PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ***** شدن D pay

Mr.sarrowless
2010-06-08, 11:19
و بالاخره ق/یلتر/ینگ دامان دنیاگستر را نیز گرفت!!!

الان داشتم توی یکی از فروشگاه هایی که از سیستم پستی دنیاگستر (D pay) استفاده کرده بود میچرخیدم ، کنجکاو شدم روی یکی از لینک ها کلیک کنم تا ببینم سیستم D pay چطوره که متاسفانه با صفحه ناز :d ق/یلتر/ینگ رو برو شدم !

با امید روزی که هیچ سایتی ق/یلتر نشه :d

Mr.sarrowless
2010-06-08, 11:27
الان با نماینده این سیستم تماس گرفتم و ایشون قول دادند در انجمن عضو بشند و توضیحات کامل رو بدهند.

با سپاس

elinux.ir
2010-06-08, 13:42
الان با نماینده این سیستم تماس گرفتم و ایشون قول دادند در انجمن عضو بشند و توضیحات کامل رو بدهند.

با سپاس

ممنون ، کار بسیار عالی انجام دادید ،

منتظر هستیم .

Reza
2010-06-08, 21:51
متاسفم برای اینکه این اتفاق افتاد و امیدوارم سریعتر مشکل برطرف بشه . ضمن اینکه نماینده این سیستم داخل انجمن هست و امیدوارم اخبار خوب رو از زبون خودشون بشنویم . . .

guest
2010-06-10, 00:06
واقعا نمی تونم درک کنم که بغیر از خراب کردن تجارت الکترونیک توی ایران، هدف از این کارشون چی میتونه باشه!

Reza
2010-06-10, 00:09
باز همون بحث تکراری که چرا دنیا گستر از کارهای سایر سیستم ها الگو برداری نکرد تا فروشگاه های عضوش اینجوری متضرر نشن !؟

feslejadid
2010-06-10, 14:24
با سلام خدمت برادر رضا
ميشه بفرماييد دنيا گستر بايد چه مواردي را از ديگر سيستمها الگوبرداري مي كرد؟
باتشكر

Mr.sarrowless
2010-06-10, 21:22
سلام

معلومه منظور آقا رضا چی هست دیگه ! بعنوان مثال :

-قبل از ابنکه دامین اصلی اش ق/یلتر بشه به فروشنده هاش اطلاع میداد که دامین های شون اعلام کنن تا براشون پارک کنن خوب این خودش چند تا خوبی داره یکی اینکه هر فروشگاهی مسئول خودش هست اگر موارد خلاف قوانین بفروشه دامین خودش ق/یلتر میشه دوم اینکه هر اتفاقی برای دامین اصلی دنیاگستر بیفته هیچ ضرری به فروشنده ها نمیرسه و...

-از قبل اعلام کنن که فروشندگان عزیز این سری محصولات ممنوع هست فروششون پس نفروشید تا کسی ضرر نکنه !

-برای خودشون دشمن تراشی نکنند که این مسئله خیلی مهم هست !

-و ... که خیلی هاشون رو من نمیدونم

Reza
2010-06-11, 16:32
سلام

معلومه منظور آقا رضا چی هست دیگه ! بعنوان مثال :

-قبل از ابنکه دامین اصلی اش ق/یلتر بشه به فروشنده هاش اطلاع میداد که دامین های شون اعلام کنن تا براشون پارک کنن خوب این خودش چند تا خوبی داره یکی اینکه هر فروشگاهی مسئول خودش هست اگر موارد خلاف قوانین بفروشه دامین خودش ق/یلتر میشه دوم اینکه هر اتفاقی برای دامین اصلی دنیاگستر بیفته هیچ ضرری به فروشنده ها نمیرسه و...

-از قبل اعلام کنن که فروشندگان عزیز این سری محصولات ممنوع هست فروششون پس نفروشید تا کسی ضرر نکنه !

-برای خودشون دشمن تراشی نکنند که این مسئله خیلی مهم هست !

-و ... که خیلی هاشون رو من نمیدونم

بله درسته
منظورم اقدامات اولیه برای جلوگیری از مشکلات این چنینی بود .
ممنون از شما