PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صفحه اول گوگل در کمتر 30 روز !

seo30
2016-02-03, 14:47
.

انتقال سایت به صفحه اول گوگل در کمتر از 30 روز !

کسب رتبه اول در گوگل به صورت ۱۰۰% تضمینی

کسب رتبه اول و صفحه اول در گوگل با هر کلمه کلیدی

سئو و بهینه سازی سایت و کسب 10 لینک اول google در کمتر از 30 روز

seo30mail@gmail.com

انتقال تا صفحه دوم نتایج گوگل : رایگان

.

mehr-dad
2016-02-03, 15:32
نمونه کار دارید ؟ چطور تضمین می کنید ؟

abipooshan
2016-02-03, 15:34
انتقال سایت به صفحه اول گوگل در کمتر از 30 روز !

کسب رتبه اول در گوگل به صورت ۱۰۰% تضمینی

کسب رتبه اول و صفحه اول در گوگل با هر کلمه کلیدی

سئو و بهینه سازی سایت و کسب 10 لینک اول google در کمتر از 30 روز

seo30mail@gmail.com

شروع قیمت از 30000 تومان

سلام و خوش امد گویی بابت حضور در انجمن .
میشه بفرمایید قیمت 30 هزار تومان در چه رنج کلماتی هست ؟ چند مورد ارسال کنید یا خصوصی من لطف کنید یا در تاپیک .

seo30
2016-02-03, 16:10
.

ویژگی سایت های رتبه اول گوگل

همه دوست دارند که در گوگل یک باشند اما آیا واقعا لیاقتش را دارند؟

سوالی که بسیاری از صاحبان وبسایت ها و بازاریابان اینترنتی بارها از من می پرسند این است که :

“چگونه رنک صفحه اینترنتی خود را می توانم در مورد موضوع x به 1 برسانم؟”

کمی فکر کنید، آیا سوالتان نباید به این صورت پرسیده شود :

“چرا رنک صفحه اینترنتی من باید 1 باشد؟”

یا به بیان بهتر :

آیا صفحه اینترنتی من لیاقت رنک شماره 1 را در مورد موضوع x دارد؟

نقطه عطفی در سئو

با پاندا و پنگوئن (و به مقدار کمتر EMD) خیلی خوب است که روشهای اسپم‌گونه برای بهبود رنکینگ از بین رفته و اکنون با مرغ مگسخوار گوگل، ما به دوره ای وارد شده ایم که برای یک عبارت خاص نتایج بر اساس شایستگی شان نمایش داده میشوند نه بخاطر فعالیت بازایابان اینترنتی ، که برای یک دوره مشخص لینک خریداری می کنند.

دقت داشته باشید همانطور که در این مقاله گفتم لینک ارزش بسیار زیادی در بحث رنکینگ دارد اما باید در ایجاد و نگه داری صحیح آن دقت زیادی کرد.

همه میخواهند در نتایج یک جستجو شماره یک باشند. جایگاه شماره یک 33 درصد از تمامی کلیک ها را بخود اختصاص می دهد درحالیکه نتیجه شماره 2 با یک افت شدید 18 درصد از کلیک ها را بخود اختصاص می دهد.

اگر شما در رتبه 10 باشید حدود 2 یا 3 کلیک تاثیرگذار خواهید داشت حالا فکر کنید که در صفحه دوم باشید !!

می توان گفت تقریبا به لحاظ تعداد کلیک فرقی میان صفحه دوم و شصتم گوگل نیست.

بنابراین قابل درک است که چرا هرکسی می خواهد رتبه های بالا را بدست آورد.

مشخص است که فقط شماره یک می تواند شماره یک باشد بنابراین در چشم انداز تحقیقاتی پاندا، پنگوئن، EMD و مرغ مگسخوار چگونه می توان به این رتبه رسید؟ و مهمتر این است که بدانید چگونه می توانید مطمئن شوید که صفحه اینترنتی شما شماره یک می ماند بدون اینکه نگران تغییرات آینده گوگل باشید؟

برای یک شدن ، بهترین باشید !

خب به سوال ساده ای که در ابتدای این مقاله مطرح شد برمیگردیم. آیا صفحه اینترنتی من لیاقت 1 بودن برای موضوعی خاص را دارد؟

شما باید یک قدم از دیدگاه شخصی خودتان نسبت به سایتتان به عقب برگردید و به عنوان یک کاربر به آن نگاه کنید.

