PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین سیستم پستی ؟

bazargan
2010-06-05, 10:32
سلام دوستان من چند سوال در مورد سیستم های پستی دارم. ممنون
کدوم سیستم پستی درصد کمتری میگیره؟
کدوم سیستم پستی معتبر و تضمینی هست ؟
کدوم سیستم پستی بهتر هست؟
با کدوم سیستم پستی دارید کار میکنید و راضی هستین یا نیستین؟

Alirezaer
2010-06-06, 18:59
من توصیه ای که دارم به دوستان اول پارس پیک هست و بعد هم ایران مارکت
دلیلش رو در سایر تاپیک ها اشاره کردم.

Mr.sarrowless
2010-06-06, 20:41
سلام دوست من

من هم به شما پارس پیک رو پیشنهاد میکنم .

من برای انتخاب سیستم پستی حد اقل 2 ماه تحقیق کردم .
پارس پیک بگیر پشیمون نمیشی ....

guest
2010-06-07, 13:27
از این نوع تاپیک خیلی ایجاد شده توی این انجمن برای همین کسی رغبت به پاسخگویی نداره!

راستی، توی اون تاپیک ها هم معمولا پارس پیک حرف اول رو میزد
من هم پارس پیک رو پیشنهاد می کنم

p30maps
2010-06-11, 22:49
پارس پیک به دلیل پشتیبانی قوی و سریع امکانات فراوان دسترسی به مدیران سیستم

و مهم تر از همه ! شفاف بودن تسویه حساب و خیلی چیزای دیگه بهترین سیستمه

behrouz64852
2010-06-13, 09:00
پارس پیک شاید کمی راست وریست باشه ولی چند تا اشکال داره که من خودم ایران مارکت رو ترجیح میدم
1-شما باید همیشه از سر برگهای خود شرکت جهت چاپ استفاده بکنید که خیلی مسخره است در واقع با پول شما هزینه تبلیغات خودشان را میکنند
2-هنگام چاپ فاکتورها باید تنظیمات چاپگر راعوض کنید که در دراز مدت خسته کننده است
3- پنل تعریف و معرفی محصولات و گرفت کد پستی آن کلافه کننده است وشما باید چند کلیک اضافه بیخود داشته باشید
4-پشتیبانی قوی چندانی ندارند وهمیشه کاسه داغتر از آش در زمینه تهدیدا بلاک کردن شما در زمینه اجناس به قول معروف غیر مجاز هستند هر چند که ایران مارکت هم تازگی در این زمینه دست کمی از پارس پیک ندارد
5-مهمتر از همه اینکه هیچ سیستم تبلیغاتی برای فروش کالای شما ندارد در حالیکه ایران مارکت دارد هر جند که درصد میگیرد اما با این حال باز هم به صرفه است واین آیتم خیلی مهم وکلیدی است به طوریکه خود من فروش تبلیغاتی ایران مارکتم خیلی بیشتر از فروش سایتم که بر روی پنل پارس پیک تنظیم شده است میباشد

Anti-Balgham
2010-07-04, 18:01
آقا من این آقای p30maps از خود پارس پیکه
فقط داره پارس پیک را تبلیغ می کنه و از مارکت ینتر هی بد میگه
بابا تابلو
یه کم پیازداغشو کم کن

p30maps
2010-07-08, 00:11
آقا من این آقای p30maps از خود پارس پیکه
فقط داره پارس پیک را تبلیغ می کنه و از مارکت ینتر هی بد میگه
بابا تابلو
یه کم پیازداغشو کم کن

خیلی با حال بود، کلی خندیدم :d

خدا از دهنت بشنوه، خیلی دوست دارم بتونم تو پارس پیک کار کنم.

Reza
2010-07-09, 20:08
خواهشا دوستان بحث رو عوض نکنن و بحث های حاشیه ای رو توی تاپیک های دیگه ادامه بدن . چیزی که در حال حاضر توی این تاپیک مهمه اینه که هر کسی بیاد و یکی از سیستم ها رو معرفی کنه و محاسن و معایبش رو به دیگران منتقل کنه . ممنون از همکاری تون

peymanmo
2010-08-09, 11:56
من میخوام با یه شرکت قرارداد ببندم ولی یه مطلبی دیدم تو سایت که داره منصرف ام میکنه. یکی از دوستان نوشته بود خیلی از این بسته های پستی ارسالی به این روش و اصلا پست به دست خریدار نمی رسونه یعنی بسته رو میگیرن و بعد از چند روز به بهانه های مختلف برگشت میزنن که آدرس اشتباه بود یا طرف نبود بسته رو بگیره و ... در شرایطی که اصلا بسته رو نبردن. خوب اگر اینجوری باشه برگشت خوردن هر بسته بین 2000 تا 2500 تومن ضرر فقط بابت هزینه ارسال رو دست فروشنده میزاره و از اون بدتر تو این وضعیت کسادی بازار مساویه با پریدن یه مشتری. آیا این موضوع صحت داره ؟

shop-search
2010-09-11, 02:41
به نظر من تو نظر سنجي يك گزينه هيچ كدام هم اضافه كنيد.

