های جدید کی میرسه؟

zozze
2016-09-08, 00:21
منظورم از 3dm یعنی گروهی که بازی رو ریلیز میکنه فقط ستاپش رو ارائه میده و کرک همراهش نداره؟ یعنی مثل rld ستاپ و کرک با هم نیست؟

از nfs و cod چه خبر؟ نسخه های جدید کی میرسه؟

بازی مال گروهی نیست، زمانی که در ادامه اسم یک بازی اسامی مثل 3dm یا codex یا ریلودد و ... مشاهده میشه به این معنی هست که توسط اون گروه ها کرک شدن و کرک داخل فایل دانلودی هست، پس این مورد رو دقت داشته باشید.

برای اطلاع از زمان عرضه بازی ها هم بهترین راه مراجعه به کانالمون هست، اخبار روز رو قرار میدیم.
موفق باشید.

Antiyazdiran
2016-09-08, 00:37
بازی مال گروهی نیست، زمانی که در ادامه اسم یک بازی اسامی مثل 3dm یا codex یا ریلودد و ... مشاهده میشه به این معنی هست که توسط اون گروه ها کرک شدن و کرک داخل فایل دانلودی هست، پس این مورد رو دقت داشته باشید.

برای اطلاع از زمان عرضه بازی ها هم بهترین راه مراجعه به کانالمون هست، اخبار روز رو قرار میدیم.
موفق باشید.

:)) دوست عزیز میدونم بازی مال گروه خاصی نیست و اونا فقط ریلیز کننده فایل ISO یا ایمیج نصب هستند، منظور بنده این هست که آیا مثلا 3DM که Mirror's Edge رو ریلیز کرده کرک همراه ستاپش داره یا نه چون توی یه سایتی دیدم که CD-Key گذاشته بود و ظاهرا بازی کرک نداشت. وگرنه میدونم بازی COD مال کدوم کمپانیه بازی FIFA مال کیه و ... من خودم بازیخور حرفه ای بودم و یه زمان نحوه کرک AC II رو که قفل DRM روش داشت رو توی وبلاگم برای اولین بار تو ایران آموزش دادم.
من چون 4 سالی هست دیگه بازی نمیکنم از کرک بازی ها خبر ندارم که گفتم از شما بپرسم که ظاهرا شما هم اطلاعاتت کافی نیست.

zozze
2016-09-08, 00:58
:)) دوست عزیز میدونم بازی مال گروه خاصی نیست و اونا فقط ریلیز کننده فایل ISO یا ایمیج نصب هستند، منظور بنده این هست که آیا مثلا 3DM که Mirror's Edge رو ریلیز کرده کرک همراه ستاپش داره یا نه چون توی یه سایتی دیدم که CD-Key گذاشته بود و ظاهرا بازی کرک نداشت. وگرنه میدونم بازی COD مال کدوم کمپانیه بازی FIFA مال کیه و ... من خودم بازیخور حرفه ای بودم و یه زمان نحوه کرک AC II رو که قفل DRM روش داشت رو توی وبلاگم برای اولین بار تو ایران آموزش دادم.
من چون 4 سالی هست دیگه بازی نمیکنم از کرک بازی ها خبر ندارم که گفتم از شما بپرسم که ظاهرا شما هم اطلاعاتت کافی نیست.

