PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود 10 میلیون ایمیل مارتینگ

raminroozdar
2016-01-24, 18:24
سلام ...

دانلود 10 میلیون ایمیل مارکتینگ

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید...

http://sabafile.com/file/1830/10-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84

abipooshan
2016-01-24, 18:44
1000 تومان =d> به خاطر 1000 تومانها دارید مردم آزاری میکنید ؟

raminroozdar
2016-01-24, 18:56
1000 تومان =d> به خاطر 1000 تومانها دارید مردم آزاری میکنید ؟

عزیزم میخوای تا بانک رو به صورت رایگان در اختیارت بزارم...هر وقت داشتی هزار تومن رو بهم بدی

abipooshan
2016-01-24, 19:08
عزیزم میخوای تا بانک رو به صورت رایگان در اختیارت بزارم...هر وقت داشتی هزار تومن رو بهم بدی
خیز عزیز من نیازی به ابزار مردم آزاری ندارم . نیازی به نفوذ به حریم خصوصی افراد ندارم . از این ضد تبلیغها هم انجام نمیدم . من نگفتم رایگان بدید من گفتم 1000 تومان خیلی ارزانه حداقل یکی که میخواد نفرین و لعنت پشت سرش باشه خودشو ارزون نفروشه و گرونتر بفروشه

raminroozdar
2016-01-24, 19:19
خیز عزیز من نیازی به ابزار مردم آزاری ندارم . نیازی به نفوإ به حریم خصوصی افراد ندارم . از این ضد تبلیغها هم انجام نمیدم . من نگفتم رایگان بدید من گفتم 1000 تومان خیلی ارزانه حداقل یکی که میخواد نفرین و لعنت پشت سرش باشه خودشو ارزون نفروشه و گرونتر بفروشه

شما لازم نکرده به فکر یکی دیگه باشی ...به فکر خودت باش که یه وقت نفرین پشت سرت نباشه بنده از خودم اطمینان دارم .

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

خیز عزیز من نیازی به ابزار مردم آزاری ندارم . نیازی به نفوذ به حریم خصوصی افراد ندارم . از این ضد تبلیغها هم انجام نمیدم . من نگفتم رایگان بدید من گفتم 1000 تومان خیلی ارزانه حداقل یکی که میخواد نفرین و لعنت پشت سرش باشه خودشو ارزون نفروشه و گرونتر بفروشه

در ضمن بد نیست توضیحات زیر فایل ها رو با دقت بخونید و بعد بیاین اینجا واسه خودتون سخنرانی کنید.

Ali.Fatehi
2016-01-24, 19:21
دوست عزیز بجای اینکه اینجا به این و اون بی احترامی کنی میتونستی خیلی راحت مثل آدم بنویسی 10 میلیون ایمیل فقط 1000 تومان

و اگه ممکنه معنی ایمیل مارتینگ رو هم بفرمایید.

raminroozdar
2016-01-24, 19:24
دوست عزیز بجای اینکه اینجا به این و اون بی احترامی کنی میتونستی خیلی راحت مثل آدم بنویسی 10 میلیون ایمیل فقط 1000 تومان

و اگه ممکنه معنی ایمیل مارتینگ رو هم بفرمایید.

به کسی بی احترامی نکردم ...این دوست ما توضیحات زیر فایل رو نخوندن و به من تهمت مردم ازاری زدن از شما میخوام که توضیحات زیر این فایل رو در سایتش بخونید ببینید حق با کیه ...

ایمیل مارکتینگ = ایمیل تبلیغاتی و همچنین بازاریابی از طریق ارسال ایمیل

در ضمن فک کنم شما داری بی احترامی میکنی نه من

abipooshan
2016-01-24, 19:40
به کسی بی احترامی نکردم ...این دوست ما توضیحات زیر فایل رو نخوندن و به من تهمت مردم ازاری زدن از شما میخوام که توضیحات زیر این فایل رو در سایتش بخونید ببینید حق با کیه ...

