PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تهيه كاور فيلم - كمكم كنيد

gholamreza111
2011-09-05, 23:12
با سلام خدمت دوستان
ميخوام كاور رنگي براي محصولاتم تهيه كنم ولي نمي دونم چطوري .
1. طرحشو با چه نرم افزاري تهيه كنم؟
2. با چه پرينتري و چه كاغذي خوبه؟
3. چه اندازه اي باشه كه قالب قاب سي دي مورد نظرم باشه؟
4. براي پرينت روي سي دي يا دي.وي.دي بايد مارك خاصي از سي.دي.وي.دي رو تهيه كنم؟

armaninvisible
2011-09-05, 23:22
با نرم افزار فوتو شاپ میتونید . نرم افزار TBS cover editor هم میشه .

والا همه دوستان به من پرینتر epson p50 رو پیشنهاد دادن .

. براي پرينت روي سي دي يا دي.وي.دي بايد مارك خاصي از سي.دي.وي.دي رو تهيه كنم؟
بلی باید CD یا DVD های Printable تهیه کنید .

as87
2011-09-05, 23:55
با سلام خدمت دوستان
ميخوام كاور رنگي براي محصولاتم تهيه كنم ولي نمي دونم چطوري .
3. چه اندازه اي باشه كه قالب قاب سي دي مورد نظرم باشه؟
4. براي پرينت روي سي دي يا دي.وي.دي بايد مارك خاصي از سي.دي.وي.دي رو تهيه كنم؟

1. در صورتي كه مي‌خواييد منحصرا براي فروشگاهتون باشه كه بحثش جداست و دوستمون فرمودند. اما اگر مثلا بازي xbox و يا نر‌مافزار خاصي مد نظرتون هست مي‌تونيد توي گوگل سرچ كنيد. و لگوي خودتون هم بزاريد كنارش با يه نرمافزار ساده.
2. كاعذ گلاسه مات به نظر من بهترين كيفيت رو ميده. من 60 تومن مي‌خريدم.(البته گرم بالا) در مورد پرينتر به نظرم بهترين انتخاب اپسون باشه با تانك(نظر شخصي من هست) اما مشكل پرينترهاي جوهري اينه كه اگر 2هفته كار نكنيد راه انداختن مجددش دردسر زيادي داره و اگر وارد نباشيد حتي ممكن هست كه كل پرينتر رو به فنا ارسال كنيد. اگر كارتون ثابت هست اين پرينتر ها براتون به صرفه هست.
3. انواع مختلفي داره توي بازار. اما اين پاكتهايي كه براي بازي xbox استفاده ميشه 9mm و 14mm هست كه هر 2تاش توي 1 ورق a4 به تنهايي جا ميشه و نمي‌تونيد 2 تا كاور بزنيد. يكسري از دوستان هم توي پلاستيك مي‌زارن كه وزنش كم بشه. بايد اول مدلي كه مد ن
4. اصولا بهش مي‌گن پرينتبل. قيمتش زياد با معمولي فرق نداره در حد 10-15 تومن.

اما اگر سرمايه داريد به نظر من بهترين كار اينه كه 1000تا سي‌دي بديد براتون چاپ بزنند. و يه كاور شيك طراحي كنيد يا بديد طراحي كنن براتون به صورت ثابت كه تبليغ شاپتون باشه. و بديد يه نفر با دستگاه كپي رنگي بزنه براتون دونه‌اي 160-170 ميزنن. كه براتون به صرفه‌تر هست به نظر من با توجه به دردسرهايي كه پرينتر داره. (من خودم الان 3سال هست كه با اين پرينتر ها كار مي‌كنم. از r290 اپسون شروع كردم. بعدش 295 گرفتم الانم يه t50 دارم، البته اين 3تا توي يه رده هستن اما من به خاطر تعداد زياد چاپي كه دارم زود پرينترام خراب ميشد.)