shop-search
2010-09-26, 20:27
هر كاري ميكنيد فقط با فرستنده قرارداد نبنديد.
5/2 درصدي در كار نيست./

safieh
2011-01-31, 13:54
کمترین کارمزد بازیران 1%
من با ایران مارکت پرداخت و بازیران کار کردم البته فقط خرید کردم پرداخت دیرتر میرسونه ایران مارکت خوب بود بازیرانم خوبه اما فکر کنم تو تسویه پارس پیک بهتر باشه

moji69
2011-02-05, 19:24
فروتل يكي از قدرتمند ترين سيستم ها است من تعجب مي كنم از نويسنده اين تاپيك كه فروتل را در نظرسنجي نگذاشتند!![-(

mohsen.mp
2011-02-09, 15:19
رضا جان تو نظر سنجی هات عدالت رو رعایت کن برادر همه سیستم ها رو بزار

بهترین سیستم به نظر من پایگان هست
اول چطور رسیدن به پایگان رو براتون میگم
اول با دی پی قرار داد بستم و هر سفارش 2 ماهی طول میکشید تا وصول بشه بعد که وصول میشد کلی باید پول تلفن میدادی و التماس که آقا گول مارو بده شاید دل علی پور میسوخت پول مارو میداد هنوز هم بعد از 1 سال 50 هزار تومن تو حسابمون داریم که نمیدن
بعد رفتیم تو پنل دوستمون تو مارکت و با هم کار کردیم که مارکت هم کلی دور و ورش رو شلوغ کرده بوده و نمیرسید جوابگو باشه و هر سری 200 300 تومنی حد اقل تو حساب نگه میداشت و تسویه کامل خبری نبود

تا اینکه پایگان بهم معرفی شد و دیدم سرویس خرید پستیش هم راه انداخته و شروع به کار کردم اولا که درصدش از 2 تای قبلی کمتر بود
بعد اینکه تسویه هر موقع به 60 70 هزار تومن میشد خودشون میریختن و نیازی به التماس نبود گذشت و فروشم خوب شد و به در آمد بالا رسیدم نه تنها پولم رو تو حساب نگه نداشتن بلکه پنل من منفی هم خورد یعنی مثلا 170 باید میریختن تو حسابم 200 ریختن و 30 منفی خورد که با وصول محصول منفی از بین رفت
و نکته اصلی که من عاشق این سیستم شدم و سیستم های دیگه ندارن اینه که به شما درصدی از پول سفارشات در حال ارسال رو میده یعنی اینکه بلا فاصله بعد از اینکه پست محصول شما رو دریافت بکنه درصد از پیش تعیین شده تو حسابتون میاد که برای من 50 ٪ هست یعنی اگر یک روز 100 هزار تومان جنس به پست تحویل بدم 50 هزار تومنش تو حسابمه که با توجه به خرابی بازار بهترین کار هست یعنی با سرمایه اونا من دارم تجارت میکنم تشکر ویِزه از تمام کار کنان و مدیران این شرکت دارم $-)
بازم نیاز به توضیح بود در خدمتم

djsiamak
2011-02-09, 15:46
رضا جان تو نظر سنجی هات عدالت رو رعایت کن برادر همه سیستم ها رو بزار

بهترین سیستم به نظر من پایگان هست
اول چطور رسیدن به پایگان رو براتون میگم
اول با دی پی قرار داد بستم و هر سفارش 2 ماهی طول میکشید تا وصول بشه بعد که وصول میشد کلی باید پول تلفن میدادی و التماس که آقا گول مارو بده شاید دل علی پور میسوخت پول مارو میداد هنوز هم بعد از 1 سال 50 هزار تومن تو حسابمون داریم که نمیدن
بعد رفتیم تو پنل دوستمون تو مارکت و با هم کار کردیم که مارکت هم کلی دور و ورش رو شلوغ کرده بوده و نمیرسید جوابگو باشه و هر سری 200 300 تومنی حد اقل تو حساب نگه میداشت و تسویه کامل خبری نبود