آیا 90 درصد کسانی که روی صفحه اینترنتی شما کلیک می کنند از کلیک بر روی آن راضی هستند و نیازی به جستجوی نتایج دیگر ندارند؟

در اینجا سوالات دیگری مطرح می شود که ممکن است بخواهید از خودتان بپرسید:

آیا صفحه اینترنتی من تطابق کاملی با موضوع جستجو دارد؟
خب اگر هدف عبارت “خرید کفش” باشد آیا صفحه شما کفش می فروشد یا حداقل اطلاعات جالبی برای مکان های مناسب برای خرید کفش در اختیار مردم می گذارد؟

آیا محصول/سرویس من با ارزش است؟
صفحه شما کفش می فروشد. خیلی خوب است. اما آیا کفش های شما کیفیت دارند؟ آیا مردم می خواهند از کفش های شما خریداری نمایند و آنرا به دیگران پیشنهاد می دهند؟

آیا صفحه من در مورد این موضوع اعتبار دائمی دارد؟
بگذارید بگویم که شما چیزی نمی فروشید (حداقل در این لحظه) اما آیا عباراتی خاص را که مردم برای کسب اطلاعات بیشتر جستجو می کنند هدف قرار داده اید؟

آیا صفحه شما منابع نت محدودی برای این موضوع دارد؟ چرا مردم بجای مراجعه به ویکی پدیا باید به سایت شما مراجعه کنند؟ آیا شما پاسخ تمامی پرسشها را دارید؟ (یا حداقل لینک هایی به منابع دیگر ساخته اید؟)

آیا صفحه من آپدیت است؟
ما در دنیایی با تغییرات لحظه ای زندگی می کنیم. بنابراین دقت کنید که مطالبتان بروز باشد.

هر مطلب جدیدی می تواند منبعی عالی برای ترافیک حاصل از موتورهای جستجو باشد بنابراین شما باید (باید و باید) مطالب تکراری را کنار بگذارید و مطالب خود را آپدیت نمایید. اگر این کار را نکنید رقبای شما این کار را انجام خواهند داد و بزودی شماره یک را از دست خواهید داد. (و جواب پرسش شماره 3 نه خواهد بود!)

توضیح بیشتر برای سوال شماره 2

من میتوانم درباره‌ی این موضوع ساعتها صحبت کنم اما فعالیت تجاری در وب تفاوتی با فعالیت های تجاری دیگر ندارد و شما همیشه باید از خودتان بپرسید که آیا بهترین خدمت را ارائه می دهید و چکار می توانید بکنید تا سطح خدمت رسانی خودتان را افزایش دهید.

من فهمیده ام که این دو سوال در واقع با یکدیگر جور در نمی آیند اما همیشه چیزهایی برای ارتقا دادن وجود دارد بنابراین از نقطه نظر فنی شما هیچگاه بهترین خدمات موجود را ارائه نمی دهید و همواره بر روی سوال دوم تمرکز می کنید … (امیدوارم متوجه شده باشید!).

هر فعالیت اقتصادی اشتباهاتی در پی دارد (خوشبختانه مطمئنا شما از آن ها تجربه کسب می کنید!) بنابراین در این مورد است که شما در آن زمان هایی که همه چیز صد درصد درست نیست چگونه واکنش نشان می دهید.

چه تجارت حقیقی داشته باشید و چه مجازی شما باید همیشه بکوشید تا تجربیات خود را برای مشتریان/کاربران خود بهبود ببخشید.

و اگر بهترین هستید…

اگر پاسخ شما به چهار سوال مطرح شده بله است، برای این که صفحه شما در نتایج جستجو برای عبارتی خاص، شماره یک باشد نمونه قابل قبولی هستید.

اما این کار را از راه درست و با کمک سئوکاران قانونی انجام دهید و نه روشهایی که منجر به مجازات شدن شما می گردد.

صبر کنید، آیا واقعا ساختن لینک های معتبر سخت است؟

در واقع، نه، سخت نیست. حداقل نه زمانی که موضوع/صفحه/محصول شما با ارزش است.