ایمیل مارتینگ = ایمیل تبلیغاتی و همچنین بازاریابی از طریق ارسال ایمیل

من زیر و بالا و راست و چپ و همه جا رو خوندم چیزی متوجه نشدم البته قطعا از مشکل دید من بوده نه ایراد سایت . لزومی هم نمیبینم فرق ایمیل مارکتینگ با مزاحمت را توضیح بدم چیزیه که همه میدونن . خود شما ایمیلتونو باز کنید و تبلیغات پوچ و ناخواسته رو ببینید چی میگید تو دلتون ؟ شاید هم شما خوشتون میاد که بحثش جداست .

h.hasani68
2016-01-24, 19:43
اقا جون مادرت اگه ایمیل من داخلشون هست حذف کن ~x(

raminroozdar
2016-01-24, 19:53
اقا جون مادرت اگه ایمیل من داخلشون هست حذف کن ~x(

من چجوری ایمیل شمارو پیدا کنم تو این همه ایمیل خخخ

Ali.Fatehi
2016-01-24, 19:56

ایمیل مارتینگ = ایمیل تبلیغاتی و همچنین بازاریابی از طریق ارسال ایمیل

بنده بی احترامی نکردم گفتم شاید کلمه ای جدید باشه.
تا جایی که بنده میدونم ایمیل مارکتینگ هست نه مارتینگ.

بالاخره شما هم نحوه ی صحبت با کسی که ممکنه مشتری باشه رو بلد نیستید.همیشه باید احترام بگذارید حتی اگر امکان خرید یک نفر 1% باشد.

raminroozdar
2016-01-24, 20:01
بنده بی احترامی نکردم گفتم شاید کلمه ای جدید باشه.
تا جایی که بنده میدونم ایمیل مارکتینگ هست نه مارتینگ.

بالاخره شما هم نحوه ی صحبت با کسی که ممکنه مشتری باشه رو بلد نیستید.همیشه باید احترام بگذارید حتی اگر امکان خرید یک نفر 1% باشد.

خب شما گفتی مثل آدم مینوشتی هزار تومن این یعنی چی ؟ حرف خوبی نیست ...مرسی از راهنماییت من دقت نکرده بودم به ک

ravi71
2016-01-24, 20:04
اقا ایمیل بنده رو هم حذف کنید ...
:-??

Ramin1022
2016-01-24, 20:13
شما به خاطر بی احترامی کاربرا ناراحتی؟
حق داری
اما اون 10 میلیون فردی که ایمیل براشون میره و شما و ... را لعن و نفرین میکنند ناراحت نمیشن؟
اگر کسی کسی به شما توهین کرد ناراحت نشید چون خودتان هم دقیقا دارید همین کار را انجام میدهید :)

raminroozdar
2016-01-24, 20:19
شما به خاطر بی احترامی کاربرا ناراحتی؟
حق داری
اما اون 10 میلیون فردی که ایمیل براشون میره و شما و ... را لعن و نفرین میکنند ناراحت نمیشن؟
اگر کسی کسی به شما توهین کرد ناراحت نشید چون خودتان هم دقیقا دارید همین کار را انجام میدهید :)

من اشتباه کردم این پست رو گذاشتم الانم میخوام حذفش کنم نمیدونم چجوری باید حذفش کنم

Ramin1022
2016-01-24, 20:27
من اشتباه کردم این پست رو گذاشتم الانم میخوام حذفش کنم نمیدونم چجوری باید حذفش کنم
اول اون پستی که داخل فروشگاه گذاشتید حذف کنید
بعد لینک را از داخل پست اول تاپیک حذف کنید
در نهایت درخواست بدید راهبرا تاپیک را قفل کنند
+
طلب بخشش و حلالیت از تمام کاربرانی که ایمیلشون توسط شما پخش شده

irelectronic
2016-03-15, 09:40
وقتی قیمت زدید 1000 تومان چرا توی تبلیغ می نویسید رایگان؟ شما که در این حد صداقت ندارید چجوری آدم اعتماد کنه؟ لابد الان می خوای بگی اگه 1000 نداری فایل رو بدم که هر وقت داشتی 1000 رو بده چون به یکی اینجوری جواب دادی.
نمیدونم سیستم مغزت چجوری پردازش میکنه ولی اول مطلب یا سوال رو خوب بخون بعد کمی در موردش فکر کن و اگه پاسخی داشتی بنویس وگرنه سکوت.