TandisMahsool
2011-09-06, 02:26
دوستان در مورد پرینت بر روی لیل های برچسی چی؟روش کار به چه شکله با پرینتر باید چاپ زد؟

ziya
2011-09-06, 02:34
دوستان در مورد پرینت بر روی لیل های برچسی چی؟روش کار به چه شکله با پرینتر باید چاپ زد؟

لیبل برچسبی هم به نظر من همون هزینه چاپ روی دی وی دی یا سی دی رو داره (تقریبا) ولی کلا چاپ خیلی قشنگ تره .

as87
2011-09-06, 09:53

ليبل يكسري مشكل داره اونم اين هست كه معمولا موقع چسبوندن ممكن هست جابجا بشه و اين كار رو زشت مي كنه. البته من يه راه‌حلي براي اين موضوع پيدا كرده بودم كه اگر خواستيد استفاده كنيد بهتون ميگم. تنها مزيت هم نسبت به اينكه بديد بيرون براتون چاپ كنند اين هست كه اگر موقع رايت سي‌دي سوخت ديگه هزينه بابت ليبل نداديد و يه 50-60 تومن كمتر ضرر مي‌كنيد.
به علاوه اينكه در طولاني مدت باعث سنگين شدن cd/dvd ميشه و اصطحكاك بيشتري رو براي رايتر ايجاد مي‌كنه.

as87
2011-09-06, 09:53

ليبل يكسري مشكل داره اونم اين هست كه معمولا موقع چسبوندن ممكن هست جابجا بشه و اين كار رو زشت مي كنه. البته من يه راه‌حلي براي اين موضوع پيدا كرده بودم كه اگر خواستيد استفاده كنيد بهتون ميگم. تنها مزيت هم نسبت به اينكه بديد بيرون براتون چاپ كنند اين هست كه اگر موقع رايت سي‌دي سوخت ديگه هزينه بابت ليبل نداديد و يه 50-60 تومن كمتر ضرر مي‌كنيد.
به علاوه اينكه در طولاني مدت باعث سنگين شدن cd/dvd ميشه و اصطحكاك بيشتري رو براي رايتر ايجاد مي‌كنه.

tlove
2011-09-06, 16:42
سلام من کاورامو از این سایت می گیرم خیلی عالی است
http://www.freecovers.net

TandisMahsool
2011-09-06, 18:16

منظورم این بود که با چه پرینتری میشه جاپ زد و چه کاغذی لازم هست؟

armaninvisible
2011-09-06, 18:24
با پرینتر epson p50 میشه . کاغذ هم a4 دیگه ! فک نکنم بیشتر باشه . اگر دی وی دی دارید که کاور داره خودتون یکی از کاور هارو در بیارید و ببینید اندازش چجوریاس . ولی من 95% احتمال میدم A4 باشه .

tlove
2011-09-06, 18:37
من محصولاتمو با کاور میدم اونا رو از اون سایت که در بالا گفتم می گیرم بعد رو کاغذ a4 چاپ می کنم و اضافه هاشو می برم

TandisMahsool
2011-09-06, 21:56
با پرینتر epson p50 میشه . کاغذ هم a4 دیگه ! فک نکنم بیشتر باشه . اگر دی وی دی دارید که کاور داره خودتون یکی از کاور هارو در بیارید و ببینید اندازش چجوریاس . ولی من 95% احتمال میدم A4 باشه .

برچسبی ها رو منظورم بود...

as87
2011-09-06, 23:21
برچسبی ها رو منظورم بود...

اونها رو با دستگاه روي تيراژ 1000 تا چاپ مي‌كنند. من نديدم كه پرينتري بتونه بزنه. (جوهر روي پرينترهاي اپسون روي اون كاغذها ميلرزه و غاطي ميشه.

gholamreza111
2011-09-08, 09:55
ببخشيد بازهم سوال :
1.با پرينتر epson e50 ميشه روي سي.دي چاپ زد يا فقط مخصوص پرينت كاغذه؟
2. اين پرينتر نرم افزار خاصي براي پرينت روي سي.دي داره؟
3.هزينه هر بار چاپ تقريبا چقدر در مي آد؟
4. قيمت قاب سي.دي رو كسي مي دونه دقيقا چقدره؟