PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش اسکریپت دستی نویس قویتر از آپارات

bezad
2015-08-25, 05:39
در آستانه رقم زدن فاجعه زیست محیطی هستیم؛ این را می‌شود با یک سر چرخاندن به پیرامون خود و مشاهده سیل زباله‌های‌‌ رها شده در طبیعت فهمید؛ زباله‌هایی که از هر نوع باشند، در وجود «پلاستیک» مشترک هستند و تجزیه‌ناپذیری این بخششان بر کسی پوشیده نیست؛ شاید پیوستن به این کمپین بتواند بخشی از مشکلات را حل کند!

farshad-fr4
2015-08-25, 10:12
سلام
لطفآ تاپیک رو کامل تر کنید (قیمت , عکس , اگر ممکنه نمونه سایت و...)

bezad
2015-08-25, 12:18
سلام
لطفآ تاپیک رو کامل تر کنید (قیمت , عکس , اگر ممکنه نمونه سایت و...)

با سلام دوست گرامی . با توجه رعایت نشدن قانون کپی رایت از نشون دادن دمو معذوریم ( اینو حق بدید )
قیمت 400 هزار تومان با سورس کامل
نمونه سایت : آپارات و یوتیوب و بازار و لنزوز ( همه اینها ادغام شده در این سایت و مال ما تکمیلتره )

جای نگرالنی هم نیست شرکت ما شرکت معتبری هست

شماره تماس 09365564888

با تشکر

irtvserial
2015-08-25, 12:21
سلام
میشه بیشتر توضیح بدید.
نحوه مدیریت
آیا خودکار مطالب رو از سایتهای منبع میگیره؟
دمو ارسال کنید

Reza
2015-08-25, 12:39
آدرس شرکت؟
سایت شرکت؟
لیست امکانات؟
تصاویری از پنل ادمین و کاربر؟
و...؟

abipooshan
2015-08-25, 12:48
با سلام دوست گرامی . با توجه رعایت نشدن قانون کپی رایت از نشون دادن دمو معذوریم ( اینو حق بدید )
قیمت 400 هزار تومان با سورس کامل
نمونه سایت : آپارات و یوتیوب و بازار و لنزوز ( همه اینها ادغام شده در این سایت و مال ما تکمیلتره )

جای نگرالنی هم نیست شرکت ما شرکت معتبری هست

شماره تماس 09365564888

با تشکر

سلام . شماره و اسم شرکت لطف کنید من امروز زنگ بزنم . اگر مشکلی نداشته باشه و اونی باشه که وصفش کردید من خریدارم.

bezad
2015-08-25, 15:33
سلام
میشه بیشتر توضیح بدید.
نحوه مدیریت
آیا خودکار مطالب رو از سایتهای منبع میگیره؟
دمو ارسال کنید

سلام خیر توسط کاربران و خودتون وارد میشه

دمو شرمندم چون از ترس کپی نمیشه

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

پیام خصوصی شد اطلاعات شرکت

Syrus
2015-08-25, 16:17
لطفا اطلاعات بیشتر را برای من هم بفرستید.

bezad
2015-08-25, 19:29

تماس بگیرید جناب

shervin114
2015-08-25, 20:06
سلام خیر توسط کاربران و خودتون وارد میشه

دمو شرمندم چون از ترس کپی نمیشه

پیام خصوصی شد اطلاعات شرکت

مطمئنید به خاطر کپی شدنه ؟

شاید هم اسکریپت شخص دیگه ای هست و یا نال شده خارجی ؟؟!!!

bezad
2015-08-25, 23:29
مطمئنید به خاطر کپی شدنه ؟

شاید هم اسکریپت شخص دیگه ای هست و یا نال شده خارجی ؟؟!!!

بله مطمئن هستم .شما بگرد پیدا کن

تماس بگیرید 09146686119

تماس بگیرید

kianit
2016-01-04, 15:49
به نام خدابعد از چندین سال تجربه در کد نویسی البته واسه تفریح این کارو میکردم تصمیم گرفتم از تجربم استفاده کنم و اولین سیستم خودم رو بنویسم امروز مفتخرم اسکریپت اشتراک ویدیو بسیار قوی و در عین حال ساده ترین سیستم موجود در customize رو معرفی کنم ... اولین نسخه رسمی در فرودین 95 بر روی وبلاگ بنده منتشر می شود . کدنویسی بسیار عالی و قوی بر روی فریمورک خودم و مهمترین بخشی که بخوام ازش نام ببرم قابلیت اتصال به بی نهایت سرور و انالیز حرفه ای ویدیو عینا مشابه یوتیوب حالا به تدریج جزیات کاملی منتشر خواهم کرد . و از videojs به عنوان پلیر استفاده شده پلاگیناشو خودم می نویسم . تصویر زیر مربوط به صفحه نمایش ویدیو در نسخه غیر رسمی هست در نسخه رسمی جزیاتی تغییر خواهد کرد .سوالات و نظرات خودتون رو بنویسید تا قبل انتشار اولین نسخه اگر نیاز باشه برخی قسمت ها مکانیسمشو تغییر بدیم .پاینده باشید !منم اولین سیستم اشتراک ویدیوم رو روی فریمورک نوشتم فروردین 95 اولین نسخش منتشر میشه ! ;)
24625