اگر واقعا شما بهترین هستید سوق دادن کاربران به سمت لینک خودتان آسانتر است نسبت به زمانی که شما فکر می کنید که بهترین هستید! اما چگونه؟

خب برای اینکار رازی وجود دارد …

از خود کاربران بپرسید!

ایمیل های اطلاع رسانی همچنان بهترین راه برای ارجاع مستقیم کاربران به لینک مطالب جالب سایتتان است.

در مقالات آینده سعی خواهم کرد جزئیات این روش را بیاورم، اینکه چگونه لینک های با کیفیت را پیدا کنیم (و چگونه ایمیل های اطلاع رسانی خوبی بسازیم)، اما در حال حاضر اجازه دهید فرض کنیم که شما لیستی از 50 سایت که تناسب خوبی با شما دارند و ممکن است بخواهند به مطالب شما لینک بدهند را دارید.

شروع کنید و ایمیلی شخصی برای هریک از این سایتها/وبمسترها بنویسید، توجه آنها را به مطلب مورد نظر جلب کنید و از آنها درخواست لینک کنید. امکان دارد از نیمی از آنها پاسخ دریافت کنید. امکان دارد ناامید شوید اما من ضمانت می دهم که اگر مطلب شما واقعا بهترین تناسب برای موضوع مورد بحث باشد، مطمئنا لینک هایی بدست می آورید و از آن مهم تر، لینکهایی با کیفیت و قدرت بالا بدست خواهید آورد که همانند موشک سایت شما را در رنکینگ به اوج می رساند.

به یاد داشته باشید بحث در مورد کمیت نیست بلکه در مورد کیفیت است. و اگر توانستید که لینک های مناسب کمی پیدا کنید … آنها باعث تولید لینک های دیگر برای شما می شوند.

فقط حواستان به رقابت موجود باشد، کارتان را ارتقا دهید و مطمئن شوید که سایت شما به فعالیت خود به عنوان بهترین تناسب با موضوع موردنظر ادامه می دهد.

هشدار

روزهای گول زدن گوگل برای رنک صفحات بالاخره تمام شد و برای ساختن ترافیک خود باید خدمتی/محصولی/مطلبی خوب ارائه دهید که شما را در همهمه اینترنت پایدار نگه دارد.

خبر خوب این است که مطالب ابداعی، تخصص و تلاش زیاد در حال حاضر نسبت به گذشته از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار است.

بنابراین اگر به رقبای خود که رتبه خوبی دارند با حسادت نگاه می کنید ، به این فکر نکنید که چگونه می توانید آنها را از میدان به در کنید ، بلکه به این فکر کنید که چگونه می توانید از آنها بهتر باشید و من ضمانت می کنم که رنک شما بهتر می شود.

newseo

abipooshan
2016-02-03, 16:19
جناب این متنی که نوشتید آموزشیه و خیلی هم ممنون از شما اما در مورد گرفتن کار توسط شما و تاپیک تجاریتون سوال شده بود و این متن در اون حوزه نبود

ap63
2016-02-03, 18:16
خیلی ببخشید به نظر من کسی که میاد میگه صفحه اول گوگل 100 درصد تضمینی!!! یا هیچی از گوگل نمیدونه یا داره دروغ میگه یا راجع به ما یه چیزه دیگه فرض کرده!! حتی مدیران ارشد گوگل هم نمیتونن سایتی رو به صورت تضمینی به صفحه اول گوگل بیارن و کلمه تضمین توی این مورد اصلا معنا نداره.

mehdi gol
2016-02-03, 18:29
با سی تومان یک بک لینک خوبم نمیدن!!!

ravi71
2016-02-03, 18:38
سلام - دوستان زود قضاوت نکنید ..
شاید تیتر کسب رتبه اول در گوگل به صورت ۱۰۰% تضمینی کمی دور از انتظار باشه ...
ایشون نوشتن شروع قیمت از 30000 تومان ... برای کلماتی که 5 تا رقیبم نداره کار راحتیه...

..
لطفا نمونه کار اگه دارید و توضیحات تکمیلی رو برای بنده ارسال کنید .

Ali.Fatehi
2016-02-03, 18:47
بنده هم کنجکاو شدم که ایشون چطور اینکارو انجام میدن.

لطفا نمونه کار بفرستید و بگین هر نمونه که زدین چه قیمتی داشته.

seo30
2016-02-03, 19:11
.