Themmeaker
2016-03-15, 10:38
سلام تشکر دوست عزیز خریداری کردم
موفق باشید

yunus
2016-03-15, 11:19
اینقدر حواشی ایجاد کردن برای یه تاپیک اصلا خوب نیست

abipooshan
2016-03-15, 11:23
اینقدر حواشی ایجاد کردن برای یه تاپیک اصلا خوب نیست

اینکه شما هم در هر تاپیکی که مورد داره و کارهای اخلاقی انجام نمیشه حمایت میکنید اصلا خوب نیست ...

yunus
2016-03-15, 11:32
توی اونور دنیا میان مثلا یه بازی را با هزینه هنگفتی تولید میکنن . اونا از این راه میخوان پول در بیارن . ولی توی ایران این بازی رو به راحتی کرک میکنن و به رایگان توی سایت قرار میدن و حتی میفروشن . به اینم میشه گفت دزدی
این فقط یه مثال بود و نمونه های بسیار زیادی از این دزدی ها وجود داره
اینجا همه چیز عادی شده

یا مثلا این پکهای نرم افزاری کینگ و لرد و ... میان این همه نرم افزارو به راحتی جمع میکنن و میفروشن حتی مجوز هم داده میشه به اینا و کارشون قانونی میشه !!

smsmelli
2016-04-08, 02:00
به نظر می رسد اگر عنوان این تاپیک غیر از این بود اینقدر جای ابهام به وجود نمی آمد.
مثلا فروش 10 میلیون ایمیل و یا ....

البته:
هیئت محترم دولت طی مصوبه شماره 99517/ت49016 ﻫ مورخ 01/09/1393، آیین نامه اجرایی قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مصوب سال 1388 را تصویب و ابلاغ نموده است. بر این اساس و به استناد مواد 5 و 9 آیین نامه اجرایی و همچنین با تکیه بر نامه شماره 111321/60 مورخ 18/05/1394 معاونت محترم طرح و برنامه وزارت متبوع مبنی بر اینکه اطلاعات عمومی کلیه طرحها، بنگاهها و واحدها به تفکیک و اعم از نام واحد، آدرس، اطلاعات تماس ، آدرس پرتال و سایتها ی اطلاع رسانی، ایمیل، محصول و خدمات ارائه شده جزء اقلام محرمانه تلقی نمی گردد.

نکته در نحوه استفاده از این اطلاعات است که منجر به مشکلاتی می شود که بعضی دوستان دغدغه آن را دارند؛ از جمله اینکه شاید منجر به مزاحمت شود.

atakhani
2016-04-08, 02:13
100 میلیون هم باشه هیچگونه بازدهی نداره ، روش درستش اینه که بصورت اختیاری جمع آوری بشه و مرتبط با محصول یا خدمات شما باشه.
بنده به 3 میلیون نفر بانک خریداری شده ارسال کردم 3 فروش داشتم ولی با ارسال به 60 نفر که خودم جمع آوری کرده بودم 30 فروش داشتم.

پولتونو دور نریزید

be099
2016-04-08, 02:31
ایمیل منم حذف کنید :d

smsmelli
2016-04-08, 02:35
100 میلیون هم باشه هیچگونه بازدهی نداره ، روش درستش اینه که بصورت اختیاری جمع آوری بشه و مرتبط با محصول یا خدمات شما باشه.
بنده به 3 میلیون نفر بانک خریداری شده ارسال کردم 3 فروش داشتم ولی با ارسال به 60 نفر که خودم جمع آوری کرده بودم 30 فروش داشتم.

پولتونو دور نریزید

فرمایش شما تا حدی صحیح است. اطلاعات اگر دسته بندی شده و مرتبط با موضوع و کاملا مشخص باشد از ارزش بالایی برخوردار است.
اطلاعات اکثر فروشندگان به علت اینکه دست به دست شده و از خودشون نیست و صحت اطلاعات چک نشده ارزش ندارد.
کمیت اطلاعات لازم است ولی کافی نیست.