PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور ایمیل مارکتینگ

givemoney
2015-07-28, 12:23
سلام دوستان خسته نباشید
ببخشید کسی تو این تاپیک سرور ایمیل مارکتینگ میفروشه که بتونم باهاش روزی مثلا100هزار ایمیل ارسال کنم؟
من حدود12میلیون بانک ایمیل دارم که مطمئن هستم بیش از50درصد فعاله
درضمن آیا راهی وجود داره که بشه با نرم افزار یا سیستم خاصی ایمیل های جعلی رو از ایمیل های واقعی تشخیص داد؟
آیا چنین نرم افزاری وجود داره؟
من هزینه رو کاملا اول کار پرداخت می کنم فقط میخواهم تضمین داشته باشید
میخواهم تضمین اینباکس از کسی که سرور را میده داشته باشم
منتظر پاسختون هستم
بشدت به سرور ایمیل مارکتینگ نیاز دارم

hamra
2015-07-28, 12:27
سلام
برای اینکار نیاز است تا از سرور مجازی استفاده نمایید و مسلما باید با چند ای پی تهیه کنید که ایمیل های ارسالی شما اسپم نشود و همه اینباکس بروند .
سرویسی که شما مد نظر دارید میتوانید از ما تهیه کنید .
سوالی داشتید در خدمتیم .

givemoney
2015-07-28, 12:31
سلام
برای اینکار نیاز است تا از سرور مجازی استفاده نمایید و مسلما باید با چند ای پی تهیه کنید که ایمیل های ارسالی شما اسپم نشود و همه اینباکس بروند .
سرویسی که شما مد نظر دارید میتوانید از ما تهیه کنید .
سوالی داشتید در خدمتیم .
شما چقدر تضمین اینباکس می کنید؟
آیا روزانه میتونم 100هزار ایمیل ارسال کنم؟
هزینه ی این کار چقدر خواهد بود؟

hamra
2015-07-28, 12:36
شما چقدر تضمین اینباکس می کنید؟
آیا روزانه میتونم 100هزار ایمیل ارسال کنم؟
هزینه ی این کار چقدر خواهد بود؟

بله تضمین میشود ، از نظر اینباکس مشکلی ندارد و میتونید بدون مشکل این تعداد ارسال روزانه داشته باشید .
کانفیگ های مربوطه نیز باری شما انجام میشود .
هزینه خدمت شما خصوصی شد .

www.lono.ir
2015-07-29, 18:13
دوست عزیز شما چطور تضمین اینباکس میدهید؟ چطوری میتونی بگی که چند درصد از ایمیل های ارسالی از سرور های شما به اینباکس میره؟
در حالی که خود متن ایمیل در اینباکس شدن و اسپم شدن تاثیر داره
برای اینکه ایمیلتون اسپم نشه باید یه سری استاندارد هایی رو رعایت کنید که با جستجو در گوگل میشه یاد گرفت

ولی تا اونجا که من اطلاع دارم و دنبالش بودم هیچ تضمینی برای ارسال صد در صد اینباکس وجود نداره

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

دوست عزیز شما چطور تضمین اینباکس میدهید؟ چطوری میتونی بگی که چند درصد از ایمیل های ارسالی از سرور های شما به اینباکس میره؟
برای اینکه ایمیلتون اسپم نشه باید یه سری استاندارد هایی رو رعایت کنید که با جستجو در گوگل میشه یاد گرفت

ولی تا اونجا که من اطلاع دارم و دنبالش بودم هیچ تضمینی برای ارسال صد در صد اینباکس وجود نداره

hamra
2015-07-29, 19:10

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سروری که ارائه میشود با چند ای پی است که تنها در اختیار شماست و در واقع به شما اختصاص داده میشود ، استفاده صحیح مشکلی ایجاد نخواهد کرد در اینباره .
به استفاده کننده باید به نوع نوشتاری متن ها هم توجه داشته باشد مسلما و همچنین نحوه ی ارسال و.... تا شاهد اسپم نباشد .
طی 2 سال گذشته مواردی را برسی کرده بودیم.
موفق باشید .

isapour
2015-07-29, 19:44
بله تضمین میشود ، از نظر اینباکس مشکلی ندارد و میتونید بدون مشکل این تعداد ارسال روزانه داشته باشید .
کانفیگ های مربوطه نیز باری شما انجام میشود .
هزینه خدمت شما خصوصی شد .

با اجازه استارتر برا منم هزینه رو ارسال کنید لطفا

روح الله اسدی
2015-07-29, 20:08
با اجازه استارتر بنده هم سرور جهت ارسال روزانه ده هزار ایمیل دارم.هزینه رو برای بنده هم ارسال کنید
اسکریپت رو هم خودتون نصب میکند ؟

hamra
2015-07-29, 20:24
با اجازه استارتر بنده هم سرور جهت ارسال روزانه ده هزار ایمیل دارم.هزینه رو برای بنده هم ارسال کنید
اسکریپت رو هم خودتون نصب میکند ؟

با اجازه استارتر برا منم هزینه رو ارسال کنید لطفا
خدمت دوستان ارسال شد .

majid1364
2015-07-29, 21:16
قیمت را برای منم پخ کن

asalina
2015-08-23, 11:05
استارتر عزیز لطفا قیمت رو برای من هم ایمیل کنید

hamra
2015-08-23, 11:06
استارتر عزیز لطفا قیمت رو برای من هم ایمیل کنید