آیا واقعا امکان دارد که بتوان در عرض یک ماه به صفحه اول نتایج گوگل رسید؟ گاهی اوقات.

به عنوان یک قانون، هیچگاه نباید انتظار داشته باشید که در ماه های ابتدایی فعالیت، برند سایتی جدید را در 10 نتیجه اول گوگل ببینید (یا حتی بیشتر). اما گاهی اوقات امکان دسترسی به این رتبه در عرض 30 روز وجود دارد اگر تمامی شرایط مهیا باشد . هیچ ضمانتی وجود ندارد که سایر سایتها برای زمان طولانی موقعیت خوبی داشته باشند ، به همین علت فضا برای سایت های جدید که می خواهند بالاتر بیایند باز می شود.

معیارهای رسیدن به رتبه های بالا چیست؟
اولین و مهمترین آن، نام دامنه ای است که دقیقا با کلمات کلیدی مدنظر شما برای بهبود رتبه منطبق باشد. این امر یکی از دلایل این است که دامنه‌های با انطباق کامل نام، از قیمت بالایی در سایت های فروش دامنه برخوردارند. محض احتیاط، دامنه بهتر است بجای دامنه های .info و .biz دامنه های .com ، .net و .org انتخاب شوند، چراکه موتورهای جستجو نسبت به دامنه های مشابه و جایگزین دید خوبی ندارند. جدا از این شرایط عجیب و غریب، Bing مشکلی با انواع دامنه ها ندارد و حتی دامنه های .cc ، .ws و .tv را نیز بخوبی ایندکس می کند؛ لذا حجم بیشتری از کلمات کلیدی شامل ترافیک آمده از این موتور می شود.

نکته جالب دیگری که در مورد نام دامنه کاملا منطبق وجود دارد این است که گوگل ممکن است فرض کند کاربرانی که یک کلمه کلیدی را جستجو می کنند واقعا دنبال سایت شما می گردند لذا به سایت شما اولویت بیشتری نسبت به عمر، لینک، سئو و … می دهد. از سوی فعالان سئو، سایت شما برای یک جستجوی راهبردی و مشخص سئو می شود و در خارج از آن بسیاری از فاکتورهای سئو لازم است. اگر تاکنون متعجب بوده اید که چرا سایت هایی با محتوای کم در نتایج جستجو بخوبی ظاهر می شوند، پاسخ جستجوی راهبردی است.

با این حال آیا می توانید سایتتان را در عرض یک ماه به رده های خوبی در جستجو برسانید؟
گذاشتن مطلب در سایت به اندازه حفظ نام دامنه به پیشرفت سایت کمک می کند. سایتی کوچک که فقط صفحه اول، درباره ما و صفحه قوانین و شرایط دارد، شروع خوبی خواهد بود و آزمایشها نشان می دهد که این گونه سایت ها کمترین نیازها را برای آزمایش شدن دارند. یکی از بزرگترین اشتباهات مشتریان سئو (آنهایی که سایتی را طراحی کرده اند) این است که قبل از اینکه در سایت محتوا بگذارند و حفرات آن را پر کنند آن را بالا آورده اند. گوگل می آید و دامنه ای جدید را می بیند، خب بالطبع شروع به جستجوی محتوای سایت می کند و بهترین حالت این است که با زمان آغاز بکار سایت تان شروع کند تا در آینده نسبت به گرفتن ترافیک جستجو امیدوار باشید.

در طول چند سال گذشته، مشخص شده که نیازی نیست سایت خودتان را در گوگل ثبت کنید یا حتی لینک به سایت خود بدهید، تا بتوانید آن را مجاب به جستجو، ذخیره سازی و ایندکس کردن سایتتان کنید. گرفتن لینک ایده خوبی است و شاید ثبت کردن سایت باعث تلنگر زدن به جستجوگر باشد که یعنی شما هم هستید، خصوصا اگر برای مدتی دامنه ای بدون محتوا/صفر دارید. اگر دامنه تان را از کسی خریده اید و برای مدتی غیرفعال بوده است، اضافه کردن ابزار وبمستر گوگل شدیدا توصیه می گردد، چرا که امکان دارد گوگل فکر کند سایت دسته ای از تبلیغات را ذخیره کرده است. همچنین ممکن است ابزار وبمستر نشان دهد که سایت ایندکس نمی شود و در این لحظه شما می توانید خود را مجددا آماده ورود کنید.

