PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای کسب درآمد

hosseinTHT
2015-08-20, 04:55
سلام
من دوست دارم در دنیای مجازی کسب درآمد خیلی کم(25 هزار تومان)داشته باشم
به نظرتون چیکار کنم
سابقه ای به هیچ عنوان ندارم
کتاب مونا افشار نیز خوندم اما به هیچ نتیجه ای نرسیدم
دوست ندارم زیر نظر سایتی(رزبلاگ،شاپفا،میهن استور و..)باشم
پول رو هم تا سقف خوبی دارم:)):))
نمی خواهم مثل سایت دیجی و آپارات و نمیدونم این جور چیز ها بشم

فقط کمکم کنید

ممنون

iranpur
2015-08-20, 05:31
فروش فایل بهتربن و راحت ترین کار دنیا

hamra
2015-08-20, 06:16
به هر حال در فضای مجازی تمامی کار ها یک جورایی به فروش ربط دارند .

درآمد هم مسلما از راه فروش فایل راحت ترین کار است . چه فایل هایی منظور است ؟ از مقاله دانشگاهی تا آموزشی و کتاب و ... . فرقی نمیکنه .

رایانک
2015-08-20, 06:30
سن؟
شغل؟
تحصیلات؟
تجربه کاری(توی هر صنفی)؟
علاقه؟
سقف بودجه؟

سوال شما خیلی ناقصه اولین شرط اینه که بدونی کی هستی و چی میخوای.

اگر کسی بدون شناخت پاسخ بده اون هم دست کمی از شما نداره چون بدون شناخت داره پیشنهاد میده.

mpe_taher
2015-08-20, 11:42
باید ببینید چه امکانات و چه توانایی هایی دارید .
بعد از مشخص شدن این میشه راجع به نحوه درآمد شما حرف زد .

الان مثلا من از پوشاک در آمد خیلی خوبی دارم . ولی اینو زمانی میشه به شما پیشنهاد داد که اولا شما امکان فراهم کردن پوشاک رو داشته باشید . یعنی عمده فروشای مختلفی رو در دست داشته باشین . ثانیا به این کار علاقه داشته باشین . ثالثا اطلاعات اولیه راجع به پوشاک و سایز و جنس پارچه و ... رو بدونین .
پس اینکه یک نفر تو یه کار موفقه دلیل نمیشه بقیه هم تو همون کار موفق باشن .

یکم از توانایی ها و شرایط و شهر و این اطلاعات که فکر میکنین باید بگین ارائه بدین . دوستان حتما راهنمایی های مفیدی خواهند کرد .

jamal
2015-08-20, 12:57
سلام
به نظرتون چیکار کنم

فقط کمکم کنید

ممنون

این سوالی که پرسیدید نشون میده که واقعاً تازه واردید!
اما هیچ نگرانی نیست. چرا که همۀ ما یک روزی همین طوری بودیم.
مطالعات شما نباید فقط بسنده به یک یا چند کتاب فارسی بشه. هنوز خیلی چیزها هست که باید بخونید و مطالعه کنید و از تجربیات دیگران استفاده کنید.

اما اینکه میگید 25 هزار تومان؛ منظورتون در روز هست یا در ماه؟
شاید در ابتدای کار در روز 25 هزار تومن خیلی خوب باشه! پس کم نیست. اما در ماه 25 تومان هم چیزی نیست که برای این کار می تونید مقاله و محتوا تولید کنید و بفروشید و یا در سیستم های همکاری در فروش عضو بشید و کالاهای اونها رو بفروشید و از فروش پورسانت بگیرید.

بلکه همونطور که دوستان گفتند فعالیت مالی در اینترنت بستگی به فروش داره. حالا این فروش میتونه مربوط به کالای مجازی باشه، یا کالای حقیقی.
یا خدماتی رو بدید که دیگران به اون خدمات نیاز دارند. باید نیازها رو شناسایی کنید.

اما اگر هیچ تجربه ای ندارید، در کل پیشنهاد من اینه که از وبلاگ نویسی کار رو شروع کنید. با این کار کم کم پیشرفت می کنید و با اصول کار پول درآوردن هم آشنا خواهید شد.
شاید بشه گفت همۀ کسانی که شروع کردن، با وبلاگ نویسی شروع کردند که همین نوشتن کار با صفحه کلید و رایانه رو به شما یاد میده و کم کم می فهمید که در اینترنت هر چیز کجا میتونه باشه!