دوست عزیز وقتی شما سوالتون رو ناقص مطرح میکنید و درست توضیح نمیدید از من توقع جواب درست و کامل نداشته باشید!
من بالا بهتون میگم درباره 3dm حرفی نزدم شما بررسی کنید ببینید چی نوشتید، کجاش گفتین منظورتون بازی miror's edge هست ؟
شما اطلاعاتتون فوق العاده بالاست و این رو من میدونم و قبولش دارم.
اینکه یک سایت ایرانی اومده بیخود نوشته نسخه 3dm هست دلیل نمیشه که 3dm بازی رو کرک کرده ( چون هیچ سایت معتبری حتی خود سایت 3dm این کرک رو نذاشته ) بنابراین این سایت قدرتمند حتماً خود گروه 3dm هستن که گذاشتنش :|
به هر حال شما راهنمایی خواستید و بنده صادقانه هرچیزی که مطلع بودم رو در اختیارتون قرار دادم ولی بخاطر مسخره کردنتون دیگه بهتره از من با اطلاعات کمم سوال نپرسید شما و برید از سایت 3dm این موضوع رو جویا بشید ( البته اگر قبولشون دارید و نمیگید اطلاعاتشون کمه ) !
موفق باشید :|

Antiyazdiran
2016-09-08, 01:35
دوست عزیز وقتی شما سوالتون رو ناقص مطرح میکنید و درست توضیح نمیدید از من توقع جواب درست و کامل نداشته باشید!
من بالا بهتون میگم درباره 3dm حرفی نزدم شما بررسی کنید ببینید چی نوشتید، کجاش گفتین منظورتون بازی miror's edge هست ؟
شما اطلاعاتتون فوق العاده بالاست و این رو من میدونم و قبولش دارم.
اینکه یک سایت ایرانی اومده بیخود نوشته نسخه 3dm هست دلیل نمیشه که 3dm بازی رو کرک کرده ( چون هیچ سایت معتبری حتی خود سایت 3dm این کرک رو نذاشته ) بنابراین این سایت قدرتمند حتماً خود گروه 3dm هستن که گذاشتنش :|
به هر حال شما راهنمایی خواستید و بنده صادقانه هرچیزی که مطلع بودم رو در اختیارتون قرار دادم ولی بخاطر مسخره کردنتون دیگه بهتره از من با اطلاعات کمم سوال نپرسید شما و برید از سایت 3dm این موضوع رو جویا بشید ( البته اگر قبولشون دارید و نمیگید اطلاعاتشون کمه ) !
موفق باشید :|
دوست عزیز اگه منظورت از :)) مسخره کردن هست که من فقط خندیدم چون یه لحظه فکر کردم داری برای مبتدی جواب میدی. اگر ناراحت شدی از همینجا پوزش میطلبم.
توی اولین پستم هم به بازی Mirror's Edge اشاره کرده بودم. ظاهرا اون سایت درست گذاشته چون منابع خارجی هم اینا هستند:
https://1337x.immunicity.date/torrent/1724749/Mirror-s-Edge-Catalyst-FULL-UNLOCKED-3DM
https://www.gameurs.net/mirrors-edge-catalyst-3dm-crack-pc-free-download
http://pasteonline.org/paste.php?id=10

حالا فیک بودن یا واقعی بودنشو دیگه خبر ندارم چون دقیق سرچ نکردم.

zozze
2016-09-08, 07:48
دوست عزیز اگه منظورت از :)) مسخره کردن هست که من فقط خندیدم چون یه لحظه فکر کردم داری برای مبتدی جواب میدی. اگر ناراحت شدی از همینجا پوزش میطلبم.
توی اولین پستم هم به بازی mirror's edge اشاره کرده بودم. ظاهرا اون سایت درست گذاشته چون منابع خارجی هم اینا هستند:
https://1337x.immunicity.date/torrent/1724749/mirror-s-edge-catalyst-full-unlocked-3dm
https://www.gameurs.net/mirrors-edge-catalyst-3dm-crack-pc-free-download
http://pasteonline.org/paste.php?id=10

حالا فیک بودن یا واقعی بودنشو دیگه خبر ندارم چون دقیق سرچ نکردم.

به هر حال این لینک ها از سایت های نامعتبر هستن، اگر کرکی برای بازی بیاد قطعاً بنده هم دنبالشم و اگر برای شما تفریح هست، برای بنده شغله و همونطور که گفتم همه بازی های جدید که از قفل دنوو استفاده میکنن توسط cpy کرک میشه و نه گروه دیگه ای که اتفاقا همین دیشب doom هم کرک شد.
موفق باشید.