Niche site و عناوین خاص بهترین کاندیداها برای رشد یکباره رنک هستند، خصوصا لحاظ کردن استفاده از نام دامنه دقیق و کامل. اگر می توانید نام هایی را پیدا کنید که حجم خوبی دارند یا نرخ همگرایی موضوعی خوبی دارند، حتی می توانید گروهی از سایت های با عناوین خاص را برای فروش الکترونیک ایجاد کنید. با صبر و تلاش می توانید مزرعه ای! از سایت های متنوع و دارای رنک خوب برای کلمات کلیدی شاخص ایجاد کنید.

تحت شرایط عادی، شما نباید انتظار داشته باشید که سایتتان در ماه اول فعالیت به رده بالای گوگل برسد، اما شدنی است و ممکن است بتوانید دسته ای از شرایط دلخواهتان را نیز اعمال کنید. فرض کنید که می توانید نام دامنه کاملا منطبقی را بدست بیاورید، محتوا اضافه کنید و شروع به دریافت لینک های مفید کنید. همیشه رسیدن به رتبه بالا در عرض یک ماه، ماندن شما در آن را تضمین نمی کند و ما مواردی داشته ایم که به قله رنک رسیده و سپس برای شش ماه به رتبه 30 سقوط کرده و مجددا به صفحه اول رسیده اند.

در دراز مدت همچنان ظرفیت زیادی وجود دارد که بتوان سایت هایی با موضوعات متمرکز داشت، اما هنوز هم بسیار هیجان انگیز است که ببینید سایت جدیدتان در رتبه بندی گوگل به رنک خوبی رسیده است.

من همیشه در کنار شما دوستان عزیزم هستم …

نسیم شمال
2016-02-03, 19:57
آیا واقعا امکان دارد که بتوان در عرض یک ماه به صفحه اول نتایج گوگل رسید؟ گاهی اوقات.

به عنوان یک قانون، هیچگاه نباید انتظار داشته باشید که در ماه های ابتدایی فعالیت، برند سایتی جدید را در 10 نتیجه اول گوگل ببینید (یا حتی بیشتر). اما گاهی اوقات امکان دسترسی به این رتبه در عرض 30 روز وجود دارد اگر تمامی شرایط مهیا باشد. هیچ ضمانتی وجود ندارد که سایر سایتها برای زمان طولانی موقعیت خوبی داشته باشد به همین علت فضا برای سایت های جدید که می خواهند بالاتر بیایند باز می شود.

معیارهای رسیدن به رتبه های بالا چیست؟
اولین و مهمترین آن، نام دامنه ای است که دقیقا با کلمات کلیدی مدنظر شما برای بهبود رتبه منطبق باشد. این امر یکی از دلایل این است که دامنه‌های با انطباق کامل نام، از قیمت بالایی در سایت های فروش دامنه برخوردارند. محض احتیاط، دامنه بهتر است بجای دامنه های .info و .biz دامنه های .com ، .net و .org انتخاب شوند، چراکه موتورهای جستجو نسبت به دامنه های مشابه و جایگزین دید خوبی ندارند. جدا از این شرایط عجیب و غریب، Bing مشکلی با انواع دامنه ها ندارد و حتی دامنه های .cc ، .ws و .tv را نیز بخوبی ایندکس می کند؛ لذا حجم بیشتری از کلمات کلیدی شامل ترافیک آمده از این موتور می شود.

نکته جالب دیگری که در مورد نام دامنه کاملا منطبق وجود دارد این است که گوگل ممکن است فرض کند کاربرانی که یک کلمه کلیدی را جستجو می کنند واقعا دنبال سایت شما می گردند لذا به سایت شما اولویت بیشتری نسبت به عمر، لینک، سئو و … می دهد. از سوی فعالان سئو، سایت شما برای یک جستجوی راهبردی و مشخص سئو می شود و در خارج از آن بسیاری از فاکتورهای سئو لازم است. اگر تاکنون متعجب بوده اید که چرا سایت هایی با محتوای کم در نتایج جستجو بخوبی ظاهر می شوند، پاسخ جستجوی راهبردی است.

