PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع کار طراحی من

faraji
2011-09-21, 20:46
بسمه تعالی

این اولین کار طراحی منه!
شاید بنظر خیلی از دوستان ابتدایی و بدرد نخور باشه ولی خودمو خیلی سر ذوق اورده.
بنظرتون برای بهتر شدنش باید چیکار کنم.
در ضمن اگه یکی از دوستان زحمت بکشه و زیر دستبند برام با یه فونت خوشگل بنویسه:"تلفیق سنت و مدرنیته" واقعا ممنونش میشم.
خودم فونتای خوشگلی دارم ولی نمیدونم چرا درست کار نمیکنن؟شاید بخاطره این باشه که ورژن فوتوشاپم قدیمیه.

Reza
2011-09-21, 22:13
دوست عزیز طرح خوبیه اما یه سری شرایط رو برای یک تبلیغ خوب اینترنتی بودن نداره
بهتره شما فعالیت خودتون رو روی تولید متمرکز کنید و بحث تبلیغات و بازاریابی رو به تیم دیگه ای بسپرید

Ostova
2011-09-21, 22:54
سلام

تبریک میگم
تولیدات زیبا و خلاقانه ای دارین

اونطور که من در سایتتون دیدم محصولات بسیار زیبا و با کیفیتی دارین و اگر از محصولات شما بصورت حرفه ای عکاسی بشه از بهترین طراحی های حرفه ای هم نتیجه بهتری خواهد داشت
اگر توان مالی دارین یه دوربین حرفه ای تهیه کنید یا اینکه از یه عکاس حرفه ای بخواین که از محصولاتتون عکاسی کنن
حیفه از این محصولات با دوربین موبایل یا کامپکت عکاسی بشه
مجددا یاداوری میکنم
یه عکس با کیفیت و حرفه ای از این محصولات به مراتب بهتر از حرفه ای ترین طراحی ها با یه عکس کم کیفیته

ضمنا قیمت محصولاتتون به نظر من خیلی مناسبه و تا 100 درصد جای افزایش دارن
هروقت تونستین یه سیستم همکاری در فروش ساده و کوچیک راه اندازی کنین و محصولات رو درش با 50% افزایش قیمت درش درج کنین و اون افزایش قیمت که معادل 35 درصد قیمت نهایی هست رو پورسانت بزارین
ساده و کوچیک منظورم در حد سیستم همکاری در فروش پارس پیک با قیمت 45 تومنه
چون ممکنه از سیستم استقبال نشه ریسکه که بیشتر از این برای ایجاد سیستم همکاری در فروش هزینه بشه
البته فکر کنم هموار سیستم همکاری در فروش داره خودش. درسته ؟

خیلی از دیدن فروشگاهتون لذت بردم
هروقت با این مدل ایده های خوب و جدید روبرو میشم بی اختیار لبخند میزنم

انشالله موفق باشین

faraji
2011-09-21, 23:27
دوست عزیز طرح خوبیه اما یه سری شرایط رو برای یک تبلیغ خوب اینترنتی بودن نداره
بهتره شما فعالیت خودتون رو روی تولید متمرکز کنید و بحث تبلیغات و بازاریابی رو به تیم دیگه ای بسپرید
همین که اومدید اینجا و نظر دادید باعث افتخار منه.
چشم هر چی شما بفرمایید.

Dojin.ir
2011-09-21, 23:35
قشنگه!
تبریک می گم

faraji
2011-09-21, 23:52
سلام

تبریک میگم
تولیدات زیبا و خلاقانه ای دارین

اونطور که من در سایتتون دیدم محصولات بسیار زیبا و با کیفیتی دارین و اگر از محصولات شما بصورت حرفه ای عکاسی بشه از بهترین طراحی های حرفه ای هم نتیجه بهتری خواهد داشت
اگر توان مالی دارین یه دوربین حرفه ای تهیه کنید یا اینکه از یه عکاس حرفه ای بخواین که از محصولاتتون عکاسی کنن
حیفه از این محصولات با دوربین موبایل یا کامپکت عکاسی بشه
مجددا یاداوری میکنم
یه عکس با کیفیت و حرفه ای از این محصولات به مراتب بهتر از حرفه ای ترین طراحی ها با یه عکس کم کیفیته

ضمنا قیمت محصولاتتون به نظر من خیلی مناسبه و تا 100 درصد جای افزایش دارن
هروقت تونستین یه سیستم همکاری در فروش ساده و کوچیک راه اندازی کنین و محصولات رو درش با 50% افزایش قیمت درش درج کنین و اون افزایش قیمت که معادل 35 درصد قیمت نهایی هست رو پورسانت بزارین
ساده و کوچیک منظورم در حد سیستم همکاری در فروش پارس پیک با قیمت 45 تومنه
چون ممکنه از سیستم استقبال نشه ریسکه که بیشتر از این برای ایجاد سیستم همکاری در فروش هزینه بشه
البته فکر کنم هموار سیستم همکاری در فروش داره خودش. درسته ؟

خیلی از دیدن فروشگاهتون لذت بردم
هروقت با این مدل ایده های خوب و جدید روبرو میشم بی اختیار لبخند میزنم

انشالله موفق باشین
ممنون از وقتی که برای من گذاشتید.
پس باید دنبال یه عکاس باشم.
اره هموار سیستم فروش پستی داره،منم همه ی محصولاتمونو گذاشتم.

