PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش بازدید هر مطلب بخواهید باکلمات کلیدی از گوگل

xvz123
2015-12-27, 13:53
افزایش بازدید هر مطلب بخواهید باکلمات کلیدی از گوگل براتون اماده کردم که کلمه کلیدی میدید بازدید واقعی از گوگل به سایت شما میاد در اصل ورودی گوگل براتون میاد باعث محبوب شدن در گوگل و الکسا میشید (http://www.tabliq.com/seo)
افزودن به آمار سایت شما تنها با کلمات کلیدی ممکن است شما با تعیین کلمه کلیدی برای صفحات سایت خودتان گوگل را مجاب می کنید که با نظر مثبت صفحه شما را بالاتر از رقبای پرسابقه شما قرار دهد
درست حدس زدید کلمات کلیدی از جمله معدود امکانات سئو هستند که حریف قدمت و سابقه سایت رقبا می شوند البته به شرطی که آنها هم به این فکر نیفتاده باشند
کلمات کلیدی به موتور های جستجو من جمله گوگل اعلام می کند که مطالب صفحه حاضر پیرامون این کلمات است

133 ورودی 2000 تومان

400 ورودی 7000 تومان

1000 ورودی 14000 تومان
تست داده میشه .
نمونه سایت سایت خودمون که همه روش ها روش تست میشه اگه مشکلی می خواهد پیش بیاد اول باید برا این سایت پیش بیاد
http://serialegem.in/
پس با مطلب که اطلاع ندارید پست خراب نکنید حالا کسی 50سال تو اینترنت به من ربط نداره.
سوال بود در خدمتم.

abolfazell
2015-12-27, 14:02
سلام
شما دقیقا سامانه ای - سایتی چیزی دارید که هزار آی پی واقعی داخلش عضو اند و برای کسب درآمد روی کلمه کلیدی ما کلیک کنند؟

xvz123
2015-12-27, 14:07
کلمه ای که شما میدی تو گوگل سرج میشه و از لینک شما وارد سایتون میشن و تو امار گیر سایتون ورودی گوگلتون ثبت میشه تو گوگل وب مستر ثبت میشه بدون مشکل

abipooshan
2015-12-27, 14:09
سلام
شما دقیقا سامانه ای - سایتی چیزی دارید که هزار آی پی واقعی داخلش عضو اند و برای کسب درآمد روی کلمه کلیدی ما کلیک کنند؟

سلام . خیر . شما برید در گوگل کلمه کلیدی خودتونو سرچ کنید و روی لینک اون راست کلیک کنید و لینکشو بردارید . حالا در هر سامانه پاپ آپ یا پاپ باکسی این لینکو بگذارید براتون ورودی گوگل نشون میده در حالی که فقط نشون میده و بازدید گوگل نیست . بونس ریت بالا میره و زمان ماندگاری در سایت هم به شدت پایین میاد .

xvz123
2015-12-27, 14:15
اصلا پاپ اپ و این شما میگی نیست عزیزم دوست داشتی لینک بده اوکی برات تست می فرستیم ما هیچ موقع از پاپ اپ کار نمی کنیم
بعد شما این کار بکن که خودت میگی برو تو امار وب گذر تست کن ببین ورودی گوگل برات ثبت می کنه ولی بازدید کنده ما واقعی هستن و ثبت میشن
دوستان حتی می تونید سفارش بدید چند ثانیه تو سایتون حضور داشته باشن کار بر ها