GavKeeper
2016-10-07, 22:20
بازی مافیا 3 که با کرک codex منتشر شده معتبر هست؟ چون دیدم نوشته مشکل فریم داره ظاهرا.
با توجه به محدودیت ارسال pm چطوری میتونم از طریق تلگرام با شما در ارتباط باشم؟

zozze
2016-10-09, 12:04
بازی مافیا 3 که با کرک codex منتشر شده معتبر هست؟ چون دیدم نوشته مشکل فریم داره ظاهرا.
با توجه به محدودیت ارسال pm چطوری میتونم از طریق تلگرام با شما در ارتباط باشم؟

سلام
دوست عزیز بله این بازی کرک شده و برای اینکه بازی رو سفارش بدید با من از طریق آیدی @hamedzardosht در ارتباط باشید.
موفق باشید.

----------------
دوستان عزیز عناوین جدید فیفا 17 به همراه سی دی کی یک بار نصب رایگان
PES 17
Quantum Break نسخه قابل اجرا بر روی تمامی ویندوز ها
آماده سفارش می باشد.

zozze
2016-11-02, 20:17
با سلام
بازی بتلفیلد 1 به همراه سی دی کی رایگان
pes 17 به همراه آپدیت گلکسی
آماده سفارش می باشد.
موفق باشید.

zozze
2016-11-17, 13:26
دوستان عزیز
بازی فیفا ۱۷ به همراه CD Key رایگان
بازی Call of Duty Infinite Warfare
بازی Call of Duty Modern Warfare Remastered
و دیگر عناوین روز آماده سفارش می باشند...

تا پایان روز جمعه کد تخفیف ۴۰ درصدی خرید COD MW Remaster هم موجود هست ( در کانال تلگرام قرار داده شده )

@ArzanDisc

برای سفارش و پرسیدن سوالات به تلگرام و ایمیلی که در پست اول درج کردم مراجعه کنید.

behforosh
2016-11-17, 17:15
بازی قلعه فارسی رو دارید؟

zozze
2016-11-17, 18:02
بازی قلعه فارسی رو دارید؟

خیر دوست عزیز کم تولید میشه و دیگه هر کسی هم بوده و میخواسته بازی کرده، دیگه موجود نیست.
نسخه های جدید میتونم گیر بیارم.
موفق باشید.

behforosh
2016-11-17, 19:32
خیر دوست عزیز کم تولید میشه و دیگه هر کسی هم بوده و میخواسته بازی کرده، دیگه موجود نیست.
نسخه های جدید میتونم گیر بیارم.
موفق باشید.

قلعه فارسی مگه جدیدش اومده ؟

zozze
2016-11-17, 20:04
قلعه فارسی مگه جدیدش اومده ؟

خیر دوست عزیز قلعه که همون نسخه قدیمی به تنهایی نبوده.
اسمش stronghold هست
1 و 2 و 3 بود که بعد دوباره اومدن نسخه های Gold Edition و بازسازی شده اونها رو ساختن.
منظورم اینها هست دوست عزیز.
نسخه های جدیدشون موجود هست نه اون اولیه ها(اون هم انگلیسی البته)
موفق باشید.

