PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : █ پنل ارسال ایمیل انبوه با تعرفه 1 تومان کاملا رایگان █ برای کاربران انجمن زیبای شاپ کیپر

payamkutah.com
2016-02-04, 23:35
اعطا پنل نمایندگی رایگان ارسال ایمیل انبوه

ارسال ایمیل انبوه با تعرفه باور نکردنی 1 تومان

ارسال پیامک با تعرفه 9 تومان

ارسال تلگرام با تعرفه 5 تومان

فقط ویژه کاربران انجمن زیبای شاپ کیپر

این پنل بصورت دائمی و رایگان اعطاء میشود و شما هم میتوانید پنل مشابه واگذار کنید

ثبت نام و دریافت آنی پنل
www.Payamkutah.com

توجه لطفا بعد از ثبت نام اعلام کنید تا تعرفه شما بر روی 1 تومان و تعرفه های فوق تنظیم شود (در حالت معمول تعرفه ها بالا هست)

باتشکر از مدیران عزیز انجمن - که ما رو تحمل میکنند! :-*:-*

payamkutah.com
2016-02-06, 19:23
دوستان عزیز لطفا امتیاز و تشکر یادتون نره - درخدمت شما هستیم با افر های بی نظیر

salam94
2016-02-06, 22:40
دوستان عزیز لطفا امتیاز و تشکر یادتون نره - درخدمت شما هستیم با افر های بی نظیر

متاسفانه خدماتتون به نظر بنده صفر هستش چون ازتون سرویس گرفتم و تست کردم به طور مثال تیکت زدم اما بعد 11 ساعت پاسخ دادین و تو ساعت اداری هم چند بار تماس گرفتم کسی پاسخگو نبود و همچنین نرسیدنه پیام به افراد هم خودش معظلیه

با تشکر

payamkutah.com
2016-02-06, 23:07
متاسفانه خدماتتون به نظر بنده صفر هستش چون ازتون سرویس گرفتم و تست کردم به طور مثال تیکت زدم اما بعد 11 ساعت پاسخ دادین و تو ساعت اداری هم چند بار تماس گرفتم کسی پاسخگو نبود و همچنین نرسیدنه پیام به افراد هم خودش معظلیه

با تشکر

همیشه سعی شده است در کمترینزمان تیکتها پاشخ داده شود.

اگر تیکتی را بعد از 12شب ارسال کنید در روز بعد وبعد از ساعت 9 پاسخ داده میشود - شما ساعات خواب خودتون رو هم حساب میفرمائید.

در برخی مواقع که سمینار و یا همایشی از طرف شرکت در حال اجرا باشه تیکت ها در عرض چند ساعت پاسخ داده میشه

2- پیام های نرسیده اگر پیامک رو بفرمائید - اونایی که پیامک ارسال نمیشه پیامک هاشون رو بستن و شما نمیتونید پیام ارسال کنید.

بازم اگر سوال و یا مشکلی داشتید میتونید تیکت بزنید.

پشتیبانی ما 24 ساعته و تا 12 شب همیشه برقرار هست.

نه تنها شما بلکه خیلی از کاربران این انجمن زیبا استفاده میکنند و خیلی هم راضی هستند.

در دیگر سامانه ها برای این پنل ها با این امکانات هزینه های بیش از 500 هزار تومان دریافت میشود

لطف کنید و از کلمات بهتری استفاده نمائید تا دیگر کاربران دچار سردرگمی نشوند.

panel
2016-02-06, 23:10

با تشکر

برای یکی از دوستانمون پنل گرفتیم و تیکت ها رو بین 2 دقیقه تا نیم ساعت جواب می دهند و پشتیبانی خیلی خوبی دارند !!

payamkutah.com
2016-02-06, 23:18
تیکت ها رو بین 2 دقیقه تا نیم ساعت جواب می دهند و پشتیبانی خیلی خوبی دارند !!

