PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تسویه حساب هفتگی پرداخت

hamid2day
2010-06-03, 09:35
چهارشنبه به چهارشنبه تسویه شرکت پرداخت صورت گرفته

با اینکه به گفته خودشون پست واریز کنه ما تسویه می کنیم ولی پست به همین راحتی ها واریزی انجام نمیده( حداقل اینو خوب می دونم )

دومین تسویه پرداخت برای من دیروز صورت گرفت. ولی مثه پول تو جیبی می مونه این تسویه حساب ها

hamid2day
2010-06-03, 09:37
فعلا توپ تو خونه پست هست

IRANSHOP
2010-06-03, 16:02
سلام اینجا چه خبره من همش 1 هفته نبودم.............
کلی تاپیک فعال شده( بحث در مورد پرداخت)
واریزی این هفته ی من اندازه خرید دو سه جفت کفش دست لباس بیشتر نبود!!! >:p
من خیلی بیشتر از جمع این دوتا واریزی محصول وارد سیستم پرداخت کردم......
زنگ زدم به این ایرانگیت تا تکلیفمو مشخص کنم ببینم محصول ارسال بکنم یا نه؟این پولها داره می ره توی چاه یا نه بر میگرده؟؟؟؟:-w
با یه آقایی صحبت کردم گفت: به علت مشکلات زیاد نقل و انتقالات این 2 ماه کسی مسئول گیگیری سفارشات بلاتکلیف نبوده و به همین علت هم وصولی های شما کمه اما از الان یه تیم مستقر شده که در حال پیگیری سفارشات 89 بلاتکلیف هستند و در واریزی های بعدی این مسئله را حس خواهید کرد.......
امیدوارم راست بگن.چون دیگه واقعا نمی دونم باید با این فروشگاه چیکار کنم ببندم برم ؟!چیکار کنم؟!! شما نظرتون چیه؟

amiri113
2010-06-04, 10:25
امیدوارم راست بگن.چون دیگه واقعا نمی دونم باید با این فروشگاه چیکار کنم ببندم برم ؟!چیکار کنم؟!! شما نظرتون چیه؟

فروش نقدی رو در کنار فروش پستی خودت فعال کن!

hamid2day
2010-06-07, 20:08
من این کار رو کردم بد نبود تا حالا

shopaqua
2010-06-08, 22:15
با سلام
پرداخت هفته قبل هم یک تسویه حساب داشت .ولی اندک ، تا حالا دو مرتبه :)

Reza
2010-06-08, 22:27
خدا رو شکر که داریم خبرهای خوش میشنویم .
خیلی دوست دارم این شرکت هم با تسویه حساب هاش بتونه اعتماد فروشگاه دارها رو کسب کنه و به عرصه رقابت برگرده . با توجه به اینکه بنیانگذار این سیستم توی ایران بوده پس میشه بهش امیدوار بود که بتونه ایده های جدیدی رو با خودش داشته باشه و عملیاتی کنه . منتظر آینده میمونیم تا ببینیم اوضاع تسویه حساب های سالهای قبل و پرداخت ها خوب پیش میره یا . . . !؟

b.tavakkoli
2010-06-09, 02:26
من از مهر ۸۸ با سیستم پرداخت دیگه کار نکردم، ولی هنوز هم که هنوزه هیچ واریزی انجام نشده !
ایران گیت گفته بود که تا آخر خرداد تمام طلب‌های قبل ۸۹ را می‌دهد، ما که فعلا هیچی ندیدیم !

mehran.j
2010-06-10, 12:48
واریزی این هفته هم انجام شد. کم است اما خیلی بهتره اون قول ها و وعده های سرخرمن رهنماست.
من هم برای طلب های سال قبل تماس گرفتم ، ایران گیت می گه تا آخره خرداد وضعیت پرداخت شدنش را معلوم می کنیم ، من بهشون گفتم یعنی پول ها رو تسویه می کنید؟؟ گفتند نه ، نحوه پرداخت طلب ها و زمان پرداختش را بهتون خبر می دیم. باز هم جای شکرش باقیه اینا نمی گن نمی دیم.... این تیم جدید پرداخت هروقت من باشون حرف می زنم یه عالمه هم دردی می کنند و می گن که طلب شما حتما پرداخت خواهد شد. اما به قول reza باید همچنان منتظر بود و دید ایا اوضاع بهتر خواهد شد؟؟:-?