موفق باشید... :)

sinakhan
2015-08-20, 13:48
سلام
به نظرتون چیکار کنم

فقط کمکم کنید

ممنون

سلام

برای کسب درآمد در اینترنت باید یکی از این دو روش را انتخاب کنی: کار فروش یا کار خدماتی

هر کدام هم تنوع بسیار زیادی داره ،ولی اولین گام اینه که شما به چه کاری علاقه داری؟ چه توانایی هایی داری؟

hosseinTHT
2015-08-21, 01:54
سن؟
شغل؟
تحصیلات؟
تجربه کاری(توی هر صنفی)؟
علاقه؟
سقف بودجه؟

سوال شما خیلی ناقصه اولین شرط اینه که بدونی کی هستی و چی میخوای.

اگر کسی بدون شناخت پاسخ بده اون هم دست کمی از شما نداره چون بدون شناخت داره پیشنهاد میده.
راستش به سوال 1 و 2 و3 جواب نمیدم[-x
4- کسب در آمد خیلی خوب از وبلاگ
5- علاقه به گشتن در اینترنت و کار های هنرمندانه
6- تا حدی خیلی خوبی هست\:-d/
ممنون از سوالاتتون

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

این سوالی که پرسیدید نشون میده که واقعاً تازه واردید!
اما هیچ نگرانی نیست. چرا که همۀ ما یک روزی همین طوری بودیم.
مطالعات شما نباید فقط بسنده به یک یا چند کتاب فارسی بشه. هنوز خیلی چیزها هست که باید بخونید و مطالعه کنید و از تجربیات دیگران استفاده کنید.

اما اینکه میگید 25 هزار تومان؛ منظورتون در روز هست یا در ماه؟
شاید در ابتدای کار در روز 25 هزار تومن خیلی خوب باشه! پس کم نیست. اما در ماه 25 تومان هم چیزی نیست که برای این کار می تونید مقاله و محتوا تولید کنید و بفروشید و یا در سیستم های همکاری در فروش عضو بشید و کالاهای اونها رو بفروشید و از فروش پورسانت بگیرید.

بلکه همونطور که دوستان گفتند فعالیت مالی در اینترنت بستگی به فروش داره. حالا این فروش میتونه مربوط به کالای مجازی باشه، یا کالای حقیقی.
یا خدماتی رو بدید که دیگران به اون خدمات نیاز دارند. باید نیازها رو شناسایی کنید.

اما اگر هیچ تجربه ای ندارید، در کل پیشنهاد من اینه که از وبلاگ نویسی کار رو شروع کنید. با این کار کم کم پیشرفت می کنید و با اصول کار پول درآوردن هم آشنا خواهید شد.
شاید بشه گفت همۀ کسانی که شروع کردن، با وبلاگ نویسی شروع کردند که همین نوشتن کار با صفحه کلید و رایانه رو به شما یاد میده و کم کم می فهمید که در اینترنت هر چیز کجا میتونه باشه!

موفق باشید... :)
تو وبلاگ کار کردم اما در اواخر دبگه واقعا بازدید نبود و فروش روز به روز کمتر شد که رسید به صفر
تصمیم گرفتم سایت فروش فایل بسازم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام

برای کسب درآمد در اینترنت باید یکی از این دو روش را انتخاب کنی: کار فروش یا کار خدماتی

هر کدام هم تنوع بسیار زیادی داره ،ولی اولین گام اینه که شما به چه کاری علاقه داری؟ چه توانایی هایی داری؟

واقعا من فایل های فراوانی برای فروش دارم، چون تقریبا 1.5 سال بود در اینترنت گردش می کردم و فایل های فراوان قیمتی که به رایگان گذاشته بودن دانلود کردم

adea1371
2015-08-21, 12:24
سوالات خیلی کلی بود

ghomeshi
2015-09-12, 00:14
تو زمینه مورد علاقه ات کار کن

baxiran
2016-02-16, 11:31
از سیستم های پاپ آپ استفاده کنید

moj1rayaname
2016-02-16, 11:35
تاپیک بسته بشه بهتره آخرین فعالیت استارتر 2015-09-04

givemoney
2016-02-16, 14:14
سعی کن هر کجا میری فقط پشتکار داشته باشی همین

zozze
2016-02-16, 14:24
تاپیک بسته بشه بهتره آخرین فعالیت استارتر 2015-09-04

از مزایای طرح جدید هست، تاپیک های 1 سال پیش هم دارن آپ میشن!

hadi22
2016-02-17, 03:26
چه به این دوستمون و چه به سایر دوستانی که دنبال درامد هستن مسنجر تلگرام و پیشنهاد میکنم
چرا که این مسنجر در حال حاضر پتامسیل بالایی برای درآمد زایی داره
موفق باشید