abipooshan
2015-12-27, 14:23
اصلا پاپ اپ و این شما میگی نیست عزیزم دوست داشتی لینک بده اوکی برات تست می فرستیم ما هیچ موقع از پاپ اپ کار نمی کنیم
بعد شما این کار بکن که خودت میگی برو تو امار وب گذر تست کن ببین ورودی گوگل برات ثبت می کنه ولی بازدید کنده ما واقعی هستن و ثبت میشن
دوستان حتی می تونید سفارش بدید چند ثانیه تو سایتون حضور داشته باشن کار بر ها
بله بازدید گوگل ثبت میشه . من نمیدونم چرا دوست ندارید شفاف کار کنید . عزیز 17 ساله از زندگیمونو برای اینترنت گذاشتیم و دیگه هیچی هم ندونیم این موارد ابتدایی رو میدونیم . کدوم کاربر انسانی میاد و کلمه شما رو سرچ میکنه و کلیک میکنه فقط برای 2 تومان . اینها رو شما میتونید در یک انجمن تفریحی که کسی با این موارد آشنایی نداره بگید نه اینجا .
البته با کار شما مشکل نیست و کاری هم ندارم خوبه یا بد و به کسی هم نمیگم استفاده کنه یا نکنه ولی اینکه بخواهید یک مسئله پیش پا افتاده رو طور دیگر وانمود کنید و روش ابداعی و اختراعی بنامید درست نیست . خدماتی که کسی میده شفاف میگه اینکارو میکنم و این پولو میگیرم کسی خواست میگیره کسی هم نخواست نمیگیره .
روش همونیه که عرض کردم . لینک سایت از گوگل برمیدارید و در خوشبینانه ترین حالت در پاپ آپ میگذارید ( که این براتون به صرفه نخواهد بود ) و در حالت عادی در پاپ باکس های ایرانی یا خارجی ( ترجیحا خارجی ) قرار میدید . موضوع رو پیچیده نکنید همین . کسی هم خواست خرید میکنه یا نمیکنه . سه نفر پیام خصوصی دادن که این روشش چیه بخرم یا نه . مخلص تک تک عزیزان هم هستم ولی تک تک نمیشه به همه در خصوصی توضیح داد .

xvz123
2015-12-27, 14:32
دوست داشتی پست دیگه بزن بگو تو پست من نگو و توهین نکن به کسی عزیز
دوست داشتی بخر دوست نداشتی نخر بعد من کسی مجبور نمی کنم سفارش بده

funkhone
2015-12-27, 20:35
بله بازدید گوگل ثبت میشه . من نمیدونم چرا دوست ندارید شفاف کار کنید . عزیز 17 ساله از زندگیمونو برای اینترنت گذاشتیم و دیگه هیچی هم ندونیم این موارد ابتدایی رو میدونیم . کدوم کاربر انسانی میاد و کلمه شما رو سرچ میکنه و کلیک میکنه فقط برای 2 تومان . اینها رو شما میتونید در یک انجمن تفریحی که کسی با این موارد آشنایی نداره بگید نه اینجا .
البته با کار شما مشکل نیست و کاری هم ندارم خوبه یا بد و به کسی هم نمیگم استفاده کنه یا نکنه ولی اینکه بخواهید یک مسئله پیش پا افتاده رو طور دیگر وانمود کنید و روش ابداعی و اختراعی بنامید درست نیست . خدماتی که کسی میده شفاف میگه اینکارو میکنم و این پولو میگیرم کسی خواست میگیره کسی هم نخواست نمیگیره .
روش همونیه که عرض کردم . لینک سایت از گوگل برمیدارید و در خوشبینانه ترین حالت در پاپ آپ میگذارید ( که این براتون به صرفه نخواهد بود ) و در حالت عادی در پاپ باکس های ایرانی یا خارجی ( ترجیحا خارجی ) قرار میدید . موضوع رو پیچیده نکنید همین . کسی هم خواست خرید میکنه یا نمیکنه . سه نفر پیام خصوصی دادن که این روشش چیه بخرم یا نه . مخلص تک تک عزیزان هم هستم ولی تک تک نمیشه به همه در خصوصی توضیح داد .

حرفاتون رو همرو قبول دارم
فکر میکنم نظارت بر مطالب خیلی پایین اومده :))
هر کسی میاد و هر روشی رو ابداعی خودش میدونه و .... دیگه نمیگم بقیشو :-ss

ان شا الله نظارت ها بر مطالب بیشتر بشه
:-*

xvz123
2015-12-27, 23:41
اسپم نکنید

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

شما جزو جای نیستی قبول داشته باشی یا نه توهین نکنید