با این حال آیا می توانید سایتتان را در عرض یک ماه به رده های خوبی در جستجو برسانید؟
گذاشتن مطلب در سایت به اندازه حفظ نام دامنه به پیشرفت سایت کمک می کند. سایتی کوچک که فقط صفحه اول، درباره ما و صفحه قوانین و شرایط دارد، شروع خوبی خواهد بود و آزمایشها نشان می دهد که این گونه سایت ها کمترین نیازها را برای آزمایش شدن دارند. یکی از بزرگترین اشتباهات مشتریان سئو (آنهایی که سایتی را طراحی کرده اند) این است که قبل از اینکه در سایت محتوا بگذارند و حفرات آن را پر کنند آن را بالا آورده اند. گوگل می آید و دامنه ای جدید را می بیند، خب بالطبع شروع به جستجوی محتوای سایت می کند و بهترین حالت این است که با زمان آغاز بکار سایت تان شروع کند تا در آینده نسبت به گرفتن ترافیک جستجو امیدوار باشید.

در طول چند سال گذشته، مشخص شده که نیازی نیست سایت خودتان را در گوگل ثبت کنید یا حتی لینک به سایت خود بدهید، تا بتوانید آن را مجاب به جستجو، ذخیره سازی و ایندکس کردن سایتتان کنید. گرفتن لینک ایده خوبی است و شاید ثبت کردن سایت باعث تلنگر زدن به جستجوگر باشد که یعنی شما هم هستید، خصوصا اگر برای مدتی دامنه ای بدون محتوا/صفر دارید. اگر دامنه تان را از کسی خریده اید و برای مدتی غیرفعال بوده است، اضافه کردن ابزار وبمستر گوگل شدیدا توصیه می گردد، چرا که امکان دارد گوگل فکر کند سایت دسته ای از تبلیغات را ذخیره کرده است. همچنین ممکن است ابزار وبمستر نشان دهد که سایت ایندکس نمی شود و در این لحظه شما می توانید خود را مجددا آماده ورود کنید.

Niche site و عناوین خاص بهترین کاندیداها برای رشد یکباره رنک هستند، خصوصا لحاظ کردن استفاده از نام دامنه دقیق و کامل. اگر می توانید نام هایی را پیدا کنید که حجم خوبی دارند یا نرخ همگرایی موضوعی خوبی دارند، حتی می توانید گروهی از سایت های با عناوین خاص را برای فروش الکترونیک ایجاد کنید. با صبر و تلاش می توانید مزرعه ای! از سایت های متنوع و دارای رنک خوب برای کلمات کلیدی شاخص ایجاد کنید.

تحت شرایط عادی، شما نباید انتظار داشته باشید که سایتتان در ماه اول فعالیت به رده بالای گوگل برسد، اما شدنی است و ممکن است بتوانید دسته ای از شرایط دلخواهتان را نیز اعمال کنید. فرض کنید که می توانید نام دامنه کاملا منطبقی را بدست بیاورید، محتوا اضافه کنید و شروع به دریافت لینک های مفید کنید. همیشه رسیدن به رتبه بالا در عرض یک ماه، ماندن شما در آن را تضمین نمی کند و ما مواردی داشته ایم که به قله رنک رسیده و سپس برای شش ماه به رتبه 30 سقوط کرده و مجددا به صفحه اول رسیده اند.

در دراز مدت همچنان ظرفیت زیادی وجود دارد که بتوان سایت هایی با موضوعات متمرکز داشت، اما هنوز هم بسیار هیجان انگیز است که ببینید سایت جدیدتان در رتبه بندی گوگل به رنک خوبی رسیده است.

دوصد گفته چو نیم کردار نیست
قطعا اگر یه نمونه کارهرچند کوچک هم می داشتید، با ارزش تر از این همه متن با فونت درشت می بود

designmagic
2016-02-03, 20:20
دوست عزیز با کلمات بازی نکنید داخل انجمنی که اکثرا متخصص هستند این نوع رفتار جالب نیست لطفا اگر نمونه کاری دارید لطف کنید

mahmood2013
2016-02-03, 20:31
نمونه کار هم دارید ؟ شرایط رو پ.خ کنید !

rahintaxir
2016-02-03, 20:55
از اهمیتی که به سوالات کاربران دادید مشخص شد که چقدر به مشریانتون اهمیت میدید.
اولین شرط انجام یک معامله پاسخ به سوالات مشتریان هستش که بتونه تاحدودی باعث اعتماد به انجام دهنده کار یا خدمات باشه

start
2016-02-03, 21:16
سلام...

