PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول و همچنین تخفیف نت ( کاملا قانونی و شرعی)

soltanghalb13
2015-11-09, 11:03
سلام دوستان
نمیدونم چقدر از این موضوع خبر دارید اما ایرانسل و همراه اول روزانه بجز ایام تعطیل و 5 شنبه ها به کاربرای خودشون شارژ رایگان یا اینترنت رایگان و یا تخفیف خیلی خوب شارژ و اینترنت میدن
که البته بیشتر مشترکین این اپراتور ها از این بی اطلاع هستند
این تاپیک رو بخاطر همین من زدم تا در اینجا اونایی که اطلاع ندارن هم بدونند تا بتونند شارژ یا اینترنت رایگان یا تخفیف دار بگیرند
البته من خودم همه این شارژ ها و اینترنت ها که میذارم رو از کانال تلگرام زیر می آرم

https://telegram.me/sharjfree13

اگه خواستید زود باخبر بشید از خبرای شارژ و اینترنت عضو کانال بشید منم هم عضو اونجام درضمن این شارژ رایگان و اینترنت رایگان و تخفیف ها کاملا قانونی هستش و حلال و اینا رو خود اپراتور ها میدن و لطفا هیچوقت پول حرام رو تو زندگیتون وارد نکنید آخه روش هایی هستش که بعضی ها استفاده میکنند تا اینترنتوشون رایگان بشه ( از راه غیر اخلاقی و قانونی ) و درضمن برای اطلاعات بیشتر درباره شارژ ها و اینترنت ها برید همون کانال که بالا نوشتم و بر روی دکمه join کلیک کنید و عضو بشید

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

طرح های خوب ایرانسل برای اینترنت باز ها
روزانه 10 گیگ ( 2 شب تا + 6 صبح ) 1000 *555*5*1*3مربع

روزانه 5 گیگ ( 6 صبح تا 12 ظهر ) 1000 *555*5*1*4مربع

ماهانه 5 گیگ ( 6صبح تا 12 ظهر ) 3000 *555*5*3*9مربع
برداشته شده از کانال تلگرام زیر
آدرس منبع کانال تلگرام :
https://telegram.me/sharjfree13

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

شارژ رایگان همراه اول کاملا رایگانه
با ارسال کد 822611164 به شماره 205025
با سیم کارت بدون شارژم میشه گرفت
اطلاعات بیشتر در کانال شارژ زیر
خبرای جدید شارژ و اینترنت درکانال زیر
Telegram.me/sharjfree13
حتما عضو شوید تا سریع تر به دستتون برسه شارژ ها و نت های رایگان و تخفیف های نت و شارژ

soltanghalb13
2015-11-13, 18:31
شارژ رایگان(کاملا رایگانه)باسیم بدون شارژم میشه گرفت
ایرانسلی ها کد 784302224 رو به 737461 بفرستند
همراه اولی ها کد 822611164 به شماره205025 بفرستند
خبرای جدیدشارژ و اینترنت درکانال زیر
Telegram.me/sharjfree13