Ostova
2011-09-21, 23:28
ممنون از وقتی که برای من گذاشتید.
پس باید دنبال یه عکاس باشم.
اره هموار سیستم فروش پستی داره،منم همه ی محصولاتمونو گذاشتم.

خواهش میکنم
بخاطر نوع محصولاتتون و تقریبا غیر عادی بودنش در اینترنت بهتره خیلی با دقت هزینه کنین
مثلا پیشنهاد میکنم اول با همین تصاویر یکی دو جا با حداکثر هزینه ی 50 60 تومن تبلیغ بدین. هدفمند هم تبلیغ بدین. مثلا تسبیح ها رو در سایت های مذهبی و دستبند و گردنبند ها رو در سایت های دخترونه تبلیغ کنین
اگر بازدهی داشت اونوقت برای افزایش بازدهی برین سراغ عکس های حرفه ای
ضمنا با توجه به اینکه اصولا نمیشه توضیحاتی بیشتر از یکی دو خط برای این مدل محصولات نوشت نظرم اینه که هم برای اثبات دست ساز بودن محصولات هم برای جالب شدن بخش توضیحات محصولات، از مراحل تولید هر محصول بصورت جداگانه چند عکس تهیه کنید و زیر هر عکس در مورد اون مرحله یکی دو خط توضیح بنویسین

faraji
2011-09-21, 23:56
خواهش میکنم
بخاطر نوع محصولاتتون و تقریبا غیر عادی بودنش در اینترنت بهتره خیلی با دقت هزینه کنین
مثلا پیشنهاد میکنم اول با همین تصاویر یکی دو جا با حداکثر هزینه ی 50 60 تومن تبلیغ بدین. هدفمند هم تبلیغ بدین. مثلا تسبیح ها رو در سایت های مذهبی و دستبند و گردنبند ها رو در سایت های دخترونه تبلیغ کنین
اگر بازدهی داشت اونوقت برای افزایش بازدهی برین سراغ عکس های حرفه ای
ضمنا با توجه به اینکه اصولا نمیشه توضیحاتی بیشتر از یکی دو خط برای این مدل محصولات نوشت نظرم اینه که هم برای اثبات دست ساز بودن محصولات هم برای جالب شدن بخش توضیحات محصولات، از مراحل تولید هر محصول بصورت جداگانه چند عکس تهیه کنید و زیر هر عکس در مورد اون مرحله یکی دو خط توضیح بنویسین
البته بیشتره کارامون پسرونن تا دخترونه،ولی فکر کنم دخترا هم بتونن ازشون استفاده کنن.
در مورد عکس از مراحل تولیدهم ، فعلا امکانش نیست؛چون دستگاهی ساختیم که هسته هارو با کیفیت دستساز(حتی بالاتر)تراش میده (خیلی هم روش زحمت کشیدیم)؛میترسیم از روش کپی بردارن.ولی بقیه ی کارا مثل بافتن و رنگ و ...با دست انجام میشه،که فکر کنم بشه از اونا عکس گذاشت.
بازم ممنون.

imjava
2011-09-22, 00:20
بسمه تعالی

این اولین کار طراحی منه!
شاید بنظر خیلی از دوستان ابتدایی و بدرد نخور باشه ولی خودمو خیلی سر ذوق اورده.
بنظرتون برای بهتر شدنش باید چیکار کنم.
در ضمن اگه یکی از دوستان زحمت بکشه و زیر دستبند برام با یه فونت خوشگل بنویسه:"تلفیق سنت و مدرنیته" واقعا ممنونش میشم.
خودم فونتای خوشگلی دارم ولی نمیدونم چرا درست کار نمیکنن؟شاید بخاطره این باشه که ورژن فوتوشاپم قدیمیه.

با آرزوی موفقیت
http://s2.picofile.com/file/7143556983/vector_031.jpg
http://s2.picofile.com/file/7143556341/cover.jpg

Ostova
2011-09-22, 08:58
البته بیشتره کارامون پسرونن تا دخترونه،ولی فکر کنم دخترا هم بتونن ازشون استفاده کنن.
در مورد عکس از مراحل تولیدهم ، فعلا امکانش نیست؛چون دستگاهی ساختیم که هسته هارو با کیفیت دستساز(حتی بالاتر)تراش میده (خیلی هم روش زحمت کشیدیم)؛میترسیم از روش کپی بردارن.ولی بقیه ی کارا مثل بافتن و رنگ و ...با دست انجام میشه،که فکر کنم بشه از اونا عکس گذاشت.
بازم ممنون.
اهان. من چون اهل این چیزا نیستم فکر کردم دخترونه ن. در هر حال منظورم این بود که هدفمند تبلیغ کنین
از مراحلی که مقدوره عکس بزارین و توضیح بدین

faraji
2011-09-22, 09:31
با آرزوی موفقیت
http://s2.picofile.com/file/7143556983/vector_031.jpg
http://s2.picofile.com/file/7143556341/cover.jpg
دستتون درد نکنه،خیلی قشنگ شدن.
با این کار تون منو مدیون خودتون کردید،خدا بخواد حتما جبران میکنم.