آقا تا ابد هم که کنار دوستان عزیزت باشی، تا زمانی که بشون اهمیت ندی ارزشی نخواهد داشت!
لطفا بجای ثبت مقالات جدید، جواب سوالات دوستان رو بصورت عمومی مطرح کنید که همگی استفاده کنیم...

ممنون از شما...

shojaei69
2016-02-04, 20:23
فکر کنم شما اصلا سوالات دوستان رو نمیخونید! فقط یک متن آماده رو کپی پیست میکنین

mnz94
2016-02-04, 21:57
به نظرم این تاپیک بخاطر عدم حضور استارتر و عدم جوابگویی به سوال کاربران بهتره حذف بشه

iceking
2016-02-05, 12:57
باد آوردرو باد میبره...

سایتی که بخواد در عرض 1 ماه توی کلیدواژه ی رقابتی بیاد بالا ، اولا خرج خیلی زیادی داره، دوما پایدار نیست...

xvz123
2016-02-05, 13:18
:-?300هزار دادم هیچ کاری نرکردن از تو بزرگتر ها که تو صفحه اول گوگل هستن تو هیچی با 30هزار شکلات بخری برا بچه ها

atila1355
2016-02-05, 13:35
ماشاالله اگه این متن های فونت بزرگ برای خودشون بود میشد گفت یه چیزی
ولی همه اش کپی پیست ..........

متاسفم!

seo30
2016-02-05, 14:03
.

سئو مخفف کلمه (search engine optimization) می باشد، که به معنای بهینه سازی سایت برای موتور جستجو است. منظور از موتور جستجو سایت هایی همچون گوگل، یاهو و ... می باشد.

سئو به زبان ساده چیست؟
در یک جمله یعنی کارهایی که روی یک وب سایت انجام می گیرد تا اطلاعات و ساختار سایت برای موتورهای جستجو قابلیت ایندکس شدن ( ایندکس شدن یعنی اینکه در زمان جستجوی یک عبارت یا کلمه کلیدی در گوگل توسط کاربران دیگر سایت شما در آیتم های پیشنهادی گوگل آورده شود ) داشته باشد.

اصول سئو بیشتر بر ساختار و محتوا تمرکز دارد، و سعی می کند که استاندارد هایی را در وب سایت ها قرار دهد که سبب خوانایی بیشتر محتوا برای موتور جستجو و کاربران بازدید کننده از وب سایت قرار گیرد. بنابراین تمرکز سئو تنها بروی موتور جستجو نیست و باید کاربران استفاده کننده از وب سایت نیز در نظر گرفته شود.

با رعایت اصول سئو وب سایت شما در صفحات اول گوگل ایندکس می گردد و باعث می گردد که مشتریان بیشتری سایت شما را بازدید نمایند.

در چند سال اخیر ، سئو سایت و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو ، بیش از سال های قبل رواج پیدا کرده است و این به دلیل افزایش اعتماد و تعداد کاربرانی است که از اینترنت برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود استفاده می کنند.همچنین اگر در الکسا به بیشترین سایت های ورودی دهنده به سایت های برند نگاهی بیاندازیم ، خواهیم دید که گوگل بیشترین سهم را در ورودی به آن ها داشته است.

در کشور ایران هم براساس اتفاقات سال های گذشته در توسعه تجارت الکترونیک و افزایش کسب و کارهای اینترنتی ، سئو جایگاه ویژه ای برای افزایش فروش به دست آورده است.

بدیهی است که برای پیروزی در دنیای رقابتی وب سایت ها، باید از آخرین تکنیک های بهینه سازی سئو سایت آگاهی داشته باشید. همیشه در نظر داشته باشید که روش های سئو با سرعت بالایی در حال تغییر هستند به طوری که ممکن است معیارهای رتبه بندی در سال 2015 میلادی، در سال جاری منقرض شده و یا دچار تغییرات چشم گیری شوند.

شایان ذکر است که الگوریتم های گوگل در سال 2015 بروز رسانی های متعددی داشته است و در مقایسه با سال های گذشته با سرعت بالاتری دچار تغییر شده است.