تا اینکه پایگان بهم معرفی شد و دیدم سرویس خرید پستیش هم راه انداخته و شروع به کار کردم اولا که درصدش از 2 تای قبلی کمتر بود
بعد اینکه تسویه هر موقع به 60 70 هزار تومن میشد خودشون میریختن و نیازی به التماس نبود گذشت و فروشم خوب شد و به در آمد بالا رسیدم نه تنها پولم رو تو حساب نگه نداشتن بلکه پنل من منفی هم خورد یعنی مثلا 170 باید میریختن تو حسابم 200 ریختن و 30 منفی خورد که با وصول محصول منفی از بین رفت
و نکته اصلی که من عاشق این سیستم شدم و سیستم های دیگه ندارن اینه که به شما درصدی از پول سفارشات در حال ارسال رو میده یعنی اینکه بلا فاصله بعد از اینکه پست محصول شما رو دریافت بکنه درصد از پیش تعیین شده تو حسابتون میاد که برای من 50 ٪ هست یعنی اگر یک روز 100 هزار تومان جنس به پست تحویل بدم 50 هزار تومنش تو حسابمه که با توجه به خرابی بازار بهترین کار هست یعنی با سرمایه اونا من دارم تجارت میکنم تشکر ویِزه از تمام کار کنان و مدیران این شرکت دارم $-)
بازم نیاز به توضیح بود در خدمتم

پس ایول پایگان
پایگان یکی از قدیمی های تجارت الکترونیکه و کلی تو این زمینه تجربه دارن
ولی اینگه شما گفتی دی پی پول رو نمیده و باید التماس کنی ... قبول ندارم
به محض رسیدن به 20 تومان پول من رو واریز میکردن
نه زنگ میزدم نه درخواستی چیزی

اما در مورد اینکه گفتی یه ماه طول میکشه تا تغییر وضعیت بدن کاملا تایید میشه
من تا محصولم از 89/4 مونده و نه وصولی خورده نه برگشتی !!!

mohsen.mp
2011-02-10, 11:07
گزارش سفارشات مانده در واحد توزیع
http://dpay.ir/Seller/inc/box5_right.gif کد شناسه فاکتور http://dpay.ir/Seller/inc/empty.gif
نام خریدار تاریخ فاکتور نوع فاکتور قیمت فاکتور تاریخ ارسال تاریخ وضعیت جزئیات http://dpay.ir/Seller/inc/empty.gif
96686 15-2151-96686
امید میلانی فرد 1389/02/20 خرید کارتی 195000 1389/02/22 // http://dpay.ir/Seller/inc/print_icon.GIF (http://dpay.ir/Seller/O_det34.asp?ID=15-2151-96686)
195000 ريال

محاسبات مالی فروشگاه : کاریران ایرانی
ردیف توضیحات کسورات اضافات جمع کل 1 مبلغ کالاهای وصولی شما
0000000
0000000
2 جریمه فاکتورهای برگشتی
000000 00000 3 سود شـــــــــــــرکت Dpay
0000 0000 4 ضمانت فروش نزد شـــرکت
0000 0000 5 کل مبالغ پرداختی به شما
00000 00000 تمامی ارقام محاسبات به ريال میباشد
مبلغ قابل پرداخت 155913
(http://dpay.ir/Seller/Calc_Result2.asp)

الان هم کلی زنگ زدم و پولی بهم ندادن خواستی بگو تا بهت یوزر پس بدم خودت ببینی
اولی برای وصولیه دومی هم برای تصویه

حالا پول ما اینجا کجا میره خدا میدونه من حلال نکردم خدا خودش حقم رو ازشون بگیره

mehrdad00200
2011-02-10, 21:51
چرا بحثی راجع به ارسال مارکت نمیشه؟ من با ارسال مارکت تازه قرارداد بستم.مگه بده؟

tebyan31
2011-02-10, 23:42
چرا بحثی راجع به ارسال مارکت نمیشه؟ من با ارسال مارکت تازه قرارداد بستم.مگه بده؟

بحث شد

بگردی پیدا میشه!!

mohsen.mp
2011-02-12, 15:13
کسی ناراحت نشه ها ولی من هرچی از ارسال مارکت خوندم بدی بوده و ضعف توی سرور و سورس برنامه نویسی و اینجور چیزا

Reza
2011-02-12, 15:31
کسی ناراحت نشه ها ولی من هرچی از ارسال مارکت خوندم بدی بوده و ضعف توی سرور و سورس برنامه نویسی و اینجور چیزا
توی شاپ کیپر که همچین مطالبی من به شخصه ندیدم اگه شما جای دیگه به همچین مواردی برخوردین لینک بدید تا ما هم مطالعه کنیم و اگه کسی پرسید بتونیم درست راهنمایی کنیم کاربرا رو .
مرسی

myi24
2011-05-27, 14:35
من که به هیچ کدامشون رای ندادم نه اینکه نظر مثبت نداشته یاشم . پیشنهادم ملت مارکت هست که الان دارم باهاش کار می کنم و راضی هم هستم .