سپاس از لطف و محبت شما

salam94
2016-02-06, 23:26
ببینید لازم نیست مردم رو سر کار بذارید من اگر در چیزی تخصص داشته باشم در موردش نظر میدم وگرنه به خودم اجازه تخریب افراد رو نمیدم و ارگانی رو نمیدم. من اگه شما پنل تهیه کردم اینو بدونید 4 ساله از سرویس پیامکی و ... استفاده میکنم و فرق بین شماره مسدودی مجازی رو با ... میدونم . در ضمن معنی اینو که نوشتید بگید ممنون میشم:: پشتیبانی ما 24 ساعته و تا 12 شب همیشه برقرار هست :: اگر 24 ساعته هست یعنی از 12 شب به بعد جزو 24 ساعت حساب نمیشه؟؟ :: در ضمن برای کسانی که در رفت آمد هستن و تجارتشون ساعت مشخصی نداره این چیزها معنی زیادی داره.

در ضمن چون سرویستون رایگان هست نباید با منت رفتار کنید , همین سرویسهای به قول شما 500 تومنی مطمئن باشید کلاه برداری بیش نیستن چون این بسترهای درآمد زایی در کل رایگان هستن و درآمد اون با ارسال محاسبه میشه ولی چه کنیم تو ایران هر کی هر کیه...

payamkutah.com
2016-02-07, 11:46
ببینید لازم نیست مردم رو سر کار بذارید من اگر در چیزی تخصص داشته باشم در موردش نظر میدم وگرنه به خودم اجازه تخریب افراد رو نمیدم و ارگانی رو نمیدم. من اگه شما پنل تهیه کردم اینو بدونید 4 ساله از سرویس پیامکی و ... استفاده میکنم و فرق بین شماره مسدودی مجازی رو با ... میدونم . در ضمن معنی اینو که نوشتید بگید ممنون میشم:: پشتیبانی ما 24 ساعته و تا 12 شب همیشه برقرار هست :: اگر 24 ساعته هست یعنی از 12 شب به بعد جزو 24 ساعت حساب نمیشه؟؟ :: در ضمن برای کسانی که در رفت آمد هستن و تجارتشون ساعت مشخصی نداره این چیزها معنی زیادی داره.

در ضمن چون سرویستون رایگان هست نباید با منت رفتار کنید , همین سرویسهای به قول شما 500 تومنی مطمئن باشید کلاه برداری بیش نیستن چون این بسترهای درآمد زایی در کل رایگان هستن و درآمد اون با ارسال محاسبه میشه ولی چه کنیم تو ایران هر کی هر کیه...

دوست اسعلام های اپراتوری فقط در ساعات اداری انجام پذیر هست و در ساعات غیر اداری فقط به مشکلات سامانه پرداخت میشه.
در ساعات بعد 12 نه تنها ما بلکه هیچ فردی در هیچ جای دنیا به شماپاسخگویی نمیکنه.

منتی هم گذاشته نمیشه - اگر میتونید از سامانه های دیگر این تعرفه را دریافت کنید و استفاده کنید -

کلاه برداری نیست - برای این نمایندگی ها هزینه شده و تمامی همکاران ما سرمایه گذاری کردند و حقشون بیشتر از 500 هزار تومان است ولی به خاطر اینکه شماکاربران بتوانید از امکانات استفاده کنید 500 هزار تومانمیگیرند و پنل رو فعال کنند.

در پایان باز هم عرض میکنیم اگر از پنل ما راضی نبودید میتونید از پنل های دیگری استفاده نمائید.- هیچ هزینه ای از شما گرفته نشده و میتوانید از دیگر سامانه ها که موردپسند شما هست استفاده کنید.

لطفا از کلمات مناسب در پیام های خودتون استفاده کنید تا کاربران دیگر دچار سردر گمی نشوند.
این طرز حرف و نظر شما مختص خودتان است و افکار دیگران را خراب میکند.