بهینه سازی سایت برای موتور جست و جو نیازمند صرف زمان، هزینه و مهارت بالا می باشد . بنابراین برای کسب رتبه های بالاتر ، لازم است با پشتکار بالا ، تکنیک ها و مفاهیم مرتبط با سئو رابه صورت کامل در سایت خود به مرحله اجرا رسانید .

با ما تماس بگیرید:

seo30mail@gmail.com

انتقال تا صفحه دوم نتایج گوگل : رایگان

.

rahintaxir
2016-02-05, 14:54
.

سئو مخفف کلمه (search engine optimization) می باشد، که به معنای بهینه سازی سایت برای موتور جستجو است. منظور از موتور جستجو سایت هایی همچون گوگل، یاهو و ... می باشد.

سئو به زبان ساده چیست؟
در یک جمله یعنی کارهایی که روی یک وب سایت انجام می گیرد تا اطلاعات و ساختار سایت برای موتورهای جستجو قابلیت ایندکس شدن ( ایندکس شدن یعنی اینکه در زمان جستجوی یک عبارت یا کلمه کلیدی در گوگل توسط کاربران دیگر سایت شما در آیتم های پیشنهادی گوگل آورده شود ) داشته باشد.

اصول سئو بیشتر بر ساختار و محتوا تمرکز دارد، و سعی می کند که استاندارد هایی را در وب سایت ها قرار دهد که سبب خوانایی بیشتر محتوا برای موتور جستجو و کاربران بازدید کننده از وب سایت قرار گیرد. بنابراین تمرکز سئو تنها بروی موتور جستجو نیست و باید کاربران استفاده کننده از وب سایت نیز در نظر گرفته شود.

با رعایت اصول سئو وب سایت شما در صفحات اول گوگل ایندکس می گردد و باعث می گردد که مشتریان بیشتری سایت شما را بازدید نمایند.

شرکت فنی مهندسی seo30 با بیش از 10 سال تجربه و تخصص لازم در این زمینه آماده ارائه خدمات سئو , بازاریابی اینترنتی , طراحی سایت به همه مشتریان گرامی می باشد .

با ما تماس بگیرید:

seo30mail@gmail.com

شروع قیمت از 30 هزار تومان

.

دوست عزیز شما کلاً بحث هایی که در مورد کار شما شد رو اصلاً خوندید؟!!!!!!!!

sam127
2016-02-05, 15:15
رفیقمون راست میگه شدنیه از 30 هزار تومان مثلا کلمه

گاو نر ننه حسن

خب تو 2 تا سایت بزاری میاد صفحه اول دیگه

Ostova
2016-02-05, 15:19
.

سئو به زبان ساده چیست؟

شرکت فنی مهندسی seo30 با بیش از 10 سال تجربه و تخصص لازم در این زمینه آماده ارائه خدمات سئو , بازاریابی اینترنتی , طراحی سایت به همه مشتریان گرامی می باشد .

با ما تماس بگیرید:

seo30mail@gmail.com

شروع قیمت از 30 هزار تومان

.
میدونم جواب نمیدین اما:
شما بعد از 10 سال تجربه ی کاری هنوز متوجه نشدین که امکان ثبت شرکت با اسمی مانند seo30 در ایران وجود نداره؟

iceking
2016-02-05, 16:34
جسارت نباشه خدمت دوستان...

بنده هم کمتر از 1 قرن تجربه ی سئو دارم :d

fariborz2
2016-02-05, 21:09
جناب یک جملتون واقعا خنده داره و احساس میکنم هنوز با این انجمن و سطح علمی بچه های این انجمن آشنا نیستید

میشه شماره ثبت این شرکت با این اسم جالب بفرمایید

10سال پیش شما اینترنت دیال آپ داشتی؟

یک مقدار بجای این ارسال متن ها با این فونت های درشت درباره تخصص های لازمتون توضیح میدید دوستان با توانایی هاتون بیشتر آشنا بشن؟

در یک انجمن تخصصی که همه افراد برای خودشون در این مسائل یکی از یکی استاد تر هستند اینجور بازاریابی نمیکنند شما تخصص بازاریابی برای خودتون ندارید اونموقع 10 سال بازاریابی اینترنتی انجام میدادید؟

Patrik
2016-02-06, 15:03
تاپیک به علت عدم پاسخگویی استارتر به سوالات کاربران مسدود شد.