behforosh
2016-11-17, 20:37
نه فارسیشو میخواستم جهت بازسازی خاطرات

utfox
2016-11-18, 00:37
نه فارسیشو میخواستم جهت بازسازی خاطرات
مشکل فقط بازسازی خاطرات نیست.بدبختی اینه کم کم دیگه رو ویندوزهای ما بازیهای خاطره انگیز اجرا نمیشوند.چند روز پیش بازی دسپرادو رو گرفتم رو ویندوز 10 به زور اجرا شد اما چون رزولیشن 600 به بالا نداشت نتونستم بازی کنم.. کم کم باید کلا خداحافظی کرد مگر اینکه هنوز سیستم عهد بوقی داشته باشید

mohammadtaher
2016-12-05, 17:32
سپاس از دوست گرامی . کیفیت کار عالی

mamadd
2016-12-05, 19:21
pes هم دارید قدیمی ؟

zozze
2016-12-06, 12:55
سپاس از دوست گرامی . کیفیت کار عالی

خدا رو شکر که راضی بودید دوست عزیز، انشالله در خرید های بعدی هم راضی باشید.
در خدمت بقیه دوستان هم هستیم.

pes هم دارید قدیمی ؟

قدیمی ترین pes موجود 2013 هست که با آخرین نقل و انتقالات 2016-2017 ارایه میشه ( کامل ترین پچ موجود روش هست به نام marfut )
موفق باشید.

zozze
2016-12-10, 16:39
با سلام
دوستان عزیز بازی Watch Dogs 2 به همراه سی دی کی رایگان آماده سفارش می باشد
جهت سفارش تماس بگیرید.

zozze
2016-12-15, 11:39
دوستان عزیز تا ساعت 24 روز شنبه تخفیف ویژه به مناسبت میلاد پیامبر اکرم در کانال قرار دادیم.
برای مشاهده تخفیف به کانال یا گروه مراجعه کنید :

https://telegram.me/joinchat/Bh3XXDzfsFUHrJWE3yvR0w

https://telegram.me/joinchat/Bh3XXDulbqmYlzPgc4ZUzg

موفق باشید.

zozze
2017-01-17, 14:48
دوستان عزیز هر روز تخفیف های ویژه در کانالمون قرار داده میشه، همچنین تمامی بازی های روز هم موجود هست با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی ( عمده و جزئی )
در خدمت دوستان هستیم.

لندن 2012
2017-01-17, 16:52
سلام:
بازی کامپیوتری دارید سبک رزیدنت اویل قدیمی یا داینا کرایسیس که دنبال کلید باشی یا اسلحه خرید کنی.
بصورت سه بعدی باشه یا تو همین مایه هایی باشه که عرض کردم

zozze
2017-01-17, 18:24
سلام:
بازی کامپیوتری دارید سبک رزیدنت اویل قدیمی یا داینا کرایسیس که دنبال کلید باشی یا اسلحه خرید کنی.
بصورت سه بعدی باشه یا تو همین مایه هایی باشه که عرض کردم

سلام
همون رزیدنت اولی قدیمی 2 نسخش رو بازسازی کرده به نام resident evil hd remaster و Resident evil zero
لینک رو پ/خ میکنم واسه بررسی.
موفق باشید.

zozze
2017-01-21, 12:57
با سلام
دوستان عزیز بازی Watch Dogs 2 توسط گروه CPY کرک شد.
لینک دانلود کرک فیکس (http://uploadboy.com/drqdoenzzuyk/205/exe)

در صورتی که تمایل به اطلاع از اخبار بازی ها و تخفیف های روز رو دارید به کانال تلگرام ما مراجعه کنید :
لینک کانال (https://telegram.me/joinchat/Bh3XXDulbqmYlzPgc4ZUzg)

@ArzanDisc

zozze
2017-02-27, 13:24
با سلام.
دوستان عزیز عناوین جدید به فروشگاه افزوده شد، جهت ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

WWE2K 17
Sniper Elite 4 به همراه سی دی کی اشتراکی
Dota 2 به همراه آخرین آپدیت.
Resident Evil 7 به همراه DLC های منتشر شده برای آن
و...

در خدمت دوستان عزیز هستیم.

zozze
2017-03-05, 20:15
دوستان عزیز تخفیف ویژه نوروزی فروشگاه آغاز شده و تا تاریخ 25/12/95 هم سفارشات درب منزل ارسال میشن و مابقی برای بعد تعطیلات ارسال میشن.
برای ثبت سفارش عجله کنید...