moji69
2011-05-27, 17:25
اين تاپيك قديميه ديگه به درد نميخوره
چون الان بهترين سيستم فروش پستي فروتل است با دليل و منطق كه اگر تو تاپيك هاي ديگه بگرديد پيدا ميكنيد كه توي اين نظرسنجي نيست فروتل

myi24
2011-08-22, 20:06
بهترین سیستم پستی ملت مارکت میتونه باشه به نظر من http://www.melatmarket.com

nima_haji
2011-08-22, 21:40
سیستم پستی فقط و فقط پایگان

mmkii
2011-09-14, 00:34
با سلام و خسته نباشید من هم کاملاً با کاربر عزیز moji69 موافق هستم ،
به نظر من بهترین سیستم ، سیستم فروش پستی فروتل هست که از نظر خدمات و پشتیبانی و سایر خدمات دیگر حرفی برای گفتن باقی نگذاشته است
فقط من نمی دانم چرا در این نظرسنجی نامی از سیستم فروتل برده نشده است

Reza
2011-09-14, 10:15
به نظر من بهترین سیستم ، سیستم فروش پستی فروتل هست که از نظر خدمات و پشتیبانی و سایر خدمات دیگر حرفی برای گفتن باقی نگذاشته است

به فروتل تبریک میگم که با داشتن افرادی مثل شما تا چند وقت دیگه همه مشتریهاشو میپرونه!
برادر من این چه وضعیه آخه ، از صبح تمام تاپیک ها رو با فروتل آپ کردی ، به خدا به این نمیگن تبلیغ ، میگن ضد تبلیغ
بهترین سیستم پستی اونیه که بتونه از روش های خوب تبلیغاتی خودش رو مطرح کنه و نه ارسال اسپم + پشتیبانی خوب داشته باشه و تسویه حسابش به موقع باشه + امکانات پنلش بتونه نیازها رو برطرف کنه و . . .

p30maps
2011-09-14, 10:24
به فروتل تبریک میگم که با داشتن افرادی مثل شما تا چند وقت دیگه همه مشتریهاشو میپرونه!
برادر من این چه وضعیه آخه ، از صبح تمام تاپیک ها رو با فروتل آپ کردی ، به خدا به این نمیگن تبلیغ ، میگن ضد تبلیغ
بهترین سیستم پستی اونیه که بتونه از روش های خوب تبلیغاتی خودش رو مطرح کنه و نه ارسال اسپم + پشتیبانی خوب داشته باشه و تسویه حسابش به موقع باشه + امکانات پنلش بتونه نیازها رو برطرف کنه و . . .

این بنده خدا فکر کرده می تونه با حضور در تمام تاپیک ها، برای فروتل تبلیغ کنه!

تو هر تاپیک میری با انبوهی از نوشته ها روبرو می شی که اصلا کسی حوصله خوندنشو نداره

haghft
2011-09-14, 10:31
همکاران عزیز منم پنلم منقضی داره میشه
برم به فروتل یا برم به پارس پیک؟

ESHOPPLE
2011-09-14, 11:00
الان کدوم سیستمها فقط پول پست میگیرن؟
و کدوم سیستم ها پنل همکاری رایگان هم میدن؟

MedisaPPS
2011-09-14, 11:07
توی شاپ کیپر که همچین مطالبی من به شخصه ندیدم اگه شما جای دیگه به همچین مواردی برخوردین لینک بدید تا ما هم مطالعه کنیم و اگه کسی پرسید بتونیم درست راهنمایی کنیم کاربرا رو .
مرسی
عذر میخوام من به همچین مواردی بر خوردم و خواستم شمارو مطلع کنم
http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=7666
http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=8019&page=1
http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=7433

MedisaPPS
2011-09-14, 11:08
عجیبه فروتلی که توی جشنواره رتبه دوم رو داشته نباید اسمش توی این لیست نظر سنجی باشه

mmkii
2011-09-14, 11:47

آقا رضا سلام خسته نباشی
ممنونم از اینکه به تمامی تاپیک ها توجه داری این خودش جای امیدواریه ، آقا رضای عزیز چرا تمامی پست های من رو اسپم فرض می کنی داداش؟؟؟ :(
آقا رضا فکر می کنم که خود شما از پشتیبانی و تسویه حساب به موقع فروتل خبر داشته باشی که دیگه نیاز نباشه که من بگم
در هر صورت باز من به نظر شما احترام می زارم و عذرخواهی می کنم
موفق باشید

bahman-o
2011-09-14, 17:04
جالبه عبارت بهترین سیستم پستی را تو گوگل جستجو کنید فقط ملت مارکت می یاد . http://www.google.com/search?q=%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86+%D8% B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85+%D9%BE%D8%B3%D8%AA%DB%8 C&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&client=firefox-a&rlz=1R1GGLL_en___IR424

به نظر من هم ملت مارکت بهترین سیستم پستی هست : http://www.melatmarket.com