PES 2017 به همراه لیگ برتر و گزارش فارسی!
PES 2017 به همراه پچ PES Galaxy آخرین نسخه
PES 2017 به همراه پچ PTE آخرین نسخه
به فروشگاه افزوده شد.

zozze
2017-03-12, 15:04
دوستان عزیز فقط تا آخر این هفته سفارشات رو ارسال میکنیم.
در صورتی که برای عید قصد بازی کردن دارید فرصت رو از دست ندید و بازی مورد نظرتون رو سفارش بدید.
موفق باشید

zozze
2017-04-10, 10:46
با سلام
عناوین جدید به فروشگاه افزوده شد :
بازی For Honor با آخرین بروزرسانی ها و امکان بازی بصورت اشتراکی آنلاین
بازی Ghost Recon Wildlands به همراه سی دی کی اشتراکی رایگان و 3 ساعت بازی آنلاین
بازی Mass Effect Andromeda
دیتای آپدیت شده بازی بتلفیلد 1 جهت اجرای آنلاین
دیتای آپدیت شده بازی Watch Dogs 2 جهت اجرای آنلاین

در خدمت عزیزان هستیم.

zozze
2017-05-14, 08:43
دوستان عزیز بازی های زیر به آرشیو افزوده شد :
The Hunter Wild Hunt
Dead or Alive 5
Batman Telltale Series به همراه زیرنویس فارسی
Ghost Recon Wildlands به همراه یک بار فعالسازی رایگان
Nier Automata کرک شده
Sniper Ghost Warrior 3 کرک شده

دیتای بازی های زیر هم برای اجرا توسط سی دی کی اورجینال /اشتراکی بروزرسانی شد :
Battlefield 1
For Honor
Rainbow Six
FIFA 17
Battlefield 4
Titanfall 2
GTA V

zozze
2017-05-23, 23:48
دوستان عزیز
دیتای بازی FIFA 17
Ghost Recon Wildlands
For Honor
Rainbow Six Siege
آپدیت شد و بازی های :
Prey
Nier Automata
به فروشگاه افزوده شد.

در خدمت دوستان هستیم ( همچنین آماده همکاری برای فروش بازی ها با سایت های مرتبط میباشیم )
موفق باشید.

zozze
2017-06-20, 14:42
دوستان عزیز عناوین جدیدی مانند
Tekken 7
MXGP 4
Total War Warhammer

به آرشیو افزوده شد.
جهت ثبت سفارش به آیدی تلگرام بنده پیام ارسال کنید.

آماده همکاری با فروشگاه ها در سطح کشور جهت فروش به قیمت عمده می باشیم.

zozze
2017-07-04, 19:55
جهت خرید بازی ها برای مغازه ( با قیمت همکار )

و یا همکاری در فروش ( بدون برده شدن نامی از ما )

با ما درارتباط باشید :
@hamedzardosht
@game_order

موفق باشید.

gigabyte2052
2017-07-04, 23:16
کسی از دوستان فیفا 06 رو داره؟

سینا طیبی
2017-07-05, 16:32
سلام بازی رویین تنی بازی ایرانی که نسخه دوم بازی عصر پهلوانان هست رو موجود دارین

start
2017-10-02, 21:27
سلام...
آقا Witcher 3 رو داری شما ؟ چنتا dvd یه ؟ چه نسخه ای هست و dlc ها رو هم داره آیا ؟
ممنون میشم اطلاع بدی...

برای pc میخوام البته...

zozze
2017-10-08, 13:41
سلام بازی رویین تنی بازی ایرانی که نسخه دوم بازی عصر پهلوانان هست رو موجود دارین

سلام
متاسفانه این بازی موجود نیست.
بازی های ایرانی به تعداد محدود و در زمان بسیار کوتاه تولید میشن ( چون فروشنده ها میترسن که فروش نره و زیاد تولید نمیشه ) و دیگه به تیراژ 2 و 3 هم نمیرسه برای همین کمیاب هستن اکثرا و تا بازار داغ هست باید خریداری کنید!
موفق باشید.

سلام...
آقا Witcher 3 رو داری شما ؟ چنتا dvd یه ؟ چه نسخه ای هست و dlc ها رو هم داره آیا ؟
ممنون میشم اطلاع بدی...

برای pc میخوام البته...

سلام
آخرین نسخه موجود هست در آرشیو بصورت فشرده ( یعنی 2 بار نصب هست - یک بار از دیسک روی هارد و یک بار از هارد روی سیستم )
توجه داشته باشید استفاده از نسخه فشرده بدلیل کمتر شدن تعداد دیسک بازی هست ( 3الی4 حلقه کمتر شده )

بسته های الحاقی موجود د GOTY بازی:

– The Witcher 3: Wild Hunt – Expansion Pass
– The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone
– The Witcher 3: Wild Hunt – Temerian Armor Set
– The Witcher 3: Wild Hunt – Beard and Hairstyle Set
– The Witcher 3: Wild Hunt – Alternative Look for Yennefer
– The Witcher 3: Wild Hunt – New Quest ‘Contract: Missing Miners’
– The Witcher 3: Wild Hunt – Nilfgaardian Armor Set
– The Witcher 3: Wild Hunt – Elite Crossbow Set
– The Witcher 3: Wild Hunt – New Quest ‘Fool’s Gold’
– The Witcher 3: Wild Hunt – ‘Ballad Heroes’ Neutral Gwent Card Set
– The Witcher 3: Wild Hunt – New Quest: ‘Scavenger Hunt: Wolf School Gear’
– The Witcher 3: Wild Hunt – Alternative Look for Triss
– The Witcher 3: Wild Hunt – New Quest ‘Contract: Skellige’s Most Wanted’
– The Witcher 3: Wild Hunt – Skellige Armor Set
– The Witcher 3: Wild Hunt – Alternative Look for Ciri
– The Witcher 3: Wild Hunt – New Quest ‘Where the Cat and Wolf Play…’
– The Witcher 3: Wild Hunt – New Finisher Animations
– The Witcher 3: Wild Hunt – NEW GAME +
– The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine

در صورت تمایل به خرید به تلگرام بنده پیام ارسال کنید :
@hamedzardosht

ali.zamani
2018-04-04, 12:47
با سلام

اتوران اختصاصی و زیبا
کاور رنگی بازی
راهنمای نصب تصویری بازی

بازی Sims 4

215352153621534

بازی GTA San Andreas
21533215322153121530

21529215282152621527

بازی GTA V
2179721798

توجه :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام ببخشید بازی آنلاین هم دارین؟؟ به دنبال بازی آنلاین فوتسال هستم.

استخدام کارشناس فروش (http://https://www.ariansystem.net/employment/sale-expert/)

zozze
2018-04-05, 00:42
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام ببخشید بازی آنلاین هم دارین؟؟ به دنبال بازی آنلاین فوتسال هستم.

استخدام کارشناس فروش (http://https://www.ariansystem.net/employment/sale-expert/)

سلام
دوست عزیز هر بازی که بخواید آنلاین بازی کنید نیاز هست سی دی کی اورجینالش رو خریداری کنید.
اسم بازی رو به انگلیسی بگید قیمت سی دی کی بازی رو میدم خدمتتون اگر خواستید واستون تهیه میکنم و مشکلی نیست.
تلگرام باهام در ارتباط باشید :
@hamedzardosht

zozze
2018-11-15, 02:10
دوستان عزیز بازی فیفا 19 به همراه سی دی کی اشتراکی رایگان به آرشیو افزوده شده است.
جهت خرید به آیدی تلگرام بنده پیام ارسال کنید :
@hamedzardosht